Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Nivis

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:43

Nie wiem co Lugia na to wszystko, ale na pewno będzie ciekawei. Może sam zachowam tego pokemona, w końcu Shiny Ponyta to coś naprawdę pięknego. Sięgnąłem do torby po kulę i pokazałem ją pokemonowi.
- Jeśli chcesz,wystarczy że stukniesz go.
Lepiej nie przymuszać pokemona o takim charakterze do czegokolwiek.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:45

3. Ponyta w końcu pożegnał się ze wszystkimi swoimi kompanami, a potem dotknął pyszczkiem balla. Kula przez chwilę się chwiała, a le w końcu zatrzymała się w miejscu.
- Widzę, że łapiesz więcej stworków niż miałeś pierwotnie zamiar co? - powiedziała Angela.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:51

No cóż... bywa. Ale nie codzień ma się okazję złapać shiny pokemona w typie, którego się nie posiada. W końcu Ponyta, to naprawdę piękny pokemon. Nic tylko łapać.
- No ten kolor jest moim ulubionym.
Stwierdziłem w końcu.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 19:16

4. Można by powiedzieć, że krótko, zwięźle i na temat. No, ale przynajmniej miałeś z głowy pytania swojej towarzyszki podróży po safari przynajmniej na jakiś czas. No i znów jeśli tylko chcieliście mogliście ruszyć dalej zostawiając za sobą uprzednio spotkane stadko koników.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 19:44

Oczywiście pomachałem konikom na pożegnanie i ruszyłem w świat. Znaczy się... w safari. Chciałem jak najwięcej zobaczyć tutaj, a i na to miałem trochę czasu. W końcu Absola, którego obiecałem Celestii nie znajdę zbyt szybko.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 20:02

5. ...Chyba, że będzie cię miało spotkać jakieś wyjątkowe nieszczęście to może spotkasz go przed swoim końcem ;) Na razie jednak nic takowego nieszczęście nie zapowiadało. Mogliście spokojnie sobie kroczyć we czwórkę przez safari i delektować się pięknem natury.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 20:03

Natura... ogólnie fajna rzecz. Swoją drogą, pustynia to jest natura czy już jej brak? Dobra... cicho... głupie myśli filozoficzne.
- Właściwie to moglibyśmy chyba trochę odpocząć.
Zaproponowałem w końcu małą posiadówę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 20:14

6. W pewnym sensie... Można uznać chyba za martwą naturę? :D Angela pokiwała twierdząco głową na twoją propozycję.
- Dobry pomysł, bo ja już padam z nóg. - powiedziała siadając na ziemi i wyciągając się jak długa na trawie, aby trochę na niej poleżeć, odpocząć i zregenerować sił.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPon 01 Cze 2015, 20:21

Tak, rzeczywiście przeszliśmy już spory kawał drogi. Na szczęście nie była to bezowocna męczarnia, która prowadzi donikąd.
- Myślałem, że nie będzie tu nic, co by do mnie trafiło.
Stwierdziłem, zadowolony ze swojej pomyłki.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptySro 03 Cze 2015, 19:51

7. - Zawsze się tak myśli, a potem jak przychodzi co do czego... To sam widzisz jak wychodzi. - podsumowała Angela zamykając oczęta i delektując się słonecznymi promieniami, które delikatnie muskały jej bladą twarz. Widocznie nie bardzo się przejmowała, że może doznać poparzeń słonecznych.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptySro 03 Cze 2015, 20:02

Poparzenia słoneczne... a co to jest? Jeszcze nikt od zwykłego spaceru nie stracił skóry. Chwilę milczałem aż w końcu zdecydowałem się podjąć jakiś temat.
- Czym się zajmujesz na co dzień?
Zapytałem w końcu chcąc zabić niewygodną ciszę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 10:33

8. - Na co dzień... Cóż można by powiedzieć, że jestem reporterką, a właściwie staram się o pracę w gazecie w Sinnoh. Na razie tylko dostarczam im jakichś materiałów z różnych imprez, ale mam nadzieję, że w końcu trafię na coś, dzięki czemu będę mogła się wybić. - przedstawiła ci swoje codzienne życie Angela.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 10:35

Przynajmniej jakaś perspektywa na przyszłość.
- Ja ogólnie zajmuje się trenowaniem pokemonów. Ale jestem hodowcą, bo bardziej mi zależy na rozwoju moich pokemonów niż na zwycięstwach w lidze.Powiedziałem coś o sobie, w końcu tak to działa nie?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 11:20

9. Co prawda nie wszyscy lubią się zwierzać na temat własnego życia, ale wy sobie wzajemnie zdradziliście kolejną informację, dzięki czemu każde z was wiedziało już nieco więcej na temat tej drugiej osoby.
- Patrz co znalazłam! - krzyknęła Angela rozgarniając trawę na boki - Masz może patelnię i coś do rozpałki? Mam taką ochotę na jajecznicę. - powiedziała wyciągając i pokazując ci Safari Nivis - Page 6 102
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 11:43

To był pokemon którego szukam! Chyba, jeśli tylko coś w nim nie będzie baaardzo nie tak na pewno wezmę go ze sobą!
- Ej... tego się nie je.
Powiedziałem oburzony wręcz tym pomysłem i zeskanowałem pokemona.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 13:08

10. - Jak to się nie je? - zapytała zaskoczona i nieco zawiedziona dziewczyna, która najwidoczniej marzyła o jajecznicy. Dopiero, gdy zeskanowałeś pokemona zdecydowała się odpuścić.
Safari Nivis - Page 6 102
Exeggcute Safari Nivis - Page 6 Male
Lvl. 21 | Natura: Psychopatyczna | Ability: Chlorophyll
Ataki: Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed, Bullet Seed, Stun Spore, Poison powder
Pod wpływem dźwięku wydobywającego się z pokedexa, jajca, które uprzednio spały, teraz się obudziły i patrzyły na ciebie rozeźlonym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 13:13

Ym... nie wiem czy aby na pewno chcę mieć z nimi coś wspólnego. Ta natura sprawia, że chyba przejdę się nieco dalej olewając te jajka.
- Ym... przepraszam, nie chciałem cię budzić.
Powiedziałem, po czym złapałem dziewczynę za rękę i pociągnąłem ją dalej. Komu w drogę temu kij w oko... czy jakoś tak to szło.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 19:27

11. - A mogliśmy go zjeść... - powiedziała naburmuszona dziewczyna, gdy zostawialiście za sobą Exeggcute, który ułożył się wygodnie wśród trawy i z powrotem zapadł w sen. Zostawiliście zatem tego pokemona i poszliście dalej, nie wiedząc kiedy będzie okazja do następnego spotkania z przedstawicielem jego gatunku.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 19:41

No może to być problem, ale ja się tak łatwo nie poddam. Kiedyś znajdę tu wymarzone jajca do mojej drużyny, ale muszą być nieco bardziej... hm... zrównoważone. Nie chcę aby w środku walki mój własny pokemon mnie zaatakował albo coś. Tak więc zacząłem rozglądać się za jakimiś pokemonami jajkami uważając przy tym pod nogi aby w żadnego nie wdepnąć.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 19:56

12. Niestety na razie nie zanosiło się na to, by gdzieś w pobliżu pojawiły się jakieś jajca. Spokojnie szliście więc dalej... Przynajmniej Angela, bo ty bałeś się, aby przypadkiem nie wdepnąć w jakiegoś Exeggcute i dlatego każdy krok stawiałeś bardzo ostrożnie co z daleka mogło dosyć śmiesznie wyglądać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 20:08

Oj tam oj ta. Grunt to nie rozdeptać sobie pokemona. Bo taki to już raczej ani do nikogo nie przystąpi, ani nie będzie w stanie walczyć... no chyba że to tylko podpucha i to tak naprawdę nie są jajka tylko kamienie udające jajka udające pokemona. Ha!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 21:29

13. No cóż, jakbyś miał przy sobie leaf stone to w takiej sytuacji zawsze mógłbyś przystąpić do próby reanimacji takiego jajca, a tak to pech. Wędrując dalej po safari na niewielkim pagóreczku, wielkości dużego kopca kreta stał sobie Safari Nivis - Page 6 504 i wypatrywał coś w oddali.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyCzw 04 Cze 2015, 21:34

A kto powiedział, że nie mam Leaf Stone? Ja mam każdy z kamieni na podorędziu, przynajmniej z tych podstawowych.
- O, mysz.
Powiedziałem pokazując na pokemona z oddali. Nie chciałem bez potrzeby mu przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPią 05 Cze 2015, 10:46

14. Ta 'mysz', jak nazwałeś Patrata jeszcze przez chwilę rozglądała się na boki, jakby obserwując czy nie zbliża się jakieś niebezpieczeństwo, po czym zniknęła w trawie.
- Z pokemonów zwiadowców zdecydowanie bardziej wolę Sentreta. - zakomunikowała krótko Angela spoglądając jeszcze w kierunku Patrata.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 EmptyPią 05 Cze 2015, 10:48

Hm... ten pokemon nie jest dla mnie. Zdecydowanie żaden z mu podobnych do mnie nie przemawia.
- Ja tam jako tako lubię Rattatę.
Stwierdziłem na jej wywody odnośnie pokemonów myszy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Nivis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Nivis
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Vebre
» Safari Zefonit
» Safari Sigmy
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: