Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Daichi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyPią 22 Sie 2014, 21:10

Espurr ochoczo przystał na twoją propozycję i ruszył lekko do przodu. Kierował się prosto do źródła wody. Po paru minutach wyszliście z lasu, a waszym oczom ukazał się ogromny płaski teren porośnięty jasnozieloną trawą. Wyglądało to jak morze trawy, jednak po swojej lewej stronie widziałeś prawdziwe morze. To własnie szum tej wody obijającej się o skały słyszałeś. Akwen rozpościerał się na niewyobrażalnie wielkim obszarze. Z tego miejsca nie mogłeś dostrzec w oddali żadnego lądu. Znajdowałeś się na wysokim wybrzeżu, potocznie zwanym klifem. Tej wody na pewno się nie napijecie. Obecnie znajdujecie się na udeptanej przez turystów i innych trenerów ścieżce. W oddali pojawiły się delikatne zarysy jakiś budynków. Znad morza jednak powiał bardzo chłodny wiatr, a niebo powoli czernieje od napływających chmur. Pojawiły się również pierwsze wyładowania, a fala uderzeniowa z pioruna z łatwością docierała do was. Mały Espuur lekko się przeraził.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 00:28

Widząc reakcję Espurra na szybko zmieniającą pogodę była myśl, że powinienem szybko schować go do PokeBalla. Wyjąłem więc czerwono-białą kulkę z kieszeni.
- Espurr, odpocznij trochę po nauce, ja znajdę jakieś schronienie, chyba zacznie padać... - powiedziałem, obserwując niebo po czym schowałem Pokemona w bezpieczne miejsce. Odłożyłem PokeBalla do kieszeni, po czym szybko rozejrzałem się po okolicy. Jedynym miejscem, jakie dostrzegałem były rysujące się w oddali budynki. Niewiele myśląc postanowiłem, że właśnie tam przeczekam nadchodzącą, jak się zdaje, nawałnicę. Szybkim krokiem ruszyłem w tamtą stronę mając nadzieję, że uchronię się przed deszczem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 11:34

Espurr bardzo chętnie przystał na propozycję, aby schować się w pokeballu. Zniknął bardzo szybko w czerwonym świetle. Mogłeś ruszać. Z każdym metrem miasto nie przybliżało się do ciebie. Znajdowało się cały czas w martwym punkcie. Może właśnie jest to twój cel podróży - Saffron. Niestety pogoda coraz bardziej się załamywała. Piorun strzelały coraz bliżej i mocniej, a wiatr tylko wzmagał na sile. Jeden z podmuchów wiatru prawie zdołał przewrócić ciebie na bok. Powoli zaczął padać mały deszcz, który z każdą minutą przeradzał się w większą ulewę. Widziałeś jedynie trasę, po której biegniesz, wzburzone coraz mocniej morze oraz kolejne fragmenty lasu. Nagle przed tobą wyrósł potężny potwór.
Gra Daichi - Page 3 373
Siedział na nim starszy mężczyzna, który krzyczał do ciebie.
- Wsiadaj! Długo tutaj nie wytrzymasz!
Widziałeś ruch jego ust i głos dobiegający do ciebie był bardzo stłumiony. Tak bardzo wiał silny wiatr, że fale dźwiękowe rozpływały się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 18:12

Gdy zobaczyłem ogromnego Pokemona, na początku się przestraszyłem. Gdyby taka bestia mnie zaatakowała, kto wie czy w ogóle bym przeżył. Szybko jednak się okazało, że nadleciała pomoc. Niewiele myśląc, podbiegłem ostrożnie do mężczyzny i jego Pokemona, po czym wdrapałem się na jego grzbiet. Starałem się usiąść tak, by z niego nie spaść.
- Dziękuję za pomoc! - krzyknąłem do mężczyzny. Mimo że w ogóle go nie znałem, to on i jego Pokemon były jedyną deską ratunku przed rozwijającą się już nawałnicą. Z niecierpliwością czekałem, aż w końcu ruszymy i znajdziemy jakieś schronienie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyNie 24 Sie 2014, 11:32

Nawałnica coraz bardziej dawała sie wam we znaki. Przez silne porywy wiatru ogromny stwór miał nie małe problemy, aby wystartować. Co jakiś czas znosiło go. W końcu wzbił się w górę, a wtedy deszcz lunął jakby nad ten teren nadciągnął monsun. Poczułeś jakby polano ciebie wiadrem wody. Ściana deszczu całkowicie zasłaniała widoczność lecącemu smokowi. Po kilku minutach pozostawoliście za sobą sferę opadów. Wylecieliście na obszar, do kórego jeszcze nie dotarła nawałnica. Smok zaczął lądować na polanie wśród drzew, na której stał drewniany dom. Gdy mogliście zejść starzec zeskoczył ze swojego pokemona i rozpoczął wydawanie poleceń.
- Wszyscy do środka! Zabezpieczyć wszystkie okna i drzwi.
Ujrzałeś jak grupa młodych ludzi w ukropie pomaga starcowi przygotować dobytek przed nadciągającą burzą. Już teraz w tym miejscu wzmagał się wiatr. Drzewa powoli kołysały się na wietrze.
- Oby huragan osłabł przed wejściem na ląd. A tu już do środka! - krzyknął do ciebie twój wybawca z opresji machając do ciebie ręką.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyNie 24 Sie 2014, 12:12

Byłem pod wrażeniem, jak grupa młodych szybko i sprawnie wykonuje polecenie wydawane przez starca. Nie miałem pojęcia kim są ani co tutaj robią, ale byłem im wszystkim wdzięczny za ratunek przed huraganem. Przez chwilę przeszło mi przez myśl że może i ja się do czegoś przydam, ale szybko stwierdziłem że to zły pomysł, pewnie bym tylko przeszkadzał. Wykonałem więc posłusznie polecenie mężczyzny i szybko wbiegłem do środka domu. Gdy już byłem wewnątrz, od razu zdjąłem bluzę, ponieważ była cała przemoczona. Zapewne nie tylko ona, ale nie miałem ubrań na zmianę, więc musiałem czekać na rozwój wydarzeń. Chciałem się też dowiedzieć, kim są Ci ludzie i co w ogóle tutaj robią. Postanowiłem wyjąć PokeNav z nadzieją, że pokaże mi on gdzie mniej więcej się znajduje.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyPon 25 Sie 2014, 11:28

Wiatr na zewnątrz hulał jak szalony, a czarne chmury szybko napłynęły nad obszar lasu i domku pośród niego. Zrobiło się bardzo ciemno przez co w środku dnia zostało zapalone światło wewnątrz budynku. Porywy wiatru coraz śmielej wyginały drzewa, a na zewnątrz latały luzem lekkie przedmioty. Co pomniejsze rośliny były wyrywane z korzeniami. W końcu jeden z chłopaków zapytał starca.
- Profesorze! Może pan wytłumaczyć nam powstawanie tego zjawiska?
- No tym etapie to powinniście mieć to w jednym paluszku. Aby mógł powstać huragan muszą być spełnione pewne warunki takie jak rozkład temperatury i wilgotności w atmosferze powinien sprzyjać powstawaniu mocno wypiętrzonych chmur burzowych oraz temperatura wody powierzchni oceanu powinna przekraczać 26 stopnie.

Tutaj nastał krótki wykład na temat powstawania tego zjawiska. Wspomniane zostało jeszcze o odległości od równika, stałej prędkości. Po skończeniu wykładu w okolice domu uderzył piorun. Usłyszeliście ogromny zgrzyt, a fala uderzeniowa zatrzęsła wszystkim w budynku. Drzewo, w które trafił piorun zostało złamane i górna część spadła jedynie kilkanaście metrów od waszego schronienia.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyPon 25 Sie 2014, 14:43

Słuchałem z zainteresowaniem wykładu, jak się okazało, profesora. Szybko domyśliłem się, że ta grupka to jego uczniowie. Poczekałem, aż starzec skończy mówić, po czym odezwałem się.
- Profesorze, chciałbym podziękować za ratunek. Naprawdę nie wiem jakbym sobie poradził gdyby nie pan. - powiedziałem, uśmiechając się lekko, po czym dodałem - Ale właściwie... to gdzie jesteśmy? Podczas lotu nie widziałem dokąd zmierzamy.
Usłyszałem trzask łamanego drewna i trochę się przestraszyłem. Miałem nadzieję, że wkrótce huragan się skończy. Utraciłem już nadzieję że dotrę do Saffron City przed zmrokiem, chyba że miasto jest naprawdę blisko.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyWto 26 Sie 2014, 16:50

Starszy mężczyzna zaśmiał się głośno po czym podał ci kubek gorącego napoju.
- Pij, bo z pewnością przemarzłeś, tak samo jak ja. Chociaz moje krążenie już nie tak i w upalny dziem bym się opatulił. Raczej dziękuj mojemu Salamace! Temu smokowi, dzięki któremu się tu znalazłeś. To on wypatrzył ciebie tam. - profesor dał znał komuś i ten po chwili przyniósł ci suche ubranie. - Przebierz się inaczej przeziębisz się. A twoje ubrania zaraz wysuszymy. Tam jest łazienka. A my ogólnie jesteśmy jakieś dziesięć kilometrów do Safron.
- Profesorze, a czy tę burze mógł wywołać legendarny pokemon Zapdos? - zapytała jedna z dziewczyn, po czym jej mentor się roześmiał.
- Dorosła dziewczyna! Na studiach i wierzy w bajeczki. Cóż ... - zawiesił tutaj na chwilę głos - Niczego nie można wykluczyć. W końcu te bajki równiez mają swoje podstawy w realnych zdarzeniach. Kto wie, może właśnie nad nami jest i lata ten Zapdos.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyWto 26 Sie 2014, 17:18

Po wysłuchaniu odpowiedzi profesora na temat legendarnego Pokemona postanowiłem pójść się przebrać. Skierowałem się więc do łazienki i gdy już w niej byłem, zmieniłem przemoczone ubrania i wziąłem je ze sobą, by przekazać je komuś, kto pomoże mi je wysuszyć. Gdy już to uczyniłem, ponownie usiadłem na swoje miejsce. Poczekałem, aż nikt nie będzie mówił, po czym zwróciłem się do starca.
- Co to właściwie za miejsce? Wnioskuje że pan jest profesorem, a wszyscy tutaj to pana uczniowie, to jakaś szkoła?
Poczekałem na odpowiedź, po czym zadałem kolejne pytanie.
- Nie chciałbym nadużywać pańskiej gościnności, ale czy będę mógł tutaj zanocować jeśli burza nie skończy się zbyt szybko? Oczywiście zapłacę za nocleg.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 11:41

- Tak. To są moi studenci. Wykładam przedmioty z zakresu meteorologii i hydrologii własnie na uniwersytecie w Saffron. A to taka nasza zamiejscowa stacja badawcza, w której odbywamy część zajęć.
Teraz własnie ujrzałeś więcej szczegółów. Znajdowła się tutaj zwykła tablica szkolna, mnóstwo książek i różnego sprzętu laboratoryjnego.
- Spokojnie takie huragany mogą trwać długo, jednak ten już traci na sile. - powiedział profesor
To co mówił okazało się prawdą. Wiatr powoli tracił na sile i wygląda na to, że burza bardzo szybko się skończy. Pozostaje czekać i liczyć, że te następne kilometry do miasta przebiegną bez większych komplikacji. Studenci jeszcze z czymś rozmawiali z profesorem, dotyczyło to przede wszystkim o sposobie zaliczenia tych zajęć.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 18:23

Poczekałem aż studenci skończą rozmowę z profesorem, po czym odezwałem się ponownie.
- Jak pan myśli, czy uda mi się dotrzeć do Saffron jeszcze dzisiaj? - spytałem profesora, wyglądając przez okno. Miałem nadzieje że burza nie pokrzyżuje moich planów. Musiałem pamiętać jeszcze o jednej rzeczy - przed wyruszeniem w dalsza drogę powinienem zabrać swoje rzeczy, które aktualnie się suszą. Po odpowiedzi starca rozejrzałem się po pomieszczeniu.
- Jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim za pomoc, gdyby nie wy wraz z moimi Pokemonami mogliśmy mieć niemałe problemy... - dodałem po chwili, uśmiechając się do wszystkich zgromadzonych.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 20:01

Profesor pośpiesznie wyjrzał za okno. Coś pod nosem zadumał i z całą pewnością w głosie odpowiedział ci:
- Jak ruszysz teraz to zdążysz na pewno. I nie bój się niczego. Cały wiatr ustał, jedynie co lekkie podmuchy. Jednak one nie sa ani trochę groźne. Zatem powodzenia.
Studenci pokiwali ci w podzięce za miłe słowa po czym otrzymałeś swoje ubrania. Całe i suche. Oprócz tego otrzymałeś suchy prowiant, w skład którego wchodziła drożdżówka, woda i wafelek. Typowo studencki posiłek. Profesor wyszedł z budynku aby oszacować straty. Wyglądając za niego dostrzegłeś jedynie powalone drzew pozbawione kory po uderzeniu pioruna. Większych strat nie ma. Pozostaje ruszać ku przygodzie.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 20:50

Podziękowałem studentom za miły gest, pożegnałem się ze wszystkimi i postanowiłem wyruszyć dalej. Stwierdziłem że póki co będę podróżował bez Espurra, ponieważ i tak był ze mną cały dzień. Sprawdziłem na mapie w którą stronę mam się kierować, schowałem wszystkie rzeczy do plecaka, natomiast wafelka otworzyłem z zamiarem zjedzenia go. Ruszyłem więc naprzód, zajadając się w międzyczasie wafelkiem i zastanawiając się, czy wiele niespodzianek jeszcze czeka mnie tego dnia. Spotkałem wiele więcej ludzi niż się tego spodziewałem. Co ciekawe, wszyscy byli dla mnie mili i przyjaźni, co w dzisiejszych czasach nie zdarza się łatwo. Podczas przemyśleń stwierdziłem, że chętnie napiłbym się wody, postanowiłem więc wyjąc ją z plecaka i zaspokoić pragnienie, po czym ruszyłem w dalszą wędrówkę. Cel: Saffron City.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 07:26

Wyruszyłeś dalej w kierunku miasta docelowego. Temperatura poiwetrza dstartycznie spadła po przejściu frontu burzowego, jednak już teraz nic ci nie grozi. Ciemne chmury suną po niebie i nic z siebie nie dają. Ani błyskawic, ani deszczu. Po otwarciu wafelka okazało się, że jest to zwyczajny przysmak polany mleczną czekoladą. Woda doskonale ukoiła pragnienie. W pewnej chwili usłyszałeś skrzeczenie. Ujrzałeś wysoko w chmurach coś co przypominało ptaka. Cały był żółty, a co jakiś czas emanował iskrami jakby małymi piorunami. Nie był widoczny dla ciebie długo. Po kilkunastu sekundach zniknął pomiędzy chmurami. Wtady jednak na ziemi zauważyłeś innego pokemona. On też miał na swoim futrze małe iskierki. Widocznie pogoda sprzyjała elektrycznym stworzeniom. Malec spojrzał na ciebie i do końca nie wiedział co się dzieje. Jednak przyjął bojową pozycję.
Gra Daichi - Page 3 403
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 10:26

Widząc na chmurach przedziwną istotę, nie miałem pojęcia co to może być. Niestety nie zdążyłem się temu przyjrzeć, ponieważ zniknęło bardzo szybko. A co, jeśli to... - pomyślałem, jednak przerwał mi inny Pokemon, który stanął mi na drodze. Od razu zauważyłem, że ten elektryczny stworek nie wie do końca co się dzieje. Postanowiłem spróbować innych metod niż walka. Powolnym ruchem zdjąłem plecak i położyłem go na ziemi, po czym przykucnąłem. Spokojnym ruchem włożyłem rękę do środka by znaleźć drożdżówkę, którą niedawno dostałem od studentów. Gdy już ją znalazłem, oderwałem kawałek i położyłem na rękę, wyciągając w stronę Pokemona.
- Nie bój się, spróbuj - powiedziałem spokojnym głosem i z zaciekawieniem obserwowałem Pokemona.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 10:34

Wszystko przebiegało spokojnie i sprawnie. Tajemniczy pokemon nie robił żadnych gwałtownych ruchów tylko przyglądał się temu co wykonujesz. Kiedy wyciągnąłeś do stworzenia rękę z kawałkiem drożdżówki ten nieśmiało zrobił pierwszy krok. Jednak potem zatrzymał się i wypuścił w twoim kierunku kilka iskier ze swojego futra. Spojrzał na ciebie swoimi ślepiami i ponownie wykonał powolne ruchu. Kiedy znalazł się w zasięgu ręki uważnie obwąchał dłoń oraz kawałek jedzenia. Cięgle na ciebie patrząc złapał w pyszczek fragment bułki po czym szybko odbiegł w bezpieczną dla niego odległość. Cały czas miałeś go w zasięgu wzroku. Malec skonsumował "ukradziony" posiłek i lekko nabrał odwagi. Teraz już chętniej do ciebie podszedł. Cóż może bez walki na prawdę się obejdzie.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 10:56

Z lekkim niepokojem oglądałem kolejne ruchy elektrycznego Pokemona. Szybko jednak odetchnąłem, gdy poczęstunek podziałał. Poczekałem aż zjadł zabrany kawałek, po czym urwałem kolejny i położyłem go na rękę, znowu wystawiając w stronę Pokemona. Uśmiechnąłem się do niego przyjaźnie. Gdy tylko zjadł kawałek, podsuwałem mu kolejny. Chciałem by nabrał do mnie zaufania i nie bał się mnie.
- No chodź mały, nie bój się! - powiedziałem z uśmiechem, czekając aż Pokemon znowu zechce skonsumować drożdżówkę.


Ostatnio zmieniony przez Daichi dnia Czw 28 Sie 2014, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 11:31

Mały pokemon za kolejnym razem nie potrzebował już większej zachęty. Podszedł zdecydowanie odważniej w twoim kierunku i ponownie wziął z twojej dłoni fragment drożdżówki. Teraz już nigdzie nie odchodził, a zjadł ją ze smakiem przy tobie. Po czym wziął kolejny fragment, który mu przygotowałeś. Stworzenie zdecydowanie się przyzwyczaiło do ciebie i nie chciało nawet zbyt odchodzić od twojej postaci. Gdy zaprosiłeś go do siebie maluch podszedł i zdecydowanie łasił się. Delikatnie przytulał się do twojej nogi i próbował wskoczyć na kolana. Kiedy w oddali zagrzmiał ostatni grzmot, pokemon tak się wystraszył, że wskoczy na kolana. Zrobił jednak to nie fortunie i razem z tobą poleciał na ziemię. Właśnie leżeliście na mokrej trawie. Z tego powody maluch lekko posmutniał i spuścił głowę. Obawiał się możliwej reakcji.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 11:38

Gdy przewróciliśmy się wraz z nowo poznanym Pokemonem, roześmiałem się. Spróbowałem usiąść na trawie, po czym pogłaskałem stworka uśmiechając się do niego.
- Nic się nie stało! - powiedziałem, by go nieco uspokoić, ponieważ widziałem że posmutniał. Poczekałem chwilę, po czym zwróciłem się do niego, ciągle gładząc go po grzbiecie.
- Jesteś bardzo sympatyczny, wiesz? Może chciałbyś podróżować razem ze mną? Gdy skończyłem mówić, poszperałem po kieszeniach by znaleźć pusty PokeBall. Następnie pokazałem go Pokemonowi i czekałem na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:01

Kiedy uspokoiłeś nowo poznanego pokemona, ten miło się uśmiechnął i od razu zeskoczył z kolan by móc się z tobą pobawić. Słuchał uważnie twoich słów przekręcał głowę w raz jedną, a raz drugą stronę. Próbował zrozumieć o co ci chodzi. Kiedy ujrzał tajemniczo dla niego wyglądający przedmiot był nim zainteresowany. Podskoczył do góry i od razu złapał go swoimi zębami. Odszedł kawałek i zaczął się bawić czerwono białą kulką. Nie umyślnie również nacisnął guzik na pokeballu. Sprawiło to, że w kilka sekund stworzenie zniknęło w czerwonej poświacie. Kulka kilka chwil się gibała, aż w końcu światełko zmieniło swoja barwę na białe i pozyskałeś nowego towarzysza w podróży. W podróży to różnie bywa, ale i takie przypadki się zdarzają. Nie pozostało nic innego jak korzystać z okazji i ruszać.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 15:58

Ucieszyłem się gdy Pokemon złapał się w PokeBalla. Podniosłem go z ziemi i wypuściłem.
- Witaj w drużynie! - powiedziałem wesoło i uśmiechnąłem się do niego, po czym pogłaskałem po futrze. Następnie wyjąłem PokeDex, by dowiedzieć się co nieco o nowym towarzyszu. Gdy już pozyskałem wszystkie niezbędne informacje, schowałem Pokemona do PokeBalla i ruszyłem w dalszą wędrówkę. Miałem nadzieję że już niedługo dojdę do Saffron, chociaż dzisiaj już nic mnie nie zdziwi, tyle się wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 16:13

Nie trwało długo i już nowy towarzysz pojawił się ponownie przed tobą. Pokemon wesoło podskoczył i spokojnie potem czekał aż zakończy się proces skanowania. Po kilkunastu sekundach na ekranie pokedexa pojawiły się szczegółowe dane na temat twojego nowego kompana.

Pokedex napisał:
Gra Daichi - Page 3 03
Shinx Gra Daichi - Page 3 Male
Lv. 6 [0/100 EXP]
Natura: Przyjacielska
Ataki: Tackle, Leer
Sp. Attack: -
Sp. Attack limit: 0%
Ability: Rivalry

Po tym Shinx zgodnie i bez większych obaw powrócił do swojego pokeballa. Szykowała się kolejna podróż do miasta. Słońce zachodziło coraz szybciej, a w połączeniu z chmurami zmrok zapadał znacznie szybciej. Jednak miałeś sporo szczęścia, ponieważ dotarłeś do miasta. Oficjalnie stoisz pod znakiem zapraszającym do Saffron. Wszystkie ulice są rozświetlone. Po drodze mijałeś kilku ludzi, którzy nie zwrócili nawet na ciebie uwagi. Zegar na wieży w centrum właśnie zabił osiem razy.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 16:59

- Witaj, Saffron City! - powiedziałem do siebie z uśmiechem na ustach stojąc przed wejściem do miasta. Zegar wybił godzinę ósmą. Stwierdziłem, że pewnie szkoła liderki jest już zamknięta, postanowiłem udać się więc do PokeCenter. Miałem nadzieję, że będę mógł tam wynająć pokój i się przespać. Jak pomyślałem tak też zrobiłem. Zacząłem poszukiwania Centrum Pokemon, a jeśli już je znajdę, wchodzę do środka. Następnie od razu kieruje się do recepcji.
- Dobry wieczór, czy mógłbym wynająć pokój na jedną noc? - pytam grzecznie, uśmiechając się przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 19:47

Skierowałeś swoje kroki ku Centrum Pokemon. Bez trudnu wypatrzyłeś budynek w centrum miasta. Już na początku rynku nad budynkami widniał sporych wielkości czerwony znak w kształcie litery P. Przywitały ciebie przy wejściu samo otwierające się drzwi i po chwili znalazłeś się w środku. Za ladą przebywała własnie jedna z sióstr Joy, która widząc jak się zbliżasz od razu wstała ze swojego krzesła i udzieliła co wszelkich porad.
- Oczywiście, że tak. Nasze centrum jest otwarte dla wszystkich. Akurat zdążyłeś również na posiłek. Jak usiądziesz w naszej stołówce wkrótce otrzymasz posiłek. Czy może coś jeszcze?
Miła siostra Joy z usmiechem na twarz zameldowała ciebie w ich małym hotelu. Po czym podając ci klucz do pokoju wskazała ręką na znajdującą sie na prawo stołówką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Daichi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Daichi
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Daichi Ryu - Box
» Test Daichi
» Daichi vs PoeOne
» #84 Daichi || Violet GYM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: