Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Moderator poszukiwany!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Moderator poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Moderator poszukiwany!   Moderator poszukiwany! EmptyPon 25 Maj 2015, 23:10

W związku z ostatnimi zmianami na forum otwieramy zapis na jednego Moderatora Głównego. Stwierdziliśmy z Nivisem, że sami nie ogarniemy wszystkiego i przyda nam się osoba, która zajmie się porządkowaniem forum.

Do zgłaszania się zachęcamy wszystkich, którzy chociaż trochę widzą się na tej pozycji. W tym temacie należy złożyć swoje podanie, w którym opiszecie, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać Moderatorami!

Termin składania podań: 31.05.2015r.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Moderator poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: Moderator poszukiwany!   Moderator poszukiwany! EmptyWto 26 Maj 2015, 18:50

Po tymczasowym zniknięciu Vebre zastąpiłem go, najpierw jako Pomocnik Moderatora, a następnie już jako Moderator Główny. Swoją pracę starałem wykonywać najlepiej, użytkownicy raczej nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń (dziwne, żeby były, jak głównie sprzątałem, przenosząc stare tematy do archiwum). Czemu to ja miałbym zostać Modem? Chce pomóc Administracji w rozwijaniu forum. Nie chciałbym, żeby Lazure po ponownym pojawieniu się na PokeScenie znowu z niej zeszła, chyba jak każdy, kto się tutaj udziela. Dlatego widzę się na stanowisku waszego pomagiera ^^

Podpisano
~ Mhrok
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Moderator poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: Moderator poszukiwany!   Moderator poszukiwany! EmptySro 27 Maj 2015, 15:45

Cóż mogę powiedzieć o mojej skromnej/nieskromnej (niepotrzebne wg. danej osoby skreślić) osobie. Zacznę od tego, że na pewno zależy mi, aby Lazure jak najdłużej pozostało żywe i nie umarło, bo osoby, które tutaj wpadają częściej, czy też może trochę rzadziej to naprawdę fajna ekipa. Aż by się momentami chciało zacytować Dominica Torreto: "I no have friend, I have family." Jednym z moich nielicznych atutów jest sumienność, choć często koliduje to z lenistwem, ale zazwyczaj, gdy się do czegoś zabieram to to robię, chyba, że mam powody, aby zaprzestać. Zawsze ważni byli dla mnie użytkownicy forum, a nie poszczególne jednostki, bo przecież nie da się zbudować forum na kilku osobach. Co to byłaby za zabawa prawda? Jeśli coś pisałem to zazwyczaj kierując się właśnie nie tylko swoim dobrem, ale i dobrem oraz opinią innych, do których często jako osoba bardzo postronna miałem dobry dostęp. Przechodząc jednak do sedna, bo nie ma sensu się zbytnio rozpisywać tutaj. Mam sporo czasu, jestem po maturze i... Ze świecą szukać chyba większego 'nołlajfaa' ode mnie. To pozwala mi na spokojne zajmowanie się forum i pilnowaniem porządku w działach i ogólnie na forum. Podsumowując. Każdy mnie zna, zarówno administracja, jak i zwykli użytkownicy, jedni mniej inni lepiej i każdy zapewne ma wyrobioną jakąś opinię, więc decyzja należy już tylko do sił wyższych.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Moderator poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: Moderator poszukiwany!   Moderator poszukiwany! EmptyNie 31 Maj 2015, 06:25

Dziękuję za zgłoszenia! Wynik naboru na moderatora znajduje się w aktualnościach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moderator poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: Moderator poszukiwany!   Moderator poszukiwany! Empty

Powrót do góry Go down
 
Moderator poszukiwany!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: