Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie Adopcyjne

Go down 
+36
Veni
Patch de La Reynie
Okultysta
Dramo
Shirou
Astrid.
DeeDee
wikkaz
Yoi
Dante
Inumaru
Vaphel
Paluel
Cornel
Rei
Dżon Denwer
Nova
Mhrok
The Coon
Castiel
Misha
Shisui
Shiny
Elmo
Yami
Wojas021
ReBorn
Shiko
Vebre
Celestia
Ajana
Ajra
Zefonit
Neytiri
Berry
Szkot
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyCzw 03 Lip 2014, 19:17

Nr. Podania: #47
Chcę przygarnąć: Turtwig
Powód: Torterra jest jednym z moich najukochańszych pokemonów. Ten ziemno, roślinny żółw z lasem na plecach jest dla mnie czymś pięknym i w sumie to jedyny ziemny pokemon, którego mógłbym szkolić i prowadzić w grze bez oporów. Kocham tego pokemona i chcę aby ruszył ze mną w stronę zachodzącego słońca <3
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyPią 04 Lip 2014, 17:43

Cytat :
Podanie nr. 047 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 4 lipiec 2014.
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 17:34

Nr. Podania: #048
Chcę przygarnąć: Golduck, lv. 6
Powód: Zacznijmy od tego, że uwielbiam wodne pokemony. Uważam, że mają potencjał i idealnie pasują dla początkującego trenera, chociażby dlatego, iż na ogół w pierwszym gymie, lider sali trenuje pokemony kamiennie/ziemne, a jak wiadomo, wodny typ je kontruje. Podoba mi się w nim wygląd, siła, a także natura, dzięki której łatwiej byłoby mu dogadać się z moją postacią. Mogę zagwarantować, że na 90% nie wrzucę go do boxu (ofc. licząc od tego legalnego czasu na wrzucenie :P), ponieważ mam zamiar od samego początku skupić się na jego treningu, gdyż myślę, iż jest to pokemon, który wspaniale pasowałby do mojego main teamu.
Nic nie zmieniałam w powodzie. Po prostu nadal jest taki sam.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 13:02

Nr. Podania: #049
Chcę przygarnąć: Pipcio samiec, uparciuszek, lvl7 <3
Powód: Czy jest coś bardziej uroczego, niż ten mały, próżny, zapatrzony w siebie pingwinek, mającego typ wodny...? No, oprócz Mudkipa oczywiście) Nie ma! W mojej drużynie od początku brakuje silnego i uroczego za razem komponenta, wspaniałym towarzyszem, którego widziałbym w tej roli na pewno mógłby być Piplup. Znajduje trzecie miejsce wśród wodnych pokemonów w mojej drużynie marzeń, ale.. no cóż. Milotic i Swampert, to przecież czysta czołówka wodnych istot. Ale! Pipcio, to z pewnością pokemon, który raz znajdujący się w mej drużynie, nie opuściłby jej z mojej woli!
Inne: Respekt na poziomie 5-5-tym
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 17:40

Cytat :
Podanie nr. 048 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.

Cytat :
Podanie nr. 049 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 18:42

Nr. Podania: #50
Chcę przygarnąć: Elekid, Samiec lvl 9
Powód: Nie ukrywam, że ostateczna forma Elekida, czyli Electivire jest moim ulubionym elektrycznym pokiem. Sądzę, że idealnie wpasuje się do mojej drużyny pokemonów. Na pewno nie zostanie przeze mnie porzucony, już prędzej zginę niż coś stanie się Elekidowi. Jego ostateczna forma jest w moim DT. Cóż mogę więcej powiedzieć. Wtulenie się w jego futro po ostatecznej ewolucji będzie najprzyjemniejszym doznaniem.
Inne: Respekt poziom 3, Dream Team
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 28
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 19:02

Nr. Podania: #51
Chcę przygarnąć: Spheal "Kulka" Samica
Powód: Szkoda ze tak wyszkolony pokemon trafil do adopcji. Z takim pokemonem bedzie swietnie mi sie gralo i zdobywalo tytuly. Jest doskonalym uzupelnieniem mojej druzyny ktora sklada sie narazie tylko z Treccko. W moich rekach ta oto foczka stanie sie najsilniejszym Walreinem na forum. Ponad to jego najwyzsza evolucja znajduje sie w mojej druzynie mazen. Zreszta jak mozna nie kochac takiej slodkiej kuleczki :3?! Niech zginie ten kto ja do adopcji oddal! Ponadto dodam ze bedzie to pierwszy moj pokemon adoptowany. Moze i niedlugo zagrzal tu miejsce i mam wielka nadzieje ze ta cudowna foczka bedzie moja. Jego ostateczna forma znajduje sie w moim DT w Karcie Postaci.
Inne:
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 19:04

Nr. Podania: #52
Chcę przygarnąć: Noibat, Samiec lvl 8
Powód: Niestety poprzedni właściciel niezwykle skrzywdził tego przepięknego pokemona. Jak ja kocham nietoperze, to tylko moja prowadząca z ekologii może to potwierdzić. Z Noibatem wiążę długą współpracę. A także! Co najważniejsze! Będę się odwoływać do wszystkich możliwych urzędów, aż mi pozwolą na zmianę imienia tego pięknego smoka! Dokladnie tak! Pokemon przez to może czuć się niepotrzebny i brzydki. Nie pozwolę do tego dopuścić. Wspomniałam, że kocham nietoperze i ten osobnik znajduje sie w moim DT?
Inne:
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 19:23

Nr. Podania: #53
Chcę przygarnąć: Aron, 6lv
Powód: Aron, a szczególnie jego ewolucja - Aggron, jest jedną z moich jedynych ulubionych pokemonów o typie Rock. Jego ogromna defensywa, którą ten maluch będzie zyskiwał wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, sprawiłaby, że ten stalowy stworek mógłby pełnić rolę obrońcy podczas ewentualnych dwuwalk. Aggron znajduje się w moim Dream Teamie, co dodatkowo argumentuje to, że Aron powinien trafić do mnie.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 16 Lip 2014, 20:49

Cytat :
Podanie nr. 050zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.[/b]

Cytat :
Podanie nr. 051 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.

Ps. Spheal to samiec.

Cytat :
Podanie nr. 052 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.

Cytat :
Podanie nr. 053 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 16 lipiec 2014.
Powrót do góry Go down
Elmo
Początkujący Trener
Elmo


Napisanych : 155
Dołączył : 26/04/2014
Wiek : 26
Skąd : biorą się idioci?

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyPon 21 Lip 2014, 20:59

Nr. Podania: #54
Chcę przygarnąć: Growlithe, samiec
Powód: Zacznijmy od tego, że Growlithe jest pokemon typu ognistego, czyli jednym z podstawowych typów, które muszą być w dobrej drużynie. Dodatkowo jest słodkim psiakiem, który po ewolucji staje się o wiele silniejszy i puszysty. W wyższym stadium mam zamiar podróżować na jego grzbiecie, co sprawia, że nie mam zamiaru opuścić go choć na chwilę. Jego ogniste ataki nie raz pomogą mi w walce z robakami, czy pokemonami trawiastymi. W dodatku można je wykorzystać w pokazach i tworzyć naprawdę wspaniałe rzeczy. Jego natura sprawia, że będzie idealnym przyjacielem. Potrzeba mi naprawdę kogoś, na kim można polegać nawet w najcięższej chwili. Nie da się ukryć, będzie wspaniałym towarzyszem w mojej przygodzie!
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 23 Lip 2014, 17:05

Cytat :
Podanie nr. 054 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 23 lipiec 2014.
Powrót do góry Go down
Paluel
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 14
Dołączył : 24/07/2014

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySob 26 Lip 2014, 09:25

Nr. Podania: #055
Chcę przygarnąć: Feenekin, lv. 5
Powód: Chcę przygarnąć tego pokemona ze względów bezpieczeństwa, które przez ostatnie dni muszę brać pod uwagę, gdy opuszczam miasto i chodzę po względnie... bezpiecznych i spokojnych ulicach miasta i jego okolicach. Mam jedynego pokemona, którym jest Elgyem. A wie Pani co się ostatnio dzieje z podobnymi do niego? Proszę popytać ludzi, służb miejskich i dziennikarzy, proszę Happiego, tzn. mojego Elgyema zapytać. Można z nim też jak z człowiekiem rozmawiać, to ten jego talent telepatyczny. Zwłoki Drowzee, skradziony pokeball ze Slowpoke, porwany Mr. Mime. Nie do pomyślenia! Prawda? Na szczęście znalazłem u was najodpowiedniejszego dla nas pokemona przy którym ze swoim Happy będę czuł się bezpiecznie. Proszę o możliwość zaadaptowania tego pięknego Feenekina. Nie dość, że będziemy czuć się bezpiecznie przy tej piękności, to jeszcze mój kochany Happy nie popadnie w totalną depresję. Dotychczas nie znalazłem mu bratniej duszy z którą by się dogadał. Ale widzę, że w tym przypadku będzie inaczej. Niech sam pani go zapyta ile dobrego dla niego zrobiłem, jakie są nasze relacje. Sam profesor Sycamore może za mnie poręczyć. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone jak najszybciej. Nie chcę się bać, że ja też stracę Happiego, jedyną tak bliską, ukochaną osobę.
Inne:
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySob 26 Lip 2014, 11:46

Cytat :
Podanie nr. 055 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26 lipiec 2014.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 28
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 30 Lip 2014, 09:24

Nr. Podania: #056
Chcę przygarnąć: Swablu, samiec, lvl 10
Powód: powolujac sie na punkt 6 regulaminu adopcji ktory brzmi
Szkot napisał:
Możemy Adoptować Jednego Pokemona na Dwa Tygodnie ! Data możliwości adoptowania kolejnego pokemona liczy się od czas rozpatrzenia poprzedniego wniosku! Liczy się także, jeśli poprzednie podanie zostało odrzucone.
Pokemony oznaczone * możemy adoptować raz na 3 tygodnie !
pisze swoje podanie o adoptowanie ptaka Swablu, ktory ewoluuje w cudowna Altarie (w tym wypadku cudownego). Chcialbym poinformkwac ze Altaria znajduje sie w moim DT (w KP pelny i w dziale u Szkot chyba jeszcze nie dokonczony). Z takimi atakami wraz ze Swabku mozemy podbic zarowno powietrze jak i lad. Swablu jest cudownym pokemonem i ciesze sie ze znalazl sie on w adopcji dzieki czemu tak wyszkolony i doswiadczony pokemon moze znalezc sie w mojej druzynie, w brakuje ogniwa latajacego. Dzieki niemu moja przygoda trenera pokemona bedzie bardziej zywiolowa. Nie pozwole by ten stworek po raz drugi znalazl sie w adopcjach. Dzieki druzynie ktora tworze Altaria jak i Swablu pomoga mi zdobyc tytul najlepszego trenera i pokonac liderow i przeciwnikow ktorzy stana na mojej drodze. Prosbe swa motywuje tym ze ... w sumie wszystko napisalem wyzej. Ten pokemon jest cudowny!
Inne:
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyCzw 31 Lip 2014, 18:39

Nr. Podania: #57
Chcę przygarnąć: Gastly poziom 8
Powód: Gastly jest kolejnym pokemonem, którego chciałbym adoptować. Bardzo cenię sobie tego pokemona jak i jego wyższe formy. Jest on moim ulubionym pokemonem duchem i dlatego też znajduje się w moim DT. Uważam, że dobrze wkomponuje się w moją drużynę i będzie jej ważnym ogniwem tak jak każdy z adoptowanych przeze mnie pokemonów. Razem podbijemy trenerski świat święcąc wielkie sukcesy jeśli tylko ten pokemon do mnie dołączy. Pozostałe pokemony na pewno szybko znajdą z nim wspólny język.
Inne: Respekt poziom 3, DT
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyPią 01 Sie 2014, 17:02

Cytat :
Podanie nr. 056 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 1 sierpnia 2014.

Cytat :
Podanie nr. 057 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 1 sierpnia 2014.
Powrót do góry Go down
Shiny
Początkujący Trener
Shiny


Napisanych : 411
Dołączył : 25/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyPią 01 Sie 2014, 21:27

Nr. Podania: #58
Chcę przygarnąć: Chespin, lv. 8
Powód: Jeden z nielicznych pokemonów z nowej generacji, który naprawdę mi się podoba. Akurat startery zawsze wychodzą pierwszoklaśnie. Lubię go głównie ze względu na ten kochany wygląd <3 Myślę, że pod moimi skrzydłami wyrośnie z niego silny pokemon i na pewno się go nie pozbędę. Brak mi trawiastego, silnego pokemona w drużynie. Jeśli maluch dołączy do teamu, z pewnością będzie długo pełnić w nim ważną rolę (o ile nie zawsze!)
Inne: -
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySob 02 Sie 2014, 11:42

Cytat :
Podanie nr. 058 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 2 sierpnia 2014.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySro 20 Sie 2014, 18:27

Cytat :
Podanie nr. 059 odrzucone!
Powód: Wypisana w podaniu motywacja o adopcję Pokemona wykazuje iż trener będzie chciał utopić Taurosa, oraz ignoruje jego naturę.
Powrót do góry Go down
Inumaru
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 46
Dołączył : 07/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Wrocław, aye!

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptySob 27 Wrz 2014, 18:57

Nr. Podania: #060
Chcę przygarnąć: Skiddo, poziom 8
Powód: Skiddo, to niezwykle uroczy, ale też pożyteczny i wytrwały Pokemon! Chciałbym, aby ten wytrwały Pokemon dołączył do mojej skromnej drużyny oraz towarzyszył w moich przyszłych podróżach. Zamierzam o niego zadbać i wytrenować go na potężnego Gogoata. Znajdzie on w mojej drużynie nie tylko trenera, ale i przyjaciela.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Dante
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 22
Dołączył : 14/10/2014
Wiek : 32
Skąd : Toruń

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyCzw 27 Lis 2014, 19:43

Nr. Podania: #061
Chcę przygarnąć: Cubone, Lvl. 8
Powód: Cubone jest jednym  z pokemonów znajdujących się w moim Dream Team i skoro nadarza się taka okazja to bardzo chętnie przygarnę go do swojej drużyny. Przyda się kolejna para łapek do udziału w przygodach mojej postaci, a do tego bardzo pasuje mi natura, którą posiada stworek.
Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyNie 30 Lis 2014, 13:56

Cytat :
Podanie nr. 060 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 30 listopada 2014.

Cytat :
Podanie nr. 061 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 30 listopada 2014.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 28
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 EmptyNie 25 Sty 2015, 18:57

Nr. Podania: #062
Chcę przygarnąć: Joltik, Lvl. 8
Powód: Joltik mimo tego ze jest pająkiem jest jedynym robakiem, którego tak naprawdę chciałbym mieć z powodu typu elektrycznego a nie jak inne robaki są zwykłymi robakami, który jest jego drugim typem. Sam fakt, że pokemon ten jest pająkiem może się bardzo przydać z powodu sieci, którą można wykorzystać do wielu celów.
Inne:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Adopcyjne
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: