Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Mhrok

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptyNie 20 Lis 2016, 22:11

Od jakiegoś czasu byłeś w podroży i udało Ci się razem ze swoim Vulpixem udało się wam nie tylko pokonać paru trenerów ale i zdobyć dwa nowe stworki! Chodź panowanie nad naturą twojej Poochyeny bywało trudne, ale nie zamierzałeś się poddać tak ławo! Cel miałeś postawiony jasno i nie zamierzałeś się tak łatwo poddać. Dobrze zdawałeś sobie sprawę z tego, że jeśli się nie ruszysz z miejsca ani nie odnajdziesz Ruth, ani nie zdobędziesz odznak żywiołów. Właśnie przechadzałeś się ulicami Rustboro w Hoenn, zastanawiając się gdzie najlepiej będzie się udać. Cóż, szczerze powiedziawszy mimo twoich chęci do udziału w Trunieju Żywiołów jeszcze się do niego nie zapisałeś! Więc chyba dobrze będzie udać się do Centrum Pokemon by czym prędzej sie zapisać. Co prawda doskonale zdawałeś sobie sprawę że do finałów zostało jeszcze prawie pół roku, ale im szybciej zaczniesz kolekcjonować odznaki tym lepiej! Skierowałeś swoje kroki w stronę Centrum Pokemon, a po drodze twoją uwagę przykuł telebim wiszący na jednym z wysokich budynków.
Przygotowania do tegorocznego Turnieju Żywiołów rozpoczęły się na dobre! Czy w tym roku zwycięzca rzuci wyzwanie obecnemu Mistrzowi Żywiołów, Connorowi?
Głosił napis na ekranie a w tle pokazywanie były różne areny z poszczególnych sal oraz obecny Mistrz Żywiołów, Connor.
Connor, Mistrz Żywiołów:
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptyNie 20 Lis 2016, 22:49

Do tej pory zbytnio nie dochodziło do mnie, że zdecydowałem się na wyruszenie w podróż. Początkowo miałem przed tym obawy, w końcu świat zewnętrzny był dla mnie zupełnie nieznany, jednak teraz wiem, że decyzja opuszczenia mojego wynajmowanego mieszkania w była słuszna. Zaczynałem czuć się coraz lepiej w roli trenera, chociaż bardziej uważałbym siebie za zwyczajnego włóczykija. U początku swojej podróży moim jedynym celem było odnalezienie Ruth. Jednak z kolejnymi dniami dochodziło do mnie, że nie będzie to wcale zadanie łatwe. Dlatego kiedy dane było mi usłyszeć o Turnieju Żywiołów, praktycznie od razu postanowiłem wziąć w nim udział. Uznałem, że dzięki temu ja i moje pokemony staniemy się o wiele silniejsi, a to jedynie ułatwi mi osiągnięcie głównego celu - odnalezienia siostry.
Skierowałem swoje kroki ku Centrum Pokemon, gdyż to właśnie tam mogłem zgłosić się jako uczestnik do wzięcia udziału w Turnieju Żywiołów. Zastanawiałem się również, czy nie brać udziału w Lidze regionu Hoenn, jednak na razie postanowiłem z tego zrezygnować. Po dotarciu na miejsce kroki swe kieruję ku siostrze Joy, która na pewno udzieli mi wszelkich potrzebnych informacji.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptyWto 22 Lis 2016, 23:39

Zdecydowanym krokiem ruszyłeś do Centrum Pokemon, a gdy już się w nim znalazłeś rozejrzałeś sie po nim. Był środek dnia, przez co w budynku panował sporawy ruch. Byli to trenerzy w różnym przedziale wiekowym z różnymi Pokemonami, od tak popularnych jak Pidgeye po rzadkie okazy jak Bagon. Zauważyłeś za ladą stojącą siostrę Joy która rozmawiała właśnie z jakąś dziewczyną, spokojnie poczekałeś na swoją kolejkę a gdy przyszła twoja kolej powiedziałeś jej o swoim zamiarze udziału w turnieju. Kobieta uśmiechnęła się delikatnie i zaczęła Ci wyjaśniać zasady konkursu.
- Cieszę się, że chcesz wziąć udział w Turnieju! Spotkałam wielu trenerów zdobywających odznaki i wszyscy zdają się być bardzo podekscytowani nim. Jak już pewnie słyszałeś, aby zakwalifikować się do turnieju musisz zdobyć minimum 6 odznak. Sale żywiołów znajdują się w każdym regionie, u nas w Hoenn mamy 4 sale. W pozostałych regionach mamy następująco... 4 w Kalos, 3 Johto, Sinnoh 4 oraz Kanto 3. Z liderami możesz walczyć używając jakich tylko Pokemonów chcesz. Dopiero w turnieju będą od Ciebie wymagać walki w wylosowanym typie.
Joy cierpliwie tłumaczyła Ci zasady turnieju, by w międzyczasie poprosić Cię o twój PokeDex i już po paru minutach zostałeś zapisany do tego niezwykłego tournamentu oraz otrzymałeś niebieskie pudełeczko na odznaki. Widząc zadowolenie na twojej twarzy kobieta cicho zaśmiała się po czym dodała.
- Tegoroczny finał będzie odbywał się w mieście Lumious, to największe miasto w Kalos. Masz jeszcze dużo czasu więc mam nadzieje że zakwalifikujesz się! Czy coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptyPon 28 Lis 2016, 23:11

Przysłuchiwałem się dokładnym wyjaśnieniom siostry Joy dotyczących Turnieju Żywiołu. Ilość poszczególnych sal postanowiłem zanotować sobie w PokeNavie, gdyż ta informacja należy do ważnej. Zwłaszcza że wszystkie z wymienionych przez pielęgniarkę regionów były całkiem spore, zaś liczba gymów nie za wielka. O ile w Hoenn raczej nie groziło mi zagubienie się, to w takim niezbyt dobrze znanym mi Kanto czy Johto albo w zupełnie obcych Kalos i Sinnoh szansa na to wzrastała.
- Właściwie to miałbym jedno pytanie. - odparowuję, zakończywszy notowanie co ważniejszych rzeczy. - Gdzie znajdują się poszczególne sale w naszym regionie? Albo chociaż ten najbliższy?
Gdzieś wewnątrz liczyłem na to, żeby znajdował się już tutaj w Rustboro, jednak nawet udanie się udać do Petalburga czy Verdanturf nie wydawało się mi jakimś specjalnym wyzwaniem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptyPią 02 Gru 2016, 11:23

Siostra Joy jako kobieta bardzo cierpliwa z usmiechem odpowiedziala na twoje pytanie informujac ze najblizsza sala w Petalburg. Wiec nie bedzie wiekszego problemu by sie tam dostac!
- Liderka sali zywiolow w Petalburg specjalizuje sie w Pokemonach Normalnych. Mam nadzieje ze walka pojdzie po twojej mysli.
Powiedziala kobieta delikatnie kiwajac glowa, chciala cos jeszcze powiedziec kiedy jej Pokemonowy pomocnik podszedl blizej podajac jej telefon. Joy przeprosila Cie rozmawiajac z nieznana Ci odoba. Kiedy po minucie odwrocila sie do Ciebie poprosila bys jeszcze przez chwile sie nie oddalal.
- Tobias, tak? Wlasnie dzwonila do mnie jakas mloda kobieta. Nie przedstawila sie ale powiedziala ze ma dla Ciebie maly prezent.- mowiac to polozyla przeslana w miedzyczasie niebiesko-biala kule.- Powiedziala, ze ma nadzieje iz ten Pokemon bedzie dla Ciebie motywacja. A teraz przepraszam Cie bardzo, ale musze wracac do pracy
Mowiac to z umiechem wrocila do swoich zjec, a ty wciaz wpatrywales sie w kule lezaca na stole. Kim mogla byc owa mloda kobieta? Motywacja? A co wazniejsze... Jaki Pokemon siedzial w srodku kuli! Coz nie dowiesz sie tego wpatrujac sie w niego.

Soraski za brak Polskich znakow, ale odpisuje w szkole xD
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok EmptySob 01 Kwi 2017, 13:30

- Bardzo dziękuję za wszelkie informacje i mam nadzieję, że po-... - chciałem podziękować kobiecie za miłe słowa, jednak przeprosiła mnie na chwilę, gdyż odebrała telefon. Grzeczność nakazywała mi poczekać, co w tym konkretnym przypadku zdało się pójść na moją korzyść. - Tak, to ja. - odpowiedziałem zaskoczony, jednak było to nic w porównaniu z tym, co dopiero miało nadejść.
Młoda kobieta? Jakiś PokeBall? I do tego te słowa o motywacji. Moja zdziwienie mieszało się z dużą dozą ciekawości. Gdzieś wewnątrz tego pragnąłem. Moje życie przed wyruszeniem w podróż było bardzo monotonne. Opierało się ono głównie na chodzeniu wciąż i wciąż do pracy. W pewnym momencie zauważyłem, że nawet wychodziłem do sklepu o tej samej godzinie. Monotonia przejęła moje życie. A teraz... Teraz co chwilę pojawia się ten dreszczyk emocji, zwłaszcza podczas walki. Po prostu wtedy czuję, że żyję. Wiem jednak, że ma ważniejszy cel, a to są jedynie półśrodki do jego osiągnięcia.
Chwyciłem leżącą na blacie kulę i odszedłem z nią nieco na bok od lady, żeby nie zawadzać miejsca innym potrzebującym pomocy siostry Joy. Chciałem zobaczyć, jakiż to pokemon chował się w środku kuli, jednak po chwili uznałem, że Centrum Pokemon raczej nie należy do najlepszych miejsc. Wyszedłem z budynki, żeby udać się poza granice Rustboro, w mniej zaludnione miejsce i tam na spokojnie poznać "pokemona, który ma być dla mnie motywacją".
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Gra Mhrok   Gra Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Mhrok
» Astrid. vs Mhrok
» #103 Mhrok | Shalour Gym
» #115 - Coumarine Gym || Mhrok
» Wikkaz vs Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Szkot-
Skocz do: