Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na Moderatora!

Go down 
5 posters

Głosuję na
Vebre
Nabór na Moderatora! Vote_lcap62%Nabór na Moderatora! Vote_rcap
 62% [ 8 ]
ReBorn
Nabór na Moderatora! Vote_lcap23%Nabór na Moderatora! Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Biorę udział, nie głosuję
Nabór na Moderatora! Vote_lcap15%Nabór na Moderatora! Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 13
 

AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! EmptyNie 20 Lip 2014, 22:28

Tak więc upłynął czas kiedy możecie zgłaszać się na Moderatora na naszym forum! Zgodnie z tym, prezentuję wam osoby które przez ankietę będą walczyć o zaszczytne miano moderatora.

Zanim przejdziemy do rzeczy, przypomniam jakie obowiązki będą spoczywać na nowym moderatorze:

Obowiązki Moderatora:
- Pilowanie porządku na forum podczas nieobecności Administracji.
- Przesuwanie nieaktywnych tematów do Archiwum (Gymy/Walki/TM/Nieobecności)
- Przenoszenie nieaktywnych gier do Archiwum, oraz informowanie o tym Administracji.
- Sprawiedliwe Sędziowanie walk.
- Zgłaszanie prób oszustw i niesprawiedliwego sędziowania/prowadzenia Safari do Administracji.
- Prowadzenie testów na MG/Sędziego
Uwaga! Informuję także, iż tylko ze stanowiska Moderatora jest szansa awansu na Administratora!

Zgłoszenia:

Vebre
Dlaczego chciałbym zostać Moderatorem? Sprawa jest niezmiernie prosta. Jestem na forum od samego początku, widzę jak się rozwija, przez co przechodzi, więc dobrze rozumiem jego strukturę. Chciałbym uczestniczyć w rozwijaniu naszego małego zakątka, było by dla mnie czymś wyjątkowym, gdybym przez wkład własną pracą mógł wspomóc forum. Mowa o tak błahej sprawie jak przenoszenie do archiwum, czy zajmowanie się ogólnie pojętym chaosem, przecież to też jest coś czym musi się ktoś zająć, przynajmniej na podstawowym szczeblu.
Uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko również z tego powodu, że często mój pogląd jest 'anty'. Czy to coś złego, dobrego? Nie. Jednak w wielu przypadkach może się przydać spojrzenie na sprawę z innej strony, może dzięki temu jeszcze udoskonalić ideę?


ReBorn
Dobrze wiem jak wygląda ostatnio sytuacja na forum, dobrze znam też opinie na ten temat - jednak czemu nie spróbować? W żaden sposób nie zależy mi na upadku forum, szczególnie że byłem jedną z tych osób które jako pierwsze chciały reaktywacji forum. Wiem jak w tej chwili wyglądają moje relacje z innymi userami, jednak czemu nie spróbować? Chce pomóc naszemu forum i jeśli mam na to szansę, chętnie spróbuje. Mam nadzieję że inni zwrócą na to uwagę i dadzą mi szansę - bo przecież trudniej jest utrzymać się z jakąkolwiek władzą, niż ją dostać. Ta funkcja jednocześnie dałaby mi okazję wspomóc forum, jak i wymusiła zmiany w moim zachowaniu - zawieść siebie to jedna sprawa, ale zawieść zaufanie adminek i userów, kiedy zgodzili się na mnie jako moda, to już zupełnie inna sprawa. Sądzę że gdybym otrzymał moda, forum naprawdę by na tym skorzystało.

Temat pozostaje otwarty, więc każdy z użytkowników może się wypowiedzieć na temat przebiegu głosowania czy wyrazić swoją opinię co do kandydatów. Jednak uprzedzam, by robić to z kulturą oraz nie wszczynać kłótni!
Jeśli któryś z kandydatów będzie prowodyrem kłótni lub, wypowiadał się w sposób naganny natychmiastowo zostaje usunięty z możliwości starania się o podium Moderatora.

Opcja w ankiecie "Biorę udział, nie głosuję" jest tylko dla uczestników, by jeśli chcieli mogli sprawdzać jak mają się aktualne wyniki ankiety.

Ankieta trwa do 27 Lipca, wtedy dowiemy się kto jest naszym nowym a zarazem pierwszym Moderatorem na Lazure!
Powodzenia!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! EmptyNie 20 Lip 2014, 22:38

Powodzenia Vebre. Obyś się sprawdził na nowej pozycji c:
Powrót do góry Go down
Dżon Denwer
Dzieciak z PokePluszakiem
Dżon Denwer


Napisanych : 38
Dołączył : 31/03/2014

Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! EmptyNie 20 Lip 2014, 22:59

Ja byłbym lepszy D:
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! EmptyNie 20 Lip 2014, 23:34

To czemuś Panie Marcinie się nie zgłaszał?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! EmptyPon 21 Lip 2014, 00:53

Bo Marcin to chujowy troll. Serio, doczeka się kiedyś tego bana ode mnie >D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na Moderatora! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatora!   Nabór na Moderatora! Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Moderatora!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór na Moderatora!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: