Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #140 - Nivis | Lavarige Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptySro 06 Maj 2015, 20:05

#140 - Nivis | Lavarige Gym 250px-Lavaridge_Gym_anime

Po zdobyciu ostatniej odznaki postanowiłeś udać się po kolejną. Tym razem trafiło na miasteczko Lavarige i gym się w nim znajdujący. Z oddali widziałeś czerwony dach budynku, który na mapie został oznaczony jako cel twojej podróży. Sam nie wiedziałeś, co o tym myśleć, lecz nie zwolniłeś kroku. Stojąc przed wejściem przyjrzałeś się budynkowi bardziej i nie zwlekając wszedłeś do środka.

#140 - Nivis | Lavarige Gym 250px-Lavaridge_Gym_Battlefield

Po wejściu twoim oczom ukazało się najzwyklejsze pole treningowe, jakie mógłbyś sobie wyobrazić. Zwykła ziemia, na niej namalowane pasy wyznaczające granice areny, a po dwóch stronach miejsce przeznaczone dla trenerów. Wokół znajdowało się kilka krzaków i drzew. Nie było tu też zbyt wielu kamieni, których można by użyć podczas walki.
Nim się zorientowałeś, na arenie pojawiła się wysoka dziewczyna z ogniście czerwonymi włosami. Mimo uśmiechu wiedziałeś, że nie miała zamiaru dać się łatwo pokonać.
#140 - Nivis | Lavarige Gym 150px-VSFlannery- Witaj w moim gymie. Jak mniemam przyszedłeś po kolejną odznakę. Moje imię brzmi Flannery i pokażę ci, że z ogniem nie ma żartów! Mam nadzieję, że nie masz zamiaru zbagatelizować moich umiejętności, gdyż od niedawna jestem liderką. Skończyłoby się to dla ciebie źle!
Chwilę później wyciągnęła GreatBall, z którego wypuściła pierwszego pokemona, z jakim przyjdzie ci się zmierzyć. Uroczy, o delikatnym, rudym futrze lis przekręcił tylko główką i spojrzał na ciebie wyczekująco. Przy okazji raz ziewnął, zdecydowanie walka przerwała mu popołudniową drzemkę!

#140 - Nivis | Lavarige Gym 37
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptyPią 08 Maj 2015, 15:45

Przywitałem się z dziewczyną grzecznie po czym zacząłem poszukiwania odpowiedniej kuli. Z resztą, kto tu mówi o bagatelizowaniu przeciwności... przecież tylko zaatakowałem elektrycznego pokemona lidera Laprasem.
- Do dzieła Nidoran! Zacznij od zebrania sił z pomocą Focus Energy! Nie mamy pewności co do tego, jaką taktykę będzie preferował nasz przeciwnik, z tego też powodu na początek skup się na infiltracji. Każdy jego ruch może zdradzić jego zamiary! Gdy Vulpix zacznie cię atakować ucieknij pod ziemię! Wykonaj Dig aby uniknąć jego ruchu po czym wyskocz tuż za nim! Uderz go ze wszystkich sił! Teraz odskocz nieco od swojego przeciwnika i ciśnij w niego szlamem Toxic! Zatruj wroga, to da nam niezwykle przydatną przewagę taktyczną! Czym prędzej zwiększ dystans aby uniknąć kontrataku! Z daleka obrzuć ognistego pokemona złowrogim Leer! Zmniejsz jego obronę po czym znów zniknij pod ziemią! Wypocznij tam chwilę, pozwól truciźnie działać! W końcu przy odrobinie szczęścia czas będzie działał na naszą korzyść! Teraz wyskocz z Dig tuż przed swoim wrogiem! Postaraj się go uderzyć od dołu w szczękę tak aby przewrócił się, albo chociaż nieco cofnął! Teraz rzuć się na niego i zacznij okładać go Poison Jabem! Czym prędzej zwiększ dystans! Nie możemy sobie pozwolić na oberwanie od przeciwnika! Może i dysponujesz większym doświadczeniem, ale to nie wszystko! Zacznij krążyć dookoła przeciwnika zmniejszać jego obronę! Użyj do tego Leer! A gdy przeciwnik spróbuje cię zaatakować wykonaj unik i ponów działanie! Czas na ofensywę! Wystrzel szybko elektryczny pocisk w ognistego lisa! Thunderbolt! Raź go tym ciosem a gdy ci się to uda czym prędzej popędź ku niemu! Wbij się w jego miękkie ciało z impetem i zaprezentuj mu swój Furry Attack! Rań go raz za razem a gdy poczujesz, że to już koniec odskocz w tył i znów rzuć się na swojego wroga! Tym razem przyłóż mu swoim Shadow Clawem! Dasz radę! Wierzę w ciebie!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptyPią 08 Maj 2015, 23:54

Niezaleznie od tego, czy byłeś przygotowany do walki, czy nie, nadszedł na nią czas. Całe szczęście, wybrałeś PokeBall z pokemonem, którego chciałeś użyć w tym pojedynku, więc zaoszczędziłeś sobie wstydu. Chociaż, pewnie udałbyś, że tak właśnie miało być.
Walka się zaczęła, Nidoran wyszedł z kuli i potrząsnął głową, dając tym znać przeciwniczce, że jest gotowy do starcia. Vulpix zamachała ogonami leniwie, jednocześnie używając Tail Whip, którym obniżyła obronę twojego podopiecznego. Mimo to, Nidoran wykorzystał chwilę i skupił energię, co sprawiło, iż kolejny cios jaki zadał był krytyczny! Świetnie rozpoczęty pojedynek był kluczem do sukcesu, zdawałeś sobie z tego sprawę. ponad to, mieliście dosyć sporą przewagę siły na pokemonem liderki, dlatego też każdy atak zadawał naprawdę spore obrażenia. I choć zatrucie za pomocą Toxic nie poskutkowało, chwilę później Vulpix podczas Zen headbutt nadziała się na trujący kolec Nidorana i dzięki zdolności Poison Point sama się zatruła. Niestety, odpowiedzią uroczej lisiczki było poparzenie trującego pokemona jednym ze swoich ognistych ataków. Wymiana ciosów trwała dosyć długo, jednak widoczna różnica poziomów dawała się przeciwniczce coraz bardziej we znaki. Niedługo po tym rude stworzenie opadło na ziemię, a Nidoran wydał z siebie zadowolone gruchnięcie.

40%#140 - Nivis | Lavarige Gym 32#140 - Nivis | Lavarige Gym 370%
LVL 22  VS.  14 LVL
Statusy:

Cytat :
Nidoran: +0,5lvl

Flannery przez chwilę wpatrywała się w leżącą Vulpix i zdawało się, że nie do końca zrozumiała sytuację. Lekko rozchylone usta dziewczyny wskazywały, iż całkowicie zaskoczyła ją przegrana. Chociaż, może nie o sam fakt przegranej chodziło, a o to, w jak łatwy sposób ci się to udało?
No nic, dziewczę ogarnęło się, jak najszybciej mogło i cofnęło do kuli pokemona, który dopiero, co poległ. Spojrzała na ciebie i przygryzła wargę. Widziałeś jednak, że pod nosem jawił jej się lekki uśmiech, jakby satysfakcji.

#140 - Nivis | Lavarige Gym 150px-VSFlannery- No, no. Przyznaję, zaskoczyłeś mnie. Będę musiała najwidoczniej zapamiętać twoje imię, skoro tak łatwo udało ci się pokonać moją Vulpix. Jednak to jeszcze nie koniec, masz przed sobą jeszcze dwa pojedynki i tym razem nie będzie tak prosto. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz i pokażesz swoje umiejętności!

Trenerka zaśmiała się cicho i wypuściła kolejne stworzenie. Tym razem było to małe, pomarańczowe coś, co przypominało po prostu trochę zastygniętą lawę.

#140 - Nivis | Lavarige Gym 218
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptySob 09 Maj 2015, 10:20

Przyglądałem się wszystkiemu i byłem całkowicie zadowolony z tego, co udało nam się osiągnąć. Uśmiechnąłem się szeroko po czym wycofałem Nidorana do kuli.
- Mój następny pokemon to prawdziwy wojownik. Zobaczymy jak to się skończy.
Powiedziałem i posłałem swojego Maku do walki. Skinąłem głową na znak, że to na niego przyszła kolej i zacząłem wydawać komendy.
- Makuhita, zacznij od błyskawicznego zatrzymania przeciwnika! Fake Out! Niech potknięcie będzie dla niego zaskoczeniem! Teraz, zanim jeszcze zdąży się otrząsnąć po poprzednim ruchu ciśnij w niego głaz z twojego Smack Down! Przygnieć go do podłoża potężnym kamieniem po czym zaprezentuj mu siłę swojego Earthquake! Wstrząśnij podłożem najmocniej jak tylko potrafisz! Zmieć ślimaka z ziemi swoimi potężnymi atakami, na które jest niezwykle podatny! Czas na to co Maku lubią najbardziej! Czyli walkę w zwarciu! Pędź na swojego rywala możliwie jak najszybciej po czym uderz go z Tackle! Staranuj go, po czym opadnij błyskawicznie na kolano tuż przed nim i uderz od dołu swoim Force Palm! Celuj w szczękę ognistego stworka! Podrzuć go do góry w ten sposób! Oderwany od podłoża pewnie nie będzie w stanie wykonać jakiegokolwiek uniku, z tego też powodu czym prędzej ciśnij weń kolejnym Smack Down! Gdy tylko Slugma opadnie przygnieciona głazem na ziemię po raz kolejny wstrząśnij nią generując fale sejsmiczne! Earthquake! Po tym daj mu chwilę wytchnienia! Zacznij kumulować w sobie siły witalne do dalszej walki! Nie musimy się obawiać zmiany stanu, w końcu ona tylko zwiększy siłę twoich ataków dwukrotnie! Focus Energy! Teraz sukcesywnie zmniejszaj dystans między wami! Skup się na wykonywaniu uników! Nie możesz dać mu się trafić! Gdy pokemon liderki wykona ruch, przed którym nie będziesz mógł się uchylić ciśnij w niego Smack Down! Niech głaz poleci w kierunku rywala! Niech stanie się tarczą przeciwko jego atakom! Popędź za tą barierą i tuż za głazem wbiegnij na niego i zacznij natarcie z Arm Thrust! Na koniec odskocz w tył i znów wstrząśnij ziemią! Earthquake!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptySob 09 Maj 2015, 20:09

Druga runda pojedynku zaczęła się od razu i już na samym początku wszystko zostało rozstrzygnięte. Slugma po pierwszym potknięciu nie zamierzał pozostawać dłużny i zaatakował Makuhitę swoimi ognistymi atakami. Niestety, doprowadziło to do stanu poparzenia, który to zgodnie z ability twojego podopiecznego wzmocnił jego atak. To wraz z różnicą poziomów doprowadziło do szybkiego zwycięstwa!

32%#140 - Nivis | Lavarige Gym 296#140 - Nivis | Lavarige Gym 2180%
LVL 21  VS.  15 LVL
Statusy:

Cytat :
Makuhita: +0,55lvl

Liderka mruknęła jedynie coś pod nosem i cofnęła pokemona do kuli. Przygryzła wargę i zlustrowała zarówno ciebie, jak i przeciwnika. Chyba nie spodziewała się kogoś na takim poziomie!

#140 - Nivis | Lavarige Gym 150px-VSFlannery- Dwa pokemony pokonane? Nie wierzę. Cóż, chyba pomyliłam cię z początkującym trenerem, prawda? Mam wrażenie, że swoje masz już za sobą. No nic, tym razem nie popełnię tego samego błędu. Kolejny pokemon będzie silniejszy, zobaczymy jak sobie z nim poradzisz!

Na arenie pojawił się kolejny, w tym pojedynku ostatni już pokemon liderki. Był to duży, ognisty żółw. Czyżby teraz przyszła pora na Laprasa?

#140 - Nivis | Lavarige Gym 324
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptySob 09 Maj 2015, 20:30

W rzeczy samej! Wycofałem walczącego pokemona i sięgnąłem po ostatnią kulę. Czas na mój wielki, wodny prom.
- To mój ostatni pokemon, najlepsze zachowałem na koniec.
Po tych słowach wypuściłem mojego podopiecznego na arenę.
- Do dzieła Lapras! Od razu przejdźmy do działania! Zacznij od zamieszania swojemu przeciwnikowi w głowie za sprawą Confuse Ray! Spraw, aby każdy ruch sprawiał mu trudności, a wykonywane przezeń ataki były równie groźne dla niego jak i dla ciebie! Po tym wezwij moc wody! Niech z nieba spadnie potężny deszcz przywołany twoim Rain Dance! To posunięcie przyniesie nam ogromną przewagę taktyczną! Od razu po tym przejdź do ofensywy! Złap swojego przeciwnika siłami mentalnymi i unieś go w górę! Podduś go Psychicem tak mocno jak to tylko możliwe po czym unieś go najwyżej jak to możliwe! Upuść go! Niech grawitacja dokończy dzieła! W tym czasie zbierz siły do wykonania kolejnego ataku! Gdy tylko przeciwnik dotknie podłoża Surf! Zamień arenę w wielkie bagno raniąc przy tym przeciwnika najmocniej jak to możliwe! W następnej chwili zamknij go w wodnym więzieniu! Niech Whirlpool rani go cały czas, nawet gdy nie będziesz go atakować! Czym prędzej ciśnij w zamoczonego wroga elektrycznym ruchem! Thunderbolt! Wszyscy wiemy jak prąd działa na mokre przedmioty! Nie oszczędzaj swojego rywala! Nie możemy zwolnić tempa! Korzystając z tego, że podłoże zamieniło się w śliskie bagno zacznij ślizgać się na brzuchu! Okrążaj swojego przeciwnika ostrzeliwując go raz za razem Water Pulse'ami! Bądź niczym karabin maszynowy wypuszczający ogromną ilość pocisków w kilka chwil! Po tym zwiększ dystans i odczekaj na ruch przeciwnika! Gdy ten postanowi cię zaatakować ciśnij w jego kierunku kamienne Ancient Power! Przy odrobinie szczęścia nie zdąży wykonać uniku a może nawet uda ci się nieco wzmocnić z pomocą tego ruchu! Złap teraz Torcoala w Psychic! Przeryj nim w ziemi ku sobie z jak największą szybkością po czym puść go! Uderz w rozpędzonego żółwia swoim Headbutt! Jeśli uda nam się doprowadzić przy tym do jego potknięcia to nam w to graj! Na sam koniec zmuś podmokły teren do współpracy z tobą! Wykonaj Muddy Water! Nie daj się mały!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym EmptySro 13 Maj 2015, 18:01

Kolejna, tym razem już ostatnia runda, minęła jeszcze szybciej. Być może i pokemon liderki do słabych nie należał, jednak twój Lapras nie dał się łatwo pokonać. Miał dużą przewagę w doświadczeniu, a także przewagę typu, która doprowadziła do bardzo szybkiego pokonania Torkoala. Przeciwnik padł na ziemię, a ty mogłeś już zacząć świętować.

50%#140 - Nivis | Lavarige Gym 131#140 - Nivis | Lavarige Gym 3240%
LVL 22  VS.  16 LVL
Statusy:

Cytat :
Lapras: +0,45lvl

Flannery wpatrywała się w to wszystko z wielkim zdziwieniem. Cofnęła pokemona do kuli i jeszcze przez chwilę milczała. Dopiero potem spojrzała na ciebie z uśmiechem.

#140 - Nivis | Lavarige Gym 150px-VSFlannery- No, niezła robota. Przyznaję, że mnie zaskoczyłeś. Bardzo dobrze sobie poradziłeś i pokazałeś mi, jaką siłą dysponują twoje pokemony. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. A tymczasem na pewno zajdziesz daleko. Oto twoja nagroda, powodzenia w kolejnych eliminacjach!

Mówiąc to podeszła do ciebie i wręczyła ci nagrodę do rąk. Potem pożegnała się z tobą i jeszcze przez chwilę patrzyła, jak wychodziłeś z jej gymu.

Cytat :
Nagroda: +5.000$, +5 Punktów Respektu, #140 - Nivis | Lavarige Gym 20px-Heat_Badge
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#140 - Nivis | Lavarige Gym Empty
PisanieTemat: Re: #140 - Nivis | Lavarige Gym   #140 - Nivis | Lavarige Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#140 - Nivis | Lavarige Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yoi vs Nivis
» Nivis
» Nivis vs Yoi
» Nivis vs Dayana
» Wojas021 Vs Nivis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: