Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari wikkaza

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySro 25 Lut 2015, 22:34

- Torchic zobacz, jaki interesujący pokemon. Jeszcze takiego tutaj nie spotkaliśmy. - Mówię do mojego podopiecznego i przyglądam się robaczkowi z dystansu, aby nie przestraszyć go.
Po chwili wyjmuję swój PokeDex i sprawdzam w nim dane tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyCzw 26 Lut 2015, 21:38

1) Wyciągnąłeś z PokeDex i skierowałeś go na spotkanego przez was zielonego robaka.
Safari wikkaza - Page 2 540
Sewaddle Safari wikkaza - Page 2 Male
Lvl. 8 | Natura: Ciekawy świata | Ability: Chlorophyll
Ataki: Tackle, String Shot, Bug Bite

Gdy opuściłeś urządzenie niżej, zauważyłeś, że Torchic podszedł do Sewaddle'a. Robak przyglądał się z zaciekawieniem twojemu podopiecznemu.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 10 Mar 2015, 21:42

- Cześć maluchu miło mi cię poznać. - Uśmiecham się do robaka.
Ten akurat pokemona nie interesuje mnie za bardzo, ale może pomoże nam znaleźć tutaj jeszcze jakieś inne stworki.
- Powiedz mi czy masz tutaj może jeszcze jakiś kolegów. Z pewnością nie jesteś sam. Może zapoznałbyś nas ze swoimi przyjaciółmi. - Mówię i głaszczę mojego Torchicka po główce, aby trochę zachęcił robaczka.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 10 Mar 2015, 22:15

1) Sewaddle nie urodził się wczoraj i od razu rozpoznał w tobie trenera, który przyszedł tutaj, żeby schwytać pokemony. Na początku robak nie chętnie podszedł do tego tematu. Dopiero po chwili jego ciekawość wzięła góra i postanowił do was dołączyć. Torchic rozpoczął dialog ze stworkiem, który przekazał mu, że niestety nie wie, gdzie znajdują się inne pokemony.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 10 Mar 2015, 22:25

- No nic nie będziemy ci w takim razie przeszkadzać maluszku. Baw się dobrze mój drogi i abyś spotkał jakiegoś dobrego trenera dla siebie. - Mówię i macham do robaczka.
Następnie pokazuję do mojego Torchick'a że czas ruszać dalej na poszukiwania innych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 10 Mar 2015, 22:27

2) Ruszyliście dalej leśną ścieżką. Jak na razie droga wyglądała tak samo, szliście między dwiema ścianami drzew. Wiatr wiał, słonko świeciło, tylko rozłożyć kocyk i rozkoszować się pięknym dniem.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 10 Mar 2015, 23:00

Nie ma teraz czasu odpoczywać. Ważne znaleźć jakieś ciekawe okazy. Poza tym nie zmęczyliśmy się jeszcze tak bardzo żeby odpoczywać. Może później. Idziemy, więc dalej na poszukiwania. Rozglądamy się dokładnie po drzewach, aby sprawdzić czy nie ma jakiś pokemonów na drzewach.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySro 11 Mar 2015, 17:10

3) Byłeś niezbyt zainteresowany dzisiejszą piękną pogodą. Ważniejsze od tej kwestii było znalezienie nowych gatunków pokemonów. Rozglądałeś się po korach okolicznych drzew za jakimiś robakami. Miałeś pecha, bo nie udało ci się żadnego znaleźć. Jedynie na jednej z gałęzi usiadł ptak.
Safari wikkaza - Page 2 20120805002642%21Spr_5b_016
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPon 16 Mar 2015, 21:15

- O super kolejny nowy pokemon. Jak na razie naprawdę dobrze nam idzie. - Mówię do Torchicka.
Po chwili wyjmuje Dex i sprawdzam w nim dane tego ptaszka. Robię to bardzo powoli, aby dziki pokemon się nie wystraszył.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 17 Mar 2015, 18:33

1) Mały ptak nawet przez chwilę nie zauważył tego, że wraz z Torchicem u się przyglądacie. Wolałeś być jednak ostrożny, dlatego powoli wyciągnąłeś PokeDex i skierowałeś go na nic niespodziewającego się stworka. Po chwili miałeś już na ekranie urządzenie wszystkie potrzebne informacje:
Safari wikkaza - Page 2 20120805002642%21Spr_5b_016
Pidgey Safari wikkaza - Page 2 Male
Lvl. 9 | Natura: Odważny | Ability: Keen Eye
Ataki: Tackle, Sand Attack, Gust
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 17 Mar 2015, 19:10

- Ten pokemon jest ciekawy jednak chyba nie dla mnie. Mam już Swablu i kolejny ptasi pokemon nie jest mi potrzebny. Daruję go sobie i poszukam czegoś innego. - Mówię po przeczytaniu danych tego pokemona.
Później ruszam z Torchickiem w las. Może tam uda nam się znaleźć coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 17 Mar 2015, 21:31

2) Niezainteresowany złapaniem zeskanowanego przez ciebie Pidgeya ruszyłeś dalej. Po kilkunastu wykonanych krokach usłyszałeś tupot skrzydeł, najprawdopodobniej ptak właśnie w tym momencie odleciał. W pewnym momencie usłyszałeś szelest krzaków. Torchic od razu wystąpił przed ciebie zaczął wpatrywać się w głąb lasu. Kurczak pewnie myślał, że jest to kolejny pokemon i chciał pomóc ci w jego schwytaniu. Jednak spomiędzy krzaków nie wyskoczyło żadne stworzenie, tylko dziewczyna z długimi, kasztanowymi włosami. Na je ramieniu siedział mały lisek.
Safari wikkaza - Page 2 133
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyWto 17 Mar 2015, 22:14

- Witaj Nazywam się Wikkaz a to jest mój partner Torchic. Widzę, że masz Eevee. To wspaniałe pokemony sam mam w swoim składzie dwójkę. - Mówię uśmiechając się do dziewczyny.
Następnie rozglądam się dokładnie, aby sprawdzić czy dziewczyna biegła za jakimś pokemonem czy może jednak po prostu czegoś szukała.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyCzw 19 Mar 2015, 10:33

3) - Oh. Hej. - odparła, na początku nieco zaskoczona, dziewczyna. - Cześć. Jestem Nina. Masz rację, Eevee są bardzo pocieszne. - Nina pogłaskała po główce swojego pokemona, który cicho zamruczał. - Sorki, że tak wyskoczyła na ciebie z tych krzaków. Trochę mi się zabłądziło. - dziewczyna uśmiechnęła się, trzymając dłoń za swoją głową.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyCzw 19 Mar 2015, 21:07

- Nic się nie stało. W tym lesie nie sposób się zgubić. - Mówię uśmiechając się do niej. - I co udało ci się już coś tutaj złapać. Ja jak na razie zdobyłem jedynie Wurmple. Szukam czegoś interesującego jednak na razie tylko poszukuje. - Dodaje po chwili patrząc na Ninę.
Dobrze, że w końcu kogoś tutaj spotkałem przynajmniej nie będzie nudno. Mogę przecież rozmawiać z moim Torchickiem, ale to jest zupełnie coś innego odezwać się do innej osoby.
Po chwili wpadam na pewien pomysł i odzywam się do Niny.
- Co powiesz na to, aby podróżować po tej strefie razem. Może nam się uda złapać razem więcej pokemonów. I przynajmniej nie będziemy się tutaj gubić a będzie z pewnością o wiele przyjemniej niż poszukiwania w pojedynkę
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySob 21 Mar 2015, 09:18

4) - Mi udało się pochwycić jedynie Seewaddle. - odparła Nina. - Ja przyszłam tutaj głównie po to, żeby złapać Mothima. Podobno był gdzieś widziany w głębszych częściach lasu.
Eevee zeskoczyła z ramienia dziewczyny i podeszła bliżej Torchica. Kurczak przywitał się z nią, po czym zaczęli ze sobą rozmawiać.
- W sumie do bardzo chętnie. Miło będzie z kimś pochodzić, oczywiście oprócz naszych pokemonów. - powiedziała Nina, po czym zwróciła się do lisiczki. - Słyszałaś Eevee? Spędzimy z Wikkazem i jego Torchiciem trochę czasu. Cieszysz się?
- Eev, eevee. - odparła wesoło Eevee.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySob 21 Mar 2015, 22:23

- Świetnie, że się zgodziłaś. I fajnie, że nasze pokemony już się zaprzyjaźniły. - Mówię uśmiechając się szeroko.
Po chwili kucam przy pokemonach i głaszczę najpierw mojego Torchicka po główce a następnie małą Eevee.
- To, co możemy chyba ruszać na poszukiwania. Ja jeszcze nie wiem, co dokładnie chce tutaj znaleźć po prostu szukam czegoś ciekawego.
Następnie czekam na jej zgodę i wtedy razem ruszamy na poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySro 25 Mar 2015, 19:29

1) Eevee zamruczała podłużnie, gdy ją zacząłeś głaskać, a następnie uśmiechnęła się do ciebie. Nina przytaknęła na propozycję rozpoczęcia dalszych poszukiwań.
- Mam w swojej drużynie już wszystkie trzy formy Wormadamów, jednak od zawsze chciałam mieć Mothima, ale nigdy nie udało mi się znaleźć samca Burmy. - Nina przekazała ci powód poszukiwań wcześniej wspomnianego przez nią pokemona. - Gdy tylko usłyszałam, że można tutaj chwycić już wyewoluowanego Mothima, od razu tutaj przybyłam.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptySro 25 Mar 2015, 22:56

- No tak nie dziwię ci się. W końcu, jeśli sam jakiegoś stworka tak bardzo bym pragnął pewnie również jak najszybciej ruszyłbym na poszukiwania. - Mówię uśmiechając się do dziewczyny.
Następnie rozglądam się dokładnie po okolicy. Szukam jakiś pokemonów. Bo może jakieś kryją się nieopodal.
- Wolisz trzymać się głównej ścieżki czy może iść w głąb lasu, ponieważ tam może nam się uda coś znaleźć? - Zadaję pytanie Ninie. -A tak w ogóle to, czym zajmujesz się podczas swojej podróży?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 22:42

2) - Spędziłam trochę czasu na brodzenie w krzakach, więc teraz bardzo chętnie będę poruszać się po zwykłej ścieżce. - odpowiedziała na twoje pytanie Nina. - Poza tym jesteśmy jeszcze na obrzeżach lasu, więc nie ma konieczności poruszania się pomiędzy drzewami.
Zacząłeś rozglądać się za jakimikolwiek pokemonami, jednak tak jak wcześniej praktycznie co chwilę się o nie potykałeś, tak teraz nie mogłeś nic znaleźć.
- Głównie zajmuję się zbieraniem odznak, jednak najbardziej podoba mi się samo podróżowanie i możliwość odwiedzania nowych miejsc. - Nina odpowiedziała na twoje drugie pytanie.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 22:46

- Ja również zbieram odznaki. - Mówię z szerokim uśmiechem słysząc jej słowa. - Fajnie, że mamy coś wspólnego. Jednak chcę również spróbować sowich sił w pokazach. Może mi się spodoba i będę próbował swoich sił w jednym i w drugim. - Dodaję po chwili.
Wracamy, więc na zwykłą ścieżkę, aby tak czegoś poszukać.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 23:09

2) - Brałam udział przez przypadek w jednych pokazach. Nawet mi się podobało, ale nie sądzę, żebym się spełniła, gdybym chciała zdobywać jedynie wstążki. - odparła Nina, gdy wspomniałeś o chęci wzięcia udziału w pokazach. - Traktuję to jedynie jako zabawę, jednak fajnie byłoby móc w najbliższym czasie znowu wziąć w nich udział.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 23:20

- Podróżowanie kryje w sobie tyle niespodzianek, nieprawdaż. Można robić wiele niesamowitych rzeczy. I chyba nigdy się nie nudzisz. - Mówię do Niny. - Powiedz mi jeszcze czy już wiesz, w co zamierzasz przemienić swoją Eevee? Te pokemony są naprawdę wspaniałe, ponieważ mogą się przemienić w tyle pokemonów.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 23:29

3) - Masz rację, to jest najlepsze w podróżowaniu. - Nina przyznała ci rację. - Ta tajemniczość, to że tak naprawdę nie wiemy co stanie się za kilka kroków, gdzie dojdziemy daną ścieżką. Jest to bardzo ekscytujące.
Eevee, gdy tylko usłyszała, że o niej mówisz, pisnęła głośno z zadowolenia.
- Myślałam nad ewoluowaniem jej w Vaporeona albo Glaceona. Oba stworki wyglądają tak dostojnie. Niestety nie umiem się zdecydować.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 EmptyPią 27 Mar 2015, 23:42

- Oj nie dziwię się. Ja sam mam dwójkę tych maluchów i również nie umiem się jak na razie zdecydować. Jednak myślę o Umbreonie i Jolteonie. Ale wszystko może się jeszcze zdarzyć. - Mówię do Niny.
Następnie kucam i głaszczę oba pokemony po ich główkach.
Te maluchy są takie słodkie i bardzo fajnie, że się dobrze dogadują.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari wikkaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari wikkaza   Safari wikkaza - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari wikkaza
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Vebre
» Safari Szkot
» Safari Pikutorialu
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: