Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szkot vs Ajra

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyCzw 30 Kwi 2015, 20:05

Znalazłyście się na pokładzie wielkiego kontenerowca płynącego w ostatni, krótki, sentymentalny rejs przed przerobieniem go na żyletki. Jak go utopicie to zobaczycie Tytanica na żywo.

Zaczyna Szkot
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyCzw 30 Kwi 2015, 20:48

Udałam się na nietypową arenę by stoczyć pełną walkę w swojej karierze. Uśmiechem przywitałam swoją przeciwniczkę jednocześnie wypuszczając z kuli Buneary.
- Witaj Anabel! Liczę na pasjonujący pojedynek, ja i Eire jesteśmy gotowe. Prawda?
Spojrzałam na lisiczkę pozwalając jej zająć miejsce na arenie.
- Eire, rozpocznij walkę od użycia Tail Whip. Następnie poczekaj na atak przeciwnika by móc uniknąć go zręcznym skokiem! Zaraz po tym przygotuj się do zaatakowania podopiecznego Anabel swoim Shadodw Ball, następnie zaraz po ataku unikaj ataków przeciwnika zwinnymi skokami! Kiedy smoczy Pokemon będzie przygotowywał się do ataku, postaraj się go uniknąć po czym kiedy będzie blisko zaatakuj Iron Tail! Szybko odskocz by Salamance nie był w stanie Cię zaatakować i uderz ponownie Shadow Ball! Kiedy nasz przeciwnik będzie wracał gotów do ataku użyj swojego Echoed Voice! Przyłóż się do tego ataku wykonując go najgłośniej jak tylko potrafisz! Następnie biegaj szybko po pokładzie statku używając Extreme Speed do zwodzenia przeciwnika by ostatnie uderzyć w niego Hidden Power! Teraz przygotuj się do użycia naszej sekretnej broni, mianowicie kiedy smoczy Pokemon będzie blisko Ciebie użyj Attract i oczaruj go swoim urokiem. Kiedy będzie pod wpływem twojego ataku uderz w Samalence Shadow Ball, po czym unikaj jego ataków skokami co jakiś czas ponownie atakując Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyCzw 30 Kwi 2015, 22:01

Czego to można się spodziewać po takiej bitwie? Na pewno epickości, której ostatnio mi brakuje. Przywitałam sie z Lisą kiwnięciem głowy i wypuściłam swojego pierwszego pokemona.
- Salamace ruszaj! Od samego początku wzbij się w górę, dzięki czemu utrzymuj przeciwnika na dystans. Latając nad przeciwnikiem zacznij ostrzeliwać go Ember. Posyłaj kolejne ogniste żary, a może uda nam sie podpalić małego liska. Gwałtownie zniż swój lot i wykonaj Fly. Uderzenie całego ciała na pewno odczuje nasz mały przeciwnik. Następnie nadal utrzymuj się w powietrzu. Wykonaj kilka okrążeń i kiedy będziesz za przeciekiem uderz za pomocą potężnego ogona wykonaj Dragon Tail. Po ataku zwinnie przemknij obok przeciwnika i pochwyć go w swoją masywną szczękę. Thunder Fang na pewno zostawi na ciele i futrze eleganckie ślady. Trzymając go nadal w uścisku podleć z nim w górę i z zamachem odrzuć w dół naszego liska. Niech upadnie na pole walki. Wtedy po skumulowaniu smoczej mocy strzeli Dragon Pulse. Zacznij szybko lecieć na przeciwnika i ponownie pochwyć go szczęką. Tym razem jednak wykonaj Fire Fang. Elektryczny, a teraz ognisty ruch będzie pięknym dopełnieniem. Zamachnięciem wyrzuć przeciwnika do góry i rusz z impetem w jego kierunku. Całym ciałem wykonaj Double-Edge. Niech nasz mały lisek stuknięciem z tobą odleci do raju. Wbij się w górę nad przeciwnika i strzel porsto w niego mocnym Dragon Pulse.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyCzw 30 Kwi 2015, 22:11

Salamence i Eevee zaczęły wymieniać się ciosami. Walka była ekscytująca, wyglądała doprawdy widowiskowo. Smok był majestatyczny, wszystko wskazywało na to, że mała lisiczka nie ma szans. A jednak, przewaga doświadczenia zdecydowała o szybkim końcu starcia. Teraz zaczyna Ajra.
Salamence: +0.8lv -1 pkt.respektu
Eevee: 25% hp +0.8lv +2pkt. respektu +10% Sp Attack Limit
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyCzw 30 Kwi 2015, 22:22

Pierwsza tura należała do Lisy, ale nie zamierzam się tak łatwo poddać. Nie ze mną te numery.
- Ruszaj Darkrai! Rozpocznij od wykonania Ominous Wind! Poszargaj przeciwnikiem jak najmocniej potrafisz. Następnie skumuluj elektrony z powietrza i strzel solidnym Thunderolt! Zacznij unikać ciosów przeciwnika, aż wykonaj Disable! Wyłącz tym samym jego najsilniejszy ruch. Na pewno odbije się to na nim. Wtedy pochwyć rywala mocnym uściskiem Psychic. Przyduś legendarnego pokemona do ziemi i czekaj. Niech się tobie pokłoni, a będzie wyglądało to niezwykle teatralnie. Nastepnie z zawrotną prędkością podleć i wykonaj Dark Pulse. Odsuń się do niego go. Spoglądaj uważnie, na to co wykonuje. Z zaskoczenia zaatakuj go Ominous wind. A wtedy ponownie uciekaj na boki i rozpocznij solidne ostrzeliwanie przeciwnika mocnymi Thuderbolt. Posyłaj kolejne Tuhnderbolty w taki sposób, by nasz legenrarny pies nie mógł skutecznie się przed nimi obronić. Podleć do niego i spójrz mu w pysk! Z tej bliskiej odległości wykonaj Dark Pulse! Niech uderzenie z tej odległości sprawi, że psiak wykona kilka fikołków w powietrzu. Podleć do góry i ponownie zastosuj terapię wstrząsową i użyj Thunderbolt.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyPią 01 Maj 2015, 18:08

Wróciłam Eire do kuli, a widząc na arenie Darkraia szybko zdecydowałam kto będzie jego przeciwnikiem.
- Szykuje się prawdziwe starcie tytanów! Ness, zapraszam!
Powiedziałam głośno wybierając do kolejnego starcia Suicune.
- Zacznij od zaatakowania naszego przeciwnika swoim Icy Wind co powinno obniżyć jego szybkość, kiedy zobaczysz jak przymierza się do zaatakowania elektrycznym ciosem postaraj się szybkim skokiem uniknąć uderzenia, po czym ponownie zaatakuj Icy Wind! Kiedy Darkrai będzie szykował się do zaatakowania Psychic uderz w niego swoim Hidden Power, a jego waleczny typ powinien go nieźle zaboleć. Jednak nie lekceważmy jego siły, gdyż podobnie jak ty jest legendą! Wykorzystaj swoją wrodzoną zwinność i szybkość by unikać jego ataków, a następnie zaatakować Signal Beam! Staraj się jak tylko możesz unikać elektrycznych ataków naszego przeciwnika, po czym szybko zaatakuj Signal Beam! Kiedy Darkrai będzie przygotowywał się do kolejnego uderzenia ty podskocz bliżej niego by z bliska zaatakować go Hidden Power! Miejmy nadzieję, że atak odrzuci przeciwnika, dzięki czemu będziesz mieć szansę do kolejnego ataku jakim będzie Signal Beam! Odskocz w tył obserwując naszego przeciwnika, a kiedy ten będzie atakował Dark Pulse, postaraj się zniwelować to uderzenie używając ku temu swojego Blizzard! Świetnie Ci idzie moja droga, ale nie czas by się poddawać! Zwinnie przeskocz na bok by ponownie zaatakować swoim Hidden Power!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyPią 01 Maj 2015, 18:35

Nie można powiedzieć żeby walka była nazbyt porywająca. Oba pokemony bez najmniejszego mrugnięcia okiem wykonywały wszystkie polecenia swoich trenerów. Wodny stwór dysponował większą siłą co pozwoliło mu powoli, acz skutecznie dążyć do zwycięstwa. W końcu to właśnie on zwyciężył kolejną rundę!
Zaczyna Szkot.
Darkrai: +0.6lv -1 pkt.respektu
Suicune: 30% hp +0.65lv +2pkt. respektu +10% Sp Attack Limit
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyPon 04 Maj 2015, 22:13

Z zadowoleniem obserwowałam jak Ness radzi sobie w walce. Musiałam przyznać, że Darkrai był niezwykle silny! Lecz na szczęście udało mi się wygrać i tym razem. Czas na kolejną rundę w której będzie walczyć mój Beldum.
- Rhys, twoja kolej! Rozpocznij od użycia Iron Defense, następnie szybko zaatakuj Marshtompa Zen Headbutt! Jesteś znacznie cięższy od niego więc miejmy nadzieję że z pomocą twojej wagi uda nam się przewrócić przeciwnika! Następnie szybko przejdź do Take Down, uderzając w bok naszego przeciwnika, tak by ten zachwiał się, a następnie postaraj się uniknąć ataku wodnego Pokemona by po chwili ponownie zaatakować go w brzuch Zen Headbutt! Ponownie użyj Iron Defense, by ciosy naszego przeciwnika nie były Ci straszne, a następnie przejdź do Take Down! Wiem, że ten atak zaboli także Ciebie, ale nie przejmuj się tym! Gdy wodny Pokemon będzie się zbierał do zaatakowania Cię postaraj się uniknąć ataku "odskakując" w bok, by zaraz po to by uderzyć przeciwnika z boku Zen Headbutt! Postaraj się go staranować aby mieć czyste pole do zaatakowania Take Down, przygniatając przeciwnika swoim ciężarem! Kiedy będzie chciał Cię z siebie zrzucić uderz go Zen Headbutt! Postaraj się oddalić się od naszego przeciwnika by zaatakować go po raz kolejny Zen Headbutt! Poradzisz sobie Rhys!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyWto 05 Maj 2015, 06:51

- Ruszaj Marshtomp! Przywitaj już od samego początku naszego przeciwnika uderzeniem z Mud-slap! Wyceluj ten atak prosto w ... nawet nie wiem jak nazwać te części ciała. Uderzaj centralnie w niego. Zmień pozycję i wykonaj Scald. Wyślij gorącą wodę w jego kierunku, niech ona ostudzi z pewnością gorący temperament. A przy dobrych wiatrach uda nam się go poparzyć. A wtedy wykonajmy coś bardzo druzgocącego. Zakop się w statku, jeszcze bardziej niszcząc ten środek transportu. Użyj Dig pod stalowym pokemonem. Po tym uderzeniu odskocz na bezpieczną odległość. Zacznij celnie strzelać krótkimi seriami Water Gun. Traktuj ten atak jako rzucane sztylety. Dzięki próbie unikania ich przeciwnik na pewno lekko osłabnie. W skupieniu zacznij wykonywać kolejny ruch. Wytwórz wielką falę i zacznij na niej płynąć w stronę przeciwnika. Przy użyciu Surf zmień pokemona z powierzchni areny. Wykorzystaj chwilę na jego próbę wstania po oberwani litrami wody. Zacznij ostrzeliwać go solidnymi dawkami błota przy użyciu Mud-slap. Ten ruch nie będzie dla niego zbyt przyjemny. Ponownie pomóżmy firmom zutylizować statek. Zakop się pod pokład i wyceluj w naszego stalowego przeciwnika mocnym Dig, który na pewno odczuje. Po tym uderzeniu skorzystajmy z okazji i zacznij zbierac wodę z całej okolicy. Niech fala zebranej wody będzie tak duża, że całkowicie zmiecie naszego rywala. Teraz wykkonamy coś za co nasz wszyscy znienawidzą. Zatrzęś statkiem wykonując Earthquake. Miejmy nadzieję, że statek nie zawali się ...
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyPią 08 Maj 2015, 15:56

Wszystko wskazywało na to, że to właśnie ziemno wodny pokemon zwycięży w tej walce. Jednak w końcu postanowił wykonać Dig! Niestety nie udało mu się to, przez co naraził się na ruchy swojego przeciwnika! Gdy ten spróbował po raz x wykonać tą samą sztuczkę, wbił się pod zardzewiały pokład i upadł na podłogę maszynowni! Aż dziw, że się nie połamał. Beldum zleciał do niego aby ukończyć dzieła! Tam pokemony zderzyły się ze sobą wymieniając ciosy, co skończyło się remisem!
Beldum: +0.7lv
Marshtomp: +0.7lv
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyNie 10 Maj 2015, 11:11

- Staravia pokaż się na arenie! Rozpocznij od błyskawicznego uderzenie swojego przeciwnika mocnym Quick Attack. Wyprowadźmy go z równowagi i nie pozwólmy na wykonanie ataku. Do tego wykonaj Double Team! Niech na arenie pojawią się klony, które skutecznie odwrócą uwagę Swablu. Po czym od góry uderz go celnym Aerial Ace. Przetnij przeciwnika i zawróć uderzając ponownie z Aerial Ace. Wykonaj potężny Twister. Pochwyć go tum atakiem i spraw by poczuł się jak na bardzo szybkiej karuzeli. Siła wiatru skutecznie obniży jego energię. Niech cały czas wiruje. Zaprzestań ataku. Obserwuj prawdopodobnie opadającego stworka. Wystrzel jak z procy i zaatakuj go kolejnym Aerial Ace. Wykorzystajmy twoją naturę i zwinnie podleć do góry i znajdź się dokładnie nad celem. Strzel mocnym Heat Wave! Niech gorąco sprawi, że będzie miał problemy z wykonaniem czegokolwiek. A i poparzenie nie będzie wcale złym pomysłem. Będąc cały czas w górze nad przeciwnikiem skieruj go w dół uderzając Swift. Wykonaj to niezwykle szybko, aby nie mógł uniknąć naszych silnych gwiazdeczek. Zmień pozycję, aby nie poczuł się zbyt pewnie na sali. Zacznij szybko lecieć w kierunku przeciwnika Rozwiń z gracją skrzydła i uderz go mocnym Steel Wing! Stalowy atak z pewnością pozostawi po sobie widoczny ślad. ez problemy zwinnie podleć i uderz ponownie z Aerial Ace. Kolejny raz zagrajmy na jego skupieniu na walce i wykonaj szybko Double Team! Liczba klonów niech skutecznie zdekoncentruje naszego rywala. Po czym skieruj na niego dużą dawkę mocy wykonując Air Cutter.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptyWto 12 Maj 2015, 18:03

Przygotowana do kolejnego pojedynku wybrałam na arenę swojego Riolu, zaczynając wydawać mu polecenia.
Tak, ma być Riolu vs Staravia, Ajra się pomyliła xD
- No dobrze Anubis! Zaczynamy walkę! Przygotuj się do uderzenia Ice Puch zaraz po tym jak latający Pokemon będzie chciał zaatakować Quick Attack! Następnie musimy uważać na to by unikać ataków typu latającego, tak więc wykonaj szybki Quick Attack odskakując w bok, a kiedy Staravia będzie przechodzić do kolejnego ataku, wystaw łapkę by zaatakować Froce Palm! Następnie kiedy przeciwnik będzie uderzał Twisterem, zasłoń się swoim Protect! A kiedy atak przeciwnika opadanie postaraj się do niego doskoczyć atakując Power-Up Punch! Bardzo dobrze Ci idzie mój mały, ale jeśli mamy mieć szansę na wygraną musimy się jeszcze trochę postarać! Używaj swojego Quick Attacku do unikania ataku przeciwnika, a kiedy będzie chciał Cię zaatakować wyczekaj na odpowiedni momenty by wyskoczyć i uderzyć Ice Punch! Pokaż jej, że mimo swoich umiejętności latania nie ma z tobą szans! Gdy nasza przeciwniczka zaatakuje swoim Swift, odpowiedz jej na to uderzanie swoim Counter! Następnie ponownie szybkim skokiem uniknij ataku przeciwnika! Uważaj przy tym by nie wpaść pod pokład, a kiedy będziesz miał ku temu okazję zaatakuj po raz kolejny swoim Ice Punch!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptySro 13 Maj 2015, 18:41

Pokemony zaczęły wymieniać ciosy między sobą. Podopieczny Ajry dysponował przewagą typu, lecz Riolu nie odpuszczał mu ani na chwilę. Obecnie oba pokemony były w mniej więcej takim samym stanie. Jeśli tak dalej pójdzie to będzie remis, a tego chyba nikt nie chce.
Riolu: 50% + atak
Staravia: 50% + unik
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra EmptySro 27 Maj 2015, 13:08

Szkot przegrywa walkowerem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkot vs Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Szkot vs Ajra   Szkot vs Ajra Empty

Powrót do góry Go down
 
Szkot vs Ajra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szkot vs Ajra
» Wojas021 vs Ajra
» Nivis vs Ajra
» Wojas021 vs Ajra
» Nivis vs Ajra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: