Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Pikutorialu

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPon 01 Cze 2015, 17:51

1/ Był słoneczny poranek kiedy razem ze swoim Murkrowem zdecydowałeś się na podróż w safari. Byłeś bardzo ciekawy jakie Pokemony będziesz mógł tu spotkać! CO prawda nigdzie nie mogłeś znaleźć żadnej rozpiski jakie Pokemony tu mieszkają... Tak więc. Przygoda czeka!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPon 01 Cze 2015, 17:58

Wszedłem wraz z partneren do gęstego lasu. Miałem zamiar złapać tu pokemony robaki i spotkać kogoś do wspópnej podróży. Przecież nie będę chodzić po regionie tylko z pokemonami. Chciałem poznać jakąś słodką i ładną dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 17:28

2/ Szukanie słodkiej i ładnej dziewczyny będziesz musiał odłożyć na później! Obecnie spacerowałeś po lesie, a Murkrow zaciekawiony otoczenie poderwał się do lotu. Spojrzałeś za Mattiew który co jakiś czas znikał za gałęziami drzew.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 18:27

Nie lataj tak wysoko bo wystraszysz caterpie! Głównie po nie przyszliśmy.
Skruszyłem 0, 050 ciastka by wybawić łakome pokemony , które napewno wyjdą dla przysmaku.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 18:36

3/ - Kroł, kroooł?
Zawołał twój Pokemon zatrzymując się w powietrzu i machając skrzydłami. Nie chciał przynieść Ci pecha, ale nie rozumiał czemu aż tak podniosłeś głos. Rozkruszyłeś trochę karmy chcąc zwabić jakieś Pokemony, ale póki co nikogo nie zwabiłeś.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 18:53

Usiadłem na mchu pod wysokim drzewem. Przed sobą położyłem kilka okruszków i ciastko. Zacząem udawać ze śpie. Może jakiß pokemon spróbuje ukraść jedzenie?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 22:22

4/ Aby znaleźć większe drzewo musiałeś przejść dość spory kawałek i tam się usiadłeś. Pomysł z udawaniem śpiącego był całkiem niezły.. Chyba. Ale kiedy zamknąłeś oczy twój Murkrow zaczął dziobać rozsypaną karmę.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 02 Cze 2015, 22:28

Sio bo wystraszysz robaki! Prześpij się koło mnie. W nocy będzie niewygodnie. Pamiętaj naszym głównym celem jest Caterpie
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 03 Cze 2015, 17:26

5/ - Maaar kroł...
Powiedział Pokemon przechylająć głowę w bok. Trochę za późno go upomniałeś, bo cała karma jaką rozsypałeś była już zjedzona. Poza tym, dopiero co weszliście do strefy. Raczej dzikie Pokemony nie przychodzą tak blisko bramy... Nie lepiej ruszyć w drogę?
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 03 Cze 2015, 17:38

-NIe no, musimy iść dalej. Tyle zachodu o Catrepie, Eh
Wstałem i skierowałem się w gęstwiny lasu. Nigdy nie sądziłem ze szukanie Caterpie, robaków może być takie trudne.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyCzw 04 Cze 2015, 20:13

6/ Nikt przecież nie powiedział, że gdy wejdziesz do safarii rzuci się na Ciebie gromada Caterpie! Tak więc ruszyłeś dalej ze swoim Pokemonem szukając jakiś interesujących Cię gatunku. Mattiew przysiadł na jednej z niższych gałęzi i pokazał Ci skrzydłem niewielkiego robaczego Pokemona, który właśnie jadł kawałek liścia.
Safari Pikutorialu 540
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyNie 07 Cze 2015, 11:05

-Niestety nie o tego pokemona mi chodzi, ale ten pokemon też jest silny
powoli podszedłem do pokemona i go zeskanowałem.
-W zależności do natury wykombinuję jak go złapać.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 09 Cze 2015, 21:58

1/ Robaczek spojrzał na Ciebie, nie rozumiejąc twoich słów. On tu zwyczajnie siedział i jadł swoje drugie śniadanie! Nikt przecież go nie wypychał przed krzaki, on tu po prostu żył. Skierowałeś PokeDex na Pokemona, a on pokazał Ci następujące informacje:
Cytat :
Safari Pikutorialu 540
SewaddleSafari Pikutorialu Female
Lv. 6
Natura: Uprzejma
Ability: Swarm
Ataki: Tackle, String Shoot
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyWto 09 Cze 2015, 22:23

-Witaj mała-powiedziałem do pokemona-Chcesz się zaprzyjaźnić?-Podniosłem rękę i zerwałem duży zielony liść. Na przedmiocie położyłem półkawałka karmy dla pokemonów i safariball.-To dla ciebie sawwadle. To prezent odemnie. Mam nadzieje ze go przyjmiesz
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 10 Cze 2015, 18:54

2/ Sewaddle zaczęła Ci się uważnie przyglądać, przechylając główkę w bok. Wyglądała przy tym absolutnie uroczo! Gdy położyłeś porcję karmy przed robaczkiem ona najpierw ostrożnie powąchała ją, a następnie zaczęła ją jeść.
Safari Zone napisał:
Karma Safari Zone: -1
- Dlleee?
Odezwał się Pokemon pokazując na SafariBall, chyba nie bardzo rozumiejąc twoje zamiary.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 10 Cze 2015, 19:11

-Po prostu musisz to dotknąć-powiedziałem małej sawadle i dotknąłem kulą jej głowy.
Miałem nadzieję ze złapie tego sawadle. Sporo wydałem kasy na zestaw safari. Teraz jestem bardzo biedny. Stać mnie tylko na dwa pokeballe.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 10 Cze 2015, 20:45

3/ Bez żadnego ostrzeżenia dotknąłeś kulą Sewaddle, która wydawała się być z tego tytułu bardzo zaskoczona! Po chwili wystraszony Pokemon wyszedł z kuli, i uciekł w krzaki! Może powinieneś bardziej uważać kiedy łapiesz Pokemony? Cóż, ale oznaczało to, że póki co nie straciłeś żadnej z kul.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySro 10 Cze 2015, 21:19

-Uff. Sewadle mógł przez przypadek zniszczyç kulę. Ale ten skubaniec zjadł moją karmę-krzyknąłem ze złością w stronę, w którą pobiegł przeciwnik-To mi uprzejmy pokrmon. Zjadł moją karmę i uciekł. Nie daruję mu tego!
W złości zacząłem iść coraz bardziej w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPią 12 Cze 2015, 17:07

4/ Pokemon był uprzejmy, jednak to ty go wystraszyłeś przez co tak zareagował! Zawsze robak mógł wrócić ze swoimi kolegami... ale tego nie zrobił. Prawda? Pokrzyczałeś sobie w las a Murkrow podleciał do Ciebie siadając Ci na głowie.
- Mar kroooł!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPią 12 Cze 2015, 22:13

-Wiem matthew to moja winia- gdy kruk do mnie podleciał natychmiastowo się uspokoiłem- Gdybym był wolniejszy może byśmy ją złapali. Wymyśliłem jej nawet imię.
Wstałem i kierowałem się dalej.
-Przybyliśmy to złapać pokemony na sprEdaż i caterpie
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyCzw 18 Cze 2015, 17:00

1/ Jak to się mówi... Nie dzieli się skóry na niedźwiedziu. Ty jednak tak zrobiłeś, a ucieczka Sewaddle zdawała się być karą za to. Murkrow westchnął i wzbił się do lotu. Czas więc szukać dalej, prawda?
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptySob 20 Cze 2015, 15:07

Postanowiłem iść dalej. Przed przyjściem tu wahałrm się. Ale caterpie i mathin mnie przekonały. Inaczej bym nie wydał tylu pieniędzy. Choć może mi się zwróci. Może. Zawsze man nadzieję.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPon 22 Cze 2015, 17:44

1/ Tak więc nie zrażony niczym ruszyłeś dalej przed siebie. Chyba szczęście Ci nie sprzyjało, albo zwyczajnie Pokemony pochowały się przed tobą. Mattiew usiadł na jednej z gałęzi drzew a obok niego usiadł jakiś mały ptaszek.
Safari Pikutorialu 16
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyPon 22 Cze 2015, 19:12

-Ptak, ciekawe jaki? Będziesz miał kumpla
Wyjąłem pokedex i zeskanowałem pokemona i spojrzałem w dane.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:13

1/ Murkrow spojrzał na siedzącego obok niego Pokemona, który po chwili zaczął czyścić swoje piórka. Parę z nich spadło na ziemię już obok twoich nóg. Ty zaś skierowałeś dex w stronę nieznanego Pokemona.
Cytat :
Safari Pikutorialu 16
Safari Pikutorialu NormalSafari Pikutorialu Flying
PidgeySafari Pikutorialu Female
Lv. 6
Natura: Czyścioszka
Ability: Keen Eye
Ataki: Tackle, Sand Attack, Uproar(!)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Pikutorialu Empty
PisanieTemat: Re: Safari Pikutorialu   Safari Pikutorialu Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Pikutorialu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari DeeDee
» Safari Snoviego
» Pikutorialu vs Astrid

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: