Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari JoJo

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 EmptySro 01 Lip 2015, 16:58

Nie chciałem narażać się temu pokemonowi. Ten las jest pełen różnych charakterów a po tym wiedziałem, że owy pokemon do przyjaznych nie należy. Dałem znak Rattacie aby przybiegła bliżej mnie i powoli opuściłem głowę tak, aby ptaszysko nie odczuło żadnego zagrożenia z mojej strony. Następnie odwróciłem się i udałem się w stronę lasu.

// bu, liczyłem na hoot-hoota :(
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 EmptySro 01 Lip 2015, 18:12

8/ Ptaszyna rozłożyła skrzydła na znak pokonania ciebie w walce o terytorium. Rattata już rozbudzona po obecnej przygodnie ruszyła razem z tobą. Przed sobą mieliście bardzo wąską wydeptaną ścieżkę, która prowadziła w dwie strony. Mogliście ruszyć albo delikatnie w górę lub w dół. Wyglądało to jakbyście znajdowali się na jakimś wzniesieniu. Decyzja należała do was.

// to jeszcze nie ta strona, od 3 może się pojawić.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 EmptySro 01 Lip 2015, 21:41

Udałem się w górę. Wziąłem szczura na ręce i ruszyłem w drogę. Po drodze podziwiałem krajobrazy i powróciłem myślami do jagód, które wraz z moim pokemonem jadłem. Oby tylko nie były jakieś szkodliwe. Rozwolnienie w takiej sytuacji byłoby przykrym doświadczeniem.

///aach, no tak.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 EmptyPią 03 Lip 2015, 14:38

9/ Trasa pod górke nie była niczym trudnym, ponieważ spadek terenu nie był wyjątkowo duży. W kilku monetach trzeba było tylko mocniej się wybić, ale poza tym trasa przebiegała niezwykle sprawnie. Znajdowaliście się obecnie na małym wzniesieniu, z którego mogliście obserwować okolicę. Jak na razie zjedzone jagódki nie stwarzały żadnych problemów.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 EmptyPią 03 Lip 2015, 17:26

Nie widziałem w tej okolicy nic ciekawego.
-Rattata, udajmy się w tamtą stronę. - powiedziałem do mojego pokemona i wskazałem na wschód. Wzniesienie nie było zbyt wielkie, nie było tu też nic ciekawego, więc zacząłem schodzić z górki i udałem się w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari JoJo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari JoJo
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Safari DeeDee
» KP JoJo
» Safari Shirou
» Safari Yoi
» Safari Dayany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: