Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wikkaz vs Mhrok

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyCzw 19 Mar 2015, 18:16

Witamy na trawiastej arenie gdzie odbędzie się pojedynek pomiędzy Wikkazem oraz Remigiuszem! Cały stadion na którym walczą Pokemony pokryty jest trawą o długości 5cm, w paru miejscach znajdują się większe kępy trawy sięgające aż 20 cm przez co niewielkie Pokemony mogą się w nich ukryć! Walka będzie trwała dwie rudny, a pierwszą z nich rozpocznie... Remigiusz! Przypominamy o używaniu Pokemonów w przedziale doświadczenia od 5 do 8 poziomu!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPią 20 Mar 2015, 09:09

Już miałem okazję walczyć z Wikkazem i wiem, że jest on dosyć silnym przeciwnikiem. Jednak tym razem do walki z nim używam dwóch, zupełnie nowych gatunków pokemonów, więc będzie miał o wiele trudniej, aby mnie pokonać. Trawiasta arena nie była marzeniem, jeśli chodzi o któregokolwiek z moich podopiecznych. Nawet kępki trawy nie były zbyt pomoce, bo zarówno Snorunt jak i Growlithe mieli więcej niż te kilkanaście centymetrów. Jednak nie ma się co zbyt przejmować. Trzeba to wygrać.
- Witaj Wikkazie. - przywitałem się z przeciwnikiem, po czym wypuściłem na arenę swoją Snorunt. - Koori, zacznij od wysłania w Metapoda mroźnego wiatru. Powder Snow, teraz! Metapod jest raczej statycznym pokemonem, co jest nam na rękę. Nawet jeśli będzie zwiększał swoją Obronę przy użyciu Harden, to i tak mu to nic nie da, gdyż większość naszych ciosów jest atakami specjalnymi. Zaraz po tym użyj Double Team i utwórz kilka swoich kopii. Zaraz po tym wyślij w Metapoda Ice Beam. Niech promień przeszyje jego pancerzyk i zmrozi go od wewnątrz. Po takich dwóch silnych ciosach powinien być on trochę wkurzony. Wykorzystamy teraz jedną z ciekawszych technik, jakie posiadasz. Użyj Bide! Przez pewien czas będziesz przyjmował obrażenia ci zadawane, a następnie wykorzystasz tą energię do zadania mu dwukrotnie większych ran. Jest to dosyć niebezpieczne, gdyż przez kilka chwil jest się praktycznie bezbronnym, jednak jest to dopiero początek pojedynku, więc dyskwalifikacji ci nie grozi. Zaraz po tym wyślij w robaka Shadow Ball. Mroczna kula powinna go na chwilę zamroczyć, a wtedy ty od razu użyj Double Team. Robak będzie zdezorientowany, a ty wykorzystaj ten moment, żeby wysłać w niego kolejny potężny cios, czyli Ice Beam.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPon 23 Mar 2015, 17:31

- Witaj Remigiusz. Cieszę się z naszej kolejnej walki. - Uśmiecham się do przeciwnika i patrzę na jego podopiecznego.
No, czyli Remek posiada nowe pokemony. Dobrze będzie wypróbować w walce z nim te pokemony, których jeszcze nie używałem przy potyczkach z nim. Ale nie ma czasu na rozmyślanie. Czas działać.
Wypuszczam, więc na arenę Metapod i kiedy moja mała podopieczna będzie gotowa zaczynam wydawać jej polecenia:
- Dobrze Metapod zaczynajmy walkę. Szybko wystrzel w przeciwnika Electroweb, postaraj się wytworzyć ją jak największą, aby cała objęła naszego przeciwnika. Wtedy szybko przedostań się w pobliże lodowego pokemona i z całej siły uderz go Bug Bite. Zaraz po tym uderzeniu oddal się i wzmocnij się Harden i od razu doskocz do niego używając do tego swojej sieci i z całej siły uderz go Tackle. Postaraj się uderzyć go tak mocno, aby wywrócić przeciwnika. Jeśli ci się uda od razu wystrzel w niego kolejny Electroweb. Wytwórz jak najwięcej sieci pod napięciem, aby związać nią naszego przeciwnika i dodatkowo przetrzymać go w elektrycznym ataku. Chodzi nam głównie o to, aby sparaliżować lodowego pokemona. Zaraz po tym strzel siecią prosto w jego ciało i przybliż się szybko do niego. Kiedy będziesz już naprawdę blisko zaatakuj go z całych sił Bug Bite. Ugryź go mocno, aby zadać mu jak najwięcej obrażeń. Później oddal się od niego i uderz Electroweb. Uważaj, bo przeciwnik jest naprawdę silny. Używaj do uników przed jego atakami swojej sieci. Wystrzelaj ją w jakiś ciężki przedmiot jak na przykład ściana i szybko przybliż się do niego, aby uniknąć uderzenia przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPon 23 Mar 2015, 18:35

Snorunt rozpoczęła atak Powdr Snow trafiając bez większych problemów w statycznego Pokemona Lecz Metapod nie zamierzała się poddawać, dlatego szybko zrzuciła sieć na przeciwniczke która poraziła ją prądem. I choć Snorunt otoczyła swoimi kopiami Metpod to ta spokojnie wyczekała na odpowiedni moment i zaatakowała Bug Bie. Oba Pokemony dobrze radziły sobie podczas pierwszej tury, i mimo tego że Metapod była znacznie wolniejsza to Koori będzie musiała się bardziej postarać!

61%wikkaz vs Mhrok 361wikkaz vs Mhrok 11 65%
Status:
Snorunt: Uniki 105%
Metapod: Obrona 105%, Szybkość 90%

Wikkaz
Mhrok
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyWto 24 Mar 2015, 14:18

- Metapod wspaniale sobie radzisz. Nie ma jednak, na co czekać szybko zaczynajmy kolejną rundę. Szybko zacznij od String Shot aby spowolnić naszego przeciwnika. Postaraj się również zlepić mu oczy, aby ograniczyć jego widoczność. Następnie przy pomocy swojej sieci przemieść się szybko w inne miejsce. Używaj również przy tym Harden aby wzmocnić swoją obronę. Teraz nadszedł czas na ostry atak. Wystrzel sieć koło niego tak, aby przeciwnik myślał, że nie udało ci się go trafić. Wtedy szybko zacznij się przyciągać i uderz w niego z całej siły Tackle. Zaraz po tym uderzeniu wystrzel sieć w ściany i sufit tak, aby zawisnąć wysoko w górze nad naszym przeciwnikiem. Chodzi nam o to, aby znaleźć się od niego w takiej odległości, aby nie mógł cię trafić. Wtedy szybko strzel w niego wielką siecią z Electroweb. Kiedy zobaczysz, że elektryczny atak przestaje działać szybko zleć prosto na niego uderzając z całej siły Tackle. Postaraj się wbić go w ziemię. Zaraz po tym wykorzystaj to, że nasz przeciwnik jest koło ciebie i szybko uderz mocnym Bug Bite. Zaraz po tym znów zawiśnij w powietrzu i strzel w niego Electroweb . Postaraj się jednak przetrzymać atak jak najdłużej się da. Niech prąd razi go jak najdłużej się da, ponieważ może uda nam się go sparaliżować. Kiedy będziesz w powietrzu używaj swojej sieci jak lian, aby cały czas zmieniać swoje położenia. To utrudni twojemu przeciwnikowi trafienie w ciebie swoimi uderzeniami.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPią 27 Mar 2015, 09:19

Przyglądałem się walce Snorunta i Metapoda. Na początku pojedynku zwątpiłem w potencjał bojowy robak, jednak teraz wiem, że było to niesłuszne ocenienie. Metapod radził sobie całkiem nieźle i zagrażał Snoruntowi. Jednak to my mamy przewagę typów nad przeciwnikiem, więc nie poddamy się tak łatwo.
- Koori, gdy tylko Metapod wystrzeli w twoją stronę sieć, ty zamroź ją przy użyciu Powder Snow. Robak będzie starał się uciekać przed naszym kolejnym ciosem, jednak nie możesz mu na to pozwolić. Wystrzel w Metapoda Ice Beam, szybko! Postaraj się celować w nog... w dół stworka, tak żeby przytwierdzić go do podłoża. Jeśli dopisze nam szczęście, powinno to się udać. Gdy robak nie będzie wstanie się poruszać, wystrzel w niego Shadow Ball. Po tym ciosie stworek powinien być lekko zamroczony. Zbliż się do niego, po czym użyj Double Team, żeby utworzyć swoje kopie, które niech następnie szybko otoczą Metapoda. Teraz ty i twoja gromadka iluzji użyjcie Powder Snow. Ta ilość użytej jednocześnie techniki powinna utworzyć coś na wzór niewielkiej zamieci śnieżnej. Gdy Metapod będzie pomiatany przez zimny wiatr, użyj Ice Beam, żeby jeszcze bardziej spotęgować ból odczuwany przez robaka z powodu zimna. Nie możemy przestawać atakować, gdyż każdą chwilę spokoju Metapod może wykorzystać do kontrataku. Gdy tylko skończysz używanie lodowego promienia, wyślij w podopiecznego Wikkaza Shadow Ball. Mroczna kula powinna go na chwilę zamroczyć, a wtedy ty ponownie przyzwij chłodny wiatr (Powder Snow). Wierzę, że uda ci się wszystko wykonać perfekcyjnie, Koori!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPią 27 Mar 2015, 17:12

Druga tura ruszyła z kopyta! No prawie... Bo Metapod zrzuciła sieć na Snorunt, która została unieruchomiona i przez chwilę musiała uporać się z lepką nicią na sobie. Mimo tego Koori nie zamierzała się poddawać! Na jej korzyść przemawiała znacznie większe pole do popisu jeśli chodzi o unikanie ciosów Metapod. Oboje trenerzy bardzo się starali by któryś z ich Pokemonów zszedł z areny trzymając tarczę przy piersi. Lecz ostatecznie walka zakończyła się... Remisem!
Cytat :
Metapod: +40% exp
Koori: +60% exp

Drugą rundę rozpoczyna Wikkaz!
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPią 27 Mar 2015, 22:39

- Metapod wspaniale sobie poradziłaś. Jestem z ciebie dumny. Jesteś naprawdę wspaniała. Teraz czas abyś odpoczęła. - Mówię i zawracam moją małą podopieczną do jej Balla.
Po chwili wypuszczam mojego Eevee na arenę i zaczynam wydawać mu polecenia.
- Eevee naszym przeciwnikiem jest Growlithe. Musimy dać z siebie wszystko i wygrać tą walkę. Zacznij od szybkiego Sand Attack aby zmniejszyć mu statystyki już na samym początku. Postaraj się strzelić mu piachem prosto w oczy a będzie zdezorientowany i to da ci szanse mocno go zaatakować. Zaraz po tym strzel prosto w niego mocnym Shadow Ball.. Postaraj się uderzyć tak mocno, aby przeciwnik się przewrócił. Wykorzystaj to, że twój atak leci wprost na psa i użyj Dig aby schować się pod zmienię. Przeczekaj tam chwilę, po czym wyskocz i z całych sił uderz w przeciwnika. Od razu po uderzeniu nie czekaj na reakcję przeciwnika i szybko zaatakuj Extreme Speed, pokaż mu tym uderzeniem, co znaczy prawdziwa szybkość. Wleć wręcz w niego tym uderzeniem i odrzuć na dużą odległość. Od razu po tym ataku strzel prosto w niego Shadow Ball. Zależy nam teraz na tym, aby działać jak najszybciej i nie dać mu szansy na kontratak. Atakuj, więc jak najszybciej i z pełną mocą, aby zadać mu jak najwięcej obrażeń. Szybko po ataku kulistym atakiem ponownie użyj Dig i schowaj się pod ziemię. Po chwili wyskocz i uderz z całych sił w ognistego pokemona. Na sam koniec tej rundy uderz z całych sił Extreme Speed. Od razu po uderzeniu oddal się od przeciwnika i trzymaj dystans. Obserwuj go uważnie, ponieważ z pewnością jest silny. Szybko reaguj i uderzaj z całych sił w Growilthe. Jeśli wyrobimy sobie teraz przewagę będziemy o krok bliżej zwycięstwa.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyNie 29 Mar 2015, 21:25

Przyglądałem się walce Snorunt z Metapodem. Na początku zielony robak wyglądał bardzo niepozornie, jednak im dłużej trwała walka, tym moje zdanie na temat pokemon coraz bardziej się zmieniało. Nawet tak niepozorne stworzenie Wikkaz potrafił doskonale wyszkolić. Widać było, że chłopak jest dobrym trenerem. W końcu pojedynek się zakończył. Jak na razie był remis, jednak ostatecznie to ja miałem zamiar zatryumfować. Wycofałem z areny Snorunt i wypuściłem w jej miejsce Growlithe'a.
- Claw, zacznij od Dig. Wskocz pod ziemię, żeby zdezorientować przeciwnika. Następnie wyskocz i zioń w lisa silnym strumieniem ognia (Ember). Teraz przystąpimy do powolnego przybliżania ciebie do użycia naszej najsilniejszej techniki. Rozpocznij od użyci Leer. Spójrz gniewnie na Eevee, aby zmniejszyć mu obronę. Zaraz po tym ponownie schowaj się pod ziemię dzięki Dig. Tym razem jednak nie wykorzystamy tego do przemieszczenia się, a do uderzenia w lisa. Wyskocz z ziemi i zaatakuj Eevee'ego. Zaraz po tym uderzeniu, wykonaj Aerial Ace. Przeszyj ciałko brązowego stworzonka tą silną techniką i odrzuć go od siebie. Gdy tylko lis upadnie na ziemię, poślij w jego stronę silny Fire Pledge. Niech ogień zacznie trawić jego bezbronne, futrzaste ciało. Gdy Eevee będzie walczył z płomieniami, ponownie użyj Leer. Zaraz po tym podbiegnij do niego, chwyć go w zęby i ugryź go Bitem. Następnie odrzuć lisa od siebie. Wierzę w ciebie Growlithe!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyPon 30 Mar 2015, 17:57

Rozpoczęła się druga runda gdzie szybciej udało się sypnąć piaskiem w oczy Growlithe, który po chwili był już gotów do zakopania się pod areną. Zaś gdy psiak wyskoczył uderzając żarem lecz jego atak napotkał się z kontrą w postaci Shadow Ball. W dalszej walce oba Pokemony schowały się pod areną zderzając pod nią. Po chwili zarówno Eevee jak i Growlithe wyskoczyli stając ponownie na trawiastej arenie. I choć Claw swoim Aerial Ace biegł bardzo szybko, to Extreme Speed Eeveeigo był znacznie szybszy i udało się mu przewrócić Pokemona. Pokemony radziły sobie całkiem nieźle, aczkolwiek przez szybki ruch Eevee sprawiał Growlithe nie małe trudności!

56%wikkaz vs Mhrok 133wikkaz vs Mhrok 58 52%
Status:
Eevee: Obrona 80%
Claw: Celność 90%
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyCzw 02 Kwi 2015, 00:30

Z zaciekawieniem oglądałem kolejny pojedynek. Starałem się wyłapywać każdy mankament mojej taktyki, żeby móc ją jeszcze bardziej udoskonalić. Z zadowoleniem patrzyłem, że Growlithe'owi udało się zmniejszyć Obronę lisa.
- Claw, doskonale ci idzie. - dopingowałem pokemona. - Rozpocznij o wystrzelenia w twarz Eevee'ego kuli ognia (Ember). Gdy tylko płomienie dosięgnął liska, po raz kolejny użyj Leer, aby jeszcze bardziej zmniejszyć Obronę przeciwnika. Po tych dwóch ciosach użyj Dig i schował się po ziemią. Przekop się za Eevee'ego, po czym wyskocz i wystrzel w jego stronę Fire Pledge. Następnie podbiegnij do lisa i chwyć go w swój pyszczek (Bite) i przygwóźdź go do ziemi. Staraj się mocno przytrzymywać Eevee'ego, żeby nie mógł on tobie uciec. Teraz wykonaj Close Combat. Jest to atak typu Walczącego, który sam w sobie jest efektywny przeciwko podopiecznemu Wikkaza, a przy "wsparciu" jego obniżonej Obrony, jest jeszcze bardziej potężniejszy. Są również niestety minusy użycia tej techniki, jednak nie warto o tym wspominać. Skupmy się na walce. Odepchnij od siebie zmęczonego już Eevee'ego, po czym wyślij w niego silny Fire Pledge. Growlithe, na pewno wszystko pójdzie ci doskonale i wygrasz.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyCzw 02 Kwi 2015, 22:36

- Eevee wspaniale sobie radzisz. Mamy teraz przewagę postarajmy się dać z siebie jeszcze więcej a z pewnością wygramy walkę. Nie atakuj od samego początku zacznij szybko biegać w pobliżu przeciwnika żeby go zmylić. Niech myśli, że atakujesz od razu a tak na prawdę trochę pobiegasz koło niego. Po chwili szybko zatrzymaj się i uderz z całych sił Hidden Power. Atak jest trującego typu, więc może uda nam się zatruć przeciwnika, co może nam naprawdę pomóc w dalszej walce. Zaraz po tym uderzeniu osłab jego statystyki uderzając Growl w momencie, kiedy znajdziesz się blisko niego. Nie czekaj na nic i od razu po osłabieniu go uderz z całych sił Shadow Ball. Włóż w to uderzenie jak najwięcej siły, aby odrzucić od siebie przeciwnika.  Kiedy on poleci do tyłu ty szybko wykorzystaj to i uderz z całych sił Extreme Speed. Wykorzystaj to, że przeciwnik jeszcze leci do tyłu i wleć w niego wręcz z całej siły, ponieważ ciężko będzie mu się bronić i poleci jeszcze dalej od ciebie. Po tym uderzeniu szybko użyj Dig i schowaj się pod ziemię. Przeczekaj tam chwilę, po czym wyskocz i uderz w niego z całych sił. Musimy działać bardzo szybko żeby go wykończyć i nie dać mu szansy na atak. Dlatego więc kiedy wyskoczysz i uderzysz w niego zaraz po tym odbij się od niego i wyląduj na ziemi nieopodal niego. Szybko wystrzel mu z całej siły Shadow Ball tak jak to robiłeś wcześniej włóż w to jak najwięcej siły. Na koniec użyj Extreme Speed aby wyprzedzić każdy jego atak i uderzyć w niego z całych sił. Postaraj się włożyć w ten ostatni atak całą energię, która ci pozostała. Wiem, że zależy ci bardzo na wygraniu tej potyczki tak samo jak i mi. Wierzę w ciebie i wiem, że uda ci się szybko zakończyć tą walkę i pokonać przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok EmptyWto 14 Kwi 2015, 19:07

Po pierwszej rundzie oba Pokemony były już gotowego do kolejnego natarcia! Growlithe głośno zawarczał na przeciwnika, a Eevee w odezwie zaczął się szykować do ataku. Psi Pokemon uderzył w Eevee Emberem, jednak ten nieczekając ani chwili odwdzięczył się Hidden Power. Obaj trenerzy na każdy atak szybko wyprowadzali kolejną kontrę, jednak po kolejnej wymianie ciosów ostatecznie z walki zwycięsko wyszedł Eevee!
Cytat :
Claw: +80% exp, Resp -1 pkt
Eevee: +1lv, Resp +2 pkt

...następnym razem jak zapomnę o prowadzeniu walki, to się przypomnijcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wikkaz vs Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: wikkaz vs Mhrok   wikkaz vs Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
wikkaz vs Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mhrok vs Wikkaz
» Wikkaz vs Mhrok
» Gra wikkaz
» Gra wikkaz
» Wikkaz V Castiel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: