Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Daichi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyNie 17 Sie 2014, 20:47

Stanęliśmy przed PokeCenter. Radość szybko przerodziła się w przerażenie, gdy nie wiadomo kiedy Megan zniknęła. Początkowo nie miałem pojęcia co się stało, jednak gdy już zobaczyłem Megan na rękach Chansey zachichotałem.
- Nie ruszaj się bo się pogorszy! - krzyknąłem mając nadzieję, że dziewczyna mnie usłyszy. Później wszedłem do środka i skierowałem się do recepcji. Wyjąłem Pokeballe i poczekałem, aż ktoś się mną zainteresuje. Gdy już się tak stanie, proszę o przywrócenie moich Pokemonów do pełni sił. Przy okazji pytam, czy długo będę musiał czekać na Megan. Po otrzymaniu wszystkich informacji kieruję się do poczekalni i czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyNie 17 Sie 2014, 21:52

Megan jeszcze chwilę się się wyrywała, mimo to nic nie nie zdziałało. Poddała sie dużo silniejszej pielęgniarce pokemon i razem zniknęły w środku. Kiedy również i ty znalazłeś się w budynku Centrum mogłeś zauważyć, że siostra Joy opatruje kostkę dziewczyny. Inna natomiast zaprosiła ciebie do stanowiska.
- To twoja koleżanka? Dość mocno ma stłuczoną kostkę. Jednak kilka godzin i po urazie nie będzie żadnego śladu. Również opieka nad Megan powinna wkrótce się skończyć.
Joy wzięła na obserwację twoje pokemony informując, że stan twoich pokemonów będzie lepszy w przeciągu kilku minut. Poczekalnia w Centrum wyglądała bardzo przytulnie. Wygodne krzesła oraz małe stoliki, na których widniały czasopisma ze wszystkich dziedzin życia od walk pokemon po kursy gotowania aż do majsterkowania. Co kto lubi. W pewnej chwili do centrum przybyła dwójka dzieci w wieku około dwunastu lat. Rozpoznałeś w nich właśnie tych co biegli przez las. Również ciebie zauważyli i nie mieli wcale wesołych min.

Wygląd trenerów:
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyNie 17 Sie 2014, 22:09

Widząc dwójkę "trenerów", których spotkałem wcześniej, obudził się we mnie jakiś potwór. Wstałem gwałtownie z krzesła i przeszedłem szybkim krokiem prosto do nich. Stanąłem przed nimi, blokując dalsze przejście.
- No, to teraz sobie porozmawiamy. - zacząłem ostro, przeszywając wzrokiem chłopca i dziewczynę - Czy wy jesteście zdrowi na umyśle?! - niemal krzyknąłem, nie odrywając od nich wzroku - Dziewczyna którą potrąciliście w lesie niemal nie skręciła kostki! Kto wam w ogóle dał prawo do wyruszania w podróż! Jesteście bandą nieodpowiedzialnych gówniarzy, mam nadzieję że was spotka dokładnie to samo, co zrobiliście innym ludziom. I obiecuję, jeszcze raz was zobaczę, to nie ręczę za siebie!
Ostatnie słowa już wykrzyczałem. Zdawałem sobie sprawę, że takie zachowanie może przykuć uwagę, jednak nie obchodziło mnie to. Czułem, że muszę się wyżyć i to uczyniłem. Gdy już skończyłem, odwróciłem się na pięcie i poszedłem odebrać Pokemony do siostry Joy. Następnie przekazałem jej informację, że wrócę tu za jakiś czas, gdy Megan już odzyska siły po czym wyszedłem na zewnątrz, by rozejrzeć się trochę po mieście.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 09:55

Dzieciaki kiedy słuchali tej reprymendy jeszcze bardziej posmutniali niż wcześniej. Chłopak całkowicie zamknął sie w sobie i jedynie dziewczynka cokolwiek kontaktowała. W końcu gdy wylałeś swoje myśli, dziewczynka się odezwała.
- Przepraszamy bardzo. Nie chcieliśmy aby cokolwiek się złego stało. Niestety ta cała sytuacja również nas przerosła. Od małego byliśmy paczą przyjaciół. Razem zamierzaliśmy wyruszyć w podróż. Niestety trójka z nas jest zbyt brutala w sprawie pokemon. Nie sądziliśmy, że do tego dojdzie. To własnie oni nam kazali biegacz i szaleć. W końcu się zbuntowaliśmy i postanowiliśmy sami podróżować. A to wcale im się nie spodobało. Współczuję jedynie pokemonom pod ich opieką. Będę mieć ciężki żywot. Jeszcze raz przepraszam za byłych znajomych.
Po tych słowach ruszyli do siostry Joy tłumacząc, że nie chcieli aby ich pokemony były w takim stanie. Że za wszystko odpowiadają ich koledzy. Widocznie co roku sa podobne sytuacje. Joy przyjęła wszystko do wiadomości. Również twoje pokemony były już wypoczęte. Poza budynkiem panuje błogi spokój. Może poza jednym wyjątkiem. Do budynku sali dobija się trzech młodzieńców.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 11:16

Po zachowaniu trójki dobijającej się do drzwi mogłem się zorientować, że to prawdopodobnie Ci, o których mówiła dziewczynka. Mimo to zdecydowałem póki co do nich nie podchodzić. Rozejrzałem się, by znaleźć jakąś ławkę z której mógłbym obserwować dalszy rozwój wydarzeń. W międzyczasie założyłem kaptur, by mnie nie poznali. Jeśli to, co mówiła tamta dziewczynka było prawdą, nie warto było nawet podejmować z nimi dyskusji. Trzeba było rozwiązać to w inny sposób, a dopóki nie było ze mną Megan, musiałem działać na własną rękę. Poszukałem więc jakiegoś miejsca do obserwacji po czym wyjąłem mapę, udając że ją studiuje, jednocześnie niemal ciągle patrząc w stronę sali.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 13:56

Zacząłeś bawić sie w detektywa. Grupka niesfornych dzieciaków cały czas dobijała się. Co chwilę próbowali otworzyć wrota do budynku. Jednak bez skutecznie, ponieważ stały nie wzruszone tym co dookoła się dzieje. Nagle usłyszałeś ogromne łupnięcie w ziemię. Twoim oczom ukazał się potężny stwór.

Gra Daichi - Page 2 444

Chłopaki przez pierwszy moment stali przestraszeni, jednak za chwilę wszyscy się roześmiali stanęli z stworem do walki. Jeden z nich nawet użył pokedexu. Cała trójka wypuściła swoich towarzyszy podróży. A nie były to zupełnie powszechne pokemony:

Gra Daichi - Page 2 058 Gra Daichi - Page 2 001 Gra Daichi - Page 2 418

Jak jeden mąż wydali polecenia swoim pokemonom. Te posłusznie wykonali ataki, które celnie trafiły w przeciwnika. Ten jednak był tym nie wzruszony i sam ruszył do ataku. Uderzył wszystkich bardzo delikatną wersją Tackle. Wyglądało to jakby nie chciał im nic robić, a jedynie dac nauczkę. Pokemony zemdlały. Dzieciaki od razu cofnęli swoje stworki i ruszyli biegiem przed siebie.
- Barwo Gabite! Rok w rok takie przypadki się zdarzają. Może to ich nauczy szacunku do trenowania i Ligi. Wracajmy do sali i czekajmy na godnych przeciwników.
To mogłoby sugerować, że właśnie przegrali walką o odznakę. Mężczyzna wraz ze swoim smokiem wrócił do budynku. I po tej sensacji nic więcej nie działo się w mieście. Zwyczajna cicha mieścina.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 14:10

Obserwowałem całą sytuację z uśmiechem na ustach. Dzieciaki w końcu dostały nauczkę. Zadowolony tym co zobaczyłem, zdjąłem kaptur i schowałem mapę. Odprowadziłem wzrokiem lidera sali, po czym wstałem i przeciągnąłem się. Nie wiedziałem za bardzo co ze sobą zrobić, bo chciałem pożegnać się z Megan zanim ruszę w dalszą drogę. Miałem nadzieję, że może już się nią zajęli, więc wróciłem do PokeCenter i rozejrzałem się wypatrując dziewczyny. Jednak nie tylko ją chciałem znaleźć. Rozglądałem się również za dwójką, na którą wcześniej nakrzyczałem. Doszedłem do wniosku że nie były one niczemu winne, postanowiłem więc przeprosić. Jeśli dalej znajdują się budynku, podchodzę do nich.
- Chciałbym was przeprosić za to, że tak na was nakrzyczałem. Nie widziałem co się tam dokładnie stało, byłem pewny że to wy spowodowaliście ten wypadek. Na pocieszenie dodam, że wasi byli przyjaciele dostali już nauczkę od lidera sali i być może ich zachowanie się zmieni. - powiedziałem, uśmiechając się do nich przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 14:47

Centrum Pokemon powoli zapełniał się nowymi ludźmi i trenerami, którzy obrali to miasto jako swoje miejsce postoju. W oddali zauważyłeś, jak Megan została już przebadana i mogła opuszczać Centrum. Ruszyła w twoją stronę. Nim jednak to się stało ujrzałeś dwójkę poznanych wcześniej dzieciaków, którzy siedzieli w poczekalni. Kiedy do nich podszedłeś oboje wstali i z uwagą słuchali twoich słów. Podziękowali za miłe słowa i ucieszyła ich twoja relacja wydarzeń sprzed kilku chwili. Za chwile zostali jednak wezwani przez siostrę Joy i mogli ruszać dalej. Gdy wychodzili z Centrum, do ciebie podeszła właśnie Megan. Nie kulała już mocno, co najwyżej od czasu do czasu utykała na zranioną stopę.
- To oni! To oni! - powiedziała to mocno podniesionym głosem - Muszę im dać nauczkę! Chodź! - powiedziała do stanowczym głosem, lekko szarpiąc ciebie za ramię, aby móc dogonić uciekające dzieci.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 15:32

Złapałem Megan za rękę którą mnie szarpała i opuściłem ją.
- Spokojnie, wszystko już załatwione. Okazało się że ta dwójka nie jest niczemu winna, natomiast ich kompani zostali nieźle ukarani przez lidera tej sali. Sprawa chyba załatwiona. - powiedziałem, uśmiechając się spokojnie do dziewczyny, która już odzyskała sprawność. Po chwili ciszy rozejrzałem się po PokeCenter.
- No... więc chyba czas się pożegnać? - spytałem, patrząc na Megan - Bardzo miło było mi Cię poznać, ale niestety muszę ruszać dalej, do Saffron City.
Nigdy nie lubiłem pożegnań, tym bardziej że bardzo polubiłem towarzystwo Megan. Jednak każdy ma swój cel, do którego dąży.
- Do zobaczenia! - powiedziałem, znowu uśmiechając się do dziewczyny po czym wyszedłem na zewnątrz. Na początku sprawdziłem godzinę, by upewnić się że zdążę dojść do Saffron przed nocą. Później spojrzałem na mapę by sprawdzić kierunek i wyruszyłem w dalszą wędrówkę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 17:23

Dziewczyna uważnie słuchała ciebie jednak co kilka sekund wtrącała swoje trzy grosze w stylu: Ale! Puść mnie! No jak to?!. Gdy wspomniałeś historię z liderem w końcu powiedziała spokojniej.
- Uf. Przynajmniej tyle. Cóż sama idę dalej, więc pewnie spotkam tamtą trójkę. To wtedy sobie z nimi porozmawiam na moich zasadach.
W jej oczach zaświeciły się iskierki, które ukazały co tak naprawdę siedzi jej w głowie. Było to trochę szalone z jej strony. Na słowa pożegnania wyraźnie posmutniała.
- Cóż. Życzę ci jak najlepiej! Obyś spełnił swoje marzenia. I najważniejsze! Obiecaj mi, że spotkamy się na Lidze! Ewentualnie kiedyś w jakimś mieście.
Megan uścisnęła ci dłoń na pożegnanie i sama poleciała szukac tutejszego lidera sali. Nie rzuca słów na wiatr i stara się spełnić marzenie. Zaraz za chwilę rozbrzmiał zegar, który wybił godzinę dwunastą. Przy dobrych wiatrach u celu swojej podróży powinieneś być przed samym zmrokiem. Ta trasa to cały dzień wędrówki przez las, rzekę oraz pobliskie wsie. Powoli zbliżasz się do wyjścia ze słonecznego Viridian.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 17:41

Po pożegnaniu się z Megan wyruszyłem w dalszą drogę. Miałem nadzieję, że dotrę do swojego celu jak najszybciej. Jednak moje Pokemony odzyskały siły w PokeCenter, więc teraz powinienem dać sobie radę. No właśnie, Pokemony... Przecież Espurr miał podróżować razem ze mną! - pomyślałem, wyjmując z kieszeni PokeBall z Espurrem. Od razu wypuściłem Pokemona i wziąłem go na ręce.
- Espurr, wspaniale spisałeś się podczas ostatniej walki. Jestem z Ciebie dumny! - powiedziałem, głaszcząc kota po grzbiecie, po czym ruszyłem razem z nim wprost do Saffron City.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 10:41

Podróż trwała w najlepsze. Kiedy ponownie twój Espurr się pojawił na zewnątrz od razu ruszył przodem w celu rozeznania się w terenie. Las nie był bardzo ciemny, w wielu miejscach występowały prześwity w postaci małych polanek, a i trasa wiodła szeroką ścieżką pomiędzy drzewami. Dzięki czemu podróż z pewnością bedzie prostsza, od przedzierania się pomiędzy przeszkodami. Pogoda nadal sprzyja, a las daje ukojenie w ten coraz to bardziej ciepły dzień. Idąc dalej przestało być cicho. Słyszeliście głuche uderzenia, jakby coś lub ktoś uderzał o jakąś przeszkodę. Z kolejnymi krokami zauważyliście dziwnego pokemona i jego trenera.
- Shroomish! Jeszcze raz! Headbutt! Uderz mocno to drzewo.
Pokemon dzielnie ruszył w kierunku drzewa i je uderzył za pomocą swojej głowy.
- Świetnie! Powtórz to, a na pewno poznasz ten atak.

Gra Daichi - Page 2 285
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 10:52

Spojrzałem zarówno na Pokemona jak i na trenera. Nie bardzo chciałem przeszkadzać w treningu, tym bardziej że czekała mnie długa droga, ale sam wygląd stworka bardzo mnie interesował. Postanowiłem więc podejść do trenera.
- Witaj. Co to za Pokemon? - spytałem, uśmiechając się i wystawiając rękę do nowo spotkanej osoby.- Wygląda bardzo ciekawie
Po chwili rozejrzałem się szukając Espurra. Gdy go już znajdę, wskazuje na niego palcem.
- To jest mój Espurr, właśnie zmierzamy do Saffron City. A wy co tutaj robicie?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 11:14

Przed przeszkodzeniem im w treningu, tajemniczy pokemon jeszcze kilka razu uderzył w drzewo. Aż atak wyszedł perfekcyjnie. Jego trener od razu podskoczył uradowany i pogratulował swojemu towarzyszowi wspaniałego treningu. Wtedy zauważły właśnie was.
- Hej. To jest mój Shroomish. Roślinny pokemon. Sporo osób własnie zagaduje, bo zainteresował ich jego wygląd. Po ewolucji jeszcze ciekawiej będzie wyglądać .
Pokemon naprężył swoje ciało i potwierdził słowa swojego trenera.
- Jestem Timothy - chłopak również wyciągnął dłoń na powitanie - Co tutaj robię? W skrócie cały czas uczę się na hodowcę oraz nauczyciela ruchów. Dlatego przychodzimy tutaj i trenujemy.
Shroomish cały czas potwierdzał słowa wypowiedziane przez Timothy'ego.
- Chyba, że jest brzydka pogoda wtedy poszukujemy trenerów chcących się nauczyć nowego ruchu. A tych nie brakuje, a mi rośnie doświadczenie w tym kierunku.

Timothy :
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 11:27

- Rozumiem. - powiedziałem, obserwując Shroomisha. - A więc skąd jesteś? Może kiedyś i ja przyjdę do Ciebie, by nauczyć się nowego ataku - dodałem, uśmiechając się przyjaźnie do chłopaka.
Po uzyskaniu odpowiedzi ponownie zwróciłem się do Timothy'ego.
- A więc chcesz zostać hodowcą? A Liga Pokemon albo pokazy? Nie kręci was to? - spytałem z zaciekawieniem. To dość zabawne, że już pierwszego dnia swojej podróży spotkałem tak różnorodnych ludzi: grupkę rozwydrzonych dzieciaków, ambitną trenerkę Pokemon a teraz zapalonego hodowcę. Przed wyruszeniem nie spodziewałem się, że moja podróż okaże się aż tak ciekawa i że poznam tylu ludzi. Jednak było to miłe zaskoczenie a zarazem nowe doświadczenie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 12:52

- Skąd jestem? A z takiej małej mieściny zaraz pod Saffron. Tam gdzie Pidgey'e zawracają - powiedział co z dość głośnym śmiechem - Myślę, że nie ma sensu czekać. Skoro jesteś zainteresowany, a ja już tutaj jestem. To możemy ten trening własnie tutaj odbyć. O ile tak bardzo chcesz.
Chłopak czekał spokojnie na twoją decyzję. Schroomish spoglądał raz na ciebie, a raz na twojego towarzysza Espurr. Podczas gdy miałes czas na zastanowienie się nad rzuconym pomysłem przez Timothy'ego, chłopak odpowiedział na drugie pytanie.
- Cóż. Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Po prostu jest to rodzinny interes, więc tak z przyzwyczajenia pewnie i ja idę tymi śladami. Pewnie jakbym chciał ruszyć, to wybrał bym Ligę. Bardziej ten aspekt mnie interesuje.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 13:01

- Espurr, masz ochotę nauczyć się czegoś nowego? - powiedziałem wesoło do Pokemona, po czym zwróciłem się do chłopaka - Jasne, jeśli masz czas to chętnie nauczę Espurra nowego ataku.
Przywołałem Espurra do siebie, a następnie spytałem Timothy'ego jakich ataków może nauczyć mojego Pokemona. Nie wiedziałem co Shroomish już umie i jaką wiedza może podzielić się z kotkiem. Nie liczyłem, że będzie to jakiś potężny atak, jednak sama świadomość tego że Espurr może stać się silniejszy napełniała mnie optymizmem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 15:10

Espurr przez chwilę przekręcał głowę na boki jakby nie do końca zrozumiał sens twojego pytania. Wtedy z pomocą przyszedł Shromish i chwilę z nim pogadał. Po tej krótkiej interwencji wszystko stało się jasne. Kot podskoczył i stanął z tobą ramię w ramię.
- Espurr! - powiedział swoim głosem i był gotowy do nauki.
- Uznaję to za zgodzę. - odezwał się młody hodowca i wkrótce nauczyciel twojego towarzysza - Cóż. Z tego co widzę mój Shroomish może pomóc twojemu Espurr nauczyć się jednego z dwóch ataków. Do wyboru masz Hidden Power albo Energy Ball. Jaką podejmiesz decyzję?
Timothy czekał na twój wybór, a Espurr nieźle się nakręcił na nadchodzącą naukę. Przeskakiwał z nogi na nogę czekając aż przemyślisz wybór i dasz znak na rozpoczęcie nauki.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 17:50

- Byłoby wspaniale, gdyby Espurr mógł poznać Hidden Power. - stwierdziłem po krótkim zastanowieniu, spoglądając na oba Pokemony i czekając, aż rozpoczną naukę. Później zwróciłem się do Timothy'ego.
- Bardzo dziękuję że chcesz mi pomóc. Dopiero dzisiaj wyruszyłem w swoją podróż, a już spotkałem dwie bardzo miłe osoby. Mam nadzieję, że nauka Espurra nie będzie dla Ciebie problemem.
Było mi trochę głupio, że wykorzystuje nowo poznaną osobę i od razu chcę, by nauczył czegoś nowego mojego Pokemona. Z drugiej jednak strony był to bardzo miły gest i byłem wdzięczny zarówno Timothy'emu jak i Shroomish'owi. Gdy skończyłem mówić, usiadłem pod jednym z drzew i obserwowałem efekty treningu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptySro 20 Sie 2014, 12:52

- Espurr - powiedział kot na możliwość nauki nowego ataku. Od razu podskoczył do roślinnego pokemona i czekał na polecenia. Na samym początku to własnie Shroomish wykonał Hidden Power. W jego wykonaniu był to ruch typy elektrycznego. Co miało swoje zastosowanie w walkach przeciwko latającym pokemonom. Żółte kule wystrzeliły dookoła. Espurr widząc ten atak był niezwykle przejęty całym zajściem. Z powagą słuchał co do powiedzenia ma sam Shroomish.
- Nauka tego ataku nie będzie dla nas żadnym problemem. W końcu moje doświadczenie jako hodowcy rośnie i na pewno pomoże mi to w dalszej pracy. Pora bym również ja wkroczył do akcji.
Timothy podszedł do trenujących pokemon i podawał kolejne polecenia swojemu pokemonowi oraz twojemu Espurr. Pokemon kot uważnie słuchał rad hodowcy. I kilkakrotnie próbował wykonać atak. Na razie jednak bez większego skutku. Sama nauka nie jest prostą sprawą. Odpoczynek pod drzewem musiał jeszcze trochę trwać.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptySro 20 Sie 2014, 13:03

Z przejęciem oglądałem postępy, jakie czynił Espurr. Nie chciałem by zniechęcił się tym, że na początku może mu nie wychodzić.
- Dasz radę Espurr! Wierzę że Ci się uda! - powiedziałem głośno, by zmotywować i zdopingować Pokemona. Byłem też strasznie ciekawy, jaki typ ataku będzie miał Espurr.
Siedząc pod drzewem zacząłem rozmyślać o szkole, do której zmierzałem. Zacząłem mieć obawy, czy w ogóle zostanę tam przyjęty i co będę tam robił. Jeśli nauka miałaby polegać na kilkumiesięcznym siedzeniu w Saffron, to raczej odpuściłbym. Nie po to wyruszyłem w podróż Pokemon, by znowu uczyć się teorii. Potrzebna mi była praktyka.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptySro 20 Sie 2014, 13:56

Trening trwał w najlepsze, a Timothy wydawał się niezwykle przejęty nauczaniem tego ataku. Nie wyglądał na doświadczonego nauczyciela, jednak nie dawał po sobie poznać, że rozpoczął swoją przygodę raptem kilka godzin temu.
- Espurr! - wykrzyczał mały pokemon kiedy to swoimi słowami dodałeś mu otuchy. Od razy potem zaczął się coraz mocniej starać aby poznać nowy ruch. Z każda kolejną próbą wychodziło to coraz lepiej.
- Daichi masz bardzo ambitnego Espurr. Mały będzie z pewnością wielokrotnie chciał się uczyć.
Takie słowa z pewnością powinny podnosić na duchu. W końcu stało się coś na co czekałeś. Espurr wykonał perfekcyjny atak, a dookoła niego przeleciały ciemne kule tego ruchu.
- Gratuluje Espurr - zwrócił sie Timothy do pokemona, po czym powiedział coś tobie - Oprócz tego, że pomogłem się mu tego ruchu nauczyć, również ty powinieneś czasami dla treningu wykonać ten atak. W ten sam sposób co ja z moim Shroomish.
Pokedex:


Ostatnio zmieniony przez Dayana dnia Sro 20 Sie 2014, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptySro 20 Sie 2014, 21:58

Espurr to samiec :v

- Bardzo Ci dziękuję, Timothy. - powiedziałem, ściskając rękę chłopakowi, po czym podszedłem do Espurra i pogłaskałem go po grzbiecie. Byłem bardzo dumny, że nauczył się ataku w tak szybkim tempie. Pochwaliłem swojego Pokemona, jednak to nie było tylko jego zasługa.
- Shroomish, jesteś bardzo dobrym nauczycielem i Pokemonem. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będziesz stawał się coraz silniejszy. Te słowa skierowałem do Pokemona przypominającego grzyba i uśmiechnąłem się do niego przyjaźnie.
Po dłuższej chwili stwierdziłem, że pora już ruszać.
- Na nas już pora. Jeszcze raz za wszystko wam dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! - powiedziałem zarówno do chłopaka, jak i do jego Pokemona po czym odwróciłem się w drugą stronę, przywołałem do siebie Espurra i ruszyłem w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPią 22 Sie 2014, 11:57

- Nie ma sprawy Daichi. Twój Espurr poznał nowy atak, a jak zyskałem cenne doświadczenie.
Twój psychiczny kotem z radością przyjął wszelkie czułości, którymi obdarowałeś go po skończonej nauce. Również pokemon Timothy'ego podziękował kiwając się do przodu za słowa uznania dla jego pracy.
- Rozumiem! Powodzenia w dalszej podróży. Do Saffron powinieneś dojść tuż przed lub po zachodzie słońca. Droga tam jest już prosta. I również liczę, że się spotkamy. Może wtedy ponownie czegoś nauczę twoich pokemonów.
Tymi słowami pożegnał z tobą i wrócił do swoich spraw. Twoja podróż trwała w najlepsze, a na horyzoncie malował się już koniec lasu. W oddali usłyszałeś coś na wzór wody, która obija się o skały. A również powietrze w tym miejscu było bardziej orzeźwiające.

PS. Jakbyś zrobił zakładkę w swojej karcie na temat spotykanych osób NPC (krótki opis, pokemony) byłoby mi łatwiej. One będą się pojawiać co jakiś czas u ciebie. A gdy osób będzie więcej, łatwo się pogubię. Może to być tak jak u mnie, Szkota czy u innej osoby.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 EmptyPią 22 Sie 2014, 14:47

Zrobione ;)

Gdy usłyszałem szum wody, od razu uświadomiłem sobie, że nic dzisiaj jeszcze nie piłem. Espurr też pewnie chciałby się czegoś napić, więc zwróciłem się do Pokemona.
- Espurr, słyszysz wodę? Uważam, że powinniśmy pójść w tamtą stronę i zaspokoić pragnienie. W końcu jesteśmy w podróży od samego rana! - powiedziałem wesoło, po czym skierowałem się w stronę, skąd dobiegały odgłosy. Wiedziałem że to trochę opóźni nasz marsz, ale nie chciałem przesiadywać tam długo. Zerknąłem, czy Espurr idzie ze mną i ruszyłem przed siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Daichi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Daichi
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Daichi Ryu - Box
» Test Daichi
» Daichi vs PoeOne
» #84 Daichi || Violet GYM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: