Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #051 Cerulan Gym | Coon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#051 Cerulan Gym | Coon Empty
PisanieTemat: #051 Cerulan Gym | Coon   #051 Cerulan Gym | Coon EmptyWto 01 Lip 2014, 19:28

Wszedłeś do budynku gymu. Przywitał cię ogromny basen, oraz Misty stojąca po jego drugiej stronie. Basen zajmował praktycznie całą powierzchnię sali, został wąziutki kawałek - tak żeby ludzie mogli po nim przejść, ale nie jest zbyt szeroki. Na powierzchni basenu unosiły się pływające platformy, mniej więcej o średnicy 2m.

- A wiec kolejny, tak? Zaczynajmy!

Powiedziała, wypuszczając swoją Horsea.
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

#051 Cerulan Gym | Coon Empty
PisanieTemat: Re: #051 Cerulan Gym | Coon   #051 Cerulan Gym | Coon EmptyWto 01 Lip 2014, 20:22

- Witam - rzekłam beznamiętnie, skoro ona nie miała zamiaru się ładnie witać, czemu ja miałam chcieć.
- Zecora, wybieram cię! - mówię, wypuszczając Blitza, moją elenktyczną zebrę. - Nie mamy wielkiego wachlarzu ataków, ale to co mamy powinno nam wystarczyć! Zacznij od kilkukrotnego użycia Tail Whip, by zmniejszyć obronę przeciwnika! Następnie użyj Wilde Charga, naładuj się elektrycznością, rozpędź się i wskocz do wody, by porazić prądem dosłownie wszystko co się w niej znajduję. Jeśli dasz radę, to użyj tam ponownie Wilde Charge, a jak nie to płyń do oponenta i zaatakuj go Tackle. Następnie znów wejdź na platformę i ponownie użyj Tail Whip, wtem po raz kolejny Wilde Charge prosto w wodę. Może nie jest to najbardziej odkrywczy i pomysłowy sposób na walkę, ale zawsze coś możemy zdziałać.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#051 Cerulan Gym | Coon Empty
PisanieTemat: Re: #051 Cerulan Gym | Coon   #051 Cerulan Gym | Coon EmptyWto 01 Lip 2014, 20:34

Z jednej strony - wskoczenie do wody było dobrym pomysłem, bo zasięg ataku momentalnie się zwiększył. Z drugiej - Blitzle średnio potrafiła się w wodzie poruszać kiedy nie sięgała dna basenu, w dodatku musiała wynurzać się po powietrze. Horsea miała olbrzymią przewagę jeżeli chodzi o poruszanie się - choć elektryczne ataki w basenie były praktycznie nie do uniknięcia. Odwdzięczała się za to Smokescreen'ami, które utrudniały widoczność zeberki.

Horsea 61% | Obrona 90%
Blitzle 68% | Celność 90%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#051 Cerulan Gym | Coon Empty
PisanieTemat: Re: #051 Cerulan Gym | Coon   #051 Cerulan Gym | Coon Empty

Powrót do góry Go down
 
#051 Cerulan Gym | Coon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: