Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Elmo.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Elmo. Empty
PisanieTemat: Gra Elmo.   Gra Elmo. EmptySob 07 Lut 2015, 15:02

Biały pokój zniknął sprzed twoich oczu i nagle widziałeś tylko ciemność. Pustkę, w której znalazłeś się bez wcześniejszego uprzedzenia. Wiedziałeś, że test nie będzie łatwy, lecz co mogło cię teraz czekać? Czy komukolwiek udało się dojść do tego momentu? Nie miałeś pojęcia. Dopiero teraz mogłeś poczuć strach związany z niepewnością. Dlaczego tak naprawdę chciałeś wziąć udział w turnieju? W wielkiej wojnie o Kielich Arceusa? Co było twoim celem?
Nim jednak zdążyłeś pogrążyć się w myślach, przed tobą pojawił się pokemon znany jedynie z opowieści i legend. Dostojne stworzenie wpatrywało się w ciebie świdrującym wzrokiem, jakby chciało wiedzieć, jak silny jesteś i co tobą kieruje. Gdy mu się przyjrzałeś, wiedziałeś już czym był. Lecz nie do końca byłeś pewien, jaki typ reprezentował. W książkach widziałeś tylko jedną wersję jego wyglądu, a tymczasem ten miał trochę inną wersję kolorystyczną. Co to mogło oznaczać?

Gra Elmo. 493-steel

Wpatrywałeś się przez chwilę w stworzenie stojące przed tobą. Szybko jednak spuściłeś wzrok, gdy poczułeś piekący ból, który przeszył twoje ciało. Pochodził z zewnętrznej części dłoni, na której zaczął powoli pojawiać się nieznany ci wcześniej symbol.

Gra Elmo. N4cnb5

Pokemon w tym czasie podszedł do ciebie i trącił cię swoim nosem, jakby chcąc dodać ci otuchy. A potem wszystko powróciło do zwyczajnej bieli. Opadłeś na ziemię czując, jak krew spływa ci po dłoni. Czyżby było to spowodowane znamieniem, które zadomowiło się już na twojej skórze? Być może.
Nim jednak zdążyłeś wstać, wokół ciebie pojawili się ludzie w garniturach i białych fartuchach.
- To on. - Powiedział jeden mężczyzna. Brzmiał dosyć młodo, a gdy na niego spojrzałeś potwierdziłeś swoje przypuszczenia.
- A więc mamy wybrańca tej bitwy. - Odezwał się drugi, tym razem bardzo dojrzały pan w garniaku.
- Panowie, trzeba mu pomóc, a nie stać nad nim i plotkować. - Odezwała się młoda, ubrana w biały kitel kobieta. Poprawiła okulary na nosie i wyciągnęła do ciebie rękę, by pomóc ci wstać.
- Nazywam się Tegan Wexler. Zostałeś wybrany do walki o kielich Arceusa, możesz być z siebie dumny. - Mówiąc to uśmiechała się szeroko. Gdy wreszcie stałeś na własnych nogach zabrała cię do pokoju obok.
Za białymi drzwiami znajdowało się małe, pełne ekranów i komputerów pomieszczenie. Jak sama Tegan powiedziała, było to jej "laboratorium".

Wygląd Tegan Wexler:
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Gra Elmo. Empty
PisanieTemat: Re: Gra Elmo.   Gra Elmo. EmptyPon 09 Lut 2015, 23:10

Tak jak oczekiwałem, podczas testu nie zawiodłem. Co prawda niektóre elementy trzeba dopracować, wszystko przyjdzie z czasem i odpowiednią determinacją. Nie mogę pod żadnym pozorem odstawać od pozostałych Mistrzów, trzeba ich zlikwidować bez wyjątku. Jak na razie wszystko szło po mojej myśli, oprócz tego nagłego przeniesienia do innego wymiaru? Sam nie wiem jak to określić. Me zdziwienie sięgnęło zenitu, kiedy tuż przed przede mną pojawiła się prawdziwa legenda. Arceus. Ale zaraz... Coś z nim było nie tak. Kolor. Nie przypominał on tego z legend. Po krótkim namyśle jedyny wniosek, na jaki wpadłem to "rozdawanie" Typów. Pewnie dlatego przybrał on nietypową formę. Tak w sumie... Dlaczego ja chce zdobyć ten Kielich? Dla pieniędzy? Wolności? Czy może dziewczyn? Mam nadzieję, że odpowiedź jak najszybciej do mnie trafi. Nasze spojrzenia spotkały się. Pierwszy raz boję się kogoś. Pierwszy raz czuję taką różnice w sile. Jednego teraz byłem pewien, On spełni każde moje życzenie, niezależnie od jego skali. Sparaliżowało mnie, nie mogłem zrobić nawet najmniejszego kierunku w jego stronę. Wydawać by się mogło, że ta chwila trwała dosyć długo, nie minęła jednak sekunda a z rozmyślań brutalnie wyrwał mnie przeszywający ból dochodzący z zewnętrznej strony dłoni. Co to może być? pomyślałem. Można by powiedzieć, że ból przybrał formę i moim oczom ukazał się tajemniczy symbol. Pewnie każdy Mistrz przez to przechodził, teraz przynajmniej wiem, jak rozpoznać pozostałych. Trybiki i miecz... Na pewno padło na Steel. W sumie to idealnie pasuje do moich umiejętności, więc nie miałem żadnych przeciwwskazań. Na mej twarzy zagościł uśmiech, jednak zniknął tak szybko jak się pojawił. Podniosłem głowę a zaraz przed sobą miałem obliczę Arceusa. Nie czułem nic. Ani strachu, ani pewności siebie. Jak by pokemon ten czytał ze mnie jak z otwartej księgi. Trzeba przyznać, że chęć dodania otuchy wyszła mu bezbłędnie. Taki mały gest, a tak wiele zdziałał. Wcześniejszy brak emocji ulotnił się tak samo szybko jak i Legendarny pokemon. Nim zdążyłem cokolwiek powiedzieć, leżałem już na ziemi we wcześniejszym pomieszczeniu. Z ulgą obserwowałem otaczających mnie ludzi i z uwagą słuchałem. Po chwili, bez namysłu chwyciłem dłoń pięknej kobiety imieniem Tegan Wexler i z jej pomocą wstałem z podłogi.
- I tak się właśnie czuję.
Odwzajemniłem uśmiech, jednak nie z takim zapałem. Posłusznie udałem się pracownicą Arceusa i przekroczyłem próg laboratorium.
- Co dalej? - rzuciłem nonszalancko w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Elmo. Empty
PisanieTemat: Re: Gra Elmo.   Gra Elmo. EmptyCzw 12 Lut 2015, 16:06

Sam nie wiedziałeś, czego chciałeś. Czego oczekiwałeś od walki o kielich. Miałeś jednak wewnętrzną potrzebę udziału w wojnie i to właśnie ona doprowadziła cię do miejsca, w którym się teraz znajdowałeś.
Rozglądałeś się po pomieszczeniu, nie do końca rozumiejąc, co się właściwie stało. Tegan uśmiechała się do ciebie delikatnie, co jakiś czas poprawiając okulary zsuwające się jej z nosa. Usiadła przy jednym z komputerów i zaczęła w nim coś klikać i pisać. Ty nadal stałeś w miejscu i nie wiedziałeś, co dalej.
- Ach, usiądź sobie. To chwilę potrwa, muszę wpisać twoje dane do systemu. - Powiedziała cicho, a w pomieszczeniu słychać było tylko stukanie w klawiaturę. Nie za bardzo wiedziałeś, co się dzieje. Czy tak miała wyglądać cała woja? Wpisywanie danych i administracja?
Minęło kilkanaście minut, kiedy kobieta odwróciła się w twoją stronę, jednocześnie zdejmując okulary. Westchnęła cicho i podeszła do ciebie kładąc ci dwa palce na szyi. Wpatrywała się w ciebie przez chwilę mrużąc oczy.
- No dobrze, zaczniemy od kilku ważnych rzeczy. - Mówiąc to sięgnęła do szafy, z której wyjęła kilka przedmiotów.
- Przede wszystkim, dostaniesz Dex. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne informacje na temat pokemonów, a także uczestników wojny. Do niego dołączamy także Navigatora, który służyć ci będzie za mapę, komunikator, ale przede wszystkim dowód tożsamości. Pilnuj go i nie zgub, bo tylko dzięki niemu będziesz mógł korzystać z naszych punktów rozsianych po wszystkich regionach. No i możesz z niego korzystać jak z karty bankowej. A skoro o tym mowa, utworzyliśmy ci konto, na którym masz na start 5.000$. No i dostaniesz jeszcze kule, do których możesz łapać napotkane na drodze pokemony. - Mówiąc to wręczyła ci wszystkie przedmioty. Miałeś jednak wrażenie, że o czymś zapomniała. Kobieta jednak zakręciła się w pomieszczeniu i po chwili przyniosła jeszcze jedną kulę, z której wypuściła pokemona. Nie wiedziałeś o nim za wiele, jedynie domyślałeś się typu, jaki reprezentował.

Gra Elmo. 227

- Arceus zadecydował o typie, jaki będziesz reprezentował. Jak się pewnie domyślasz, będzie to stal. Komputer wylosował ci przyjaciela, z którym ruszysz w podróż. To Skarmory, zajmij się nim dobrze. - Mówiąc to wręczyła ci kulę, a pokemon ptak zaskrzeczał głośno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Elmo. Empty
PisanieTemat: Re: Gra Elmo.   Gra Elmo. Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Elmo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Elmo
» KP Elmo
» Box Elmo
» KP Elmo
» Box Elmo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: