Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie Adopcyjne

Go down 
+36
Veni
Patch de La Reynie
Okultysta
Dramo
Shirou
Astrid.
DeeDee
wikkaz
Yoi
Dante
Inumaru
Vaphel
Paluel
Cornel
Rei
Dżon Denwer
Nova
Mhrok
The Coon
Castiel
Misha
Shisui
Shiny
Elmo
Yami
Wojas021
ReBorn
Shiko
Vebre
Celestia
Ajana
Ajra
Zefonit
Neytiri
Berry
Szkot
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Dżon Denwer
Dzieciak z PokePluszakiem
Dżon Denwer


Napisanych : 38
Dołączył : 31/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyWto 20 Maj 2014, 19:20

Nr. Podania: #32
Chcę przygarnąć: Luxion którego próbuje mi zabrać Nova >:c
Powód: Luxio, a właściwie jego ewolucja to jeden z niewielu elektrycznych pokemonów do których odczuwam jakąś sympatię, ba! Powiem więcej - właściwie to jeden z dwóch które darzę jakąkolwiek sympatią, ale co sprawia, że to właśnie ja powinienem go dostać?
Nie mówię już o tym, że jego ewolucja ma miejsce w mojej DRUŻYNIE SNÓW.
Nie będę również wspominał, że chciałbym już w tym momencie zdobyć pokemona kroczącego na czterech łapach, co to to nie.
Luxio jak i jego ewolucję(na których jak już każdy zrozumiał - zależy mi najbardziej) to pokemony nie dość, że majestatyczne - również bardzo potężne. Nawet, jeśli może to sprawiać problemy, po wytrenowaniu jest to jeden z według mnie ciekawszych i silniejszych kieszonkowych stworków typu elektrycznego i myślę, że jestem osobą godną posiadania go.
No i nie zapominajmy o lordzie Omastarze, on też ma swoje zdanie:
http://askhelixfossil.com/#txrjgn
Inne: Nova dała zły numerek, nie wierzcie jej
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyWto 20 Maj 2014, 19:26

Cytat :
Podanie nr. 032 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 20 maj 2014.
Powrót do góry Go down
Castiel
Początkujący Trener
Castiel


Napisanych : 125
Dołączył : 03/05/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 01 Cze 2014, 11:08

Nr. Podania: #33
Chcę przygarnąć: Pidgey, Lvl 8
Powód: Jeden z lepszych pokemonów ptaków. Oczywiście moim zdaniem. Pokemon ten idealnie sprawdzi się jako zwiadowca dla emerytowanego żołnierza, który został ponownie powołany do broni. Krzywda mu się pod moimi skrzydłami nie stanie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 01 Cze 2014, 14:28

Cytat :
Podanie nr. 033 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 1 czerwiec 2014.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 01 Cze 2014, 14:56

Nr. Podania: #34
Chcę przygarnąć: Murkrow
Powód: Co tu dużo mówić? Jeden z moich ulubionych pokemonów, ze świetnym wyglądem, movesetem i ewolucją. Znajduje się w moim DT, a dodatkowo jest idealny i byłby kluczowy do fabuły mojej gry *.*
Inne: -
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 01 Cze 2014, 14:57

Nr. Podania: #035
Chcę przygarnąć: Murkrow lvl 6
Powód: Chcę tego poka głównie ze względu na to, że to jeden z poków z mojego DT i właśnie przed chwilą wrzeszczałam na CB z radości kiedy go zobaczyłam. Będę się nim zajmować i go trenować i uczyć TMów obiecuję. Zajmę się nim tak dobrze jak tylko będę mogła, tak samo jak innymi pokemonami z DT.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 01 Cze 2014, 16:18

Cytat :
Podanie nr. 034 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 1 czerwiec 2014.

Cytat :
Podanie nr. 035 odrzucone!
Powód: Osoba składająca podanie o tego samego Pokemona adoptowała tylko jednego stworka, podczas gdy Ajana już ma na swoim koncie dwa.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 02 Cze 2014, 12:18

Nr. Podania: #036
Chcę przygarnąć: Shuppet lvl 7
Powód: Jest to wspanialy pokemon. Jego ewolucja podbija moje serce i niestety w ograniczonej ilosci pokemonow w DT nie znalazl sie w tej druzynie. Mysle ze pokemon duch bylby doskonalym wypelnieniem w mojej druzynie. Przyznaje sie ze edytowalam posta bo jak zauwazylam ze Rei tez chce Litleo a nie chcialalbym by moje zgloszenie bylo anulowane choc jak zakladam teraz tez bedzie...
Inne: -


Ostatnio zmieniony przez Neytiri dnia Pon 02 Cze 2014, 16:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rei
Dzieciak z PokePluszakiem
Rei


Napisanych : 16
Dołączył : 04/04/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 02 Cze 2014, 16:30

Nr. Podania: #037
Chcę przygarnąć: Litleo (8 lvl.)
Powód: Cóż, dla mnie jest to niezwykle interesujący stworek. Nie tylko wyglądem udało mu się przykuć moją uwagę, ale również charakterem. Myślę, że w tym przypadku powiedzenie "waleczny jak lew" jest niezwykle trafne. Po samej naturze można stwierdzić, że Litleo jest odważnym, ognistym Pokémonem, który świetnie pasowałby do mojej drużyny. Wysoko cenię sobie stworzenia tego typu, a co najważniejsze w połączeniu z moją Fennekin byliby wspaniałym duetem. Tym samym miałabym szeroki wachlarz najróżniejszych ognistych taktyk do wyboru. Jednak lwiątko nie byłoby tylko i wyłącznie wykorzystywane w celach "wojennych", nie- zadbałabym również o jego rozwój i zapewniłabym mu dobre towarzystwo.
Inne: Wyższa ewolucja Litleo znalazła się w moim wymarzonym składzie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 02 Cze 2014, 16:33

Cytat :
Podanie nr. 036 odrzucone!
Powód: Osoba składająca podanie o tego samego Pokemona posiada go w DT oraz ma znacznie mniejszą liczbę podopiecznych.

Cytat :
Podanie nr. 037 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 2 czerwiec 2014.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyNie 15 Cze 2014, 16:13

Nr. Podania: #038
Chcę przygarnąć: Elekid "Rajin" samiec lvl 5
Powód: Od kad sie pojawil w ogrodzie prof Lilith mazy mi sie by miec go w druzynie. Jest to niesamowity pokemon elektryczny, ktory moim zdaniem wali na leb wszystkie inne nawet stereotypowego Pikachu i Raichu. Ponad to Electivire (najwyzsza forma Elekida) znajduje sie w Mmoim DT na dosc wysokim miejscu. Elekid jest niesamowitym pokiem elektrycznym co dodatkowo urozmaici moj sklad i pomoze pokonywac innych przeciwnikow ze wzgledu na swoj typ.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyWto 17 Cze 2014, 20:05

Cytat :
Podanie nr. 038 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 17 czerwiec 2014.

A na przyszłość nasza profesor nazywa się Lilie, nie Lilith c:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:23

Nr. Podania: #039
Chcę przygarnąć: Eevee, lv 5
Powód: Eevee jest jednym z moich ulubionych Pokemonów, a jego wyższa forma znajduje się w moim DT. Przy mnie szybko ten stworek dorośnie, dotrzymując kroku reszcie mojej obecnej drużyny. Poza tym dostanie także imię które podkreśli jak ważny będzie dla mnie ten malec.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:28

Nr. Podania: #040
Chcę przygarnąć: Bagon, lv. 6
Powód: Smuci mnie fakt, że tak wspaniały pokemon jak Bagon ponownie trafił do adopcji. Ubolewam nad tym, że gdy znowu znalazł sobie dom, jakiś trener go ponownie opuścił. Wiem, że ten mały smoczek nie zaufa od razu nowej osobie, która go adoptuje, ale chcę się podjąć tego zadania. Wiem, że Bagon przy moim boku wyrośnie na wielkiego i silnego Salamance'a.
Inne: ---
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 14:18

Nr. Podania: #041
Chcę przygarnąć: Chimchar, lvl 6
Powód: Chimchar. Co tu dużo mówić - prawdopodobnie najlepszy ognisty starter w historii PKMN *^* Jest uroczy, jest silny i jest kochany. Czego więcej chcieć od pokemona? <3 Kształcenie go i sprawienie że wyrośnie na zdrowego i silnego Infermape'a będzie wspaniałym procesem :D
Inne: Respekt lvl 7
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 14:50

Nr. Podania: #042
Chcę przygarnąć: Chimchar, lvl 6
Powód: W mojej opinii jeden z lepszych ognistych pokemonów. Chociaż znajdą się tacy co mają inne zdanie. Nimi się nie będę przejmować, a jedynie uwagę skupię na trenowaniu tego ognistego stworka. Uwielbiam w jego wydaniu połączenie typów walczącego z ognistym. W porównaniu do innych starterów ma najwięcej wspólnego z walką.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 15:56

Cytat :
Podanie nr. 040 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwieca 2014.

Cytat :
Podanie nr. 041 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwieca 2014.

Cytat :
Podanie nr. 042 odrzucone!
Powód: Osoba składająca podanie o tego samego Pokemona nie zaadoptowała jeszcze żadnego Pokemona.
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 16:16

Nr. Podania: #043
Chcę przygarnąć: Swinub, lvl 5
Powód: Słodka świnka, która zamienia się w potężne bydle. W ostatecznym stadium może wnieść Yumie do składu wiele pozytywów, nie tylko w walce ale także poza nią, będąc solidnym i nośnym wierzchowcem, któremu nie straszne złe warunki pogodowe jak i terenowe. Nie wspominawszy, iż jego ostatnia forma znajduję się w DT.  
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 17:48

Cytat :
Podanie nr. 043 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwca 2014.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 23:18

Cytat :
Podanie nr. #039 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwca 2014.


Nr. Podania: #044
Chcę przygarnąć: Togepi, lvl. 7
Powód: Mały Togepi jest jednym z moich ulubionych pokemonów już od czasu dzieciństwa. Jeszcze jak byłam mała kochałam go bardzo mocno i zawsze marzyłam, żeby takiego mieć. Dodam, że posiadam go w swoim Dream Teamie, gdyż bardzo pięknie wyglądałby w mojej drużynie.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 23:46

Cytat :
Podanie nr. #044 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwca 2014.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyWto 24 Cze 2014, 15:47

Nr. Podania:45
Chcę przygarnąć: Electrike lv. 5
Powód: Kolejny pokemon, na którego punkcie mam istnego hopla. Ot taki cudowny pieseł, który do tego wszystkiego włada elektrycznością. Plus na praktycznie każdym forum staram się by takowego dorwać a tu ludziska taka okazja O_O Ta cudowna mordka czeka idealnie na mnie, plus jeszcze bardziej podoba mi się jego ewolucja, a mega ewolucja to już byłby szczyt mojego szczęścia.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyWto 24 Cze 2014, 16:50

Cytat :
Podanie nr. #045 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 czerwca 2014.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptySro 25 Cze 2014, 18:52

Nr. Podania: #46
Chcę przygarnąć: Murkrow lv. 6
Powód: Co tu dużo pisać. Ten pokemon jest w moim DT i z pewnością zajęłabym się nim tak dobrze jak tylko bym mogła.O tego pokemona starałam się już wcześniej i gdyby trafił do mnie zapewne nie musiałby ponownie lądować na liście pokemonów do adopcji. Jednak jako, że znów na nią trafił postaram się zająć nim tak by odzyskał zaufanie do ludzi.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 EmptyCzw 26 Cze 2014, 18:18

Cytat :
Podanie nr. #045 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 czerwca 2014.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Adopcyjne
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: