Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogłoszenia

Go down 
AutorWiadomość
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptyWto 28 Cze 2016, 07:46

Witaj, mój graczu!
Temat ten założyłam, by móc powiadamiać Was o różnych rzeczach. Chciałam uczynić Waszą grę wyjątkową, więc zalecam zaglądanie tu (może dodanie do obserwowanych?), bowiem w tym temacie nie tylko będę Was informować o swoich nieobecnościach, czy przypominać o ogólnoforumowych wydarzeniach, lecz też wszelkie niezwykłe wydarzenia związane z Waszymi grami będą tu opisywane!
Anomalie, dziwne zachowania Pokemonów, nadciągające huragany... I wiele więcej!

Powrót do góry Go down
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptyWto 28 Cze 2016, 08:25

Ogłoszenie #1:

Dodany został bardziej szczegółowy opis świata, mapa z nazwami (i oznaczonymi Waszymi miejscami startowymi) powinna pojawić się najpóźniej jutro
Powrót do góry Go down
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptySro 29 Cze 2016, 08:09

Ogłoszenie #2:

Wstawiłam mapę z nazwami głównych lokalizacji. Lasy, jeziora i góry nie mają jasno określonych nazw. Zaznaczyłam też Wasze miejsca startowe (kolor bardziej pomarańczowy).

Ps. Wiem, że brzydko, ale ważne że w ogóle jest xD
Powrót do góry Go down
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptyPią 01 Lip 2016, 09:53

Ogłoszenie #3:

Pierwszego dnia każdego miesiąca umieszczane będą "Wiadomości z regionu" informujące o wydarzeniach w regionie trwających cały miesiąc naszego czasu bądź o wydarzeniach z Waszych gier mogących mieć wpływ na przygodę innych graczy (np. jeśli jakaś wieś spłonie w grze jednego gracza, to drugi gracz goszczący w niej zastanie ją też spaloną). Poza tym sporadycznie pojawiać się będą "Nowiny" o zjawiskach chwilowych (trwających 1-2 tygodnie, długość czasu trwania zostanie podana). Pierwsze "Wiadomości z regionu" są już poniżej.


Wiadomości z regionu #1:

*Dastory, Aswela i Espil, trzy położone blisko siebie niewielkie wioski, znajdujące się między Town of Souls a Forben, zostały zniszczone przez ataki Pokemonów dowodzonych przez grupę ludzi, których zamiary i następne cele wciąż pozostają nieznane. Zaleca się wyjątkową ostrożność w tej okolicy, a także w kierunku północno-wschodnim, gdzie - według relacji ocalałych - udały się Pokemony.
*Iidę opanowała tajemnicza zaraza. Wstęp do wsi i wychodzenie z niej są surowo zabronione. Wszystkie osoby goszczące w Iidzie w ciągu ostatniego miesiąca proszone są o udanie się do najbliższej lecznicy w celu przeprowadzenia badań. Na razie choroba nie rozprzestrzenia się.
*W Nearon mieszkańcy szykują się na doroczny festiwal ognia. Wystrojone ulice, pokazy tańca z ogniem, występy ludzi i Pokemonów oraz ceremonia przyciągają wielu turystów. Otworzono nowe linie statkiem od Tregaron, Forben, Falikrk oraz Bre, a w pozostałych większych wsiach i miastach lotnicy oferują Pokemonowe przeloty na miejsce festiwalu.
*W górach w pobliżu Bre występują ostatnio silne śnieżyce nietypowe dla tych okolic. Powód ich występowania nie jest jeszcze znany, lokalna straż prosi o zachowanie ostrożności. Pokemony z gór schodzą bliżej miasta, by ukryć się przed mrozem, dlatego ludzie bez własnych Pokemonów, które mogłyby ich chronić, proszeni są o zgłoszenie się do straży w wypadku chęci przejścia z Bre do innego miasta.
*Na zachód od Bre śnieg stopniał na zboczach wzgórz, umożliwiając bezpieczne przejście pieszo z Town of Souls do Last Town. Osoby niezaznajomione ze szlakami pieszymi mogą zaopatrzyć się w potrzebne mapy i informacje w głównych miastach bądź w schroniskach i małych wioskach przy samych wzgórzach. Pokemony owady są tam bardziej aktywne niż zwykle ze względu na zakwitające pierwsze kwiaty.
Powrót do góry Go down
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptyPią 15 Lip 2016, 23:30

Ogłoszenie #4:
Trochę mnie nie będzie (najpóźniej do 31.07), postaram się wejść przynajmniej raz na 4 dni coby poodpisywać... No, ale potem znów będą odpisy na bieżąco :>
Powrót do góry Go down
Niebianin
Dzieciak z PokePluszakiem
Niebianin


Napisanych : 44
Dołączył : 24/03/2014
Wiek : 27
Skąd : Górny Śląsk

4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia EmptyPon 01 Sie 2016, 09:36

Ej, nie umierać mi tu :< Wróciłam z wyjazdu i czas na

Wiadomości z regionu #2 (tym razem trwające do 1.10 ze względu na jeszcze jedną moją nieobecność, która się szykuje)
*w Forben pojawiły się pierwsze oznaki zachorowania na nieznaną jeszcze chorobę, która osłabia organizm, stopniowo doprowadzając do śmierci lub, w mniejszej ilości przypadków, do śmierci. Choroba najprawdopodobniej rozprzestrzenia się wirusowo, naukowcy pracują nad lekami, ale na chwilę obecną wszyscy podróżni proszeni są o unikanie tych okolic, by powstrzymać rozprzestrzenianie się zarazy
*do Falikrk docierają pierwsze większe fale, zwiastujące nadchodzący sezon sztormowy. Można tam teraz spotkać wiele Pokemonów wodnych, które zostały wyrzucone na plaże przez wysokie fale, ale zaleca się wyjątkową ostrożność przy próbach pochwycenia ich. Ratownicy proszą o nie zbliżanie się do morza, na wszystkich kąpieliskach zawieszono czerwone flagi
*w Losend lokalni mieszkańcy szykują się na Festiwal Spadających Gwiazd - oczywiście nie zabraknie atrakcji dla podróżnych, którzy mogą dotrzeć do miasta korzystając ze statków wypływających z Bre i Lullin, a także Pokemonowych przelotów, które oferowane są z każdego większego miasta czy wsi na Głównym Kontynencie. Mieszkańcy Forben mogą skorzystać z przelotów po przejściu bezpłatnych badań w Centrum Pokemon
*pożar lasu przy Stale Town sprawił, że wiele Pokemonów latających i owadów ruszyło na północny zachód w poszukiwaniu azylu. Ogień ugaszono szybko, ale część lasu została mocno zniszczona i mieszkańcy miasta apelują o pomoc w sadzeniu nowych roślin, oferując nocleg i drobne upominki dla osób, które przybędą w tym celu
*w Tregaron rozpoczął się czas zbiorów i mieszkańcy szykują się na coroczny wielki jarmark, na którym każdy może kupić dosłownie wszystko, o ile tylko ma się pieniądze. Jak zwykle dostać się tam da z każdego miasta i większej wsi drogą powietrzną, a Last Town i Town of Souls uruchomiły powozy umożliwiające przedostanie się przez góry
Powrót do góry Go down
Sponsored content





4 - Ogłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   4 - Ogłoszenia Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogłoszenia
» Ogłoszenia
» Lista Skazańców, Ogłoszenia Duszpasterskie i WZI.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Niebianin-
Skocz do: