Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Berry'ego

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 25 Maj 2014, 19:57

Wreszcie po wielu ekscesach udało nam się zakończyć ten dzień, który dłużył mi się wyjątkowo. Czas zacząć kolejny, który mam nadzieję będzie mniej stresujący zarówno dla mnie, jak i dla Amandy, muszę przyznać, że działo się naprawdę dużo.
-Hej, Amanda. Muszę przyznać, że wyglądasz dzisiaj naprawdę uroczo.
Komplementuje moją towarzyszkę, po czym wstaję, a następnie sam ubieram się w swoje dzisiejsze ciuchy. Biorę pierwszą, lepszą koszulkę i spodnie, nigdy bowiem nie przykładałem zbyt wielkiej wagi do ubrań. Następnie pakuję wszystkie swoje rzeczy, zwijam namiot..
-Musimy coś zjeść. Zarówno my, jak i nasze Pokemony nie jadły nic od ostatniej nocy. Zapewne są bardzo głodne.
Dopiero teraz chowam Magby'ego do balla, przy okazji myślę także nad tym, co moglibyśmy spożyć na śniadanie.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 01 Cze 2014, 12:35

Skomplementowałeś Amandę, co zakończyło się ogromnym rumieńcem na jej twarzy. Mruknęła tylko ciche, nieśmiałe "dziękuję" i wyszła z namiotu zanim zacząłeś się ubierać. Kiedy sam wyszedłeś i spakowałeś swój namiot dziewczyna już wyglądała normalnie. Spojrzała na ciebie z uśmiechem i machnęła ręką, byś do niej podszedł. Siedziała bowiem przy ognisku, które najwidoczniej sama rozpaliła i przygotowywała jedzenie.
- Masz rację, sama umieram z głodu. Dlatego postanowiłam, że wykorzystam resztki tego, co miałam w plecaku. Mam nadzieję, że nie będziesz narzekać - nigdy nie byłam dobrą kucharką. - Zaśmiała się cicho i powróciła do "gotowania". Tymczasem jej najnowszy towarzysz - Glaceon leżał wtulając się w jej nogi. Najwidoczniej zdążyli się już polubić.
Po chwili przygotowania jedzenie było gotowe i zarówno wy, jak i wasze pokemony mogliście się najeść. Jedzenie może nie było, jak z pięciogwiazdkowej restauracji, ale przynajmniej się najadłeś. Kiedy już było po śniadaniu, Amanda spakowała ostatnie rzeczy i ruszyliście dalej. Ku waszemu zaskoczeniu - długo nie musieliście iść, by dostać się do miasta. Waszym oczom ukazała się tablica z nazwą miasta.
Cytat :
Cerulean City

Czy wiedziałeś, gdzie jesteś? Na pewno mogłeś znaleźć to miasto na mapie! Amanda pisnęła z radości i pogłaskała Glaceona, który cały czas chodził przy niej.
- Dotarliśmy do celu! Chodź Johnny. Poznasz moich przyjaciół! - Powiedziała radośnie łapiąc cię za rękę i biegnąc w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 01 Cze 2014, 15:06

A więc nareszcie bo męczącej podróży udało nam się dotrzeć do celu. Cereulan City - to tutaj znajduje się jaskinia, o której tyle mówiła Amanda. Dosłownie umieram z ciekawości. Przy okazji zastanawia mnie, co jeszcze ciekawego jest w tym mieście. Na pewno swoją siedzibę ma tutaj liderka wodnych Pokemonów - Misty. W sumie to chciałbym z nią porozmawiać, lubię wodne Pokemony i możemy powymieniać się jakimiś ciekawymi doświadczeniami.
-Uff, podróż była długa, ale na szczęście w końcu nam się udało. OK, możemy wreszcie zrobić to, po co tutaj przyszliśmy. Prowadź, ja kompletnie nie znam drogi.
Jestem mega ciekawy tego, co nas tutaj spotka. Dla mnie może to być pierwsza prawdziwa przygoda.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 01 Cze 2014, 18:31

Amanda nuciła coś pod nosem. Nadal ciągnęła cię za rękę w stronę centrum miasta. Bez wahania kierowała się do jednego ze stojących tam domów. Budynek nie był wysoki, aczkolwiek miał parter, piętro i z pewnością strych. Odznaczał się swoim kolorem, w przeciwieństwie do wszystkich szarawych domów był żółty. Z czerwonym dachem.
Amanda bez ceregieli otworzył drzwi i weszła do środka razem z tobą.
- Jeeeeeeesteeeeeeem! - Krzyknęła na cały dom. Zrobiła to tak głośno, że z pewnością udałoby jej się obudzić umarłego. Naprawdę.
Tymczasem na schodach pojawiła się urocza dziewczyna. Spojrzała to na ciebie to na Amandę i nagle na jej ustach pojawił się szeroki uśmiech. Zbiegła ze schodów rzucając się twojej towarzyszce na szyję.
- Wróciłaś! - Dziewczyny przytulały się do siebie i śmiały radośnie. Wtedy po schodach zaczęło schodzić dwóch facetów. Jeden wyglądał pociesznie, cały czas się uśmiechał. Drugi miał poważną minę, ale musiałeś przyznać, że wyglądał na sympatycznego.
- Obiecałam, że wrócę Mary. - Amanda zaśmiała się widząc zbliżających się chłopaków. Niższy podbiegł do niej i uścisnął ją mocno, podnosząc w górę. Widać było, że są ze sobą zżyci.
- Tom, bo mnie upuścisz! - Perlisty śmiech blondynki rozchodził się po całym pomieszczeniu. Niebieskowłosy jednak nic sobie z tego nie robił. Kręcił się w kółko po całym pokoju z dziewczyną na rękach. Kiedy jednak mu się to znudziło, drugi mężczyzna do niej podszedł i potargał ją po włosach. Wyglądał doroślej, na pewno był od całej trójki starszy.
- Miło cię widzieć, Mendy. - Mruknął uśmiechając się delikatnie.
- Ciebie tym bardziej, Jensen! - Dopiero w tej chwili Amanda spojrzała na ciebie. - To jest John. Poznałam go po drodze, też chciałby udać się do jaskini.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 01 Cze 2014, 21:10

Bardzo się cieszę, że jesteśmy już prawie u celu. Wraz ze znajomymi Amandy już wkrótce możemy zacząć prawdziwą podróż. Swoją drogą - ciekawi mnie, co będzie później. Z moją obecną towarzyszką mieliśmy rozdzielić się już po podróży w jaskini, która zbliża się wielkimi krokami. A nie ukrywam, że do Amandy już nawet trochę się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie tego, że teraz będę prawdopodobnie podróżował samotnie. Na pewno będzie... dziwnie.
-Witam was wszystkich. Mam na imię John i zajmuję się odkrywaniem. Znalezienie czegoś nowego jest moim absolutnym marzeniem. Dodatkowo chciałbym się w mniejszym stopniu zająć pokazami Pokemon oraz walkami trenerskimi. Mam sporo marzeń i wszystkie je chcę zrealizować.
Rozglądam się po domu oraz dyskretnie przyglądam się każdemu znajomemu mojej towarzyszki. Oni prawdopodobnie pójdą z nami, a właściwie ja pójdę z nimi, więc będziemy musieli bliżej się poznać.
-Co teraz? Wyruszamy już?
Zdaję sobie sprawę z tego, że mogą mnie potraktować jako nachalnego chłopczyka, ale właściwie wszystko mi jedno. Zresztą w takiej chwili opanowanie wrażeń i emocji nie jest najłatwiejsze.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 08 Cze 2014, 01:22

Znajomi Amandy wysłuchali cię do końca i pokiwali głowami. Dziewczyna, która według tego, co udało ci się dowiedzieć, miała na imię Mary odezwała się pierwsza.
- Miło cię poznać John. - Powiedziała dźwięcznym głosem i podała ci dłoń. - Więc mówisz, że chcesz zostać koordynatorem? Dobrze się skła-... - Nie dokończyła, bo jeden z jej towarzyszy, ten niższy przerwał jej w połowie wypowiedzi.
- Ja też jestem odkrywcą! A przynajmniej się staram. No i trenuję swoje pokemony. Ale nasza mała Mary jest koordynatorką. Myślę, że z chęcią ci pomoże. Jeżeli oczywiście chcesz. - Tom zdawał się być typem gaduły i musiałeś to przyznać. Bez dwóch zdań, gdyby mógł zagadałby cię na śmierć. Na szczęście dziewczyna wypchnęła go do tyłu i przysunęła się bliżej ciebie.
- Tak, to właśnie chciałam powiedzieć. Jestem koordynatorką z Vermillion City. Niebawem ma się rozpocząć nowa tura zawodów! - Dziewczę było bardzo podekscytowane. - Czyli rozumiem, że i ciebie będzie można na nich spotkać?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 08 Cze 2014, 14:52

Cieszę się, że wśród znajomych Amandy udało mi się znaleźć osoby, z którymi będę mógł się zbratać. Mary jest koordynatorką, natomiast ten facet jest odkrywcą - może udzielą mi jakiś wskazówek, które sprawią, że kiedyś będę lepszy od nich.
- Oczywiście Mary. Z chęcią wysłucham dobrych rad bardziej doświadczonej od siebie koordynatorki.
Odpowiadam dziewczynie jednocześnie się do niej uśmiechając.
- Wiesz, sam jeszcze nie wiem, czy wezmę udział w tych pokazach. Moje Pokemony są jeszcze niedoświadczone, nie znają zbyt wielu ataków i potrzebują treningu, ale kto wie. Może do tego czasu uda mi się je nieco podtrenować. Kiedy dokładnie odbędą się te pokazy?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 08 Cze 2014, 22:20

Mary i Tom gadali non stop. Przekrzykiwali się i próbowali opowiedzieć ci jak najwięcej o sobie. Tymczasem, Amanda wraz z Jensenem gdzieś ci zniknęli. Nie miało to jednak teraz żadnego znaczenia - poznałeś nowych przyjaciół, którzy mogli okazać sie przydatni do spełnienia twojego celu.
- Cóż, najbliższe pokazy odbędą się za trzy miesiące. Ale zanim do tego dojdzie musisz zebrać osiem wstążek z regionu Kanto. Ja sama mam już dwie. - Dziewczę wyciągnęło dwie wstążki i pokazało ci, żeby się pochwalić.
- Tak, Mary jest naprawdę dobra! - Tom wyszczerzył zęby i szturchnął dziewczynę zaczepnie. - Ale zanim dojdzie do pokazów czeka nas wyprawa wgłąb jaskini. Podobno istnieje tam jakiś nieznany gatunek pokemona!
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 08 Cze 2014, 22:28

Trzeba posiadać osiem wstążek z regionu Kanto, a ja nie posiadam ani jednej - będzie ciężko. No cóż muszę więc pożegnać się z szansą wystartowania w tych pokazach, ale jak nie teraz, to kiedyś na pewno będę miał jeszcze taką szansę.
- Wiesz, ja w takim razie nie wystąpię w tych pokazach. Jestem początkującym trenerem, nie mam żadnego doświadczenia w pokazach Pokemon i łagodnie ujmując nie posiadam jeszcze odpowiednich kwalifikacji, ażeby wystartować w tych pokazach. Chętnie jednak przybędę tam i zajmę miejsce na widowni.
Jestem trochę zawiedziony warunkami uczestnictwa w tych pokazach, ale właściwie mogłem się tego spodziewać.
- Jakie posiadasz Pokemony? Może wymienimy się jakimiś doświadczeniami w trenowaniu stworków? Ja jestem co prawda początkujący, ale posiadam już sześć naprawdę niezłych okazów.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 08 Cze 2014, 23:58

Mary spojrzała na ciebie unosząc brew. Tom stojący obok niej nie mógł się powstrzymać od śmiechu. Klepnął cię w plecy i pozwolił Mary się wypowiedzieć.
- W sumie, to trochę cię nie rozumiem. Mamy przed sobą trzy miesiące. Jeszcze zdążysz zdobyć wszystkie wstążki! Pierwsze kwalifikacje, na jakie możesz się zapisać odbędą się tutaj za kilka dni. Możesz ze mną potrenować, jeżeli chcesz. - Dziewczyna uśmiechnęła się do ciebie uroczo. Tymczasem Tom kucnął na ziemi. Chwilę później podszedł do niego mały pokemon.

Gra Berry'ego - Page 4 425

Tom wziął stworka w swoje ramiona i pogłaskał po łebku. Tymczasem Mary pokiwała głową i wypuściła swoich towarzyszy.

Gra Berry'ego - Page 4 666Gra Berry'ego - Page 4 390Gra Berry'ego - Page 4 594

- Nie jest ich zbyt dużo, ale kocham je nad życie. A ty, jakie masz?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPon 09 Cze 2014, 08:39

- Naprawdę myślisz, że mam szansę nadrobić zdobywanie tych wstążek w tak krótkim czasie? Ciesze się, że we mnie wierzysz, ale jak dla mnie jest trochę niewykonalne, chociaż jeśli tak mówisz - faktycznie będę musiał spróbować.
Odpowiadam dziewczynie i jestem trochę zaskoczony jej słowami. Trzy miesiące to wcale nie tak dużo, ale z drugiej strony myślę, że mogę jej zaufać.
- Wow, muszę przyznać, że masz całkiem niezłą ekipę. Ja jak już wspominałem - trenuje obecnie sześć Pokemonów. Zresztą poznaj je osobiście.
Po tych słowach wyciągam wszystkie sześć Balli i wywołuje kolejno: Elekida, Buizela, Pidgey'a, Magby'ego, Gastly'ego oraz Arona.
- Natomiast, co do treningu, to oczywiście jestem chętny. Oboje na tym skorzystamy.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPon 09 Cze 2014, 09:12

Tym razem to Mary zaczęła się śmiać. Pokręciła głową z niedowierzaniem i spojrzała na ciebie. Starała się zachować powagę, bo wiedziała, że nie ładnie jest śmiać się z innych.
- Cóż, z takim podejściem nie wiem, czy jesteś w stanie dokonać czegokolwiek John! Ja sama mam dopiero dwie wstążki. Trzy miesiące to mnóstwo czasu. Niektórzy zgłaszają się do pierwszego pokazu miesiąc przed zawodami i udaje im się zakwalifikować. Jedyne, co jest ci potrzebne w tej chwili to wiara w siebie! Jutro pójdziemy do PokeCentrum zarejestrować cię w zawodach. O ile będziesz chciał. - Dziewczę powiedziało głaskając swojego małpiego pokemona. Tom wstał i podszedł do was, na rekach trzymając dziwnego stworka.
- Mary ma rację. To samo jest z odkrywaniem. Nigdy nie wiesz, czy ci się uda, dopóki nie spróbujesz. Nie możesz się poddawać, bo uważasz, że za mało wiesz, albo nie masz już na to czasu. - Przywołałeś swoje pokemony, a część z nich przytuliła ci się do nogi. Zawstydzony Aron schował się za tobą. Gdy Mary go ujrzała od razu do niego podeszła i zaczęła głaskać po łebku. Pokemon po chwili nabrał odwagi i dał się głaskać po całym ciele.
- Świetnie! To zaczynamy trening? Czy może najpierw chciałbyś coś zjeść? Wiem, że z Amandą przeszliście długą drogę. Pewnie jesteście zmęczeni.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 13 Cze 2014, 14:34

- Skoro, tak myślisz, że to może faktycznie uda mi się zdobyć w takim krótkim czasie te wszystkie wstążki. Mam nadzieję, że mi się uda.
Trzeba przyznać, że zarówno Mary, jak i Tom mają bardzo pozytywne nastawienie. Muszę nieco popracować nad charakterem, bo w przeciwnym wypadku ciężko będzie mi coś osiągnąć - zarówno w kwestii pokazów, jak i kwestii odkrywania.
- Właściwie moglibyśmy coś zjeść, chociaż właściwie nie czuję jakiegoś większego głodu. Ale, jak wolisz. Możemy najpierw wspólnie zjeść, przy okazji będziemy mieli jeszcze trochę czasu na rozmowę, a potem możemy powalczyć.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPon 16 Cze 2014, 00:41

Mary uśmiechnęła się do ciebie ciepło i złapała pod ramię. Pociągnęła cię w stronę kolejnego pomieszczenia. Szybko okazało się, że była to kuchnia z aneksem jadalnym. Przy stole siedziała już Amanda rozmawiając z drugim kolegą. Gdy cię zobaczyła pomachała do ciebie radośnie, lecz dalej prowadziła żywą dyskusję z Jensenem. Mary i Tom pociągnęli cię do stolika zgarniajac przy tym jedzenie dla waszej trójki.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyWto 17 Cze 2014, 17:38

Zgodnie z życzeniem nowych znajomych - siadam do stołu wspólnie z nimi. Następnie biorę talerz, miseczkę, czy cokolwiek innego, w czym podane jest jedzenie przewidziane dla mnie i zabieram się za pałaszowanie mam nadzieję jakichś niezłych potraw. Przy okazji - wreszcie możemy na spokojnie porozmawiać o poszukiwaniach.
- No dobrze, mamy teraz trochę czasu, więc opowiedzcie mi coś więcej o was. Jak dotychczas przebiegały poszukiwania? Czy udało wam znaleźć się coś ciekawego?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyCzw 19 Cze 2014, 22:17

Siedzieliście wszyscy przy stole. Amanda gadała cały czas, buzia jej się nie zamykała. Całą uwagę poświęcała Jensenowi, a ten ze stoickim spokojem pałaszował kolację. Tymczasem Mary i Tom wpatrywali się w ciebie wyczekująco. Kiedy zadałeś swoje pytanie, nastąpiła chwila ciszy.
- Do tej pory nie znaleźliśmy nic, poza poszlakami. - Amanda odezwała się jako pierwsza, uśmiechając do ciebie delikatnie.
- Niestety, Mandy ma rację. - Mruknął Tom. - Ale wiemy, e gdzieś w tej jaskini znajduje się legendarny kamień, który doprowadzi nas do gatunku, którego jeszcze nikt nigdy nie odkrył! - Podekscytowany chłopak zaśmiał się cicho.
- Tak, Tommy bardzo chce go odnaleźć. Bo wiesz, jego marzeniem jest trafić do ksiąg historycznych. A ja chciałabym jedynie przeżyć ciekawą przygodę. - Mruknęła Mary. Jensen przez cały ten czas nie odezwał się nawet słowem. Jednak po chwili i jego mogłeś usłyszeć.
- Tak, a moją rolą jest spisanie tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 20 Cze 2014, 09:29

Bardzo ciekawa grupa. Każde z nich jest tak samo inne, jak i tak samo podobne. Naprawdę ciekawi ludzie, od których będę mógł sporo się jeszcze nauczyć. Swoją drogą opowieść o kamieniu, który ma doprowadzić nas do legendarnego Pokemona brzmi mega interesująco.
- Wow, odkrycie nowego Pokemona. To byłoby zapewne niezwykłe. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami znajdziemy jeszcze jakąkolwiek poszlakę.
Słuchając opowieści nowych znajomych chcę jak najszybciej wyruszyć w podróż. Zaczynam więc jeść co raz szybciej.
- Szczerze, nie mogę się już doczekać. Zjedzmy ten obiad jak najszybciej i wyruszajmy już.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 20 Cze 2014, 11:27

Amanda zaśmiała się, widząc jak przyspieszasz jedzenie. Gdy wyraziłeś swoją chęć wyruszenia w podróż jak najszybciej, wszyscy także zaczęli się śmiać. Nie wyśmiewali cię, po prostu cieszyli się razem z tobą.
- W podróż wyruszymy jutro. Dzisiaj poćwiczymy walki koordynatorskie. - Zarządziła Mary i odniosła wasze talerze do zlewu. - Chodź za mną.
Ruszyliście na tyły budynku, gdzie znajdował się ogromny ogród. Wszyscy poszli za wami, ale zajęli miejsca widowni. Amanda usiadła na trawie, a obok niej pozostałych dwóch mężczyzn. Mary wypuściła swojego pierwszego pokemona.

Gra Berry'ego - Page 4 390

- Pokaż, co potrafisz!
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:19

Pokemony Mary muszą być silne, skoro posiada już kilka wstążek. Wolę nie sprawdzać tego w Podexie. To może niepotrzebnie mnie zdemotywować. Do walki z ognistą małpką wybieram więc wodnego Buizela. Właściwie jego wachlarz ataków i tak nie daje mi jakiejś przewagi nad rywalem.
- Buizel, zaczynamy. Będziemy musieli operować Sonicboomem oraz Ice Punchem, ale myślę, że mamy szansę wygrać. Zaskocz rywala dwoma szybkimi Sonicboomami, przy czym oba wypuść, tak ażeby zderzyły się ze sobą parę centymetrów przed małpką. Niech powstanie malutki wybuch, który przyćmi Chimchara. Wówczas z zaskoczenia atakuj go Ice Punchem. Swoim ogonem mocno złap przeciwnika oraz wyrzuć go wysoko w powietrze, dodatkowo dobijając lodowym ciosem! Obserwuj małpkę i kiedy tylko ta będzie spadała - przywitaj ją jeszcze jednym Sonicboomem!
Ta walka na pewno nie będzie należała do najłatwiejszych, ale przynajmniej przećwiczymy parę kombinacji. Muszę uwierzyć w siebie i swoje Pokemony.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 20 Cze 2014, 23:02

Mary uśmiechnęła się widząc twoje starania. Wiedziała, że bierzesz udział w pokazach po raz pierwszy, więc postanowiła być delikatna. Może to i dobrze, że nie zeskanowałeś przeciwnika. Mogłeś dzięki temu czuć się, jak równy z równym. Stworzyłeś piękny obraz z rozbijających się o siebie Sonicboomów. Jednak Chimchar odbił to wszystko swoim Flame Wheelem tworząc piękne kule ognia, które zachwyciły "publiczność". Na szczęście twój mały Buizel poradził sobie świetnie i sprawił, że Ice Punch odbił się rozbijając na kawałeczki lód. Połyskiwało to na tyle ładnie, że zdecydowanie przejęliście prowadzenie.
- Nieźle ci idzie. Chimchar! Fire Spin! - Krzyknęła Mary przygotowując kolejną taktykę.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyPią 20 Cze 2014, 23:07

- Doskonale sobie radzisz, Buizel! Nie przejmuj się wirem ognia. Atak tego typu nie będzie dla ciebie zbyt bolesny. Postaraj się kontratakować zasypując Chimchara Sonicboomami. Wypuść ich tak dużo, jak tylko będzie to możliwe. To powinno lekko zdekoncentrować naszego przeciwnika. Wówczas schowaj się pomiędzy jakimiś krzaczkami, roślinami i staraj się w miarę szybko przemieszczać pomiędzy nimi. Chodzi o to, ażeby zaatakować go z zaskoczenia. Kiedy już będziesz blisko - najpierw wykonaj Sonicboom. Chim może tylko czekać na nasz atak i będzie przygotowany do kontrataku, dlatego najpierw z odległości zamrocz go Sonicboomem, a dopiero po chwili zaatakuj fizycznym Ice Punchem. Później zaś wykonaj jeszcze jedną kombinację. Najpierw wypuść w jego stronę Sonicboom, a następnie zniszcz go Ice Punchem!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptySob 21 Cze 2014, 16:52

Może i mieliście z Buizelem przewagę typów, jednak w pokazach nie tylko to się liczyło. Mary uśmiechnęła się, gdy Chimchar wykonał kolejną kombinację ruchów, która wprawiła widownię w zachwyt. W tym momencie zrozumiałeś, że wiele jeszcze musisz się nauczyć. Zanim jednak i ty i Buizel przygotowaliście się do dalszego etapu, drzwi ogrodowe trzasnęły, a na polu pojawiła się nieznana ci dziewczyna. Miała długie, kręcone włosy w niecodziennym kolorze - zieleni. Ubrana była dosyć skąpo, ale dodawało jej to uroku.
- Mary, Tom, Jensen! Znalazłam to! - Wykrzyknęła radośnie i dopiero po chwili ujrzała ciebie i Amandę.
- Och, Mandy! Co ty tu robisz? - Zapytała uśmiechając się lekko. Pojedynek Buizela i Chimchara został przerwany.
Doświadczenie:
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 22 Cze 2014, 15:38

Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem pokazowym laikiem, ale nie poddaje się i mam wrażenie, że idzie mi co raz lepiej. Mam jakiekolwiek pomysły na pokazowe taktyki, a przede wszystkim mam naprawdę dobre nastawienie i jestem pełen nadziei w to, że uda mi się wygrać potrzebną ilość wstążek, żeby wziąć udział w zbliżających się pokazach.
Kiedy tylko na naszej "arenie" pojawiła się dziewczyna przyglądam się jej, po czym podchodzę bliżej będąc bardzo zainteresowany, co takiego udało się jej znaleźć. Czekam na reakcji moich znajomych, którzy znają również tą dziewczynę.
Szkoda, że nie udało nam się jednak dokończyć walki, ale mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli taką okazję. Buizel poradził sobie wyśmienicie i mam nadzieję, że dużo wyciągnie z dzisiejszych lekcji.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 22 Cze 2014, 17:21

Amanda spojrzała na dziewczynę uśmiechając się lekko. Poprawiła sobie grzywkę i objęła zielonowłosą.
- Dopiero, co tutaj dotarłam. Razem z Johnem... - Tutaj wskazała na ciebie. - Razem z Johnem przebyliśmy kawał drogi, żeby do was dołączyć. Na całe szczęście jeszcze nie wyruszyliście! - Perlisty śmiech Amandy rozniósł się po całym ogrodzie. Musiałeś przyznać, że bardzo ci się podobał.
- Ach! To naprawdę wspaniale. Bo właśnie znalazłam te stare podania o legendach! - Zielonowłosa zdawała się być naprawdę podekscytowana. Jej oczy błyszczały radośnie, a usta wykrzywiały się w wesołym uśmiechu. Dopiero po chwili zwróciła uwagę na ciebie.
- A więc ty jesteś John, tak? Mam na imię Kasuko. - Podała ci rękę. Mimo iż wydawała się naprawdę miłą i sympatyczną dziewczyną - było w niej coś chłodnego. Nie mogłeś wyprzeć się wrażenia, że coś jest nie tak.
Tymczasem cała reszta czekała z niepokojem na dalsze relacje Kasuko. Jensen chrząknął cicho i podszedł bliżej. Położył dłoń na ramieniu dziewczyny i kątem oka mogłeś dostrzec, że Amanda aż się skrzywiła. Tom I Mary zdawali się jednak tego nie zauważać.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 EmptyNie 22 Cze 2014, 17:26

Wsłuchując się w opowieści nieznajomej dochodzę do wniosku, że dokumenty, które znalazła mogą naprawdę pomóc nam wszystkim w odnalezieniu tego gatunku. Zdaję sobie sprawę z tego, że każde z nas będzie musiało dokładnie przeanalizować treść podań, gdyż każdy będzie mógł inaczej odczytać i zinterpretować legendarne pisma. Ze względu na ich wiek domyślam się, że nie wszystko będzie napisane w dosłowny sposób.
Nie mam teraz jednak czasu na przemyślenia z tym związane. Zwracam się więc do kolejnej poznanej mi już osoby.
- Tak tak, jestem John. Bardzo miło mi ciebie poznać, Kasuko. Mam nadzieję, że będziemy dobrze się dogadywać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Berry'ego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Berry'ego   Gra Berry'ego - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Berry'ego
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: