Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zefonit vs Snovi

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi EmptySro 30 Kwi 2014, 18:48

Witam na wodnej arenie, gdzie zmierzą się Zefonit oraz Snovi. Zaczynamy!
Zefonit vs Snovi 250px-Sootopolis_Gym_Battlefield

Zefonit
Snovi
Ja
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi EmptySro 30 Kwi 2014, 20:49

Dobra, czas zacząć. Mimo ostatniej wygranej nie czułem tej euforii, czy choćby lekkiego zadowolenia. W końcu walka wygrana walkowerem to niemal jak porażka. Porażka nas obu, choć jego bardziej. Mniejsza. Sięgnąłem czym prędzej po jeden z pokeball'i i wypuściłem zeń małego konika morskiego.
- Horsea, wiem, że się jeszcze nie zgraliśmy, ale sprawmy żeby ta współpraca była pełna zwycięstw.
Pokrzepiłem pokemona, a może samego siebie? Dobre słowo przed rozpoczęciem walki jest zawsze.
- Horsea, zacznij od szybkiego Secret Power, następnie strzel prosto w przeciwnika swoim Smokescreen! Korzystając ze zmniejszonej widoczności szybko się oddal i strzelaj w niego swoim Water Gun! Następnie, gdy tylko atrament się rozmyje, znów użyj Secret Power i zamień wodę w czarną maź używając raz po raz Smokescreen! Jeśli tylko to możliwe, ukryj się gdzieś na dnie, jeśli nie to bądź gotowa na odparcie ataków wroga!
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi EmptyCzw 01 Maj 2014, 12:51

Przycisnąłem do piersi Pokeball ze Squirtlem i bez zbędnych ceregieli wypuściłem pokemona z kulki na arenę.
-Squirtle, pokażmy im kto tu jest lepszy. Rozpocznij od mocnego Tackle w brzuch konika morskiego, po czym wykonaj podwójny Tail Whip, zanim rywal się otrząśnie, dzięki temu ucierpi jego defensywa, a kolejne nasze ataki będą skuteczniejsze, zaraz po obniżeniu obrony rywala odskocz na dużą odległość, gdy zacznie zbierać się do użycia pierwszego Secret Power, wykorzystaj swoją prędkość uderzając po raz kolejny z Tackle i przerywając jego atak, gdyby jakimś cudem udało mu się wykonać ruch uskocz na bok i zwiń się w skorupę, by zminimalizować otrzymane przy ataku rywala obrażenia. Po wykonaniu tego manewru skocznym krokiem, wciąż zmieniając kierunek biegu-pozwoli to na uniknięcie ewentualnej kontry-podbiegnij do Horsea i uderz z Tackle z całej siły. Następnie podwójny Tail Whip i zwiń się w skorupkę by znów jak najmniej odczuć kontrę konika morskiego. Po przeczekaniu natarcia Horsea uskocz na bok, gdyby zaatakował Smokescreen szybko zmieniaj kierunek biegu, nie możesz pozwolić na obniżenie swojej celności, zostawiaj dym daleko za sobą, przy jednej z kolejnych prób zaatakowania dymem wskocz weń i przebijając czarną chmurę uderz w jej źródło- Twojego rywala mocnym Tackle. Następnie przeskocz za rywala i nim otrząśnie się po Twoim poprzednim ataku znów wykonaj Tackle w plecy i od razu podwójny Tail Whip, dzięki regularnemu i skutecznemu obniżaniu obrony Horsea będzie Ci coraz łatwiej przebijać się przez jego defensywę i zadawać coraz znaczniejsze obrażenia. Po uderzeniu owym podwójnym Tail Whipem uskocz, jeśli Horsea wciąż będzie próbował trafić Cię którymś ze swoich ruchów odskocz w przeciwnym kierunku niż przed momentem i zwiń się w skorupkę, by nie dopuścić do otrzymania ciosu w brzuch czy głowę, co powoli Ci ponownie ograniczyć ilość zadanych Tobie obrażeń. Gdy przeczekasz atak będziesz trochę osłabiony, w pierwszej chwili więc uskakuj, nie szarżuj, by nie zrobić sobie krzywdy, dopiero później uderz-tym razem potrójnym- Tail Whip'em i od razu Tackle, najpierw centralnie w konika morskiego, później w plecy z zaskoczenia. Gdy wykonasz manewr potwórz go, tym razem jednak ogranicz ilość Tail Whip'ów do jednego, jego obrona będzie już i tak bardzo mała, a nie możesz ryzykować nadzianiem się na jakąś kontrę. Natychmiast wykonaj Tackle, tym razem pełną mocą w Horsea, nie ponawiaj ataku od tyłu, lecz odskocz i wykonaj ruch po raz kolejny centralnie w przeciwnika, po czym odskocz na znaczniejszą odległość i czekaj na dalsze instrukcje, gdyby Horsea próbował jeszcze czymś Cię w tej chwili zaskoczyć odskakuj i zachowuj wskazaną odległość, ewentualnie po uderzeniu rywala spróbuj zaatakować z kontrataku mocnym Tackle w przeciwnika i ponownie odskocz na znaczną odległość cały czas uważając na posunięcia, które preferować będzie Twój dzisiejszy przeciwnik. Pamiętaj że dla mnie zawsze jesteś lepszy, zachowaj spokój i staraj się inteligentnie rozgrywać cały pojedynek, dzięki temu nie obrywając zbyt wiele, będziesz mógł mocno poobijać konika morskiego i udowodnić mu, że jesteś lepszy. Rozwaga w walce, dla mnie i tak będziesz zwycięzcą. Powodzenia!
PS: Rozsiewając niejasności które padły na chacie. Na arenie są platformy i to po nich porusza się Squirtle, a jak coś to nurkować też potrafi.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi EmptyPią 02 Maj 2014, 16:46

Snovi, chcesz mnie zabić taką taktyką? xD
Oba Pokemony pojawiły się na arenie, gotowe do pojedynku. Pierwsza zaatakowała Horsea podpływając szybko do żółwika i atakując Secret Power. Uderzenie obniżyło atak Squirtla jednak żółwik nie miał zamiaru się poddać i szybko oddał Tackle, a zaraz po nim obniżył obronę przeciwnika. Odrzucona nieco w tył Horsea przebudziła się z krótkiego szoku i zasłoniła całą powierzchnię stadionu. Squirtle chciał zaatakować swoim kolejnym Tackle, jednak chwilę rozglądał się by ujrzeć swojego przeciwnika w zasłonie dymnej. Jednak kiedy zaczęła ona opadać i uderzył Tackle okazał się on być niewystarczająco celny. Horsea wykorzystała okazję by uderzyć Water Pulse w małego żółwika. Ten jednak nie poddawał się, wyprowadzając kontrę w postaci Tackle. Squirtle ponownie obniżył obronę swojego przeciwnika, a następnie zaczął atakować go Tacklami. Horsea uderzyła ponownie Secret Power, ale tym razem żółwikowi udało sie do uniknąć i wyprowadzić ponownie atak Tacklami.
63%Zefonit vs Snovi 116 Zefonit vs Snovi 7 71%
Status:
Horsea: Obrona: 75%
Squirtle: Atak: 80%, Celność 85%

Kolejka:
Snovi,
Zef,
Ja
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi EmptySob 03 Maj 2014, 12:25

-Znakomicie Squirtle, teraz rozpocznij rundę od podwójnego Tail Whip i wykorzystaj natychmiast osłabienie defensywy rywala uderzając centralnym, mocnym Tackle, następnie przeskocz na przeciwległą platformę i uderz Tackle w plecy konika i natychmiast wskocz do wody, aby uniknąć ruchu Horsea. Prowokuj swojego dzisiejszego rywala do Smokescreenów, po czym uskakuj do wody, by uchronić się przed obniżeniem celności i uderzaj Tackle od spod tafli. Gdy Horsea zadymi arenę za mocno, nie będzie niemal nic widać, wypatrz go pod wodą i dopadnij do niego, po czym zaatakuj całą serią Tail Whip'ów i odepchnij przeciwnika, po czym z rozpędem zaatakuj Tackle i wyskocz na powierzchnię, jak najdalej od miejsca w którym przebywał Horsea, przeskakuj na kolejne platformy, oddalając się od konika morskiego, być może dym, który wzniecał konik obróci się przeciw niemu. Po oddaleniu się na znaczną odległość wskocz do wody i podpłyń jak najbliżej dna, tak, by Horsea unoszący się w okolicach granicy tafli nie mógł Cię dopatrzeć i z pełną prędkością wystartuj uderzając Tackle, jeżeli uda Ci się wyrzucić lidera ponad wodę natychmiast wyskocz i chwyć go, jako że jesteś większy nie powinieneś mieć problemów z obezwładnieniem przeciwnika, wyciągnij go na jedną z platform, tak, by nie mógł się przemieszczać i tam atakuj Tail Whip'ami ile dasz radę, gdy Horsea spróbuje skontrować odrzuć go ponad wodę i uderz Tackle w opadającego z góry przeciwnika po czym ukryj się w odmętach basenu! Wiem że dasz radę wygrać ten pojedynek!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zefonit vs Snovi Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Snovi   Zefonit vs Snovi Empty

Powrót do góry Go down
 
Zefonit vs Snovi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Snovi vs Wojas
» Box Snovi'ego
» Ajra vs Snovi
» Wojas021 vs Snovi
» Wojas vs Snovi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: