Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 AKTUALNOŚCI!

Go down 
+2
Mintori
Szkot
6 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptyWto 15 Wrz 2015, 21:59

15 Września 2015

Forum wraca do życia! Dziękuję wszystkim za cierpliwość, a teraz garść informacji o zmianach jakie zaszły na forum. I jakby nie było... jest ich dość sporo. Tak więc zaczynam i mam nadzieję, że zainteresowani przeczytają.
» Strefa Safari, Mistrzowie, TinTower, Skargi, Adopcje, Pokazy, Breeding oraz LazureCast- te działy zostały przeniesione do kosza.
Przyczyną tego było w niektórych przypadkach brak kontroli nad porządkiem w działach, czy minimalizacją forum. Breeding dla hodowców jest w dalszym ciągu jest dostępny dla hodowców w ich grach.
» Delikatnym zmianą uległy także grupy, co tyczy się nie tylko ich kolorów.
» Gymy zostały wyczyszczone. Tak więc jeśli byliście w połowie walk, proszę o założenie nowych podań, jestem pewna że sobie poradzicie!
» Punkty Prestiżu zostają usunięte.
» Na stadionie poza zwykłymi walkami można brać udział w walkach Pokazowych.
» Wygląd forum może się nieznacznie zmieni (chodzi tu o ogłoszenie jak i stopkę)
» Kolekcjonowanie staje się stałym eventem forumowym. Jednak z tego powodu ilość przedmiotów wymaganych do wymiany została zwiększona. Więcej na temat Lazurowego Kolekcjonowania tutaj
» Pozbierane itemki z Letniego Kolekcjonowania zamieniają się w te na Lazurowe Kolekcjonowanie. Tak więc Muszelki zamieniają się na Jagody itp
» Jeśli ktoś chce i ma czas pomóc mi w prowadzeniu forum czy sędziowaniu gymów będę bardzo wdzięczna!

I teraz przechodzimy do kolejnej części.
Pozostaje sprawa MG/Graczy/Sędzi, bardzo prosiłabym wszystkich by napisali tu w temacie, lub skontaktowali się ze mną na GG czy pozostają na swoich stanowiskach oraz czy wciąż chcą grać. Ułatwi mi to ostateczny etap oczyszczania forum.

UWAGA! Tylko teraz, osoby których gra jest martwa MAJĄ PRAWO UDAĆ SIĘ DO NOWEGO MG NIE TRACĄC PRZY TYM POKEMONÓW I EKWIPUNKU. Więc jeśli chcesz kontynuować grę z starym składem, nie ma problemu!

Dziękuję za uwagę.
Ja, Szkot.


Powrót do góry Go down
Mintori
Zafascynowany Pokemonami
Mintori


Napisanych : 63
Dołączył : 04/04/2014
Wiek : 27

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptySro 16 Wrz 2015, 17:27

Ave, Szkocie, ave ja.
Mintori melduje, że zostaje u Nivisa, odpis się kleci, KP też powoli powstaje o/ Więc jeśli można, to poproszę też o kolorek o/
Z Latającym Potworem Spaghetti o/
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptySro 16 Wrz 2015, 18:01

Niestety, ale z pewnych powodów muszę zrezygnować z roli MG (kto by tam po mnie płakał?). Zaś jeśli chodzi o grę, to chciałbym przenieść się z nią do Nivisa, który to wyraził już zgodę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptySro 16 Wrz 2015, 18:28

Z MG jak już wspomniałem rezygnuję, a z grą zostaję u Nivisa.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 28
Skąd : Mazowsze

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptyWto 22 Wrz 2015, 17:42

Jesli sigma zostaje na stanowisku MG to ja dalej chce miec gre u niego...
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! EmptyNie 27 Wrz 2015, 16:38

Już niedługo wracam z powiewem świeżości i nowym zapałem :) Więc chętnie dalej będę MG.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





AKTUALNOŚCI! Empty
PisanieTemat: Re: AKTUALNOŚCI!   AKTUALNOŚCI! Empty

Powrót do góry Go down
 
AKTUALNOŚCI!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: