Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przenosiny Vaphela

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Przenosiny Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Vaphela   Przenosiny Vaphela EmptySob 16 Sie 2014, 17:58

Gra przeniesiona do działu Pinokia.
Miłej gry~!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Przenosiny Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Vaphela   Przenosiny Vaphela EmptySob 16 Sie 2014, 23:04

Wait. Nigdy nie słyszałem NIC odnośnie przenosin i NIGDY nie wyraziłem swojej zgody. Vaphel bazuje na tej wypowiedzi:

http://screenshooter.net/100081168/coxvits

Wyraźnie napisałem "i dostaniesz ZGODY potrzebne do tego". Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to oznacza że potrzebuje więcej niż jedną zgodę.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Przenosiny Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Vaphela   Przenosiny Vaphela EmptySob 16 Sie 2014, 23:11

Przyjrzałam się sprawie i szczerze mówiąc, jak dla mnie - zgody poprzedniego MG nie masz.
Widzę, że teraz będę musiała się dopytywać wszystkich o wszystko, bo już nie można być pewnym słów użytkowników.

Widzę tu konflikt. Nie wiem, czy ReBorn wyraża zgodę, czy nie - obojętne mi to. Gra została przeniesiona do Pinokia - od was zależy, czy mam ją przenieść znowu do ReBorna, czy zostawić u nowego MG.
Moja propozycja: niech gra zostanie tam, gdzie jest teraz.

Ale i tak, Vaphel dostanie karę za "oszustwo", bo jako Administrator poczułam się urażona kłamstwem. A tym bardziej musiał się tak poczuć ReBorn.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Przenosiny Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Vaphela   Przenosiny Vaphela EmptySob 16 Sie 2014, 23:17

Jeśli tak bardzo mu się nie podoba, to niech znika. Chciał akcję w grze, to ją dostał. Jeżeli dalej mu nie pasuje coś, to niech idzie do Pinokia. Może jego nie będzie co post w grze poprawiał i upominał, że źle mu grę prowadzi, co ma w zwyczaju.

I jak to sam Vaphel napisał "krzyżyk na drogę".
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przenosiny Vaphela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Vaphela   Przenosiny Vaphela Empty

Powrót do góry Go down
 
Przenosiny Vaphela
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Vaphela
» KP Vaphela
» Bank Vaphela
» Straganik Vaphela
» Skarga na Vaphela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: