Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 UWAGA!

Go down 
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

UWAGA! Empty
PisanieTemat: UWAGA!   UWAGA! EmptyPon 25 Maj 2015, 17:44

Chciałabym was o czymś poinformować. W związku z zachodzącymi dość sporymi zmianami w moim życiu prywatnym nie jestem w stanie udzielać się na forum tak jak robiłam to do tej pory. Pewnie każdy z was zdaje sobie z tego sprawę, że wszystko co się dzieje poza forum jest dla nas ważniejsze niż pisanie kolejnych postów. Nie będę rozpisywać szczegółów podjęcia przeze mnie takiej, a nie innej decyzji. Jednak nie rezygnuję ze stanowiska MG, ani kolorku Adminisracji. Stery na Lazure przejmią Celestia z Nivisem, gdzie oboje mają przyzwolenie ode mnie na dobranie sobie kogoś do pomocy, ofc jeśli jej potrzebują. Co do moich graczy, jeśli chcą mogą się przenieść, gdyż odpisy w moim dziale pojawiać się będą raz na 1-2 tygodnie. Może nawet rzadziej... Wszelakie gymy/walki/safari jakie prowadzę bardzo proszę o znalezienie innego prowadzącego.

Ale nie martwcie się, ja dalej będę was nawiedzać.
Powrót do góry Go down
 
UWAGA!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uwaga! Znikam!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: