Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptyWto 14 Cze 2016, 00:07

Miałem w planach zrobić tu temat co wam wolno a co nie, ale uznałem że nie ma to sensu. Nic ponad regulamin forum i tak bym tu nie dodał, więc sypnę wam tylko garścią rad i podpowiedzi, odnośnie tego co może was spotkać.

Nie prowadzę gier w regionach z gier/anime. Nie bawi mnie to, nie lubię siedzieć nad mapami regionów i patrzeć gdzie jest jakie miasto. Nie lubię też ograniczać się do pokemonów występujących w waszej okolicy. region będzie fikcyjny, sprawia to że gra jest bardziej zróżnicowana i łatwiejsza dla mnie do ogarnięcia.

Pokemony jakie będziecie spotykać będę po części losowe, po części przyznawane za zasługi. Nie oznacza to że za dobre zachowanie dostaniecie Riolu bo bardzo go chcecie. Oznacza to że za dobre zachowanie macie większą szansę że spotkacie pokemona ze swojego ulubionego typu. A za złe? Cóż...Weedle nie brzmi źle, prawda?

Nie mam określonego systemu punktowego, czy systemu zasług. Aczkolwiek poprawne i sprawne pokonywanie przeszkód uważam za bardzo, bardzo miłą zaletę. Jeżeli okaże się że kłody które rzucam wam pod nogi to dla was nie problem, możecie sobie dodać kilka punktów na kole fortuny. Nie będzie to miało ogromnego znaczenia, ale podobnie jak w akapicie wyżej - czego nie robi się dla ulubionego typu, prawda?

Nie jestem wymagający. Ale nie pozwalam też wymagać od siebie bezpodstawnie. Jeżeli wasze posty kończą się na 3-sekundowej akcji i 5 linijkach tekstu, nie spodziewajcie się wspaniałego eposu jako odpowiedzi. Pracuję na tym, co dostaję od was. Jeżeli wasze odpisy dają mi nie wiele informacji, moje będą podobno. Deal with it.

Temat będzie na bieżąco aktualizowany w razie potrzeb.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin!
» I. Regulamin
» II. Regulamin PBF
» Regulamin Adopcji
» Regulamin Respektu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG ReBorn-
Skocz do: