IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zimowy pałac.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu

Napisanych : 2367

PisanieTemat: Re: Zimowy pałac.   Pon 09 Lut 2015, 17:53

Bal jak widać zaprzątał głowę nie tylko jego uczestników, ale i samą władczynię tejże krainy. To jasne, że chciała, aby wszyscy bawili się jak najlepiej, ale... Zresztą to nie był mój interes, nie moje zmartwienie. Spojrzałem znów na parkiet i na pląsających na nim ludzi. Mimo, iż momentami kusiło mnie, aby dać się porwać tanecznemu rytmowi to... Nie lubiłem tańczyć w zasadzie od zawsze. Nie lubiłem imprez, gdyż uważałem, je za sztuczne, a jedyna dobra rzecz na nich to napoje i jedzenie. Choć nie zawsze o czym sam się przekonałem kilka chwil temu. Poza tym taniec nie był moją mocną stroną,  a nie chciałem stać się pośmiewiskiem rzeszy ludzi tutaj się znajdujących. Zatem skoro już rozwiązałem problem tego, czy iść tańczyć czy nie, doszedłem do wniosku, że specjalnie nie mam co tu dłużej robić. Mimo wszystko zdecydowałem się jednak pozostać jeszcze tutaj na chwilkę bądź dwie.
- Człowiek ma tyle spraw na głowie, życie tak szybko biegnie, że nie ma czasu się nawet nad tym wszystkim zastanowić. - rzucam krótko kierując te słowa do nikogo. Sięgnąłem znów po coś do picia, ale tym razem był to sok jabłkowy. Nalałem sobie nieco do szklaneczki i nieco nią ruszyłem wywołując ruch cieczy taki jak degustatorzy, którzy kosztują nowo wyprodukowanego wina. Łyknąłem trochę i już miałem wyrazić swój podziw dla tego dobrego soku, z tym, że nie bardzo wypadało mi to zrobić w ten sposób, w jaki chciałem to uczynić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Celestia
Mistrz Regionu

Napisanych : 2177

PisanieTemat: Re: Zimowy pałac.   Sob 28 Lut 2015, 18:12

Bal trwał dalej bez większych przeszkód. Pary tańczyły, ludzie ze sobą rozmawiali. Królowa, co jakiś czas zagadywała swoich gości śmiejąc się z nimi i żartując. Około godziny czwartej wszyscy się rozeszli, powozy wyjechały z dziedzińca, a pałac opustoszał. Elsa stała przy drzwiach i machała na pożegnanie ostatnim gościom.
Kolejny raz zobaczycie się za rok!

Bonus w nagrodę za udział w evencie:

★ Mhrok ★:

★ Wojas021 ★:

★ Celestia ★:

★ Szkot ★:

★ Oniyuri ★:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zimowy pałac.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2