Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Daichi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPią 29 Sie 2014, 11:37

- Dziękuję bardzo - powiedziałem uśmiechając się do siostry Joy i biorąc od niej klucz. Następnie skierowałem się w stronę przez nią wskazaną. Mimo że niedawno jadłem, to stwierdziłem że chętnie zjem co nieco na kolację, by jutro wstać z pełnymi siłami, ponieważ prawdopodobnie czekał mnie ciężki dzień. Wszedłem więc do stołówki i rozejrzałem się po niej. Gdy tylko coś znajdę, siadam na miejsce i czekam na posiłek. Gdy już go otrzymam, jem go powoli obserwując ludzi znajdujących się w stołówce. Kto wie, może jest tu ktoś znajomy?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPon 01 Wrz 2014, 13:23

Stołówka w tym Centrum była sporych rozmiarów, z tego powodu zmieściło się tutaj dośc duża liczba stolików. Wszystkie siedzenia posiadały czerwone obicia tak jak dominujący kolor w każdym z budynków tego typu. Po krótkim rekonesansie odnalazłeś wolny stolik. Rozglądając się po pomieszczeniu nie spotkałeś jednak żadnej ze znajomych ci postaci. Kilka minut później podeszła do ciebie Cheansey, taka sama, która rano porwała Megan i przyniosła tobie na tacy kolację. Posilając się ponownie spoglądałeś na ludzi. Dostrzegłeś dwie dziewczyny, które na pierwszy rzut oka wyglądały na wieloletnie przyjaciółki, zakochaną parę oraz grupę młodzieńców, którzy cały czas przekrzykiwali się. Starali się dowieść kto jest lepszym trenerem i zakładali się o wygraną w tutejszej sali. Dość interesujące towarzystwo.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPon 01 Wrz 2014, 20:52

Po zjedzeniu posiłku postanowiłem opuścić stołówkę. Wstałem powoli i przeszedłem do holu. Następnie podszedłem do siotry Joy, z którą wcześniej rozmawiałem.
- Czy mogę zostawić tu swoje Pokemony na noc? - spytałem, uśmiechając się do rozmówczyni, po czym przekazałem jej PokeBalle. Później skierowałem się do miejsca z pokojami i próbowałem znaleźć numerek swojej kwatery. Gdy już to zrobiłem, przekręciłem klucz w zamku i ziewając wszedłem do środka. Następnie poszedłem do łazienki, by wziąć kąpiel, a później położyć się do snu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPią 05 Wrz 2014, 09:40

- Oczywiście! Nie ma problemu. Twoje pokemony z samego rana będą wypoczęte.
Siostra Joy z dużym uśmiechem przyjęła od ciebie pokeballe, które za chwilę przeniosła do osobnego pokoju zaraz za ladą. Po czym jak wróicła od razu życzyła ci spokojnej nocy. Droga by znaleźć swój pokój nie była wcale taka trudna. Po wejściu na pierwsze piętro twój pokój znajdował się zaraz przy samej klatce schodowej. Po przekręceniu zamku w drzwiach wszedłes do środka. Nie był to luksusowy apartament. W pomeiszczeniu znajdowało się pojedyncze łóżko ze świeżą pościelą, biurko, krzesło, mała półka oraz przyczepiony do ściany malutki telewizor. Kąpiel przebiegła bez żadnych przeszkód, w łazience była ciepła woda, co by móc się zrelaksować po dzisiejszym pełnym wydarzeń dniu. A kiedy położyłeś się spać, sen odpadł ciebie bardzo szybko. W końcu obudziłeś się rano następnego dnia. Noc przebiegła bez większych problemów.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPią 05 Wrz 2014, 16:51

Zaraz po przebudzeniu poszedłem do łazienki i umyłem twarz, ręce, zęby. Gdy wróciłem do pokoju, poszukałem wzrokiem zegarka, by dowiedzieć się która godzina. Następnie wyjąłem z plecaka swoje ubrania, które suszyły się ostatnio u profesora i założyłem je. Kiedy już byłem w swoich ubraniach, spakowałem wszystkie swoje rzeczy do plecaka i wyszedłem z pokoju, zamykając drzwi na klucz. Zszedłem schodami na dół i udałem się do recepcji.
- Dzień dobry, chciałbym odebrać swoje Pokemony i oddać klucz - powiedziałem spokojnie, kładąc klucz na recepcji i czekając na swoje Pokemony. Kiedy już je odzyskałem, ponownie zwróciłem się do Joy.
- Czy wie siostra co nieco o szkole liderki sali? Podobno przyjmuje utalentowanych osób, ale nie wiem czy to prawda.
Co prawda trochę skłamałem, ale chciałem zaczerpnąć informacji od kogoś miejscowego.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyWto 09 Wrz 2014, 11:25

Wszelkie czynności z samego rana przebiegały w jak najlepszym porządku. Po wyjściu z pokoju zauważyłeś, że w samym centrum kręci się bardzo dużo ludzi. Widocznie samo Saffron jest niezwykle pożądanym miastem lub jedynie przystankiem podczas dłuższej trasy. Gdy zszedłeś na sam parter przed ladą siostry Joy znajdowała się spora kolejka. O tej porze jedynie ona obsługiwała klientów. Z tego powodu postałeś trochę w kolejce po swoje pokemony. Kiedy w końcu dotarłeś na sam początek za tobą już stało kilkanaście osób. Wtedy za ladę podeszła druga siostra Joy, która od razu rozpoczęła przyjmowanie interesantów.
- Oczywiście! Tutaj są twoje pokeballe. - podała ci na tatce dwie pokekulki - To prawda i nie prawda. Sabrina interesuje się bardzo psychologią. W końcu ma z niej doktorat. Jednak obecnie skupia się przede wszystkim na parapsychologii. Chociaż nie wiem czy uda ci się ją obecnie zastać. Nie wiem czy już nie wyjechała do Jotho w poszukiwaniu nowych uczniów do swojej szkoły. Coś o tym wspominała. Jednak może ktoś inny ci pomoże.
Z uśmiechem odebrala od ciebie klucz oraz zaczęła obsługiwać kolejną osobę.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 16:51

Po odebraniu Pokemonów i krótkiej rozmowie z siostrą Joy wyszedłem z PokeCenter. Usiadłem na ławce po czym wypuściłem oba Pokemony.
- Witajcie. Na początku powinniście się poznać. Espurr, do naszej druży niedawno dołączył Shinx. Mam nadzieję że się polubicie. - powiedziałem i obserwowałem rakcję Pokemonów. Po chwili wyjąłem z plecaka Rare Candy, po czym dałem każdemu z nich po dwie sztuki cukierków.
- Proszę, to dla was. Dzięki temu staniecie się jeszcze silniejsi! - zawołałem ochoczo i poczekałem, aż Pokemony zjedzą przysmak, po czym schowałem je do PokeBalla. Gdy już załatwiłem tą sprawę, w końcu mogłem udać się do celu mojej podróży - Sabriny. Rozejrzałem się w poszukiwaniu budynku sali, a gdy już go wypatrzę, kieruje się w tamtą stronę, po czym niepewnie pukam do drzwi, mając nadzieję że jednak liderka jeszcze nie wyjechała.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptySro 24 Gru 2014, 11:03

Espurr nie miał żadnych problemów z nowym towarzyszem. Shinx także nie miał żadnych problemów. Pokemony ładnie się przywitały i... To by było na tyle. Nie znały się jeszcze zbyt dobrze więc nie ma czego zbytnio oczekiwać. Poczęstowałeś je cukierkami, a one z radością je zjadły.
Spoiler:
Tak więc gdy zrobiłeś już wszystko co miałeś zrobić nic nie stało na przeszkodzie do udania się do miejscowej sali. Nie trudno było ją odnaleźć. Był to jeden z większych budynków, a do tego specjalnie oznaczony logiem Ligi Pokemon. Stał na skraju miasta, a wejście znajdowało się na od strony niedużego lasu, a raczej parku. Podszedłeś do ogromnych drzwi i z pomocą ogromnej kołatki zapukałeś do drzwi. Niestety nikt się nie odzywał. Po chwili więc powtórzyłeś czynność, ale i tym razem bezskutecznie. Cóż, najwyraźniej przybyłeś jednak za późno. Gdy już miałeś odchodzić z tyłu dobiegł Cię dziewczęcy głos:
- Szukasz kogoś? - zapytała.
Była to elegancko ubrana młoda dziewczyna. Wyglądała mniej więcej tak:
Gra Daichi - Page 4 Pokemon6543
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptySob 03 Sty 2015, 23:32

Już myślałem że nikogo nie zastanę w sali, gdy nagle usłyszałem głos jakiejś dziewczyny. Odwróciłem się do niej i uśmiechnąłem się.
- Cześć. Właściwie to tak, szukam liderki sali. Podobno prowadzi szkołę dla osób utalentowanych w dziedzinie parapsychologii, chciałbym dowiedzieć się o tym nieco więcej. Wiesz coś na ten temat? - spytałem z nadzieją, czekając na odpowiedź. Wydawało mi się że dziewczyna pochodzi stąd, więc na pewno będzie posiadała jakieś informacje. Miałem tylko nadzieję, że okażą się dla mnie przyjemne.

Słaby post, wyszedłem z wprawy :c ale obiecuję że później będzie lepiej!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyWto 06 Sty 2015, 10:26

No problemo, trzeba się rozegrać :)

- Cóż muszę cię zmartwić, ale liderki sali nie ma. Wyjechała. - odparła dziewczyna ze stoickim spokojem. Przyglądała ci się w milczeniu przez chwilę, jakby twa osoba ją zaciekawiła. A może to tylko zbędne złudzenie.
- Pewnie przebyłeś długą drogę, by się z nią spotkać. Może zatem wejdziesz na chwilę, na herbatkę? - zaproponowała otwierając drzwi sali - Ach, zapomniałam się przedstawić, gdzie moje maniery. Jestem Anabel, zastępuję Sabrinę podczas jej nieobecności. - przedstawiła ci się i ruchem ręki zaprosiła do środka.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyPon 19 Sty 2015, 16:03

Słysząc że Sabrina wyjechała, poczułem rezygnację. Po chwili, jak się okazało - Anabel, zaprosiła mnie na herbatę.
- Oczywiście, chętnie się czegoś napije - odpowiedziałem i posłałem dziewczynie uśmiech. - Jestem Daichi, miło mi Cię poznać - dodałęm po chwili po czym przekroczyłem drzwi sali, udając się za dziewczyną. Wewnątrz rozejrzałem się po pomieszczeniu, po czym zwróciłem się bezpośrednio do Anabel.
- Jak juz wspomniałem, słyszałem co nieco o szkole liderki sali. Mogłabyś powiedzieć mi o tym nieco więcej? Myślałem o tym by się do niej zapisać, ale najpierw chciałbym się czegoś o tym miejscu dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyCzw 22 Sty 2015, 15:11

Anabel zaprowadziła cię do dosyć sporego pokoju, który był w kolorach jej ubrania. Wyglądał on bardzo ładnie, wszystko tam aż połyskiwało czystością. Dziewczyna wskazała ci miejsce na sofie, abyś mógł sobie usiąść, a po chwili wróciła wraz ze służącą niosącą na tacy dwie filiżanki herbaty, które położyła na stole.
- To wszystko panienko Anabel? - zapytała służąca.
- Tak możesz odejść. - odpowiedziała tymczasowa liderka sali uśmiechając się do swojej pracownicy, a następnie usiadła naprzeciw siebie biorąc jedną z filiżanek i słodząc dwie łyżeczki cukru.
- Widzę, że bardzo cię interesuje to co robi tutaj Sabrina, albo raczej co kiedyś robiła. - zaczęła spokojnie Anabel pijąc łyk herbaty - To prawda, że prowadzi tutaj coś w rodzaju szkoły, choć nie jest ona oficjalna i naprawdę niewiele osób do niej uczęszcza. Znudziły ją już osoby przychodzące do jej sali i twierdzące, że rzekomo posiadają jakieś zdolności, a gdy przyszło co do czego to... Cóż 90% osób musiało zazwyczaj opuszczać to miejsce po czasie krótszym niż 1 miesiąc. Pięć procent wytrzymywało pół roku, po czym ich zdolności okazywały się być zbyt słabe, aby móc się dalej uczyć. Nauka parapsychologii nie jest ani łatwa, ani bezpieczna dla osób, które nie posiadają dostatecznej mocy, siły woli i samozaparcia, aby dążyć do celu. Tylko nieliczna garstka osób pozostawała, by dalej się tutaj uczyć. Od niedawna Sabrina sama wybiera sobie uczniów. Jeśli dostrzeże w kimś potencjał to ta osoba ma zaszczyt uczenia się tej sztuki.[i] - zakończyła krótką historię i znów wypiła łyk herbaty przypatrując ci się uważnie. W tym momencie wszystko wzięło w łeb. Sabriny nie ma, a szkoła nie jest otwarta dla wszystkich.
[i]- Jak sądzę nie przybyłeś tutaj przypadkiem prawda? Też chciałeś dołączyć do szkoły i zacząć się uczyć panowania nad umysłem jak wielu przed tobą.
- podsumowała Anabel. Jej spojrzenie działało jak świder, którym jakby wywiercała dziurę w twoim umyśle. Wtedy z jej strony pojawiła się dosyć dziwna propozycja, całkowicie niezwiązana z tematem.
- Co powiesz na mały pojedynek? - zapytała podnosząc się z wygodnego fotelu.
Powrót do góry Go down
Daichi
Początkujący Trener
Daichi


Napisanych : 117
Dołączył : 07/08/2014
Wiek : 27

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptyCzw 22 Sty 2015, 17:25

Wsłuchiwałem się w słowa Anabel, biorąc od czasu do czasu łyk herbaty. Niestety, z każdym jej słowem moje wątpliwości nasilały się. Zawsze próbowałem poszerzać swoją wiedzę, ale sposób wypowiedzi Anabel sugerował, że mogę nie dać rady. Mimo to postanowiłem się tak szybko nie poddawać. Czując wzrok dziewczyny na sobie uśmiechnąłem się do niej i odruchowo poprawiłem włosy dłonią.
- Pojedynek? - powtórzyłem za Anabel, dotykając wolną ręką PokeBalli. Wewnętrznie czułem, że nie podołam wyzwaniu.
- Skoro zastępujesz liderkę sali, to pewnie musisz być dość dobra w walkach. Ja wyruszyłem w podróż kilka dni temu, więc szczerze wątpie by moje Pokemony mogły mierzyć się z Twoimi.
Spojrzałem na dziewczynę przepraszającym wzrokiem a po chwili uśmiechnąłem się do niej. Nie wzbudzała ona mojego zaufania, ale starałem się tego nie okazywać.
- A mógłabyś powiedzieć mi, kiedy wróci Sabrina? Chciałbym porozmawiać z nią osobiście na temat dołączenia do tej szkoły, skoro sama wybiera swoich uczniów. - spytałem bardziej poważnie, wstając z sofy i prostując się. Skierowałem wzrok w stronę dziewczyny i czekałem na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 EmptySob 24 Sty 2015, 11:20

- W takim razie udajmy się na arenę walk. - powiedziała Anabel odkładając filiżankę herbaty i wstając z fotela ruszyła ku drzwiom, którymi wcześniej weszła tutaj razem ze swoją służącą. Nie pozostało ci zatem nic innego jak podążyć za nią. Wychodząc z pomieszczenia dostrzegłeś stojącą na komodzie fotografię, na której znajdowała się Anabel i 4 innych osób. Jedną z nich była również dziewczyna w czerwonym stroju, a pozostała trójka to chłopcy w różnym wieku. Jednemu z nich towarzyszył Pikachu siedzący mu na ramieniu. Korzystając z okazji zadałeś jej pytanie o czas powrotu Sabriny.
- Kiedy wróci? Cóż... - zamyśliła się Anabel starając się przypomnieć datę jej domniemanego powrotu - Jeśli wszystko będzie przebiegać tak jak trzeba, powinna się tutaj zjawić za jakieś trzy dni.
Szliście korytarzem, a następne schodami w dół. Wkrótce dotarliście do potężnych wrót, które były zabezpieczone szyfrem. Anabel szybko wystukała kod i oto przed wami znajdowało się ogromne pole bitwy. Było ono mniej więcej wymiarów połowy boiska piłkarskiego, a sufit zawieszony dobre kilka metrów nad ziemią, tak, aby umożliwić pokemonom latającym i lewitującym swobodne poruszanie się na arenie. Anabel zajęła jedno z pól przeznaczonych dla trenerów, po czym zwróciła się do osobnika sprzątającego trybuny.
- Conor po sędziujesz nam? - zwróciła się do niego, a młody chłopak zbiegł natychmiast i zajął miejsce przeznaczone dla sędziego. Widać było po nim, że jest lekko zestresowany zaistniałą sytuacją, choć nie do końca wiadomo dlaczego. Gdy byliście już na pojedynek, wyjaśnił on wam jego zasady.
- Walka między Liderką Sali i Mistrzynią Strefy Walk Kanto, kontra wyzywającym... eee... - chłopak się zająknął, nie wiedział wszak jak masz na imię. Wtedy wkroczyła do akcji Anabel kończąc wyjaśnianie zasad.
- Będziemy walczyć 3 vs 3, dopóki wszystkie pokemony jednej ze stron nie padną. Tylko wyzywający może wymieniać pokemony. Ja zacznę.
Jak rzekła tak i zrobiła. Twoim pierwszym przeciwnikiem będzie Gra Daichi - Page 4 280
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Daichi - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Daichi   Gra Daichi - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Daichi
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Daichi Ryu - Box
» Test Daichi
» Daichi vs PoeOne
» #84 Daichi || Violet GYM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: