Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #083 Striaton Gym || Leniu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu EmptyPon 01 Wrz 2014, 21:43

#083 Striaton Gym || Leniu 250px-Striaton_Gym_field
Od pewnego czasu kręciłeś się w okolicy miasteczka Striaton, zastanawiając się czy jesteś gotowy by podjąć walkę z tutejszym liderem sali. Ku swojemu zaskoczeniu, po większych poszukiwaniach informacji na temat tutejszego przeciwnika, okazało się że jest ich aż trzech! Tak czy inaczej, po przygotowawczym treningu udałeś się do sali, by rzucić wyzwanie liderowi sali. Na drugim końcu areny ujrzałeś trzech chłopaków, z czego pierwszy wystąpił ten, który miał zielone włosy.
#083 Striaton Gym || Leniu VSCilan- Witaj, zatem chcesz zmierzyć się w pojedynku z naszymi Pokemonami. Ja nazywam się Cilan i będę twoim pierwszym przeciwnikiem, a do walki wybieram swojego Pansagea!
Powiedział lider i rzucił przed siebie kulę z której wyszła zielona małpka gotowa już do walki. Którego Pokemona wybierzesz ty?
#083 Striaton Gym || Leniu 511
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: Re: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu EmptyWto 02 Wrz 2014, 16:44

- Witaj nazywam się Grey i jestem tutaj by was pokonać i wygrać odznakę. A mój pierwszy pokemon to Growlithe - powiedziałem zajmując miejsce na arenie i wypuszczając co walki mojego pokemona.
- Ra wiem że to nie będzie dla nas łatwy pojedynek ale wiem że damy radę. Zacznij od szybkiego uniku przed ruchem naszego rywala wskakując za jeden z kamieni po czym ostro się wybij i uderz z mocnego Bite kontrując szybko. Zanim rywal zdąży odpowiedzieć użyj Leer by osłabić go po czym wskocz na jeden z mniejszych kamieni uskakując i uderz z Ember po czym zacznij szybko przeskakiwać między kamieniami by rywal nie był w stanie cię trafić. Dobrze Ra kiedy trochę zmylisz już naszego przeciwnika doskocz do niego i mocnym Heat Wave wykończ sekwencję zaskakując naszego rywala. Kiedy będzie chciał zaatakować cię podskocz ile sił pionowo do góry posyłając w stronę przeciwnika Ember po czym wyląduj i szybko się przeturlaj unikając ataku przeciwnika i wskocz za kamień. Kiedy rywal nie będzie się spodziewał wyskocz i wykorzystując Ember wytwórz Pierścień Ognia zamykając naszego rywala w uścisku tak by się uskoczył i wykorzystując to uderz z Heat Wave - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: Re: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu EmptyWto 02 Wrz 2014, 17:46

Jako pierwszy na arenie pojawił się Growlithe przygotowując się do uniknięcia ataku przeciwnika jakim było Vine Whip. Małpka stała na jednej ze skał wystających z areny i rozglądała się za swoim przeciwnikiem. Udało jej się uniknąć ugryzienia ze strony Ra, po czym odrzuciła go od siebie swoimi pnączami. Twój pisak uderzył w jeden z wystających kamieniu, ale szybko podniósł się i osłabił zdolność obrony przeciwnika. Zielona małpka jednak nie traciła czasu, atakując Bullet Seed który okazał się być, jednak mimo tego twój psiak nie zamierzał się poddawać! Uskoczył za jeden z kamieni, a kiedy pojawił się ponownie uderzył Heat Wave. Uderzenie to całkiem mocno poturbowało przeciwnika. Ogniste ataki pozwalały Ci na dość sporą przewagę nad zieloną małpką, jednak Pokemon nie zamierzał się poddawać i cały czas dotrzymywał kroku twojemu Ra.
70%#083 Striaton Gym || Leniu 58 #083 Striaton Gym || Leniu 511 66%
Status:
Ra: -
Pansage: Obrona 90%
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: Re: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu EmptySro 03 Wrz 2014, 15:43

- Świetnie ci idzie Ra. Nie możesz się teraz poddawać. Wiem że damy radę pokonać naszego rywala. Zacznij od szybkiego uniku między kamienie. Postaraj się wykorzystać je by niezauważanie dostać się za plecy rywala i uderzyć od tyłu z Heat Wave zanim rywal się zorientuje co mamy w planach. Następnie postaraj się uskoczyć przed ciosem w górę po czym spadając uderz z Bite potęgując siłę uderzenia impetem. Rywal będzie chciał skontrować dlatego też wyczekaj na odpowiedni moment i turlając się uniknij ataku i szybko skontruj Leer obniżając obronę rywala po czym salwa z Ember by oszołomić przeciwnika - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: Re: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu EmptyPon 08 Wrz 2014, 19:41

Twój Growlithe dzięki szybkiemu unikowi, oraz schowaniu się za jedną z większych skał uniknął uderzenia Enegry Ballem! Twój psi Pokemon zaczął się skradać pomiędzy kamieniami, jednak został zauważony! Lecz szybka reakcja ze strony Ra pozwoliła mu jako pierwszemu zaatakować i swoim ognistym atakiem zniwelować działanie Bullet Seed, jednocześnie uderzając w przeciwnika i zrzucając go ze skały. Twój ognisty psiak doskoczył do zielonej małpki gryząc ją, na co ona odwdzięczyła się drapaniem w pyszczek Ra! Z piskiem bólu Growlihe przez chwilę nie był w stanie wykonać żadnego ruchu, jednak udało mu się zaatakować celnym Ember kiedy Pokemon Cilana gotował się do kolejnego uderzenia Scrath.
43%#083 Striaton Gym || Leniu 58 #083 Striaton Gym || Leniu 511 30%
Status:
Ra: -
Pansage: Obrona 80%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#083 Striaton Gym || Leniu Empty
PisanieTemat: Re: #083 Striaton Gym || Leniu   #083 Striaton Gym || Leniu Empty

Powrót do góry Go down
 
#083 Striaton Gym || Leniu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mhrok vs Leniu
» #009 Wojas021 l Striaton Gym
» #107 Unova || Striaton Gym
» #131 Shirou || Striaton Gym
» #002 Szkot | Striaton Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: