IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Gra Ajra

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak

Napisanych : 660

PisanieTemat: Gra Ajra   Sob 29 Mar 2014, 21:08

Odchodzilas spokojnym krokiem gdy za toba pozar zjadal coraz wieksza czesc budynku. Absol dumnie spacerowal przy twojej nawet nie ogladajac sie za siebie. natana pozostawilas swemu losowi. Jesli sie wydostanie to sie wydostanie. Jesli nie to nie. W sumie? Nie twoj problem. Absol wyweszyl cos jak na psa (?) przystalo i zawarczal cicho tak zeby to dotarlo tylko do twoich uszu.

Ostatnio zmieniony przez Neytiri dnia Pon 12 Maj 2014, 13:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

Napisanych : 1918

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Sob 29 Mar 2014, 21:26

Napawała mnie swego rodzaju duma. Na świecie jest już o jednego wilkołaka mniej na świecie, bez serduszka to już nie postraszy w pełnię księżyca. Chociaż teraz wszystko tak ewoluuje, że stare zapiski mogą być już nie aktualne. Mój Absol coś wyczuł? Przystanęłam na chwile i uklękłam przy nim.
- Co się kochany stało? Coś złego?
Zapytałam bardzo cicho w razie gdyby ktoś na prawdę się mną interesował. Po czym dodałam:
- Prowadź.
Jakby była to jakaś kreatura uda mi się ją na chwile zablokować mocą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Sob 29 Mar 2014, 21:33

Absol szedl swobodnym krokiem jak gdyby nigy nic i skierowal sie do pobliskiego zagajnika. Obraz, którytam ujrzalas mogl cie zadowolic. Byl to stary las a w nim spora ilosc smasarowanych cial. W oddali zauwazylas jakas postac we mgle jednak ta szybko zniknela nim Absol zlapal trop.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Sob 29 Mar 2014, 21:38

Rozejrzałam się czym prędzej po okolicy czy nikogo więcej tutaj nie ma. I policzyłam ile tutaj znajdowało się ciał. Przykucnęłam i rozpoczęłam oględziny. Chciałam jak najbardziej dostrzec jakiego rodzaju obrażeń otrzymały od tamtego zwyrodnialca.
- Absol postaraj się coś wywęszyć. Nie odchodź jednak dalej niż na 200 metrów. To coś może jeszcze tutaj być.
Przyglądałam sie uważnie ciałom. Każde z nich dotykałam, może jakaś cząstka ich życia jeszcze tutaj została. Wtedy mogłabym zobaczyć wizję tego co tutaj się wydarzyło. Jednak jak tak można po sobie zostawiać tyle śladów. Do końca te kreatury straciły panowanie nad swoimi instynktami?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Sob 29 Mar 2014, 21:40

Okazalo sie ze cial bylo okolo 5. CO najlepsze byly one bez glow i serca. Raczej jednak 2 bezglowe a 3 bez serca. Absol wrocil do ciebie informujac ze nic nie znalazl. Dotyk ich cial wrecz napawal cie obrzydzeniem, a ciala jakby strzegly swej tajemnicy i nie chcialy pokazac co sie dzialo nim tu przybylas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 08:22

Gdy ujrzałam dokładniejsze rany mogłam sądzić, że jest to sprawka Łowcy. Raczej zwykły śmiertelnik nie bawiłby się w rozrywanie ciał. A skoro obrażenia pasują to sposobów zabijania potworów to jest mój jedyny trop. Ale co zrobić z ciałami? Nie mam pojęcia czy miasto zna się na takich sprawach, czy jest ktoś kto tuszuje takiego typu przypadki. Nie zamierzałam ryzykować. 
- Absol cofnij się trochę. Zrobimy małe ognisko.
Wyciągnęłam dłoń i podpaliłam ciała. Niech żywioł pochłonie ich. 
- Absol ruszamy dalej.Musimy trafić na trop tego człowieka. Skoro jest Łowcą jak myślę, to strasznie słabym że zostawia ciała bez posprzątania swojej pracy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 10:59

Przeszkodzilas mi w posprzataniu. uslyszalas glos. Nie wiedzialas skad dochodzil. Wiedzialas tylko, ze go slyszysz. Absol zachowywal sie spokojnie jakby niczego nie wyczol. Czyzby ten glos byl tylko w twojej glowie? Ciala szybko zajely sie ogniem, zar stawal sie coraz bardziej nieznosny, a Absol niczym kot na sloncu mruzyl oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:08

Czyli mam już omamy? Ruszyłam dalej od palących się ciał, niech żywioł się nimi zajmie. Wytężam jeszcze mocniej wzrok, aby zauważyć cokolwiek w okolicy. 
- Skoro Ci przeszkodziłam to dość subtelny nie jesteś. Kim jesteś? - odpowiedziałam na jego zawołanie. A następnie przy pomocy zaklęcia lokalizującego staram się namierzyć kogoś lub coś. Z przyjemnością dowiem się kto może wchodzić mi w paradę. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:12

Smieszna jestes. uslyszalas tylko a twoje czary nie zadzialaly jakby... Je ktos zablokowal. Absol rozgladal sie widzac twoj niepokoj. Szliscie tak... Wlasnie gdzie szliscie? DO miasta, a moze w las na spacer? Byliscie niczym agent 007 ktory wychodzi z pozaru calo, ewentualnie z osmolonym frakiem. Luna pozaru byla widoczna dosc z daleka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:17

Ktoś jest bardzo pewny siebie. Tylko w jaki sposób on może się ze mną tak kontaktować. Nie podoba się mi to i z pewnością jest mi to na nie rękę. Nie mam zamiaru tego tak zostawić. Pożarem ktoś się zajmie. Przystanęłam i usiadłam na trawie. Skoro może się ze mną tak kontaktować kto wie co jeszcze może ze mną zrobić. 
- Absol pilnuj mnie, muszę przejrzeć księgę. 
Z torby wyjęłam księgę czarów przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W końcu każda z czarownic dopisywała swoje sugestie, obserwacje i czary. Musiało tutaj się znaleźć cos o komunikacji przez telepatię z wiedźmą. Muszę się dowiedzieć tego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:40

Absol mruknal cicho na znak zgody, a ty czytalas ksiege. Wywnioskowalas z niej, ze albo sama jestes baaardzo mloda wiedzma ze nie znasz telepatii albo masz do czynienia z kims silnym, o wiele silniejszym od siebie. Absol czujac twoj niepokoj spojrzal na ciebie swoimi bystrymi oczkami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:48

Spojrzałam z dużym uśmiechem na swojego pokemona. Zamknęłam księgę i ponownie schowałam ją do torby aby była bezpieczna. Tylko co teraz zrobić. Nie czuję sie bezpieczna wiedząc, że ktoś mnie obserwuje. Jednak nie mogę być też blisko palonych się ciał. Może to doprowadzić do mnie. 
- Kusi mnie próba używania elektrycznej mocy. Niestety dopiero co ją przejęłam i może okazać się za silna dla mnie. 
Jednak jeszcze nie znasz wszystkich danych o moim Absol. Dlatego przy pomocy pokedexu staram się dowiedzieć brakujących rzeczy. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 11:55

Cytat :

Absol ll Lvl 5.00
Ataki: Perish Song, Me First, Razor Wind, Detect, Taunt, Scratch, Feint, Leer
Sp. Attack: 75
Sp. Attack Limit 70
Zdolność: Super Luck
Natura: Humorzasty

Tak wiec poznalas swojego towarzysza. Jak na humorzastego bardzo dobrze sie sprawuje. W oddali zamajaczyly swiatla strazy pozarnej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:03

Przyjrzałam się uważnie zbliżającym się światłom. Nie powinnam tutaj pozostawać dłużej. Delikatnie klepnęłam Absola na znak, ze ruszamy. Przyspieszałam kroku aby jak najszybciej oddalić się od tego miejsca. Nie mam zamiaru teraz zostać przyłapana, musiałabym skrzywdzić niewinnych ludzi. W momencie gdy nie będę już mogła usłyszeć głosów dochodzących z wesołego ogniska mogłam spowolnić. I ponownie rozkoszować się przyrodą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:22

Swiatla sie zblizaly szybciej niz ty sie oddalals. Za soba usyszlass ujadanie psow. Okazalo sie ze to byly 2 Growlithy i jakas panna policjantka.
Poczekaj! uslyszalas wolanie za soba. Absol niepewnie dreptal nie wiedzac co robic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:26

Serce zaczęło mi mocniej bić. Nie powinnam od razu używać mocy, byłoby to z mojej strony niezwykle nieodpowiedzialne. Przyjrzałam się się uważnie kobiecie i przytrzymałam Absola, aby czegoś pochopnie nie wykonał.
- Słucham! O co chodzi?
Powiedziałam spokojnym głosem normalnej młodej kobiety, która tylko sobie spaceruje po lesie. Oby tylko nie zaczęła mnie za mocno wypytywać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:27

Widzialas co tu sie stalo? Na pewno ta łuna ognia byla widoczna z daleka. spytala sie ciebie kobieta. Pytala noramlnie nie wyciagajac zadnych pochopnych wnioskow, ze a noz widelec ma cie za podejrzana. Absol uspokoil sie wiezac ze musi tez pooszukiwac troche.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:31

- O Matko! Tam jest pożar? - zrobiłam przerażoną minę. Tak jakbym dopiero teraz się zorientowała, że coś się w oddali dzieje. - Przyszłam tutaj z moim Absolem na trening i całkowicie zapomniałam o świecie. - Kilka słów roztargnienia i zazwyczaj ludzie nie mają podejrzeń - Co to bybyło jakby wiał silniejszy wiatr. Nawet nie chce myśleć o tym, że mogłabym spłonąć tutaj. Dziękuję za taką informację. - Zaczęłam mówić bardzo złamliwym głosem, tak jakbym się przeraziła takiej wizji na śmierć. Dla efektu przytuliłam swojego Absola. Mam nadzieje, że kobieta nic nie będzie podejrzewać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:34

Rozumiem. mruknela cicho jednak patrzyla na ciebie podejrzliwie. Mam jednak wrazenie ze wiesz cos wiecej. odwrocila sie ale jej Grow patzryl wrogo na Absola i rzucil sie na niego od tak. Bo cos w nim mu nie pasowalo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:44

- Co do cholery? Absol zablokuj przeciwnika Detect, aby zablokować jego pierwszy ruch. Wtedy Wyskocz do góry i spadnij w kierunku pleców tego pokemona i na nich użyj Scratch. Zadrap jego ciało. Szybko zmień pozycję i wykonaj Perish Song! Niech biedny przeciwnik wkrótce padnie. Kolejno stań przed nim i wykonaj Leer. Patrz na niego bardzo wrogo, aby przeraził się twojego wzroku i jego zdolność obrony spadła. Ponownie wykonaj Scratch. Tym razem na jego pysku, przy okazji nie tyle co go podrap co jeszcze uderz łapą. Następnie wyskocz do góry i użyj Razor Wind. Zakręć powietrze za pomocą twojego rogu aby trafiło ono w przeciwnika i mocno go sponiewierało. Wtedy przeskocz nad przeciwnikiem i od tyłu ponownie uderz Razor Wind. Taki podmuch wiatru jest z pewnością bolesny. Nie oczekujmy od niego kontrataku tylko wykonaj Feint. Uderz przeciwnika i następnie wyskocz w górę. Spadając ponownie zadaj ból za pomoca Scratch. Zakończ to przy użyciu Razor Wind. - wydałam polecenia po czym dodałam pani policjant - Pani pokemon pierwszy mnie zaatakował. Tylko się broniłam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 12:50

Wiem. Tak został wyszkolony.

Growlithe mial taki plus ze bylo ich dwoch jednak ten ktory was zaatakowal byl slabszy od twojego Absola.

Absol: 95%

vs.

Growlithe I: 70%
Growlithe II: 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 13:13

Nie jest źle, ale też nie napawa mnie to optymizmem. Użyłabym swoich mocy, ale nie chcę się zdradzić już teraz. Z pewnością po walce będę musiała się jakoś zająć tą kobieta. Oby tylko nasz killerski atak podziałał. Wtedy walka z obydwoma się kończy.
- Absol Pobiegnij od boku i uderz z Scratch. Skocz na tego słabszego i przewróć do na bok, niech nie ma możliwości ruchu. Wtedy wykonaj Razor Wind na tym drugim. Niech powietrze potnie jego ciało. niech go sponiewiera. Wtedy wyskocz odbijając się od ciała jednego. Z wyskoku uderz Scratch drugiego i przewróć go.
Obserwuję walkę i delikatnie pomagam mojemu Asolowi poprzez unieruchomienie jednego z nich. Nie wymaga to ode mnie wielkich pokazów ot co zwykły paraliż.
- Absol teraz Razor Wind w oba pokemony. Niech atak ten ich sponiewiera. Następnie skacz po nich obojgu ze swoją zwinnością i uderzaj z Scratch. A kolejno popchnij jednego z nich na drugiego za pomocą Feint. Wtedy ponownie za pomocą Razor Wind zadaj obrażenia przeciwnikom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 14:18

Atak sie powiodl, kobieta dziwnie na ciebie patrzyla jaky wiedzial, ze to ty paralizujesz jej podopicznego. Jednakze jej Growlityhy slably. Chyba do tej akcji wzieli najslabsze jakie mieli.

Absol: 75%

vs.

Growlithe I: 45%
Growlithe II: 55% + plz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ajra
Członek Ligii Pokemon

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 14:41

Uśmiechnęłam się widząc dobrze radzącego sobie mojego podopiecznego. Jednak policjantka wydaje mi się podejrzliwa. Nie chcę jej krzywdzić, nie wygląda na żadnego stwora. Chociaż świat pełen jest takich zwyrodnialców.
- Absol wytrzymaj! Jeżeli Perish Song z początku zadziałał powinniśmy być juz w domu. Wykonaj Razor Wind. Aby mocno osłabic przeciwników. Nastepnie Leer. Przyglądaj im się uważnie i z przerażającym wzrokiem. To na pewno sprawi, że przestaną sie tak bronić przed tobą. Wykorzystaj swoją zwinność i szybkość. Przeskakuj z jednego pokemona, a drugiego. Atakuj ich zawzięcie za pomocą Scratch. Niech poczują co to znaczy ból. Wykonaj Detect aby chwilę odpocząć, a ich ataki wtedy Ciebie nie dosięgnął. Następnie zakręć głową i poślij smugi powietrza prosto na przeciwników. Niech te ostre smugi poranią pokemony.
Obserwowałam uważnie walkę, ale również policjantkę. Aby nic głupiego jej nie strzeliło do głowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neytiri
Zdobywca Odznak

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Nie 30 Mar 2014, 15:05

W koncu udalo sie pokonac przeciwnika. Absol zadowolony podszedl do ciebie ostatkiem sil zas polcjantka mruczac pod nosem z niezadowolenia ze pokonalas jej psiaki. Odwrocila sie patrzac czy nikt z jej towarzyszy ludzkich nie nadchodzi a ty mialas czas by zawianac manatki za pomoca magii.

Absol + 0.5lvl + Sp. Attack Limit 10%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gra Ajra   

Powrót do góry Go down

Gra Ajra
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Ajra