Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #050 Zefonit | Dewford City Gym

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptySob 28 Cze 2014, 19:58

-Witaj młody trenerze! - powiedział lider wychodząc Ci naprzeciw. Twoim oczom ukazała się prosta arena, pole treningowe chciałoby się rzec, jednak zadbane, zadaszone i oczywiście z trybunami. Wszystkie krzesełka były jednak puste..

-To mój pierwszy pokemon - Meditite, a to moja odznaka: - powiedział wskazując kolejno na pokemona i ukazując szkatułkę z niewielką błyskotką w kształcie rękawicy bokserskiej.

Cytat :
#050 Zefonit | Dewford City Gym 20px-Knuckle_Badge

-Walczymy dwoma pokemonami, wygrywa ten, który jako pierwszy pokona wszystkie pokemony rywala, wszystko jasne..? Zaczynajmy więc! - Brawly zrobił krok do tyłu ustawiając się na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptySob 28 Cze 2014, 21:05

Skinąłem głową na przywitanie po czym wprawiłem swe struny głosowe w ruch.
- Witam. Niech wygra najlepszy.
Po tych słowach wypuściłem do walki Swablu. W sumie nie spodziewałem się wiele po tym GYM'ie. Jednak wierzyłem, że zamieszamy tu porządnie mimo małych braków w treningu.
- Zaczynajmy Swablu! Na początek wznieś się wysoko i zacznij ostrzał z Astonish! Duchowe ataki są na niego superefektywne! Klucz w powietrzu do momentu aż twoje Astonish uniemożliwi mu wykonanie ruchu i wtedy szybko zacznij pikować! Leć z jak największą prędkością i obracaj się wokół własnej osi! Wkręć się w przeciwnika swoim Peck! Zwiększ dystans i Ominous Wind! Skup się na unikaniu ataków przeciwnika, Ominous Wind nie musi trafiać! Liczę na zwiększenie statystyk! Teraz szybko Heat Wave i zacznij pikować za ognistą falą na wroga! Zaatakuj swoim Peck! i znów oddal się od przeciwnika. Teraz szybuj tuż nad ziemią i zaatakuj Ominous Wind tak, żeby atak pchnął na przeciwnika cały kurz i śmieci z areny! Korzystając z tej zasłony dymnej zaatakuj po raz kolejny Heat Wave!
Wziąłem głęboki wdech. myślisz, że to już koniec? Ależ skąd, mam jeszcze coś do powiedzenia w tej turze.
- Swablu wykonaj Ominous Wind i zacznij okrążać przeciwnika zawężając pętlę! Gdy będziesz już dość blisko czybko dopadnij do przeciwnika od tyłu i wczep się w jego plecy swoimi pazurami! Teraz zacznij używać swojego Peck od tyłu nie dając mu wytchnienia! Celuj w głowę, tak zadane obrażenia będą większe! Jeśli postanowi się przewrócić na plecy uwolnij się używając Heat Wave i szybko wystrzel w powietrze raniąc go po drodze kolejnym Peck! Dalej lataj wysoko w powietrzu i atakuj swoim Ominous Wind na zmianę z Astonish! Na koniec zacznij kluczyć zmieniając ciągle tor lotu, tak aby nie mógł cię w żaden sposób trafić.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyNie 29 Cze 2014, 11:16

-Niech wygra. - zgodził się twój rywal, a swablu ruszyła z Astonish, które ogłuszyło na chwilę Meditite'a, jednak ten tylko pozornie przyjął na siebie ten atak. Rywal użył Meditite i skupił energię, a następnie Confusion przewalił ptaka na ziemię. Aua! Mocny cios, jednak Swablu nie poddawała się, zaatakował superefektywnym Peck, które szybkością zaskoczyło walczącego pokemona. Meditite odskoczył pod naporem ataków, omnious wind (statystyki o 10% w górę) również mocno działało na Meditite'a, który wydawał się czekać..? Tak! On czekał, potwierdziło to przyjęcie kolejnego ataku wiatrem, energia zgromadzona przez ataki, które przyjął na siebie psychiczny pokemon została wypuszczona i zaatakowała Swablu, Meditite używał bide!  Sprytne posunięcie lidera kupiło mu sporą przewagę, Swablu nie poddawała się i zaatakowała kolejną serią ataków, zza zasłony heat wave wyskoczyła z Peck, któe było superefektywne, jednak Psychic przeciwnika wbiło ptaszka w ziemię i zablokowało jej kolejne ataki, gwoździem do trumny okazał się.. Thunderpunch! Superefektywny atak Meditite'a zakończył to starcie, mimo iż Swablu walczyła dzielnie, nie dała rady, przewaga lvli Meditie'a dała o sobie znać w dość poważny sposób.

Meditite: 30%

Exp:

-No cóż.. byliście dzielni, ale... no nic. Walczmy dalej! Pokaż na co Cię stać. - zachęcił lider.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyNie 29 Cze 2014, 12:29

Dobra. Teraz czas na Poliwaga. Wypuściłem malucha z kuli i zacząłem mówić.
- Dobra mały, mam plan. Gotowy?
Spytałem jeszcze pokemona po czym wydałem porcję poleceń.
- Poliwag, wykonaj piruet na jednej nóżce z Buble i zalej całą arenę swoimi bańkami! Teraz szybko wykonaj Hiden Power aby wszystkie rozwalić i ranić przy tym przeciwnika! Niech eksplodujące bąble będą dla ciebie zasłoną dymną i szybko podbiegnij do przeciwnika! Wykonaj Secret Power i odepchnij Meditite swoim Psychic, żeby nie mógł wykonać kontrataku! Szybko się oddal i znów wykonaj Buble zbierając jak najwięcej baniek przed sobą! Teraz pchnij tą ścianę wody swoim Psychic na przeciwnika i pobiegnij za nią! Gdy oberwie wykonaj szybko Secret Power i zaraz po tym Hiden Power! Wykonaj Water Sport prosto w pysk przeciwnika w celu odwrócenia jego uwagi i szybko odskocz w tył! Złap go w Psychic i unieś jak najwyżej, następnie puść i zanim spadnie, w miejsce gdzie powinien uderzyć w ziemię wystrzel Buble! Następnie znów Psychic i przeciągnij Medititem po ziemi! Nie miej litości! Na koniec wykonaj Hiden Power i obróć się wokół własnej osi z Buble tworząc swego rodzaju pole minowe!
Wróg ma mało hp. Oby to starczyło do powalenia go.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyNie 29 Cze 2014, 14:24

Poliwag wystartował przed siebie, zmęczony meditite użył Psychic, żeby pozbyć się baniek, nie przewidział jednak Secret Power i Psychic twojego pokemona. One zaskoczyły rywala bardzo, ale to bardzo, bubble zmniejszyło prędkość rywala i uderzyło w Meditite'a, a ten odwdzięczył się Focus Blast! Atak ten jednak chybił. Poliwag walczył dzielnie i w końcu powalił swojego rywala na ziemię.

-Uh... Makuhita, twoja kolej! - ryknął brawly wypuszczając kolejnego pokemona.

Poliwag: 80%

Exp:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyNie 29 Cze 2014, 15:25

Czy aby mam szansę na wygraną? A co tam, trzeba dać z siebie wszystko. Nie można się od tak poddać nawet mając stratę 20% hp
- Damy z siebie wszystko co nie?
Powiedziałem do Poliwaga i zacząłem planować następne taktyki.
- Zacznij od szybkiego Hiden Power! Teraz nazbieraj przed sobą jak najwięcej baniek Buble i pchnij je na przeciwnika z pomocą Psychic! Pewnie będzie się spodziewał, że tak jak ostatnio podążysz za nimi i zaatakujesz z bliska, ale grubo się myli! Złap go w Psychic i przeciągnij przez bańki do siebie! Puść go w ostatniej chwili, gdy będzie tuż przy tobie zaatakuj prosto w w brzuch Secret Power'em! Teraz szybko korzystając z małego dystansu dodaj do tego Hiden Power i odrzuć przeciwnika daleko z pomocą Psychic aby nie mógł wykonać kontrataku! Teraz szybko piruet i Buble! W ten sposób zdobędziesz trochę czasu! Szybko zrób przed sobą kolejną, wielką bańkę i wskocz na nią! Przenieś ją z pomocą Psychic nad przeciwnika i zeskocz! Niech siła upadku zwiększy obrażenia które zadasz wykonując Secret Power! Dalej złap przeciwnika w Psychic i odrzuć go jak najdalej od siebie! Wystrzel w powietrze, prosto nad siebie Buble! Niech spadające bańki roztrzaskają się o twoje ciało i uleczą z pomocą zdolności Water Absorb! Dalej zaatakuj przeciwnika Hiden Power,em! Na koniec wykonaj Buble tworząc jak najwięcej baniek złap je wszystkie w Psychic i ustaw z nich mur dookoła ciebie!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyPon 30 Cze 2014, 18:00

Psychiczne ataki były efektywne i to ratowało Poliwaga. Co prawda ciężko szło mu nadrabianie przewagi siły, ale przewaga typów ataków dawała mu jakieś szanse. Makuhita niby dominowała dalszy przebieg walki, ale nie szło jej to tak łatwo jak mogłoby się spodziewać...

Poliwag: 54%
Makuhita: 62%
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyWto 01 Lip 2014, 10:30

Jeszcze nie straciliśmy nadziei. Uśmiechnąłem się skrycie, aby nie pokazywać, ze liczę na zwycięstwo. W końcu wszystko może się jeszcze zmienić.
- Poliwag, świetnie sobie radzisz! Teraz zaczniemy od piruetu z Buble! Zasyp całą okolicę wybuchowymi bańkami i wyprowadź Hiden Power! Zrań przeciwnika, a wybuchające bańki wykorzystaj jako swoją zasłonę dymną i zaatakuj szybko Secret Power'em! Celuj w brzuch, a gdy tylko trafisz złap przeciwnika szybko w Psychic i odepchnij go od siebie aby nie mógł wykonać kontrataku! Dalej Buble! Wytwórz jak najwięcej baniek i złap je w Psychic! Nakieruj je tak aby otoczyły Makuhitę ze wszystkich stron i zacznij szybko zawężać krąg aż zostanie poraniona wodnym atakiem! Dalej złap wroga w Psychic i rzuć nim w powietrze, w miejsce gdzie powinien upaść wystrzel swoje Buble!
Co by tu dalej... Makuhita to raczej mało ruchawy pokemon, czyż nie? A Poliwag wręcz przeciwnie, trzeba to wykorzystać.
- Poliwag zacznij szybko biegać dookoła przeciwnika w miarę bezpiecznej odległości i ostrzeliwuj go na zmianę swoim Buble i Hiden Power! Gdy tylko spróbuje się do ciebie zbliżyć złap go w Psychic i odepchnij ryjąc nim w ziemi i dalej kontynuuj ostrzał! Teraz szybko Psychic! Podnieś wrogiego pokemona wysoko w górę i ciśnij go o podłoże! Postaraj się go wgnieść w arenę plecami do góry! Następnie zanim się podniesie doskocz do niego i zaatakuj Secret Power'em prosto w jego plecy! Obolały kręgosłup na pewno nie ułatwi mu walki! Dalej złap Makuhiutę w Psychic i przyciągnij ją do siebie, gdy będzie już blisko, puść i zaatakuj swoim Hiden Power i dołóż do tego Secret Power celując w brzuch! Następnie znów szybkie Psychic! Odrzuć od siebie przeciwnika zanim zdąży zareagować!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym EmptyWto 01 Lip 2014, 11:44

Poliwag zaczął wykonywać baletowe ruchy, a makuhita zaskoczył go kolejnym slajdem kamieni z nieba! Poliwag potknął się i nie wykonał Hidden Power, lider był z tego faktu zadowolony i polecił makuhicie użyć Rock Smash, które trafiło, dało też poliwagowi możliwość wykonania dwóch potężnych ataków! Psychic odrzuciło Makuhitę, z daleka pokemon użył Earthquake, auu! Poliwag nie mógł się utrzymać na nogach zbyt długo, walczył dzielnie, atakował kolejnymi Psychicami i Bubble, które działały na prawdę mocno! Makuhita, mimo swojej niewielkiej mobilności, użył jednak Focus Energy, którym zwiększył swoją szansę na trafienie krytyczne i wykończył poliwaga krytycznym Poison Jab. Kijanek padł na ziemię.

-Heh.. no cóż, walczyłeś dzielnie, mogę to powiedzieć bez dwóch zdań! - krzyknął lider. -To jednak nie wystarczy, byś zdobył moją odznakę. Liczę na rewanż, owocnych treningów!

Exp:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#050 Zefonit | Dewford City Gym Empty
PisanieTemat: Re: #050 Zefonit | Dewford City Gym   #050 Zefonit | Dewford City Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#050 Zefonit | Dewford City Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #118 Dewford City | Nivis
» #053 Zefonit | Dewford Gym
» #111 Dewford Gym || wikkaz
» #123 Dewford Gym || wikkaz
» #100!!! Dewford Gym || wikkaz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: