Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 fanowskie pokemony na PBF

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

fanowskie pokemony na PBF Empty
PisanieTemat: fanowskie pokemony na PBF   fanowskie pokemony na PBF EmptyNie 31 Maj 2015, 08:48

Co sądzicie o tym by dodać możliwość walki i łapanie Fakemonów? Na początku by było zgłaszanie propozycji a później głosowano na to jakie dodać.

Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

fanowskie pokemony na PBF Empty
PisanieTemat: Re: fanowskie pokemony na PBF   fanowskie pokemony na PBF EmptyNie 31 Maj 2015, 10:09

Dla mnie Fakemony na forum to tylko jako nagroda z eventu, a nie do popularnego łapania.
Poza tym takie fanowskie twory muszą być dobrze zrobione, mam na myśli tutaj MoveSety, Sprity, Statystyki.
Z tego co ja się orientuję jest wiele FakeDexów, ale zanim którykolwiek w jakiś sposób byłby wprowadzony potrzebna jest zgoda twórcy na korzystanie z jego dzieł. Wbrew pozorom w internecie, że coś jest za darmo nie znaczy iż możemy przywłaszczać czyjąś ciężką pracę.
Nie podałeś żadnych konkretów, jakby to według Ciebie powinno wyglądać, przykład movestetu itp.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

fanowskie pokemony na PBF Empty
PisanieTemat: Re: fanowskie pokemony na PBF   fanowskie pokemony na PBF EmptyNie 31 Maj 2015, 10:18

Myślałem żeby użytkownicy forum wrzucali swoje dzieła i movesty i staty. Inni ich poprawiają/,
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

fanowskie pokemony na PBF Empty
PisanieTemat: Re: fanowskie pokemony na PBF   fanowskie pokemony na PBF EmptyNie 31 Maj 2015, 10:21

Musisz mieć na uwadze, że nie każdy jest uzdolniony artystycznie by narysować własne arty. Do tego dochodzi też zrobienie spritów, z których głównie korzystamy w swoich KP czy podczas graficznego przedstawienia walk.
Sprity dla mnie nie są problemem, ale zwyczajnie nie mam na to czasu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





fanowskie pokemony na PBF Empty
PisanieTemat: Re: fanowskie pokemony na PBF   fanowskie pokemony na PBF Empty

Powrót do góry Go down
 
fanowskie pokemony na PBF
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Występujące Pokemony
» Zabijamy pokemony!
» Występujące Pokemony
» Występujące Pokemony
» Występujące Pokemony

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: