Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Vebre

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyPon 23 Lut 2015, 21:01

-Wszystko dobrze..? - zapytałem z łamaną niepewnością i zadowoleniem w stronę jaszczura. Pogłaskałem go delikatnie po czole, a następnie skierowałem się do robaczków.
-Bardzo was przepraszam, mogę wam jakoś to wynagrodzić? - pytanie skierowałem do obu Caterpie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyWto 24 Lut 2015, 19:47

5) Charmander ponownie uśmiechnął się do ciebie, żeby oznajmić, że nic mu się nie stało. Ty zaś przeszedłeś do sprawy dwóch robaków, które spadły z drzewa. Gdy do nich podszedłeś, oba stworki nadal się kłóciły. Nawet twoje pytanie o ewentualne wynagrodzenie szkody zostało zignorowane.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptySro 25 Lut 2015, 11:42

-Nie możemy tego tak zostawić.. - głośno skomentowałem sytuację do Bulbasaur i Charmandera. Wyjąłem pokedex i przeskanowałem robaki, może ich natury pomogą mi w znalezieniu solucji na ten problem. Bez tego, może być ciężko.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyCzw 26 Lut 2015, 21:54

6) Charmander i Bulbasaur tobie przytaknęli. Najwyraźniej oni również uważali, że należy pogodzić kłócącą się ze sobą parę Caterpie. Żeby móc to zrobić z większą łatwością, wyciągnąłeś PokeDex, żeby co nieco się o nich dowiedzieć.
Safari Vebre - Page 20 010
Caterpie Safari Vebre - Page 20 Male
Lvl. 9 Natura: Drażliwa Ability: Shield Dust
Ataki: Tackle, String Shot, Snore
  
Safari Vebre - Page 20 010
Caterpie Safari Vebre - Page 20 Female 
Lvl. 8 Natura: Spokojna Ability: Shield Dust
Ataki: Tackle, String Shot
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyPią 27 Lut 2015, 00:01

Drażliwiec, tak..? Hmm.. nie mam wielu pomysłów, dobrze, że ta mała jest spokojna.
-Caterpie.. - zacząłem w stronę samczyka. -Uspokój się proszę, to z mojej winy spadliście z drzewa, chciałbym wam to jakoś zrekompensować. - może uda się ich gdzieś przenieść czy coś..
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyPią 27 Lut 2015, 00:48

7) Caterpie był bardzo zdziwiony twoim widokiem. Kłótnia z jego partnerką musiała go niezwykle pochłonąć. Robak zapowietrzył się i zapewne chciał tobie nawrzucać, ale wtedy na scenę wkroczył Charmander. Zielony robak zobaczył jaszczura, a następnie jego wzrok przeniósł się na płomień na ogonie. Caterpie przestraszył się ognia i uciekł na drzewo.
- Pie, pie. Cater. - odparła samiczka z uśmiechem na twarzy, po czym wpełzła na drzewo zaraz za swoim partnerem.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyCzw 05 Mar 2015, 10:08

-Nie będziemy się narzucać. - powiedziałem po chwili i odwróciłem się na pięcie. -Chodźmy dalej kochani. - rzuciłem do Charmandera i Bulbasaur i ruszyliśmy w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyCzw 05 Mar 2015, 10:56

1) Opuściliście parkę robaków i ruszyliście dalej leśną ścieżką. Po chwili wyszliście z gęstego boru i dotarliście na polanę, na środku której znajdowało się niewielkie jezioro.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyCzw 05 Mar 2015, 20:19

-Śliczna ta polanka, dobry wybór maluchy. - nawiązałem do wyboru drogi i zrobiłem kilka głębszych kroków w polankę. Rozejrzałem się dookoła, osłaniając dłonią oczy przed słońcem, jeziorko chyba nie jest najlepszą opcją, chociaż wszystko wchodzi w grę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 EmptyPią 06 Mar 2015, 08:31

2) Zarówno Charmander jak i Bulbasaur ucieszyły się, gdy pochwaliłeś je za wybór drogi. Wkroczyłeś na odkrytą polanę i od razu poczułeś na swojej skórze promienie słoneczne, które wcześniej w gęsto zalesionym borze jedynie ledwo co przedzierały się przez korony drzew. Po drugiej stronie jeziora zauważyłeś grupkę stworków, które piły z niego wodę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Vebre - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Vebre
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari Celestia
» Safari Wojas021
» Safari Shirou

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: