Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Wojas021

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyWto 01 Kwi 2014, 16:52

Alexia popatrzyła na ciebie jak na wariata. Co też musiało się kłębić w jej głowie, skoro jej mina mówiła jedno : Co to za czubek? Jestem w ukrytej kamerze? Dziewczyna podała ci ręce, abyś wstał z ziemi co byś przypadkiem wilka nie złapał.
- A teraz żartownisiu, gadaj czemu spadasz z drzew na biedne pokemony.
Dziewczyna uznała to wszystko za niezły żart. Nawet jej się to podobało. Z nieschodzącym uśmiechem cały czas miała nadzieję, na niezłą opowieść.


Start lipny, wiem o tym ;)
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 13:59

- Na biedne pokemony? - bąkam rozgladając się w kółko. Nie byłem pewny czy chodzi jej o mojego Blaz... Torchica, czy może w pobliżu znajdowały się jakieś inne żyjątka.
- Po prostu chciałem, by Blaziken mi pomógł. Tylko tyle i wcale nie spadłem z drzewa. - burknąłem domyślając się, że chodzi o mojego podopiecznego, który uległ zmianie w dziwnych okolicznościach. To wszystko było nader dziwne. Pojawiłem się w tym miejscu, mój pokemon całkowicie się zmienił tak jak i ja, a ja nie wiem czemu. W międzyczasie spoglądam w niebiosa poszukując jakiś znaków, które może wyjaśniłyby moje pojawienie się tutaj.
- Eee... - mruczę nie wiedząc jak zadać jej pytanie cisnące mi się na usta - Czy na pewno jest rok 2009? O ile pamiętam mamy rok 2014... - kończę półszeptem jakby bojąc się, że naprawdę weźmie mnie za świra i zadzwoni za chwilę po ludzi z kaftanami.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 16:36

Dziewczyna nadal na ciebie patrzyła z politowaniem. Podała ci dłoń, aby pomóc wstaniu z ziemi. Poczułeś, że posiadała niemałą siłę. Podciągnęła ciebie bez żadnych problemów.
- Spokojnie! Nie wezmę Ciebie za wariata. W końcu dzięki takim osobom świat jest bardziej kolorowy .
Jednak usłyszała twoje szepty i lekko się zaniepokoiła. W końcu jedynie w filmach pojawiały się takie sceny. A teraz trwa prawdziwe życie.
- Na serio nie chcę się wtrącać. Jednak czemu jesteś przerażony i wypytujesz o obecny rok?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:17

- Jakby Ci to... - mamrotam pod nosem zastanawiając się jak jej powiedzieć o tym wszystkim. Tak naprawdę to sam nie wiem co mam jej powiedzieć, bo nie do końca wszystko rozumiem. Stoczyłem walkę, ten cały Paradox, czy jak mu tam paplał bez sensu i bach pojawiłem się tutaj. To w skrócie były wydarzenia z ostatnich kilku godzin mojego normalnego życia. Po przemyśleniach decyduję się jej jednak opowiedzieć co się wydarzyło bez pomijania żadnych szczegółów.
- To wszystko co mam do opowiedzenia. Teraz już wiesz, czemu tak się zainteresowałem, a właściwie zdziwiłem, który jest rok? W moich czasach, o ile można to tak nazwać, byłem z deka starszy, a do tego moje pokemony..Właśnie! - wykrzykuję sięgając po pokeballe z resztą moich pokemonów. Oprócz Torchica posiadałem jeszcze kilka pokemonów, więc sprawdzam co z nimi próbując je wypuścić mając nadzieję, że nie sprawdzi się najgorszy scenariusz.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:35

Słuchając twoich wywodów poznana koleżanka, chyba zaczęła żałować, że nie zadzwoniła do psychiatry. Jednak coś w tobie pozwalało jej uwierzyć w twoje zeznania. Próbując otworzyć twoje kule z innymi pokemonami usłyszałeś charakterystyczny dźwięk pustego balla.
- Ok. To trochę jest dziwne, że tobie wierzę. - zaczęła ci odpowiadać - Jest jeden szczegół, który pozwala mi tak sądzić. To imię! Ostatnio właśnie ktoś o takim został prezydentem jednego z większych miast kraju. - gorączkowo przeszukiwała swoją torbę w poszukiwaniu czegoś. W końcu wyjęła wczorajszą gazetę - O tutaj! Patrz na nagłówek.
Wziąłeś gazetę i przeczytałeś: Paradox zdeklasował przeciwników. W wyborach na fotel prezydenta Sandnes zdobył 86% poparcia.
- Wydaje się być lekko szalonym człowiekiem. Miasto to jest siedziba Ligi Pokemon i wielu innych instytucji. A własnie jego głównym postulatem było zawieszenie działalności Ligi. Czyli jesteś tutaj aby go powstrzymać?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 19:04

Przybieram postawę człowieka z kommixów, który dosłownie chwilę temu został zagięty przez Mistrza Ciętej Riposty. I co ja mam teraz zrobić. Właściwie to sam nie wiem, czy jestem tutaj by go powstrzymać, czy może przybyłem tu pozwiedzać i zobaczyć to czego nie zdążyłem. Nie podlegało wątpliwości, że ten gość był jakąś większą szychą i to nie jest żaden przypadek, że się tutaj znaleźliśmy. Czuję się właściwie jak Bobby Pendragon, czyli wiem, że jest jakiś sens mojego pobytu tutaj, ale nie wiem jaki. No cóż, ale trzeba podjąć jakaś decyzję.
- To... Gdzie jest to miasto? - pytam już nieco pewniej, bo dotarcie do Paradoxa może mi udzielić jakichś odpowiedzi.
- Hmm, nie wiesz może gdzie obecnie znajdują się Crow Hogan i Jack Atlas? - zagaduję Alexis o swoich przyjaciół. W końcu nie byli oni byle kim, a bynajmniej nie w czasach skąd przybyłem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 19:20

Dziewczynie aż zaświeciły się oczy na wieść, ze chcesz się wybrać do tego miasta. Chyba sama miała tam jakiś cel, bo bardzo entuzjastycznie przyjęła tę myśl.
- Masz ogromne szczęście. Sama się tam wybieram. Możemy pójść dzień na wschód, a potem wsiąść w bezpośredni pociąg. Dzięki temu w dwie godzinki będziemy w mieście. Ewentualnie możemy przejść całą trasę pieszo. A to przy dobrych wiatrach zajmie nam jakieś cztery dni.
Alexis odpowiedziała ochoczo na twoje pytanie, ale nie potrafiła odpowiedzieć na drugie z nich. Widocznie nie słyszała nic o twoich przyjaciołach. Oby to nie był zły omen.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 20:32

- Zawsze tak dużo mówisz? - pytam łypiąc na dziewczynę. Niby nic w tym złego, aczkolwiek niespecjalnie przepadam za osobami, które bez potrzeby kłapią dziobem. No coż, widocznie będę musiał się do tego przyzwyczaić jeśli mam znaleźć drogę do tego Sa... Do tego miasta. Znając życie nie mam przy sobie pewnie żadnej mapy, a nawet jeśli to cóż mi z niej. Zapewne będzie nieaktualna, albo raczej nadaktualna. Podróż pociagiem na pewno będzie szybsza, zaś podróżując piechotą będę mógł nieco bardziej rozeznać w terenie. W tym momencie trzeba było podjąć uważną decyzję. Z drugiej strony to całkiem niezłe mają te pociągi, przynajmniej lepsze niż w Polsce.
- Cóż chyba pojedziemy pociągiem. - zwracam się niepewnie, bo właściwie czułęm się tutaj całkiem obcy. Tak więc gdy wyraziłem swoją opinię czekam aż ruszy w stronę stacji. Sam nie chcę się przecież zgubić.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 21:01

Alexis lekko się zawstydziła gdy wypomniałeś jej, że dużo mówi. Jednak nie zraziła się z tego powodu ani trochę. Wzięła głęboki wdech i ruszyła w stronę stacji.
- Możesz być spokojny. Zazwyczaj nie mówię tak dużo. A kiedy już tak się zdarzy, to zazwyczaj jest to w chwili jak poznaję kogos nowego. No i pewnie z tego względu wydaje ci się, ze dużo mówię.
Pozostałą część drogi minęła raczej w ciszy i spokoju. Trasa wiodła przez lokalne drogi, które nie były zbytnio eksplorowane. Raz na jakiś czas pojawił się jakiś samochód lub traktor. Przechodziliście obok pól uprawnych, na których rosły rzepy. Aż nagle przed twoje nogi wyskoczył pewien dziwny stwór. Wyglądał jakby przed chwilą z ziemi wyszła rzepa. Trochę dziwny widok a nawet straszny.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 18:24

Dziwny stwór? Rzepa? Nic, a nic w owej chwili nie przychodziło mi do głowy jak może nazywać się owy stworek. Dlatego też dobrze będzie się czegoś o nim dowiedzieć. Skanuję, a przynajmniej staram się to zrobić owego stwora, a także wypuszczam swojego pokemona i o nim także zbieram dane.
- To jak Torchic, gotów na walkę? - zwracam się do swojego partnera. Podczas wypowiadania tych słów czułem się jakoś dziwnie. Walka. Niby nic dziwnego, ale byłem przyzwyczajony korzystać z Blazikena, a nie z Torchica. Mineło już sporo czasu nim walczyłem za pomocą najniższego stadium jednego ze starterów regionu Hoenn. Jednak wyzwanie trzeba podjąć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 18:33

Wykorzystałeś swoje urządzenie do pozyskania danych. Dziwnym stworem okazał się Oddish. Torchic na twoje słowa od raz przyjął pozę bojową i był w pełni gotowy do pojedynku. Alexis widząc, że zamierzasz walczyć odeszła na bok i usiadła na trawie. Wyciągnęła nogi i czekała aż cała ta sytuacja będzie miała swój finał. Obcny Oddish również nie pozostał dłużny i juz szykował się do atakowania. Pokedex zaprezentował poniższe dane:

Pokedex:
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:02

Kolejny raz walka Torchickiem na 5 lvlu jeszcze kilka i wysiadę xd

- Zatem do dzieła przyjacielu! Zmniejszanie siły ataku tego pokemona nic nam nie da, więc musimy skupić się na atakowaniu i wykorzystaniu terenu. Rozpocznij od zaatakowania Oddisha scratchem. Sprowokuj go, aby podążał za tobą i rusz prosto w pola uprawne rzepy. Rolnicy mogą się wściec, ale co tam. Gdy znajdziesz się już tam użyj swoich kurzych łapek i zacznij sypać ziemią na Oddisha. Utrudnij mu tym widoczność, po czym schowaj się gdzieś pośród rzep. Co prawda nie bedzie to łatwe, gdyż zbyt mocno będziesz kontrastował, a w dodatku Oddish jest rośliną to postaraj się. Gdyby trawiasty pokemon wyczaił gdzie się znajdujesz to wyskocz z ukrycia i zaatakuj go scratchem. Następnie chwyć dziobem jedną z rzep i postaraj się ją wytargać. Gdy to uczynisz ruszaj swoją główką tak, aby bulwa uderzała Oddysha w głowę. Jeżeli to zbytnio będzie cię męczyło to odpuść i uciekaj z pola uprawnego, które nie będzie naszym dobrym przyjacielem. Postaraj się znaleźć jakiś dobry i równy terem, a gdy Oddish się tam pojawi doskocz do niego i wykonaj atak scratchem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:49

Oddish rozpoczął od wykonania Absrob. Nie wyleczył siebie, ale osłabił lekko Torchica. Kurczak jednak za pomocą Scratch nieźle poharatał przeciwnika. Twoje dobre polecenia z uwzględnieniem pola bitwy przyniosły rezultat. Na widoku nie było żadnych rolników, więc śmiało można było zabawić się w piasku. Ziemia latała do góry i utrudniała działanie Oddishowi. Wykorzystał to Torchic sprowadzając walkę na swoja korzyść. Branie liści do dzioba i je tarmoszenie mocno zabolało waleczna bulwę. Torchic spokojnie wygrywa ten pojedynek.

64% Gra Wojas021 043 vs Gra Wojas021 255 70 %
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:13

- Dobrze Torchic teraz pobiegnij na Oddisha i wskocz mu na głowę. Mocno uchwyć się jego liści, a potem podziobaj go swoim dziobem. Następnie użyj scratch i postaraj zadrapać mu oczy, aby miał problemy z widocznością. Przeskocz za niego i mocno kopnij go swoją nóżką. Gdy padnie na ziemię chwyć dziobem za liście, które wyrastają z jego głowy i przeciąg kilka razy po ziemi w tą i z powrotem. Możesz też pobiegać nieco po polu z rzepami, aby nieco bardziej się poobijał. Kiedy się wyrwie to sypnij mu jeszcze tym piaskiem w oczy i doskocz powtarzając atak scrathcem na oczy. Gdy już mocno mu je zadrapiesz postaraj się podciąć nogi tego pokemona by upadł. Wykonaj wtedy atak scratchem osłabiając jego kończyny. Niech poruszanie na nich sprawia mu ból. Następnie wykonaj super potężny atak łaskotek. Użyj swoich piór i połaskotaj go w stopy.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPią 04 Kwi 2014, 21:25

Torchic posłusznie wskoczył na przeciwnika i złapał jego liście. Oddish jednak czując to zaczął się szamotać i zrzucił twojego przeciwnika. A następnie potraktował go Absorbem. Kurczaczek szybko się zrehabilitował i użyj celnego Scratch. Następnie twój pokemon bawił sie w mistrza szutk walki co przyprawiło Oddishowi niemałych kłopotów. Kolejno oba pokemony wymieniały się ciosami, tak że oba zaczęły słabnąć.

32% Gra Wojas021 043vs Gra Wojas021 25538 %[/center]
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptySob 05 Kwi 2014, 10:44

- Dobrze Torchic, wytrzymaj jeszcze trochę. Rozpędź się i postaraj się przerwócić przeciwnika swoim ciałem. Potem skorzystaj z tego, że ma okrągłe ciało i pograj sobie w piłkę. Prować jedną nogą, drybluj niczym Ronaldo, podbijaj. Po prostu baw się jak piłką. Następnie zaatakuj Oddisha scratch. Gdyby chciał cię zaatakować spróbuj zrobić słodkie oczka niczym Mort, może ruszy to jego sumienie, a następnie z nienacka zaatakuj go scratchem. Nie odstępuj ani na krok atakując scratchem. Potem, gdy otworzy swój pyszczek to nasyp mu do niego piasku. Jak będzie się krztusił to wykorzystaj ten moment na atak scratchem. Potem postrasz go growlem i znów zaatakuj go tak jak na początku walki rzepa.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptySob 05 Kwi 2014, 12:17

Rozpędzony Torchic ruszył na Oddisha i go przewrócił. A gra w piłkę bardzo rozbawiła Alexis. Niestety słodkie oczęta Morta nie podziałały na przeciwnika i wykorzystał to na przewrócenie twojego pokemona. Później nastała chwila uderzania ze Scratch, a Oddish próbował się ratować Absorb. Niestety nie dało mu to dużo i po dłuższej chwili padł ze zmęczenia. Twój Torchic również nie wyglądał najlepiej. Zatem możesz złapać "pierwszego" pokemona.

Pokedex:

- Zadziwia mnie twoje przystosowanie do trudnych warunków jakim jest posiadanie jednego skutecznego ruchu. - takimi słowami podsumowała twoją walkę. A w oddali usłyszeliście rozzłoszczonego rolnika, który z biegiem ruszył w waszym kierunku. Jednak nim tu dobiegnie minie kilka chwil.

Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptySob 05 Kwi 2014, 17:06

'Żeby człowiek był syty, musi bardzo dużo mięsa jeść.' No cóż trzeba będzie brać nogi za pas, ale co zrobić z tym Oddishem? Cóż sumienie nie pozwoliło mi go zostawić na pastwę losu. W końcu nie wiadomo co ten rolnik mogłby mu zrobić. Toteż rzucam pokeball i gdy pokemon się złapie to szybko podnoszę go z ziemi.
- W nogi! - krzyczę do dziewczyny biegnąc gdziekolwiek, byle z dala od gniewu rolnika.
- No wiesz, lata praktyki. - odpowiadam czując, że moja duma została połechtana. To nie była pierwszyzna, a nie wiadomo w jakich warunkach przyjdzie nam jeszcze walczyć. Gdy już uciekniemy od tego rolnika to zwalniam nieco kroku.
- Wiesz, dziwnie się tu czuję. Niby wszystko takie znajome, a jednak obce. - zagaduję dziewczynę kontynuując wędrówkę w stronę dworca kolejowego i rozglądajac się na bok podziwiajac miasto.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyNie 06 Kwi 2014, 15:00

Rolnik się zbliżał, a ty postanowiłeś złapać Oddisha. Kulka chwilę zatoczyła się by później wydać z siebie charakterystyczny dźwięk, który poinformował Ciebie, że masz nowego pokemona. Pozostała wam już tylko ucieczka. Biegiem przemierzaliście drogę wzdłuż pól uprawnych, a słońce powoli chyliło się ku zachodowi. Dochodziła godzina osiemnasta, a wam udało się dotrzeć na skraj lasu.
- Za tym lasem znajduje się stacja kolejowa. Jednak nie jest to bardzo odkryty las, na jego terenie znajduje się rezerwat, który nie był badany od czasu założenia. A to już minie jakieś siedemdziesiąt lat. Chyba, ze w przyszłości to się zmieniło. - Alexis starała ci się przybliżyć czasy obecne - Prawdopodobnie przyjdzie nam spędzić w nim noc. A z tym nie będzie problemu.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyNie 06 Kwi 2014, 18:46

Rolnik chyba już przestał nas gonić więc można nieco odsapnąć.Spojrzałem na las, którego w tej chwili sobie nie przypominałem. Prawdopodobnie oprócz tego, że trafiłem w przeszłość to jeszcze do miejsca, którego nie odwiedzałem, ani o którym nic a nic dotąd nie słyszałem. Przecieram czoło rękawem i wsłuchuję się w to co mówi Alexis.
- Niestety nic mi nie wiadomo na temat tego rezerwatu. Jakoś niespecjalnie interesowałem się tego typu rzeczami. - odpowiadam. Gdy wspomniała o spędzeniu nocy w lesie lekko się wzdrygnąłem. Noc w plenerze, a do tego w zacienionym miejscu będzie pewnie chłodna. A ja na dodatek nie jestem przygotowany do spędzenia nocy pod gołym niebem. W końcu znalazłem się w tym czasie tak jak stałem tam. Jednak nie warto było się użalać, a raczej nie wypadało. W końcu nie chciałem wyjść na osobę, która nie wejdzie do lasu i nie będzie chciała spędzić tam nocy, bo będzie jej zwyczajnie zimno. Ehh za dużo czasu spędzałem w ciepłym mieszkaniu po tym jak skończyłem swoją trenerską przygodę, a tu znów przyjdzie zażyć spartańskich warunków. Tak więc idę obok Alexis, bo w końcu ona najlepiej zna te tereny. Chociaż tyle, że jest na tyle miła, aby mi pomóc. W innym wypadku błądziłbym tu bez celu niewiadomo ile.
- Czym tak w ogóle się zajmujesz? - zagaduję ją chcąc się coś niecoś o niej dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyNie 06 Kwi 2014, 18:58

Nie pozostało wam nic do wyboru niż zapuścić się w las. Początkowo droga prowadziła przez dobrze udeptaną drogę. Wyglądała na przedłużenie ten samej, którą szyliście wcześniej. Jak mówi pewne powiedzenie "Im dalej w las tym więcej drzew". Sprawdzało się to tutaj w stu procentach. Po pewnym czasie drzew było zatrzęsienie, a młode siewki nie miały nawet szansy na wybicie się go góry. Muszą liczyć na to, że starsi koledzy obumrą lub ktoś je wytnie. W głębi lasu robiło się coraz chłodniej.
- Czym ja się zajmuję? Dobre pytanie byłoby czym się nie zajmuje. Jestem z wykształcenia geografem. Z pasji podróżnikiem i trenerem. Chodzę po świecie opisuję co napotka, fotografuję to i staram się wydawać. Jak na razie z nikłym rezultatem. Ale nie zamierzam sie poddać.
Głos Alexisi brzmiał jakby była bardzo rozmarzona o tym czego pragnie. A pasja biła od niej na kilka metrów. Robiło się coraz ciemniej i aby nie wpaść na coś niebezpiecznego towarzyszka wypuściła swojego Umbreona aby wykonał Flash. I dalej robił za waszą latarkę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptySro 09 Kwi 2014, 19:42

- Pasja... Nie ma jak robić coś co się kocha... - mówię lekko zadumany wspominając przeszłość i lekko szpuszczam głowę. Moja pasja do walk dawno się skończyła i nie potrafiłem jej rozpalić na nowo. Brakowało mi tego ognia, który rozpalał mnie za każdym razem, gdy rozpoczynałem walkę z przeciwnikiem. Jedyne co pomagało mi teraz w walkach to doświadczenie jakie zdobyłem przez te lata, gdy walki były całym moim życiem, dopóki nie stały się monotoniczne. Wyjmuję pokeball z Torchiciem i intensywnie się weń wpatruję. To właśnie z tym pokemonem przeżywałem najwspanialsze chwile w życiu. Następnie wypuszczam pokemona z jego balla.
- Cześć przyjacieli. Co powiesz na to, aby towarzyszyć mi w podróży? Ramię w ramię, jak za dawnych czasów? - zwracam się do kurczaka wskazując mu miejsce na swoim ramieniu, gdzie przeważnie przebywał w swojej pierwszej formie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 16:44

- Dokładnie! Pasja jest najważniejsza, a fundusze może wkrótce wpadną. - potwierdziła twoje słowa Alexis. Torchic po wypuszczeniu z balla jeszcze trochę był otumaniony walką, ale chyba powoli do niego docierają pewne informacje. Gdy się przyjrzał tobie i sobie zaczął gorączkowo latać w kółko. Chyba nie bardzo podoba mu się ta nagła zmiana. Dziwne, że dopiero teraz zauwazły, a nie podczas samej walki. Zgodził się jednak spędzić czas na ramieniu, jednak z bardzo posmutniała miną.
- Jesteśmy! - wykrzyknęła dziewczyna, a twoim oczom ukazał się mały drewniany domek w lesie - Zapraszam Ciebie serdecznie to tego małego przybytku. Tutaj spędzam noce gdy badam te okoliczne tereny. Warunki moze nie są najlepsze, ale zawsze lepsze to niż spanie na gołej ziemi.
Domek był mały, ale zawierał najpotrzebniejsze pomieszczenia: kuchnię połączoną z pokojem dziennym, łazienkę oraz trzy sypialnie.
- Rozgość się, a ja podam jakieś suchy pokarm. Tutaj większość czasu przeżywa się na daniach z puszki.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptySob 12 Kwi 2014, 15:01

To wcale nie taki mały ten domek, widywało się jednak mniejsze, gdy ludzie z niskich, ale nie najniższych sfer społecznych mieszkali w domach, które zawierały dwa pomieszczenia. Kuchnię z pokojem dziennym i jeden poków, w którym znajdywały się łóżka i spali tam wszyscy domownicy, a o łazience nawet nie było mowy. Ten domek byłby spełnieniem marzeń dla niektórych.
Najpierw idę w kierunku jednego z łóżek i kładę tam swoje rzeczy.
- Nie martw się, postaram się, aby wszystko było jak dawniej. - uśmiecham się do Torchica przyjaźnie. Nie chciałem by był smutny, w końcu to mój jedyny przyjaciel tutaj. Głaszczę go po jego czuprynie, po czym daję mu wolną rękę. Niech robi to na co ma ochotę.
- Tylko się zbytnio nie oddalaj. - zwracam mu uwagę i udaję się do Alexis. W końcu sam nie wiedziałem, co mógłbym robić w tym domku to przynajmniej postaram się jej jakoś pomóc.
- Pomóc ci w czymś? - pytam dziewczyny starając się czymś zająć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 EmptyPon 14 Kwi 2014, 06:50

Łóżko wybrane i pozostaje już tylko iśc spać i czekac na nowy dzień. Torchic po twoich słowa lekko sie uśmiechnął i bez żadnych ceremonii zaczął przeszukiwać dom skoro dałeś mu wolną rękę. Kiedy trafiłeś do kuchni i zapytales czy jakoś możesz pomóc w odpowiedzi otrzymałeś krótkie:
- Nie trzeba wszystko już jest gotowe.
I w tym momencie zauważyłeś jak Alexis nalewała ostatnią porcję zupy. Postawiła na stole, a tam był dla ciebie talerz ciepłej zupy i jakaś bułka.
- Na puszce było napisane, że to zupa pomidorowa. I mam nadzieję, że tak będzie smakować. Bułki są czerstwe, ale chyba da się je zjeść. A jak nie to pokruszymy i damy Torchickowi.
Na co Torchic spojrzał na dziewczynę z miną mówiącą "Czy ja jestem kurą?" Dodatkowo twój pokemon otrzymał porcję pokechrupek.
- Smacznego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Wojas021 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Wojas021   Gra Wojas021 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Wojas021
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» KP Wojas021
» Box Wojas021
» Safari Wojas021
» Safari Wojas021
» #165 Wojas021 || Elite Four

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG Nivis-
Skocz do: