Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhrok

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 23 Gru 2014, 20:19

1/ Pokemon jednak wciąż patrzył na Ciebie i przekrzywił głowę na bok śmiejąc się. Chimchar ostrożnie zbliżył się do was, lecz kiedy nieznany Ci Pokemon zauważył go radośnie ochlapał go wodą. Chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że taka zabawa może nie spodobać się twojemu Pokemonowi!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 23 Gru 2014, 21:11

- Hej! - krzyknąłem na zielonego stworka ponownie.
O ile w moim przypadku ochlapanie wodą było jedynie niewielką nieprzyjemnością, o tyle u Chimchara może to spowodować cokolwiek. Przecież jak ogólnie wiadomo, ogniste stworki niezbyt lubią wodę. Spojrzałem na Blaze'a, aby dowiedzieć się, czy ten niespodziewany atak mu nie zaszkodził.
- Nie rób tak! - kolejny raz podniosłem głos na stworka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptySob 27 Gru 2014, 23:05

2/ Chimchar nie wyglądał na zadowolonego, zwłaszcza że jako ognisty Pokemon był wrażliwy na działanie wody. Obrażony ognisty stworek wychylił się zza Ciebie po czym syknął ostrzegawczo do zielonego Pokemona. Amelia tymczasem przyglądała się wam z pewnej odległości wyraźnie rozbawiona.
- Kle kle!
Zawołał ponownie Pokemon i znikł Ci z oczu.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyNie 28 Gru 2014, 11:03

- Hej, gdzie uciekasz?! - krzyknąłem za zielonym stworkiem, gdy zniknął.
Odwróciłem się i chciałem odejść od jeziora, możliwe że Kecleon znowu mógł pojawić się znikąd, ale ani ja, jak i za pewne Chimchar, nie chciałem mieć już do czynienia z wodą. Dopiero teraz zauważyłem, że Amelię ta sytuacja rozbawiała sytuacja z zielonym stworkiem. Z boku mogło to wyglądać całkiem zabawnie, ale mi i Blaze'owi w tym momencie nie było zbytnio do śmiechu.
- To jak, idziemy dalej? - zaproponowałem dziewczynie, chciałem jak najszybciej opuścić to miejsce.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyNie 28 Gru 2014, 18:43

A spotkałeś w grze Kleceona że wiesz jak on się nazywa? .^.

1/ Amelia tylko zaśmiała się cicho i pokręciła delikatnie głową głaskając swojego Pokemona.
- Och, nie krzycz tak. Malec pewnie chciał się pobawić, a ty naskoczyłeś na niego bezpodstawnie. Tak nie wypada.
Skarciła Cię dziewczyna z uśmiechem na twój ton głosu, może faktycznie postąpiłeś trochę za ostro? Nagle usłyszałeś obok siebie jakieś pluskanie, a dziwny Pokemon pojawił się nieco dalej od Ciebie i beztrosko siedział na brzegu stawu.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPon 29 Gru 2014, 19:57

Nie jestem jak Popiół Keczap ^^

- Może masz i rację. - odparłem do Amelii, patrząc na stworka, który siedział na brzegu jeziora - Pójdę go przeprosić.
Powiedziałem Chimcharowi, żeby został przy Amelii. Głównie to atak wodą na ognistą małpkę sprawił, że powiedziałem to, co powiedziałem. Podszedłem bliżej jeziora i usiadłem przy brzegu.
- Chciałbym ciebie poprosić. - powiedziałem do zielonego stworka. - Trochę poniosły mnie nerwy. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 06 Sty 2015, 20:03

Nie u mnie :V
1/ Będąc przy brzegu jeziorka podszedłeś jeszcze bliżej niego... Tak. Tak właśnie zrobiłeś, a następnie podszedłeś bliżej zielonego Pokemona który beztrosko machał nóżkami chlapiąc wodą. Gdy tylko się odezwałeś do niego, on podniósł na ciebie główkę, przekrzywiając ją w bok. Nie wyglądał na urażonego.
- Kleceee?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptySro 07 Sty 2015, 11:11

Ale jak to :<

W pierwszym momencie nie pojąłem, że stworek tak po prostu mi przebaczył. Myślałem, że będzie to trudniejsze, ale najwyraźniej pokemon ten odznaczał się taką naturą.
- Właśnie, natura. - pomyślałem w pewnej chwili. - Warto by to sprawdzić.
Jako że zielony gekon już jako tako mi wybaczył, postanowiłem go zaprosić do naszej grupki siedzącej nieopodal.
- Co ty na to? - spytałem stworka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptySro 07 Sty 2015, 17:25

2/ - Kleeee!
Kameleon podskoczył, a następnie szybko podreptał w stronę twojego Pokemona oraz Amelii, która dalej stała blisko swojego Fearowa. Pociesze zielone stworzenie przywitało się z Fearowem, ale on chyba nie za bardzo lubił takich figlarzy jak dziki Pokemon. Zaś, Chimchar zrażony jego poprzednim zachowaniem trzymał się od niego w pewnej odległości.
- Aleś ty uroczy~
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPią 09 Sty 2015, 22:11

Dalej przyglądałem się zielonemu stworkowi. Od razu podszedł do Fearowa, ale temu najwyraźniej nie zależało na zdobyciu nowej znajomości. Chimchar po wcześniejszym incydencie dalej trzymał się od stworka na dystans. Zielonemu pokemonowi udało się jedynie zaskarbić uwagę Amelii, która od razu uznała go za słodkiego.
- No cóż, jeden woli to, a drugi tamto. - wyjaśniałem zachwyt dziewczyny, który był dla mnie troszkę niezrozumiały.
Postanowiłem wykorzystać to zaaferowanie stworkiem i go zeskanować. W tym celu wyjąłem z kieszeni PokeDex i skierowałem urządzenie w stronę zielonego gada.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 20 Sty 2015, 20:40

1/ Gekon spojrzał na Ciebie jak tylko usłyszał piszczący dźwięk PokeDexu. Nigdy wcześniej nie miał do czynienia z takim urządzeniem, więc nic dziwnego iż obudził on jego zainteresowanie! Kelceon podreptał bliżej Ciebie, a ty ujrzałeś informacje na temat stworka.
Cytat :
Safari Mhrok - Page 11 352
KecleonSafari Mhrok - Page 11 Female
Lv. 10
Natura: Energiczna
Ataki: Thief, Tail Whip, Astonish, Lick, Scratch, Bind, Feint Attack, Fury Swipes
Ability: Color Change
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 22 Sty 2015, 17:18

- Spójrz malutka, to ty. - powiedziałem, pokazując Kecleon jej obrazek w PokeDexie.
Drugą rzeczą przeze mnie zauważoną była natura stworka. "Energiczna" bardzo ogólnikowo mówiła o charakterze Kecleon, jednak nie można było się z tym przymiotnikiem nie zgodzić. Następnie spojrzałem na wykaz ataków. Musiałem przyznać, że był on całkiem spory. Jednak w swoim plecaku dzierżyłem małą ilość kul, która była już rozdysponowana konkretnych gatunkom pokemonów i niestety Kecleon nie znajdowała się na tej liście. Przeciągnąłem się, po czym podszedłem do Amelii i spytałem się, czy możemy kontynuować wędrówkę po lesie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 22 Sty 2015, 20:16

2/- Keel!
Zawołała Kelceon patrząc na PokeDex przez chwilę. Lecz gdy go zabrałeś sprzed nosa urządzenie widać było iż ta się trochę rozczarowała, ale zaraz po tym podbiegła do Amelii i chwyciła ją za rękę. Jak widać Kelceon bardziej polubiła ją niż Ciebie.
- Możemy iść.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 22 Sty 2015, 20:35

- Blaze, idziemy! - zawołałem małpkę, żeby do mnie wróciła.
Cóż, strata Kecleona specjalnie mnie nie przybiła. Na razie powinienem się skupić na przyglądaniu się drzewom, gdyż w planach miałem jeszcze złapanie Wurmple'a oraz Hoothoota. A gdy uda nam się dotrzeć w głębsze partie Wietrznego Lasu rozpocznę poszukiwania pokemonów, po które głownie tutaj przyszedłem - Bulbasaura oraz Treecko.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPon 26 Sty 2015, 18:33

1/ - Czim czaaar!
Zawołał twój podopieczny i paroma susami znalazł się bliżej Ciebie, a następnie skoczył Ci na ramię. Miło było widzieć, że mimo takiego niefortunnego zapoznania z Kelceon on wciąż miał werwę do szukania innych okazów.
- Gdzie tak lecisz? - zapytała twoja towarzyszka idąc radośnie za rękę z Amelią
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPon 26 Sty 2015, 19:50

Gdy Blaze wskoczył na moje ramię, pogładziłem go po łebku. Był on od początku mojej inicjacji do świata pokemonów.
- Jak to gdzie? Dalej zwiedzać las. - odparłem Amelii, obróciwszy się do niej. - Jest jeszcze tyle do odkrycia.


_________
Amelia się rozmnożyła? O.O
Ale fajnie ^^
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 27 Sty 2015, 17:11

2/ - Ja chyba za niedługo będę się zwijać. Zostały mi już tylko dwa puste SafariBalle. Z czego z pewnością jeden wykorzystam na Kelceon. Co ty na to?
- Keeeel!

Pokemon uśmiechnął się do dziewczyny, wciąż idąc z nią za rękę. Jak to się mówi. Im dalej w las, tym więcej drzew. I tak było w waszym przypadku. Kelceon nieco znudzona wdrapała się na drzewo i dalej towarzyszyła wam przeskakując z jednej gałęzi na drugą.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyWto 27 Sty 2015, 18:59

Podróżowanie po lesie w towarzystwie Amelii było całkiem miłe. Od początku miałem świadomość, że kiedyś mnie opuści, ale jakoś nie chciałem tej myśli do siebie dopuścić. Dziewczyna wspomniała, że został już jej ostatni SafariBall, pomijając ten, który zużyje na pochwycenie Kecleona.
- Zastanawiałaś się już, na jakiego stworka zużyjesz ostatnią kulę? - zapytałem dziewczyny. - Oczywiście, jeśli to nie jest tajemnica.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptySro 28 Sty 2015, 17:23

3/ Amelia spojrzała na Kelceona i zastanowiła się chwilę dłużej nad zadanym przez Ciebie pytaniem.
- Szczerze mówiąc... Nie wiem. Przyszłam tu tylko po Teddiursę, a mam już dwoje nowych członków mojego zespołu.
Powiedziała zadowolona uśmiechając się sama do siebie.
- Nie chcę łapać Pokemonów i trzymać ich w boxie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 29 Sty 2015, 15:07

- Nie widzieliśmy jeszcze wszystkich pokemonów, które żyją w tym lesie. Możliwe, że znajdzie się jeszcze jakiś, który będzie idealnie pasował do twojej drużyny. - powiedziałem Amelii.
Mi samemu do złapania zostały jedynie stworki, które chciałbym wcielić Spojrzałem na Kecleon, która wdrapała się na drzewo i przemieszczała się poprzez przeskakiwanie z gałęzi na gałąź.
- Blaze, może chcesz do niej dołączyć? - zaproponowałem Chimcharowi, wskazując na poczynania stworka Amelii.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 29 Sty 2015, 17:22

4/ Chimchar słysząc twoje słowa szybko pokiwał przecząco głową po czym nadął swoje małpie lica. Jak widać, wciąż żywił urazę za żart Kelceon z wodą i nie zamierzał się z nią bawić.
- Chim charrr...
Burknął Pokemon sam do siebie dalej siedząc na twoim ramieniu. Szliście dalej, kiedy trawiliście na niewielką polankę, a ty ujrzałeś widzące na jednej z gałęzi Pokemony przypominające żołędzie.
Safari Mhrok - Page 11 273
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 29 Sty 2015, 17:31

Po zauważeniu reakcji Chimchara, cicho się zaśmiałem, po czym pogłaskałem małpkę po główce. Nie sądziłem, że Blaze będzie tak długo chował urazę do Kecleon. Ale coż, najwyraźniej ten typ tak ma. Po chwili spaceru trafiliśmy na polanę. Na jednej z gałęzi siedziała grupka małych stworków przypominających żołędzie. Wyglądały one dosyć interesująco. Wyjąłem z kieszeni PokeDex i skierowałem go na nie, aby co nieco się o nich dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyCzw 29 Sty 2015, 20:40

5/ Skierowałeś PokeDex w stronę wiszących Pokemonów, które delikatnie bujały się w przód i w tył nucąc przy tym melodię znaną tylko im, ale musiałeś przyznać że brzmiała uroczo!
Cytat :
Safari Mhrok - Page 11 273
SeedotSafari Mhrok - Page 11 Female
Lv. 8
Natura: Radosna
Ataki: Bide, Harden, Growth
Ability: Chlorophyll

Safari Mhrok - Page 11 273
SeedotSafari Mhrok - Page 11 Female
Lv. 7
Natura: Opiekuńcza
Ataki: Bide, Harden, Growth
Ability:Early Bird

Safari Mhrok - Page 11 273
SeedotSafari Mhrok - Page 11 Male
Lv. 6
Natura: Uparty
Ataki: Bide, Harden, Growth, Razor Wind(!), Defog(!)
Ability: Early Bird

Safari Mhrok - Page 11 273
SeedotSafari Mhrok - Page 11 Male
Lv. 9
Natura: Obrońca
Ataki: Bide, Harden, Growth
Ability: Chlorophyll
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPią 30 Sty 2015, 20:55

Zacząłem się przysłuchiwać melodii nuconej przez Seedoty. Brzmiała naprawdę intrygująco. Spojrzałem na skany całej czwórki. Trójka posiadała normalne ataki, jak na swój poziom. Jeden posiadał dwa dodatkowe ciosy. Niestety nie znałem ich działania. Przystaję jeszcze na chwilkę, aby posłuchać melodii Seedotów, po czym wraz z Amelią dalej, w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 EmptyPon 02 Lut 2015, 15:37

1/ Chwilę przysłuchiwaliście się melodii Seedotów, po czym oboje zdecydowaliście się udać dalej. Idąc wśród drzew wyszliście w końcu na szeroką ścieżkę, prowadzącą pośród drzew. Widocznie był to główny szlak w tej strefie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhrok - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhrok
Powrót do góry 
Strona 11 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Celestia
» Safari Dayany
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: