Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Berry's Safari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 11:58

Wyciągam więc jeden z Safari Balli, po czym otwieram go i nakierowuję na Minuna. Skoro chcę dołączyć do naszej drużyny - nie mogę mu tego zabronić. Zniecierpliwiony i zdenerwowany czekam na rezultat. Czy uda mi się złapać małą myszkę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:13

19. Pokeball bujał się kilka chwil po czym czerwone światełko na przycisku zniknęło a pokemon był już twój. Tak oto złapałeś pierwszego stworka na tym safari. Ciekawe czy dalej pójdzie Ci równie dobrze.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:26

No nieźle - udało mi się złapać pierwszego Pokemona. Mam nadzieję, że nasze dalsze poszukiwania będą równie owocne i uda mi się w końcu złapać to, po co tutaj przyszedłem. Niemniej jednak ciesze się, że mamy pierwszy łup. Myślę, że Minun naprawdę będzie dobrze czuć się w naszym teamie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:31

20. Co więcej Minun dysponował całkiem ciekawymi ruchami. Na pewno przyda ci się w przyszłości. Ruszyłeś czym prędzej na przód, w okolicy nie było żadnego pokemona. Tylko niebo jakby pokryły ciemne chmury.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:30

Ruszamy dalej i dalej kontynuujemy nasze poszukiwania. Może uda nam się znaleźć jeszcze wkrótce jakiś ciekawy okaz. Przy okazji długich i żmudnych poszukiwań będę miał okazję pomyśleć trochę nad swoim teamem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:36

21. Szedłeś dalej w nadziei na spotkanie pokemonów. Niestety jedyne co udało ci się złapać to deszcz. Widocznie duchy chmur nie były ci przychylne. A może to jakaś inna siła? Ale ci.. Król Julian mówi, że to duchy nieba i chmur więc tak jest.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:38

Nie jesteśmy z cukru, także deszcz nam niestraszny. Może akurat to będą tylko jakieś przelotne opady. A nawet jeśli nie, to przeczekamy to wspólnie z Elekidem i będziemy mogli wznowić poszukiwania. Może po deszczu obudzą się jakieś ciekawe okazy...
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 EmptyPon 30 Cze 2014, 16:51

1. Jak zauważyłeś na horyzoncie coś parowało. Po chwili rozległ się tętent kopyt i przebiegł przed tobą ognisty koń. Zapewne szukał schronienia przed deszczem, w końcu ogniste pokemony nie przepadają za takimi warunkami.
Berry's Safari - Page 4 077
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Berry's Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Berry's Safari
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Shisui
» Safari Mhrok
» Safari Cornela
» Safari Wojas021

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: