Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyNie 29 Cze 2014, 11:49

Jak nie ma się czym martwić, to znaczy znaczy tylko jedno. Wkrótce coś się stanie i przestane być tak różowo. Jednak na razie nie przejmuje się tym i dalej wiosłuję w poszukiwaniu interesującego miejsca, które można eksplorować.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyNie 29 Cze 2014, 12:06

3. Brak zmartwień to jedno, przyjemna podróż to drugie. Brak pokemonów jednak.. no cóż, troszku doskwierał, prawda? Nie łam się! Na pewno spotkasz jeszcze wiele ciekawych gatunków, mehehe.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 10:16

Najważniejsze, że nie ma tutaj dość przerażających osobników ludzkich. Takiego widoku bym nie przeżyła. Ruszam dalej, rozglądam się dookoła. W końcu coś musi pojawić się na horyzoncie, dlatego nie trace nadziei.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 10:49

4.Nie ma tu ich, ale są.. magikarp! Właściwie jeden, patrzy się na Ciebie spod wody, wpadłaś mu w oko? Czy jemu też? ALE MASZ BRANIE! #branie #dobrełowy #pieniądze #nofilter #naturalbeauty
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 10:53

Dobry Magikarp nie jest zły. Skanuję go by poznać jakieś interesujące dane na jego temat. W końcu może jakiś mnie zainteresuje. W spokoju i bez nerwowych ruchów czekam na dane.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 12:03

5. Pokedex dał Ci dane, które mówiły, że jest to samiec na 9 lvlu. Jego natura to ciekawski, ataki jak na lvl. Od punktu widzenia można stwierdzić czy był ciekawy czy nie, jednak hitem hitów to on nie był.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 12:13

Niestety ten Magikarp nie spełniał moich jakże ogromnych wymagań. Odpłynęłam do tej ryby, a nastepnie zaczęłam ją obserwować. Może jak popłynie dalej to doprowadzi mnie do swoich kolegów ryb. A wtedy może być niezła wyżerka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 01 Lip 2014, 11:47

6. Zostawiłaś go w spokoju, a on płakusiał ;(. Ale co się dziwić, nie był niczym ciekawym, więc.. Płyniesz dalej, a woda dalej jest w jeziorze, jakie to odkrywcze :O
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 13:49

Jak to woda jest w jeziorze! Przecież to kategorycznie zabronione i zakazane. Za to ściga Hiszpańska Inkwizycja. Jednak sama nie chcę ich spotkać w końcu niespodziewane wizyty są bardzo nie lubiane przeze mnie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 14:02

7. -PLUM PLUM - powiedziała Ania, nim zatonęła. A kto topił Anię..?
Ten oto uroczy diabełek:
Safari Dayany - Page 4 060
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:17

Bardzo dziwne to Safari, rudzi i jakieś Anie. Cóż może jednak ten osobnik będzie interesujący do mojej kolekcji. Skanuję go pokedexem i czekam. po tym moge zdecydować czy opłaca się łapać pierwszego wodnego stworka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:21

8. Twój pokedex nie czekał ani chwili, był szybki jak nie wiem co.

Cytat :
Safari Dayany - Page 4 060
Poliwag Safari Dayany - Page 4 Male
LvL: 9
Ability: Water Absorb
Natura: Gejnuż zua
Ataki: Water Sport, Bubble, Hypnosis, Bubblebeam (!), Endure (!)

Ile więc kisielu trzeba na wiadro wody? To zdanie było napisane, żeby przestrzegać limitu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:24

Ambitna natura w końcu czegoś takiego szukałam. Niestety nie pasuje do mojego planu zaospodarowania drużyna. Jednak skoro kocha zło podsuwam mu pewien pomysł.
- Słuchaj Poliwag! Tam dalej jest taki jeden rudy. Z pewnością bedzie chciał się potopić. powodzenia.
Po czym ruszyłam dalej w poszukiwaniu cenniejszych okazów. Tak wiem, jestem wybredna.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:34

9. -Weaaaag.. - ryknął złowrogo i ruszył we wskazanym przez Ciebie kierunku. Mały zabójca zniknął Ci z oczu. Zostałaś z Gastlym, znowu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:41

Przynajmniej mam dobre towarzystwo, w końcu natura wierny coś znaczy. Z tak wiernym pokemonem płynę dalej po jeziorze. Może spotkam w końcu tego jedynego, po którego przybyłam. Niestety na to jeszcze prawie 10 stron pisania zdań trzeba.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptySro 02 Lip 2014, 18:44

10. No trzeba trzeba, a wiesz jak miał na imię Fryderyk Chopin? Tak, poprawną odpowiedzią jest Fryderyk. To zaskakujące co wywołuje w człowieku obowiązek przestrzegania limitu trzech zdań w odpisie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 11:34

"Płynął strumyk przez zielony las, A przy brzegu leżał stu kilowy głaz. Płynął strumyk. Minął jakiś czas,
Stu kilowy głaz zaginął, Strumyk płynie tak jak płynął.
" Wesoło sobie podśpiewuję mając nadzieję, że nie pomyliłam żadnych słów w tekście piosenki.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 12:53

1. Nikt nie mógł zweryfikować słów piosenki, toteż mogłaś mówić co chciałaś. Gastly był jakiś.. smutny? Przynajmniej takie sprawiał wrażenie, może z nim porozmawiasz o jego problemie?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 12:56

No tak! Skoro raz jestem śpiewaczką, to mogę być raz psychologiem.
- Gastly, witam pana w moim gabinecie psychologa na wodzie. Proszę się nie dziwić. Co jakiś czas wprowadzam nowości w mojej działalności. Co pana trapi.
Zapytałam z pełną powagę w głosie, choć chętnie bym się pośmiała.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 12:57

2. -Gaaas.. - powiedział zdołowany pokemon. Tylko tyle? Czyżby dr. Benett nie dała rady?! Jej pacjent jest wyraźnie niepocieszony z działań Pani psycholog, prosimy podjąć dalsze kroki!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:00

- Rozumiem. Coś pana na prawdę gnębi. - rozejrzałam sie po okolicy, aż w końcu zaczęłam - Cóż. Nie mam przy sobie testów plam atramentem. Ale posłużą nam do tego chmury. Proszę powiedzieć co pan widzi. Co pan sobie wyobraża.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:02

3. Gnębi? Pokemon skinął i westchnął raz jeszcze.
-Gaaas. - westchnął ponownie, wskazał jednak na wysepkę. Wysepkę, której wcześniej nie widziałaś...
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:08

Skoro jakaś współpraca została nawiązana z pokemonem duchem, rozpoczynam ekspedycję ratowniczą. Zaczynam wiosłować w stronę wysepki, którą mój kompan mi wskazał. Staram się sprawnie tam dotrzeć, unikając potencjalnych niebezpieczeństw.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:09

4. Czy Gastly'emu przeszedł 'dołek'? Nie wiedziałaś, ale widziałaś, że jest wyspa! Zaczełaś płynąć, naturalnie, jednak dystans jedynie malał, nie udało Ci się jeszcze dobić do brzegu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:18

Zatem nie przestaję wiosłować i wiosłować do celu. Dokładnie tak, skoro dystans się zmniejsza zatem jest możliwosć, ze wkrótce tam dopłynę. Aby wykorzystać limit piszę to zdanie, które nie posiada żadnego sensu w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Safari Sigmy
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Vebre
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: