Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Nivis

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 11:35

Ej... właściwie to co ona sobie pomyślała? Właściwie wolę nie wnikać, grunt, żeby nie wyszło z tego nic dziwnego.
- Hm... no w sumie. Ale nie wiem czy mają tu tyle spokoju jak co chwilę ktoś tędy chodzi.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 12:41

7. - Zawsze to inaczej, gdy ktoś sobie spokojnie wędruje obok, a zupełnie inaczej, gdy próbuje wskoczyć ci na grzbiet, aby się trochę rozerwać. Poza tym ludzie, którzy tu chodzą nie są w dużych grupach, nie licząc jakichś wycieczek. A takie widowisko na pewno sprawiłoby, że wielu widzów by się tu pojawiło, zaraz chcieliby budować jakiś stadion, pokemony by się bały i opuściłyby to miejsce. - starała ci się wyjaśnić swój pogląd w kwestii zrobienia tutaj rodeo.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 12:51

Właściwie... niezbyt mnie to obchodziło. Takie gdybanie "jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem" nie miało najmniejszego sensu. W związku z tym skinąłem głową niby to na potwierdzenie w nadziei, że temat się kończy bo robił się nudny.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 17:27

8. Nudny nie nudny, zawsze jest o czym pisać i nabijać uprzyjemnić sobie wędrówkę. Ale mimo wszystko jednak nie zdecydowałeś się na jej przeciąganie, lecz wolałeś wyruszyć w dalszą drogę mając nadzieję, że jeszcze spotkasz tutaj coś ciekawego. Na razie jednak się na to nie zanosiło i wiało dalej nudą.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 17:35

Ważne, żeby nie utkwić w miejscu, a jakoś trzeba uprzyjemnić sobie przebywanie w tym miejscu mimo, że nie była to najciekawsza rzecz w życiu.
- Jaki jest twój ulubiony typ pokemona?
Zastawiłem przemyślną pułapkę. Powie ognisty, Voltorb strzeli focha, elektryczny... zrobi to Ponyta... a co jeśli powie inny?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 19:29

9. - Nie mam, jakoś nigdy specjalnie nie przepadałam za pokemonami z jakiegoś konkretnego gatunku. Po prostu kocham moje słodziaki równo i mocno. - odpowiedziała na twoje pytanie przytulając do siebie mocno swoje dwa ukochane pupile. Angela vs Nivis 1:0
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptyPią 12 Cze 2015, 19:47

No cóż, nie zawsze się udaje, ale czasami wynikają z tego nieciekawe sytuacje.
- Rozumiem. A gdybyś mogła wybrać jednego pokemona ze wszystkich na całym świecie?
Pytanie roku, runda druga.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 09:09

10. - Myślę, że... - zastanowiła się chwilkę nad tym co ma powiedzieć - Arceus to byłby dobry wybór. W końcu to boski pokemon i z jego mocą mogłabym zdobyć lub stworzyć swoich towarzyszy. Nie ma chyba dla niego rzeczy niemożliwych no i można by poza tym kilka innych ciekawych rzeczy zrobić jak zwiększenie siły moich stworków itp. - rozmarzyła się Angela.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 09:27

Tak... marzyć można. Właściwie stworzenie ciała to nie to samo, co stworzenie osobowości. Bo przecież to drugie jest wynikiem różnych rzeczy takich jak wychowanie.
- Ja bym swoich nie wymienił nawet na Arceusa. Gdyby mi stworzył Nidorana, to by nie był ten sam Nidoran.
Wyjaśniłem, chyba...
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 10:53

11. - Może i masz rację. - odpowiedziała Angela i już miała jeszcze coś dodać, gdy w pewnym momencie usłyszeliście wrzask dochodzący zza najbliższego pagórka. Brzmiał on tak jakby ktoś naprawdę cierpiał czy to z bólu, czy z innego bardziej lub mniej ważnego powodu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 10:56

W każdym razie warto byłoby to zbadać. Spojrzałem porozumiewawczo na dziewczynę i powiedziałem:
- Chodźmy to sprawdzić.
Po tym popędziłem wraz z Nidoranem, jeśli tylko poszedł za mną, w kierunku, z którego dochodził wrzask.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 12:13

12. Popędziliście więc, aby sprawdzić skąd dochodzą te wrzaski. Błyskawicznie minęliście pagórek i dostrzegliście co było powodem tych wrzasków. Odpowiedzialny za nie był mały Safari Nivis - Page 8 417, którego ogon zaplątał się w linę, a ta z kolei była przymocowana do kołka, który był nieopodal wbity w ziemię,
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 12:46

Kołek wbity w ziemię i linka? Czy to nie jest aby typowy sposób na założenie sideł? Czym prędzej podszedłem do wiewiórki i jeśli ta na to pozwoliła uwolniłem ją.
- Już cię uwolnię, nie martw się.
Powiedziałem do pokemona zajmując się przede wszystkim nim. A co będzie później to się okaże.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 14:20

13. Pachirisu przestał się już wiercić i z łzami w oczach pełnych wdzięczności spojrzał na ciebie. Wyplątać go z tej pułapki nie było trudno, bo jak się okazało, jakimś cudem pętelka zaciągnęła się na jego ogonie i w ten sposób był on uwięziony. Wystarczyło nieco ją poluzować i pokemon był wolny.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 14:23

Biedny maluch, aż mi go było szkoda. Wyciągnąłem z torby porcję karmy i dałem ją wiewiórce.
- Poczęstuj się, na pewno chce ci się jeść po tym wszystkim.
Powiedziałem spoglądając na Pachirisu, po czym zwróciłem się do dziewczyny.
- Chyba trzeba to zgłosić strażnikom.
Stwierdziłem błyskawicznie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 15:28

14. - Sądzisz, że się tym przejmą? - spojrzała na ciebie Angela z wyrazem zapytania na twarzy - Powiedzą, że się tym zajmą w najbliższym czasie i tyle. Dopóki nie stanie się coś poważnego - dodała. Pachirisu był wyraźnie zadowolony z poczęstunku, a w dodatku bardzo głodny. W mgnieniu oka pochłonął całą karmę, którą mu dałeś.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 15:41

No w sumie to ich obowiązek nie? Jeśli ktoś przychodzi tutaj i zastawia sidła to muszą coś z tym zrobić.
- No powinni, w końcu to ich praca nie?
Powiedziałem i zacząłem oglądać sidła.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:15

15. - To tak jak z policją, jeśli wiesz co mam na myśli. - zakończyła ten temat Angela na sam koniec wzruszając ramionami. Nic, ani nikt jej zdaniem nie był w stanie od tak sprawić, aby Strażnicy zaczęli sumiennie wypełniać swoje obowiązki. No może poza jakimiś wysoko postawionymi szychami, które akurat przybyłyby na wizytację.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:20

Według mnie tutejsze służby nie są najgorsze. W końcu nie jesteśmy w kraju na krańcu świata, który każdy ma gdzieś a w świecie pokemon. Tutaj w każdym komisariacie siedzi policjanta Jeny gotowa pójść w ogień byleby tylko wypełnić swoje obowiązki.
- No dobra, co proponujesz...
Powiedziałem lekko niezadowolony z jej podejścia, ale nie miałem już sił na sprzeczanie się z nią.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:22

16. - No cóż, pomogliśmy pokemonowi. Uwolniliśmy go z pułapki, nakarmiliśmy, co możemy więcej w tej sytuacji? - zapytała - No chyba, że masz ochotę zająć się nim na dłużej i zechcesz go złapać. - dodała czekając na to jak zareagujesz w sprawie Pachirisu, który przyglądał się waszej rozmowie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:25

Pachirisu to bardzo fajny pokemon, ale nie potrzebuję go. Ze mną by się tylko gniótł w ballu.
- Niestety nie mam dla niego kuli. A może ty?
Odparłem proponując jej złapanie pokemona. Z resztą, pasowałaby do niej ta wiewióra bardziej niż do mnie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:30

17. - Mam Voltorba, a Pachirisu... No nie wiem, jakoś mnie on niespecjalnie przekonuje. - szepnęła ci do ucha tak, aby mały elektryczny gryzoń tego nie słyszał. W końcu pokemony też mają swoje uczucia.
- Po prostu pożegnajmy się tu z tym pokiem i chodźmy dalej, nic tu po nas. - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:37

Tak to było najlepsze wyjście. Ukucnąłem przed stworkiem i jeśli tylko mi na to pozwolił pogłaskałem go delikatnie.
- Trzymaj się mały, na nas już będzie czas.
Pożegnałem się z pokemonem i ruszyłem w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 20:44

18. Na początku Pachirisu był bardzo smutny. Widać było łzy w jego oczach, a gdy odchodziliście przez długi czas spoglądał za wami. Nawet próbował za wami iść i biegł za wami. W końcu jednak zauważył, że jest to bezcelowe. Angela ukradkiem spojrzała przez ramię na stworka i... to był jej błąd.
- Poczekaj chwilkę. - powiedziała i potruchtała do Pachirisu, którego złapała, a po chwili do ciebie wróciła - Nie miałam serca jednak go tam zostawić. No cóż, może kiedyś jeszcze się spotkamy poza tym miejscem to wtedy ci go wręczę w prezencie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 EmptySob 13 Cze 2015, 21:20

Całe szczęście, że dziewczyna pierwsza to zrobiła, bo też zacząłem już wymiękać. Zachowanie tego malucha tak chwytało za serce... że aż strach...
- Miło z twojej strony, że go wzięłaś.
Powiedziałem i zdałem sobie sprawę, że nawet nie wiem jakiej płci jest ten pokemon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Nivis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Nivis
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Vebre
» Safari Zefonit
» Safari Sigmy
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: