Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhroka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptySob 04 Lip 2015, 10:29

15. Swinub... słaby z ciebie podrywacz, ale niech będzie. Pokemon chwilę się zastanawiał czy nie jesteś jakimś gwałcicielem albo coś, no ale w końcu ci uległ. Świnka skinęła głową na znak, że się zgadza na twoje warunki i pójdzie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptySob 04 Lip 2015, 20:47

Zatem dotknąłem Swinub kulą otrzymaną od Strażników Safari na wejściu. Znałem już przebieg tego uroczego przedstawienia, stworek zamieni się w czerwone światło, które zostanie wchłonięte do SafariBalla, zaś ten zacznie się trząść. Po chwili usłyszę kliknięcie, które będzie oznaczało, że Swinub zadomowiła się w kuli. Gdy tylko to wszystko się wydarzy, wstaję na równe nogi i idę dalej, ramię w ramię z moimi towarzyszami - Pidgeyem i Rattatą.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptySob 04 Lip 2015, 21:21

16. Ej... nie wyprzedzaj faktów bo może to się źle skończyć... No ale miałeś na tyle szczęścia, że rzeczywiście udało ci się złapać tego stworka. Inaczej mógłbyś stracić pokeball a to nie byłoby fajne. W każdym razie mogłeś teraz ruszyć dalej w poszukiwaniu czegokolwiek, co tam chciałeś.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyNie 05 Lip 2015, 11:43

Skoro Swinub zgodziła się na dołączenie do mnie, nie odczuwałem strachu przed tym, że wyskoczy z kuli, ze zmienionym zdaniem. Co innego, gdybym rzucił w nią SafariBallem z zaskoczenia. Jednak teraz to już nie ważne. Udało mi się złapać już trzy pokemony, jednak w tej Strefie Safari pozostawało kilka stworków, które chciałem jeszcze złapać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyNie 05 Lip 2015, 14:47

1. Więc mogłeś skupić się na dalszych poszukiwaniach, jednak jak wcześniej nic nie było widać. Szedłeś wraz ze swoimi maluchami aby w końcu przytulić się, całkiem przypadkiem, do samotnego drzewa. Roślina jakby wyrosła przed tobą spod ziemi, chociaż w sumie... tak to pewnie się stało. Wyrosła spod ziemi a ty w nią przygrzałeś.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyNie 05 Lip 2015, 18:54

Znając moje szczęście, wiedziałem, że wcześniej czy później uda mi się w coś przydzwonić. W sumie teraz i tak miałem szczęście, bo poprzednim razem udało mi się wejść na drzewo. Cóż.. los czasami po prostu mnie ubóstwiał.
- Nic mi nie jest. - powiedziałem do swoich stworków. - Muszę bardziej uważać jak chodzę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyPon 06 Lip 2015, 12:55

2. Przez przypadek wstrząsnąłeś drzewem na tyle mocno, że strąciłeś z niego jakiegoś pokemona. Ptaszek spadł ci prosto na głowę zaskoczony tym, co się wydarzyło. Jego naturalną reakcją był oczywiście atak! Mały, upierdliwy ptak zaczął cię dźgać.
Safari Mhroka - Page 3 021
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyPon 06 Lip 2015, 14:03

- Hej, ty przestać! - zacząłem krzyczeć do atakującego mnie pokemona. - Przez tą gęstą mgłę wpadłem na to drzewo! Nie było to przecież specjalnie!
Nie miałem pewności, czy powyższy argument przekona jakże wojowniczego stworka do zaprzestania ataku na mnie. Walki we wszystkich Strefach Safari były surowo zabronione. Jedyne co pozostało zrobić, gdyby ptak nie zaprzestał ataku, to powiedzenie moim dwóm podopiecznym, żeby przygotowali się do ataku. Zawsze można poudawać chęć walki.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyPią 10 Lip 2015, 10:39

3. Pokemon jakby głuchy na twe wołania atakował dalej. Może dlatego, że po prostu lubił dziobać ludzi? Właściwie nie wiadomo. W każdym razie ten gatunek słynie z agresji a ten jego przedstawiciel wcale się nie wyróżniał.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptyPią 10 Lip 2015, 10:46

Najwyraźniej moje krzyki wcale nie przekonywały ptaka do zaprzestania ataku na mnie. Zatem został plan B, udawanie chęci walki. Oby pokemon nie był już taki waleczny.
- Pidgey, pokryj się płaszczem płomieni. Heat Wave, teraz! - rozkazałem stworkowi. - Utrzymuj go, jednak nie atakuj. - dodałem ciszej. Co jak co ale wolałbym uniknąć kary za walkę z dzikim pokemonem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptySob 18 Lip 2015, 16:19

1. Jak można się pokryć płaszczem płomieni z ataku polegającego, jak sama nazwa wskazuje, na gorącym oddechu? To było tak bezsensowne, że Pidgey przez przypadek poparzył cię nieco. Drugi ptak od razu wzleciał w powietrze z wyrazem dzioba mówiącym jedno: "to było zabawne".
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 EmptySro 05 Sie 2015, 11:32

- Wybacz Pidgey. - powiedziałem do stworka.
Mgła musiała zmącić moje zmysły, przez co nierozważnie dobrałem ataki i naraziłem stworka na rany. Gdy tylko wyjdziemy ze Strefy, będę musiał mu to wynagrodzić. Pozytywnym aspektem tego wydarzenia było to, że Spearow przestał nas atakować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhroka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhroka   Safari Mhroka - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhroka
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gra Mhroka
» KP Mhroka
» Box Mhroka
» Safari Yoi
» Safari Dayany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: