Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Castiela

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyPon 29 Cze 2015, 21:40

- Dziękujemy za wybranie linii lotniczych Hoenn Airways. Życzymy państwu miłego dnia. - usłyszałeś łagodny żeński głos zaraz po wylądowaniu.
Zabrałeś swój bagaż, na który składało się kilka par ubrań oraz podstawowy ekwipunek trenerski, a wszystko to było zapakowane w dosyć pojemny plecak. Wyszedłeś z prawie pustego samolotu i udałeś się do lotniska. Budynek był pełen ludzi oraz pokemonów. Było tutaj tak wiele różnego rodzaju stworzeń, że trudno by było je wszystkie zobaczyć i nazwać. Podszedłeś bliżej mapy okolicy lotniska, żeby móc odnaleźć Centrum Pokemon, do którego teraz musiałeś się udać. Na twoje szczęście znajdowało się ono praktycznie obok terminali. Po wyjściu z budynku poczułeś podmuch ciepłego powietrza oraz słońce na twarzy. Pogoda była idealna na rozpoczęcie podróży. Jednak jak w nią ruszyć bez partnera? Ruszyłeś zatem w stronę Centrum Pokemon. Wiedziałeś jedynie, że masz spotkać się z jakimś mężczyzną, z którym skontaktowałeś się w sprawie adopcji Honedge'a. Niestety do końca nie wiedziałeś, jak wygląda osoba, z którą masz się spotkać, więc szedłeś trochę na ślepo. Będąc już niedaleko budynku z charakterystycznym czerwonym dachem, zaczepił ciebie dosyć młody chłopak.
- Aron Collins? - spytał od razu, gdy tylko do ciebie podszedł. - Jestem Michael i to ze mną miałeś się spotkać w sprawie Honedge'a.


~ Wygląd Michaela - autor: nieznany
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyWto 30 Cze 2015, 17:54

Byłem niezwykle podekscytowany tym co obecnie robię. Znajdowałem się setki, jak nie tysiące kilometrów poza domem w zupełnie nie znanym mi miejscu. To wyglądało jak w telewizji, jak w jakimś serialu, które często goście hoteli moich rodziców oglądali. Nie zapomnę tych chwil, gdy przychodziłem wymienić pościel, a oni zachwalali się tym co wyprawiają bohaterowie ze szklanego ekranu. Przeżywali to bardziej niż miałoby to się wydarzyć zaraz obok. Teraz wiem dlaczego! Czuję się właśnie jak bohater przygodowego filmu i liczę, że sam będę miał kilku fanów. A może jedną ukrytą fankę, jak Jasmine i ja.
Jednak dość tych rozmyśleń nad tym co może być. Ważne jest co tu i teraz. Pierwszy punkt mojej podróży ku mistrzostwu odnaleziony. Kiedy mężczyzna do mnie zagadał uważne się mu przyjrzałem.
- Tak! zgadza się jestem Aron.
Nie mogłem tego nie zauważyć. Michael był niezwykle atrakcyjnym kolesiem. Z pewnością nie mógł się odgonić od małolat, które po nocach wzdychały do niego. Sam nie miałbym nic przeciwko, gdyby bardziej nie interesowały mnie dziewczyny. Przywitałem się z mężczyzną uściskiem dłoń. Nie ukrywam, że niezwykle interesuje mnie chwila kiedy po raz pierwszy ujrzę swojego pokemona. Zupełnie innego niż wszystkie inne.
- Mam nadzieję, że wszytko z Honedge w porządku.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyCzw 02 Lip 2015, 12:21

- Oczywiście, wszystko z nim w najlepszym porządku. - odparł Michael, po czym się uśmiechnął, pokazując swoje niezwykle białe uzębienie. - Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, może przejdziemy na moją hodowlę. Wtedy będziesz mógł się zapoznać z Honedge'm. Znajduje się ona niedaleko, wystarczy, że przejdziemy przez dzielnicę handlową.
Chłopak odbił w prawo od wejścia do Centrum Pokemon, po czym skręcił w lewo. Od razu szedłeś obok chłopaka, w końcu chciałeś zobaczyć swojego towarzysza, który jest pierwszym krokiem w stronę zostania mistrzem stalowych pokemonów. Dzielnica handlowa miasta Mauville wyglądała zupełnie inaczej, niż można by sobie to wyobrazić. Był to długi korytarz, po którego stronach znajdowały się przeróżne sklepy, butiki i restauracje. Liczna ludzi znajdujących się tutaj była ogromna.
- W ciągu kilku ostatnich lat Mauville niesamowicie się rozrosło i zmieniło. Jeszcze niedawno największą atrakcją była tutaj jedynie Sala, jednak po napływie bogatych rezydentów, miasto szybko zaczęło się rozrastać. - powiedział ci Michael
Wraz z chłopakiem zaczęliście przedzierać się przez tłumy ludzi w przeróżnych wieku. Tak jak na lotnisku, tutaj również miałeś okazję ujrzeć przeróżne pokemony, w większości były one małe i słodkie. Po kilkunastu minutach wyszliście za tereny miasta.
- Zatem Aron, przywitaj się ze swoim nowym partnerem. - odparł Michael, po czym wypuścił Honedge'a.
Gra Castiela Honedge
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyCzw 02 Lip 2015, 15:35

Kiedy usłyszałem od Michaela, że wszystko w porządku z moim przyszłym towarzyszem podróży, to pierwsze nerwowe emocje mnie opuściły. Z pewnością tak samo czuli się mali chłopcy i dziewczynki, którzy w młodym wieku wybierali swojego pierwszego pokemona.
- Oczywiście. Prowadź!
Odrzekłem na usłyszaną od mężczyzny propozycję zmiany lokalizacji. Podróż z bliskiego centrum do terenów podmiejskich była niezwykle interesująca. Uważnie przyglądałem się wszystkim elementom tego antropogenicznego krajobrazu. To bardzo mocno działało na moją wyobraźnię oraz warto zapamiętać trasę. Nie wiedziałem gdzie udam się i co obiorę za swój pierwszy przystanek w mojej podróży. Niezwykle interesujące było przejście z miasta na tereny bliższe naturze było czymś przyjemnym.
- Rozumiem to bardzo dobrze. Procesy urbanizacji także mocno oddziałują na miasta w Jotho. Takie Goldenrod z pewnością pochłonie mniejsze wioski w swoje granice i stanie się potężnym megalopolis. Takie prawa natury.
W końcu nastała chwila, na którą tak bardzo czekałem. Michael przedstawił mnie mojemu nowemu partnerowi - Honedge. Wyglądał zupełnie identycznie jak ten z moich wyobrażeń. Niezwykle dostojnie, klasycznie, jak również niebezpiecznie. Z pewnością może budzić strach wśród ludzi, w końcu nie na co dzień spotyka się człowieka z mieczem na ulicy.
- Witaj Honedge! Jestem Aron i mam nadzieję, że zaszczycisz mnie i wspólnie ze mną będziesz chciał podróżować po świecie. Mam na pewno ambitne plany!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyPią 03 Lip 2015, 15:27

Honedge wydawał się podchodzić do ciebie z pewnym dystansem, niepewny tego jak ma się zachować. Gdy minęło kilka chwil od jego wypuszczenia z kuli, zaczął latać wokół ciebie i przyglądać się twojej osobie. Usłyszawszy o twoich, jak to powiedziałeś, ambitnych planach wobec niego, Honedge wykonał coś w rodzaju ukłonu.
- Wygląda na to, że ciebie zaakceptował. - odparł Michael. - Mój brat wspominał o tym, że ten pokemon jest niezbyt ufny w stosunku do obcych. Jednak mam nadzieję, że uda wam się dogadać.
Honedge wpatrywał się w ciebie, jakby chciał zajrzeć swoim okiem do wnętrza twojej duszy. Było to nieco straszne.
- Jednak ty pewnie chciałbyś poznać też inne możliwości tego pokemona, co? - odparł po chwili Michael. - Zaraz go zeskanujemy.
Chłopak stanął obok ciebie, po czym wyciągnął z kieszeni swojej marynarki szary PokeDex i skierował go na miecz. Po kilku chwilach usłyszałeś kobiecy głos, który wydobywał się z urządzenia:
- Honedge, Pokémon Miecz. Pokémon ten rodzi się, gdy jakaś zagubiona dusza postanawia w nim zamieszkać. Jeśli ktokolwiek odważy się chwycić za jego rękojeść, obwiązuje się niebieskim płótnem wokół ręki tej osoby i wysysa jej energię życiową.
Gra Castiela Honedge
Honedge Gra Castiela Male
Lvl. 11 (30%) | Natura: Nieufny | Ability: No Guard
Ataki: Tackle, Swords Dance, Fury Cutter, Brick Break, Metal Sound

Mogłeś spojrzeć na umiejętność czy znane przez Honedge'a ataki. Ważnym było, żebyś znał możliwości swoich podopiecznych, jeśli starasz się zostać mistrzem stalowym pokemonów.
- Wiesz co Aron? Miałbym tobie do zaoferowania jeszcze jednego pokemona. - odparł po chwili Michael i wypuścił z kuli kolejnego stworka.
Gra Castiela 436
- Otrzymałem go kilka dni temu od swojego brata, kiedy trenował w Sinnoh. - kontynuował chłopak. - Do tej pory Bronzor pomagał mi trochę przy pokemonach na farmie, ale widać że się przy tym marnuje. Co byś powiedział na to, żeby wziąć ze sobą również Bronzora?
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyPią 03 Lip 2015, 16:27

Byłem całą sytuacją tak przejęty, że nawet zapomniałem uczynić jednej z najbardziej podstawowych czynności trenerskich. Czy przeskanowanie pokemona była dla mnie czymś zbyt trudnym? Nie potrafiłem teraz na to odpowiedzieć. Z pewnością nastrój niepokoju udzielił się stalowemu Honedge. Kiedy lewitujący pokemon oblatywał mnie i uważnie się mi przyglądał starałem się nie robić żadnych gwałtownych ruchów, aby nie wzbudzać jego niechęci do mnie. Kiedy jednak usłyszałem słowa Michaela lekko mi ulżyło. Widocznie nie wyglądam na takiego złego kolesia. Plus dla mnie.
- Myślę, że możesz mieć rację. A to bardzo dla mnie ważne.
To właśnie teraz wykonał ten ruch mężczyzna, który powinien stać się dla mnie naturalnym. Jego pokedex pokazał nam niezwykle ważne informacje. Umiejętności i znane ataki mojego już pokemona były niezwykle imponujące. Dzięki tym informacjom nie powinno być żadnego problemu z trenowaniem i pokonywaniu kolejnych szczebli w karierze mistrza. Chociaż przed tym czeka mnie długa droga, która z pewnością powinna się zacząć od pojawienia się i pokazania światu w zawodach. Chyba jedno z wazniejszych to jest Liga, która co roku przyciąga miliony widzów. Tak przynajmniej się mi zdaje. A może jednak coś mniejszego, bardziej elitarnego? Z tych moich rozważań na temat przyszłości wyrwał mnie Michael.
- Co? - w pierwszej chwili nie docierała do mnie informacja, że chłopak ma mi do zaoferowania jeszcze jednego pokemona. Co było już szczyt marzeń, aby w podróż zacząć od dwóch niezwykle interesujących pokemonów. - Tak! Myślę, że mógłbym się zaopiekować Bronzorem. Jednak to on powinien podjąć taką decyzje. Gdyby nie chciał ze mną podróżować, nie mółgbym go do niczego zmuszać.
Spojrzałem na lewitującego w okolicy pokemona, który przypominał mi płytkę. Po czym tym razem to ja wyjmując swój pokedex przeskanowałem drugiego stworka.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyNie 05 Lip 2015, 23:10

Bronzor, po usłyszeniu słów Michaela, podfrunął w twoją stronę, po czym przywarł do twojego brzucha. Najprawdopodobniej chciał się on do ciebie przytulić, jednak brak rąk nieco mu w tym przeszkodził, przez co czynność ta wyglądała trochę komicznie. Na twarzy Michaela mogłeś zauważyć lekki uśmiech, najpewniej wywołany przez tą sytuację.
- Wygląda na to, że mamy jego zgodę. - powiedział chłopak.
Lewitujący nie posiadał ust ani innego aparatu gębowego, więc odczytanie jego reakcji z mimiki było niemożliwe. Mogłeś jedynie zdać się na zdanie Michaela, który z powodu bycia hodowcą, powinien móc określić w przybliżeniu nastrój pokemonów. Ty zaś przeszedłeś do czynności, w której poprzednim razem wyręczył ciebie twój chwilowy towarzysz. Wyjąłeś otrzymany od rodziców PokeDex i skierowałeś go w stronę lewitującej płytki. Po chwili z urządzenia zaczął wydobywać się ciepły kobiecy głos, identyczny do tego, który miałeś okazję słyszeć wcześniej. Tak jak poprzednio wygłosił on krótki opis skanowanego przez ciebie pokemona:
Bronzor, Pokémon Brąz. Ludzie z czasów antycznych wierzyli, że wzór na tyle Bronzora może zawierać jakąś tajemniczą moc. W starożytnych grobowcach znajdowano narzędzia podobne kształtem do tego pokémona, jednak nie wiadomo czy są one w jakiś sposób z nim powiązane.
Gra Castiela 436
Bronzor
Lvl. 12 | Natura: Cierpliwa | Ability: Levitate
Ataki: Tackle, Confusion, Hypnosis, Imprison, Confuse Ray, Flash Cannon

- Zatem jeśli już udało ci się zdobyć aż dwójkę pokemonów, jaki będzie twój kolejny krok? - spytał ciebie Michael. - Wybacz, jeśli to pytanie może wydać ci się nieco wścibskie, jestem jedynie ciekawy w jakim celu przybyłeś tutaj aż z Johto. Przecież tam też mógłbyś zdobyć jakiegokolwiek pokemona. Raczej nie brakuje tam hodowców.
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptyPią 24 Lip 2015, 16:46

To dopiero początek mojej przygody, a już na tym etapie będę mógł się poszczycić dwoma stalowymi towarzyszami. Pozostało jedynie obrać cel na najbliższy okres. To był mój priorytet. Postanowiłem na samym początku nie przemęczać obu pokemonów i powróciłem je do pokeballi.
- Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę decyzję. Z mieczem mógłbym wyglądać jak potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa.
Nie miałem pewności, że ten żart zostanie ciepło przyjęty. Kiedy Michael zainteresował się moją postacią i całą moją wycieczką w tak odległe regiony byłem nie tyle co zmuszony, co zoblgowany przedstawić krótko moja sprawę.
- Przyznam się, że od dłuższego czasu marzy mi się zostać Mistrzem Stalowych pokemonów, może nawet uda mi się otrzymać w przyszłości posadę w sali gym. Tu w Hoenn jest jeden Mistrz. Steven z pewnością go kojarzysz. A drugim powodem byłeś ty. U ciebie odnalazłem informację, że mógłbym otrzymać Honedge. Pokemona, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Nie miałem pewności czy mówię poprawnie składniowo, czy nie popełniam wielu błędów. Jednak sytuacja, w której się teraz znalazłem przypomnała mi spełniane dziecięcych marzeń.
- A jaki mam teraz kierunek? Sam nie wiem. Spędzę czas na zastanawianiu się w jaki sposób można zostać zauważonym. Z pewnością odskocznią będzie udział w Lidze. Może są nawet prowadzone coś w rodzaju turniejów typów. Ale tego pewnie w Internecie się dowiem. I ruszę tam gdzie będzie pierwsza sposobność sprawdzenia się.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela EmptySro 05 Sie 2015, 13:04

O ile Bronzor, jako lewitująca płaska płytka, nie wyglądał na groźnego, to na widok Honedge'a przy twoim boku ludzie mogliby patrzeć na ciebie z dystansem. Temu też twoja decyzja była oczywista, a stworki w pełni ją zrozumiały i zaakceptowały.
- Steven mówisz? Masz rację, kojarzę go. - odparł Michael z tajemniczym uśmiechem na ustach. - Słyszałem plotki, że jest teraz na jakimś treningu gdzieś w Kanto, ale niedługo ma walkę, więc powinien wrócić. Jest to wielkie wydarzenie, więc jeśli będziesz w tym czasie w Centrum Pokemon, możesz obejrzeć tą walkę.
Możliwość zobaczenia walki mistrza, który nomen omen jest twoim idolem i wzorem, mogło przynieść dużo korzyści. Miałbyś możliwość zobaczenia jego stylu walki, czy używanych przez niego pokemonów. Byłaby to wskazówka dla ciebie, co zrobić aby zostać kimś takim jak sławny Steven Stone.
- Jeśli chcesz się sprawdzić, możesz wziąć udział w oficjalnej Lidze Hoenn. Jednego lidera możesz spotkać w Mauville, zaś kolejny rezyduje w Lavaridge. Radził bym ci najpierw cofnąć się do Mauville, gdyż tamtejszy lider używa pokemonów typu Elektrycznego, więc nie miałby nad tobą przewagi. W Lavaridge zaś w Sali używane są stworki typu Ognistego, które są trudne do pokonania, jeśli ma się jedynie Stalowych podopiecznych. Możesz też wyruszyć do dowolnej z innych sześciu sal w regionie. - poradził tobie Michael. - Zaś jeśli chodzi o inne zawody, to czasami są takie organizowane. Czasami są to turnieje w jakiś miastach, mające je wypromować, zaś innym razem są to zmagania pod patronatem samej Ligi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Castiela Empty
PisanieTemat: Re: Gra Castiela   Gra Castiela Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Castiela
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Castiela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: