Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mini prezenciki za urodziny?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Mini prezenciki za urodziny? Empty
PisanieTemat: Mini prezenciki za urodziny?   Mini prezenciki za urodziny? EmptyCzw 24 Kwi 2014, 17:47

A czemu by nie uczcic urodzin jakims drobnym podarunkiem? Tak wiem. Zaraz oszustwa itd. Otoz nie. W danym temacie zwiazanym z urodzinami kazdy by musial napisac date urodzin i ustawic ja w profilu dla pewnosci. User danego dnia by dostal jakis prezencik jaki administracja bedzie chciala/ustali, gracze z wlasnych KP tez beda mogli podarowac komus prezent. Np Kowalski ma urodziny 3.03 to Nowak ma w KP pare TMow ktoregos nie uzywa/nie bd mu potrzebny to podaruje takowemu graczowi jesli go zna itp. Wiem zaraz zbuczycie ten temat. Ale zawsze jaki pomysl. Prawda? :)
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Mini prezenciki za urodziny? Empty
PisanieTemat: Re: Mini prezenciki za urodziny?   Mini prezenciki za urodziny? EmptyPią 25 Kwi 2014, 00:30

Żeby nie było, że Admin nie umie się rozpisać.
Naprawdę cieszą mnie nowe pomysły naszych użytkowników, jednak kolejny z serii "Jak pozbyć się niechcianego sprzętu, a może i coś przy tym zyskać."
Jestem na nie. A jako, że ja tu jestem od podejmowania ostatecznych decyzji, i nawet nie jestem skłonna przymknąć oko na pomysł i zgodzić się na to przy zainteresowaniu innych, temat zamykam i archiwizuję.
Powrót do góry Go down
 
Mini prezenciki za urodziny?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mini Event #2.5
» Mini Event #5.5
» Mini Event #14¾
» Mini Event #14.5
» IRYS MA URODZINY!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: