Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~~The Story Of Nova~~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 12:11

Pokiwałam głową ze zrozumieniem.
- Ja w sumie też wiele ciekawego nie mam do opowiedzenia... No może prócz tego co ja dotąd wyprawiałam w systemach wojska ze świata, w którym byłam - wyszczerzyłam się. - Rodzina tam też... Fajni było ze wszystkim. Nienawidziłam po prostu jak ktoś za mną bez przerwy łaził... Ty jesteś ok, bo można pogadać - nie chciałam jej przecież urazić.
Wyjrzałam przez okno. To wyczekiwanie było wkurzające.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 16:19

Wyglądało jakby cię zignorowała, zapatrzona za okno, z dłonią opartą o rękojeść miecza.

- Wiesz...wydawało mi się że będę cie nienawidziła za to wszystko co zrobiłaś...

Powiedziała, nie zmieniając pozycji, wciąż patrząc za okno. Na chwilę zapadła cisza, spojrzała na ciebie, wciąż nie ruszając się nawet o milimetr

- Podczas gdy ty...wydajesz się być w tak beznadziejnej sytuacji, że zamiast nienawiści, nie czuje w sumie nic...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 18:08

Przekrzywiłam głowę i spojrzałam na nią.
- Ale o co chodzi? - spytałam się jej zaskoczona.
Nie miałam pojęcia o co by mogło chodzić ale to sugeruje, że coś się stało nie tak w czasie kiedy żyłam sobie w innym świecie. Czekałam co ona odpowie. Zapowiadają się jednak kolejne kłopoty co z moim szczęściem do tych spraw znowu źle się skończy.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 19:01

- Na prawdę nie domyślasz się gdzie jesteś? Czemu tu jesteś?

Zapytała, obracając głowę w twoją stronę. Spoglądała na ciebie...i sama nie wiedziałaś, czy ten wzrok był zimny, zaskoczony czy po prostu nie przejmowała się tym zbytnio.

- Na prawdę nie wiesz dlaczego cię tu ściągnęli? Dlaczego tyle czasu cię szukali?

Podniosła się i przeciągnęła, kiedy do drzwi ktoś zapukał. Wszedł jeden ze strażników i powiedział coś do Aileen, po czym wyszedł.

- Czas na ciebie, kolacja niedługo się zacznie.

Powiedziała, stając przy drzwiach i czekając na ciebie.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 09 Maj 2014, 19:11

Westchnęłam.
- No w sumie się domyślam - stwierdziłam tylko. - No nic, to przetrwać swoje, ewentualnie mieć przekichane, to co zwykle... - mruknęłam.
Coś mi w głowie się już układa. Westchnęłam i stanęłam przed drzwiami.
- Wiedziałam, ze tamta wojna to głupota - powiedziałam tylko i ruszyłam.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 16:52

Ruszyłyście kolejnym, długim korytarzem, który doprowadził was do kolejnych wrót - które strażnicy przed wami otworzyli. Wkroczyłyście do ogromnej sali, gdzie po środku stał prostokątny stół. Widziałaś ok 10-12 osób siedzących przy nim a za każdym z nich stał...żołnierz? Tak ci się wydawało, bo co prawda ubrań które mieli na sobie nie można było nazwać mundurami, to jednak wiszące przy pasie, lub na plecach miecze mówiły swoje. Aileen zostawiła cię i stanęła za łagodnie wyglądającą kobietą, która nie spuszczała z ciebie oka od czasu kiedy wkroczyłyście na salę.

- Ach...jest i nasz gość honorowy.

Powiedział siedzący u szczytu stołu mężczyzna, którego już miałaś okazję poznać.

- Proszę, usiądź przy nas i pozwól nam cieszyć się twoim towarzystwem.

Powiedział uśmiechając się i wskazując ci miejsce na drugim końcu stołu, na przeciw niego. Po twojej prawej siedziała właśnie ta kobieta za którą stanęła Aileen, po lewej - mężczyzna, który wyglądał raczej na wojskowego. Krótkie włosy, dobrze zbudowany, zdyscyplinowany - sądząc po sposobie poruszania się...służba nałożyła ci jedzenie na talerz i bezszelestnie usunęła się. Twoje pojawienie pozornie nie sprawiło wrażenia, ale widziałaś że większość z nich ukradkowo spoglądała na ciebie co chwilę.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 17:09

Niezbyt swobodnie się czułam w takim sztywnym towarzystwie. Rozejrzałam się po wszystkich i westchnęłam, opierając się dość mocno o krzesło. Raczej nie wiem czy oni cieszą się na moje przyjście, po tym co mówiła Aileen to raczej dziwnie tamto zabrzmiało. Póki co siedziałam i czekałam aż cokolwiek zacznie się dziać. Jak inni będą jedli to ja też, a jak będą rozmawiać to po prostu się przysłucham chyba, że bezpośrednio mnie się spytają. I strasznie cicho... Może i tu powiedzenie o ciszy przed burzą się sprawdzi. Starałam się nie wyrażać żadnych emocji. Jestem trochę zbyt ufna, że tak spokojnie sobie siedzę w nie wiadomo czyim pałacu.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 18:30

Rozmowy toczyły się na raczej trywialne tematy. Ot gospodarka, sytuacja poza murami miasta...nic specjalnie ciekawego, dla kogoś kto się w tym nie orientował. Mężczyzna siedzący na przeciw ciebie rozmawiał z innymi, nie spuszczając z ciebie oczu...a raczej oka.

- Mam nadzieję że Aileen nie zachowywała się w...nieodpowiedni sposób.

To zdanie wyrwało cię z zamyślenia. Kobieta po twojej prawej, nie przerywając jedzenia, spojrzała na ciebie, mówiąc to. Ona jedna wydawała się...nie na miejscu w tym gronie. Nie wiedziałaś czemu. Była ubrana podobnie jak inni, nie wyróżniała się niczym, ale jej głos i nastawienie którego zdradzało pewnego rodzaju obojętność na całą tą sytuację wyraźnie dawała znać o tym że ona nie przejmuje się tym co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 18:40

- Wszystko było w jak najlepszym porządku - odpowiedziałam kobietę.
W końcu zaczęłam po trochę jeść. Nie chciałam przecież się napchać od razu byle czym. A do picia tylko jakiś sok, kompot... chyba, że jest sam alkohol to wtedy wino. Tylko mam nadzieję nie za mocne... Ta kobieta mnie trochę zaintrygowała. Coś w niej jest inaczej. Zobaczy się może w trakcie. I same nudy tutaj są. Zwłaszcza, że nie mam nic do powiedzenia.
- Po co tu jestem? - spytałam się w pewnej chwili kobiety. 
Cóż warto wiedzieć co mnie czeka w tych murach... lub ewentualnie poza nimi jeśli mnie gdzieś wygonią czy każą coś zrobić.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 12:07

- To dobrze. Cieszy mnie to że Aileen godnie mnie reprezentowała. Ona potrafi być...niezdyscyplinowana.

Wydawało ci się że kobieta uśmiechnęła się lekko, natomiast Aileen nawet nie kryła uśmiechu. Widocznie rozbawił ją ten komentarz.

- Cóż, niestety tego nie mogę ci powiedzieć. Z prostego powodu. Sama nie wiem. Niektórzy z nas przybyli tu niedawno i nie mieliśmy okazji porozmawiać z Anthony'm.

Powiedziała, wskazując dyskretnie na mężczyznę u góry stołu. Teraz przynajmniej wiesz jak się nazywa. Choć wciąż nie wiedziałaś kim jest. Reszta gości zdawała się nie zwracać uwagę na waszą rozmowę.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 14:47

Pokiwałam głową. Chociaż ciągle nie wiedziałam o co może chodzić. Usiadłam teraz wygodnie na krześle i czekała aż cokolwiek zacznie się dziać.
- Rozumiem, czyli będzie chyba dość ciekawie, chociaż wolałabym siedzieć spokojnie w domu i nie mieć z niczym do czynienia - stwierdziłam krótko.
Zjadła jeszcze coś słodkiego i popiłam to sokiem. Przeglądałam się pozostałym osobom przy stole. Zwłaszcza temu Anthony'emu. Niech w końcu powie o co chodzi.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 16:44

Nikt przy stole nie wydawał się zbytnio teraz już zwracać na ciebie uwagi. Po kilku minutach Anthony podniósł się. Rozmowy natychmiast ucichły.

- Nawet nie wiecie jak się cieszę, że zebraliśmy się tu razem. Wszyscy.

Zaakcentował ostatnie słowo, patrząc na ciebie.

- Wiecie że od dawna starałem się kogoś tu sprowadzić i wreszcie się udało. Księżniczka starych czasów jest tu z nami dziś. I jestem tym zaszczycony.

Ukłonił ci się delikatnie.

- Miejmy nadzieję że tym razem, uda nam się odbudować to, co niegdyś zostało zniszczone.

Powiedział, chcąc usiąść - ale wtedy wstała kobieta po twojej prawej stronie.

- Czyli to wszystko dla twoich chorych ambicji? Znowu? Ciągasz nas po tym zniszczonym świecie dla własnych, chorych ambicji...gdybym wiedziała, nawet bym się nie ruszała. Aileen, wychodzimy.

Kobieta obróciła się i ruszyła do drzwi, Aileen spojrzała na ciebie, potem na nią i lekko zdezorientowana ruszyła za nią. Kiedy drzwi się zamknęły, Anthony usiadł, patrząc po gościach.

- Czy któreś z was chciałoby nas opuścić? Nie ukrywam, miło byłoby zrobić to gustowniej.

Powiedział, przesuwając wzrokiem po każdym z nich. Młody chłopak - który mógł mieć mniej więcej 16-17 lat - podniósł się powoli.

- Lex, my też podziękujemy za gościnę. Nie bawią mnie twoje gierki, Tony.

Żołnierz za chłopakiem, ruszył za nim. Po chwili drzwi ponownie się zamknęły.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 17:10

Przyglądałam się temu wszystkiemu i byłam na ogół bardzo ciekawa o co chodzi. Księżniczka starych czasów... Niezłe określenie. Westchnęłam. Chore ambicje? Widać ten król już dawno musiał się starać bym się tutaj zjawiła. Odprowadziłam lekko zdezorientowaną Aileen wzrokiem, a w końcu zdecydowałam się odezwać.
- Skąd wiedzieliście, ze się odrodziłam? - moje pierwsze pytanie.
Sama nawet nie wiedziałam, ze kiedyś byłabym w stanie się odrodzić. Jeszcze po tym ktoś odszedł... Ciekawe, widać ten król jest znany z wszelkich zagrywek. Też wstałam od stołu ale nie z zamiarem odejścia, po prostu to było jakby moje żądanie wyjaśnień po co tu jestem.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 17:23

- Och, to naprawdę nie było trudne. Kiedyś musiałaś.

Powiedział, kończąc wino w kielichu

- To była tylko kwestia czasu...długiego czasu. Ale wreszcie tu jesteś.

Reszta gości spojrzała na ciebie, jeden z mężczyzn po twojej lewej stronie spojrzał na niego.

- Naprawdę wierzysz że można to zrobić? Próbowaliśmy wszystkiego i wszystko zawiodło. Więc czemu ona...

- Bo ona go znajdzie. Znajdzie naszą zgubę której mocy potrzebujemy.

Przerwał mu Anthony, wstając. Ruszył powoli w stronę drzwi, zatrzymał się przy tobie i spojrzał ci w oczy.

- Jestem tego pewien.

Powiedział cicho i opuścił salę. Goście też zaczęli się powoli rozchodzić...najwidoczniej kolacja skończona...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 18:57

Rozejrzałam się tylko po wszystkich i ja także postanowiłam już stąd wyjść. Ciągle rozmyślałam o tym czego miałabym szukać. Podrapałam się po głowie i udałam się w kierunku pokoju. Więc będę im robić za jakiegoś poszukiwacza. No w sumie mi to pasuje. Tylko mam nadzieję, że po tym będę mogła wrócić do domu. Ach moja rodzina z Ziemi.. Nie ma to jak u nich. Uśmiechnęłam się lekko. Bez porównania z tym co było kiedyś.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPon 12 Maj 2014, 17:27

Racja, nie wiedziałaś wiele. Łącznie z tym jak trafić z powrotem do swojego pokoju. Chodziłaś po zamku, starając się znaleźć drogę, ale nic z tego...weszłaś w jakiś dziwny korytarz i o mało nie zderzyłaś się z jednym ze strażników - nie wyglądał na zadowolonego...

- Kim jesteś? Co tu robisz?

Zapytał ostrym głosem, kładąc dłoń na rękojeści miecza. Chyba wpadłaś w kłopoty...

- O, tu jesteś. Prosiłam żebyś się nie oddalała ode mnie w drodze powrotnej.

Jak z pod ziemi, za twoimi plecami pojawiła się Aileen, kładąc ci dłoń na ramieniu.

- Coś nie tak, żołnierzu?

Zapytała, patrząc na strażnika, który patrzył to na ciebie, to na nią...nie do końca chyba wiedział co ma zrobić...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPon 12 Maj 2014, 17:55

Nieco się wystraszyłam na widok strażnika i momentalnie odskoczyłam. Ale gdy przyszła Aileen to nieco odetchnęłam z ulgą.
- Wiem, tak po prostu chciałam sobie pozwiedzać zamek i w pewnej chwili tu mnie przywiało - powiedziałam do niej.
Po chwili ruszyłam z nią już do mojego pokoju.
- Czego mam szukać? Masz może pojęcie? - spytałam się dziewczyny na wejściu.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 17:31

//"Po chwili ruszyłam z nią już do mojego pokoju." <-- Postaraj się nie pisać w taki sposób, ok? :x

Żołnierz odpuścił, odwrócił i odszedł. Aileen rozejrzała się i ruszyła z powrotem, pokazując żebyś szła za nią. Ruszyłyście korytarzem...ale nie wydawało ci się żebyś szła tamtędy kiedykolwiek...
- Powiedzmy że wiem...ale to nie czas na takie rozmowy, nie mamy wiele czasu.
Powiedziała, rozglądając się bacznie, kiedy prowadziła cię dalej. Wyglądało to tajemniczo i...dziwnie. Aileen wyglądała na nieco spiętą, ale ciągle czujną. Jej ręka prawie w ogóle nie opuszczała rękojeści miecza...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 17:39

//sorki mam taki nawyk trochę//

Spojrzałam na nią uważnie. Zatrzymałam się na krok. A jeśli ona ma jakieś złe zamiary? Z tego co mi mówiła wcześniej o nienawiści i położeniu... A co mi tam... Ruszyłam dalej za nią. Umrzeć raz czy dwa razy... Co za różnica, widać nigdy spokoju nie będę miała.
- Dokąd idziemy? - spytałam się jej cicho i oglądałam uważnie korytarz.
Aileen była z tego co widzę bardzo spięta, cały czas trzymała dłoń na rękojeści jakby miało się coś wydarzyć w każdej chwili, jakby miało coś nagle wyskoczyć zza zakrętu... Ta czujność przeszła z niej na mnie i ja też miałam baczenie na wszystko.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 18:53

- Tssiii...poczekaj chwilę, zaraz wszystkiego się dowiesz.

Powiedziała, prowadząc cię dalej korytarzem. Zaczęłyście schodzi powoli w dół schodami, kiedy usłyszałaś z góry tupot nóg, krzyki i przekleństwa.

- Cholera, zorientowali się szybciej niż myślałam. Pospiesz się

Rzuciła ci przez ramię, zbiegając po schodach. Co prawda było to niebezpieczne, ale czas gonił. Wbiegłyście do stajni, zauważyłaś tego samego żołnierza który również wcześniej opuścił kolację, zaraz po tym jak zrobiła to Aileen z tamtą kobietą.

- Szybciej mała, trzeba się ruszać

Powiedziała, wskazując trzy Rapidashe, stojące przy wrotach stajni i osiodłane. Chłopak szybko wskoczył na jednego z nich, Aileen wskoczyła na siodło drugiego...czas ucieka, głosy za waszymi plecami są coraz głośniejsze.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 19:01

Jak usłyszałam tupot i te krzyki to zaczęłam biec w dół i nie zastanawiałam się nad tym, że mogę spaść i sobie coś zrobić. Liczyła się teraz ucieczka bo nie sądzę, żeby żołnierze przywitali nas z ciastkami. Jak zbiegłam do stajni to się szybko rozejrzałam i bez zastanowienia wskoczyłam na trzeciego Rapidasha. Dawno nie jeździłam konno...
- Liczę potem na solidne wyjaśnienia - powiedziałam szybko.
Pognałam swojego konia za pozostałą dwójką jak tylko Ci ruszyli. Co jak co ale nie chciałam się nadziać na jakiś miecz czy inne wredne dziadostwo.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 19:08

Cała trójka ledwo zdążyła przejechać przez wrota stajni zanim je zamknięto. Wpadliście na dosyć wąskie uliczki miasta - na szczęście nie było za wielu ludzi. Za wami głosy strażników ucichły...czyżby nie zdążyli za wami? Aileen i Lex prowadzili wprost do otwartej - jeszcze - bramy. Widocznie informacja nie doszła jeszcze do strażników na bramie, którzy tylko patrzyli na was zdziwieni kiedy w pełnym galopie przemknęliście przez bramę...wybiegając na pustynię. Niemal całkowitą pustynię. Dobrze ze chociaż droga była zrobiona, więc Rapidashe mogły bez problemów biec. Zwolniliście nieco tempo, żeby dać pokemonom chwilę na złapanie oddechu...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 17 Maj 2014, 11:01

Trzymałam się cały czas blisko tej dwójki.
- Dobra to mogę się dowiedzieć o co w tym chodzi? Dlaczego musieliśmy uciekać z zamku? - spytałam się.
Nie byłam pewna czy wpakowałam się lepiej czy gorzej, ale mam nadzieję, że to ta pierwsza opcja. Poklepałam konia po szyi jako pochwałę i dalej za nimi wędrowałam, chcąc chociażby wyjaśnień. Przynajmniej jadę na jednym z moich ulubionych pokemonów. Trochę śmieszne stwierdzenie, ale to w sumie jedyne dobre. Mam nadzieję, że będęmmogław kkońcu niedługo zamienić sukienkę na cokolwiek innego.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptySob 17 Maj 2014, 21:57

- A co, wolałabyś tam zostać?

Zapytał Lex, stając w strzemionach i rozglądając się. Wyglądał jakby czegoś szukał, ale wreszcie usiadł z powrotem.

- Są po prostu ludzie którzy mają dość Tony'ego i jego planów...które w sumie pewnie i tak nie wypalą. A skoro jesteś częścią jego planów, trzeba cię było usunąć poza jego zasięg.

Powiedziała Aileen, odwracając się w siodle i kładąc się na grzbiecie konia, patrząc na ciebie. Sytuacja z pewnością zmieniła się bardzo szybko, wszystko nabiera tempa...i to dość szybko...
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 09:03

- Zależy czy wylądowałam lepiej czy gorzej - powiedziałam szczerze.
Czyli teraz mamy spokój z tego co widzę po ich zachowaniu. I wygląda na to, że po prostu robią mu na złość.
- To pewnie będzie mnie póki co szukać, czyli powrót do domu odpada - stwierdziłam.
Skoro mnie odciągnęli już od króla to co zrobią teraz? Gdybym mogła przynajmniej odzyskać swoje rzeczy to by było pół biedy. Zaczęłam się bawić malutkim płomykien jaki stworzyłam na swojej dłoni. Teraz zostało mi chyba czekać... Tylko na co? W sumie od śmierci po odesłanie gdzieś..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~The Story Of Nova~~   ~~The Story Of Nova~~ - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
~~The Story Of Nova~~
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ~~The Story Of Dan~~
» ~~The Story Of Min~~
» ~~The Story Of Misha~~
» ~~The Story Of Aaren~~
» ~~The Story Of Inui~~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: