Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konferencje

Go down 
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Konferencje Empty
PisanieTemat: Konferencje   Konferencje EmptyWto 09 Wrz 2014, 00:47

Konferencje 1dxzjc
Lazurowe­ Konferencje


Każdy, kto choć raz wbił na naszą konferencję wie, jak ona wygląda. Czasami jest nas dużo, czasami trochę mniej. Czasem rozmawiamy o pokemonach, innym razem o wszystkim, co nam tylko przyjdzie do głowy. Jest to jednak jeden z niewielu sposobów na to, byśmy się wszyscy do siebie zbliżyli i poznali lepiej!


Co jest potrzebne by dołączyć do konferencji?
Wystarczy dać znać o tym, że się tego chce! Czy napisać to w tym temacie, czy poprzez PW, GG, czy Skype. Nie jestem jasnowidzem i nie wiem, czy chcecie się z nami bawić, czy nie.
Ponad to, każdego członka Konferencji prosiłabym o wpisanie swojego ID w polach profilu, w zakładce kontakt. To naprawdę ułatwi mi dzwonienie do was wszystkich!

Przed każdą konferencją będziemy robić wstępną listę obecności, na którą będziecie zapisywać się w odpowiednim dla niej temacie. Oczywiście, nie jest ona ostateczna i możecie w każdej chwili do nas dołączyć!


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Pią 30 Sty 2015, 04:02, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
 
Konferencje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Aktualności :: » Strefa Użytkownika :: Społeczność :: Lazurowe Konferencje-
Skocz do: