Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rei vs Zefonit

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Rei vs Zefonit Empty
PisanieTemat: Rei vs Zefonit   Rei vs Zefonit EmptyWto 10 Cze 2014, 17:15

Witam zebranych na pojedynku pomiędzy Zefonitem a Rei! Trenerzy zmierzą się na zwykłym zamkniętym stadionie. Podłoże nie faworyzuje żadnego z typu Pokemonów.
Rei vs Zefonit 250px-Petalburg_Gym_Battlefield
Każdy z trenerów może wybrać po jednym z Pokemonów. Przegrywa ten, którego pierwszy Pokemon będzie niezdolny do walki.

Kolejka:
Zef,
Rei,
Ja.

Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Rei vs Zefonit Empty
PisanieTemat: Re: Rei vs Zefonit   Rei vs Zefonit EmptyWto 10 Cze 2014, 21:42

Ukłoniłem się nisko przeciwnikowi. Nie chciałem w końcu drzeć się na tak dalekie odległości, wystarczy tyle uprzejmości. W chwili następnej wypuściłem swojego Swablu i pogłaskałem go delikatnie po łebku.
- Dobra, czas na mały pojedynek.
Wyrzekłem dając mu do zrozumienia, że niezależnie od wyniku będę z niego dumny.
- Dobra, zacznij od szybkiego wzbicia się wysoko w powietrze.
Rozpocząłem od prostego rozkazu, w końcu mój pokemon nie dysponował głownie atakami dystansowymi, więc perspektywa walki na odległość była najlepszym rozwiązaniem w tej chwili.
- Zacznij od szybkiego Ominous Wind może uda ci się zwiększyć statystyki. Następnie szybkie Growl i seria Astonish. Staraj się cały czas utrzymywać jak największy dystans. Klucz bez przerwy i ciskaj we wroga Ominous Wind. Gdy tylko będzie przekonany, że nie mamy nic innego w rękawie zleć jak najniżej do podłoża, szybuj równolegle do gruntu i zaatakuj Ominous Wind tak żeby zasypać przeciwnika przy okazji piachem i zmniejszyć jego pole widzenia. Korzystając z takiej zasłony zacznij wirować dookoła własnej osi i przewierć go swoim Peck. Następnie szybko wzbij się wyżej aby nie sięgnęły cię jego ataki, Wykonaj kolejne Growl A ataków dystansowych postaraj się unikać a jeśli nie będzie to możliwe kontruj z pomocą Heat Wave.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Rei vs Zefonit Empty
PisanieTemat: Re: Rei vs Zefonit   Rei vs Zefonit EmptyPią 27 Cze 2014, 14:28

Zefonit wygrywa walkę przez walkower!
Cytat :
Swablu: +15% exp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rei vs Zefonit Empty
PisanieTemat: Re: Rei vs Zefonit   Rei vs Zefonit Empty

Powrót do góry Go down
 
Rei vs Zefonit
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zefonit vs. Wojas
» Zefonit vs Vebre
» Zefonit Vs Wojas
» Ajana VS Zefonit
» #086 Petalburg Gym Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: