Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Geneza waszego nicku

Go down 
+9
Zefonit
ChatotPl
Yoi
Ajra
Salem
Inumaru
Vebre
Skoczny Mleczarz
Mhrok
13 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptySob 27 Wrz 2014, 15:09

Chyba każdy wie o co chodzi :D

Początkowo, na pewnym forum, chciałem nazwać się Mrok, ale ten nick był zajęty. Zaczynałem wtedy uczyć się francuskiego i śmieszyło mnie, że w tym języku r jest czytane podobnie jak h. I tak powstał mój nick, czyli Mhrok ^^
Powrót do góry Go down
Skoczny Mleczarz
Zafascynowany Pokemonami
Skoczny Mleczarz


Napisanych : 91
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Szczecin

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyNie 28 Wrz 2014, 14:16

Już od wczesnych lat młodości pragnęłam zostać mleczarzem. To forum pomogło mi spełnić dziecięce marzenia...
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyNie 05 Paź 2014, 20:25

Nie pamiętam. #bieda
Powrót do góry Go down
Inumaru
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 46
Dołączył : 07/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Wrocław, aye!

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyNie 05 Paź 2014, 21:24

Bartus było przeinaczane na Bartuś i strasznie to irytowało .o. poza tym brzmiało głupio. Po tym pierwszy raz świadomie obejrzałem anime - zwało się Law of Ueki i nikt go nie zna. Postać o imieniu Inumaru bardzo mi się spodobała i poprosiłem wtedy admina lazure stareeeego o zmianę nicku. I bum, tak powstał Inumaru! (i dopiero po 2 latach używania tego nickname'u dowiedziałem się, że Inu to pies).
Powrót do góry Go down
Skoczny Mleczarz
Zafascynowany Pokemonami
Skoczny Mleczarz


Napisanych : 91
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Szczecin

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyNie 05 Paź 2014, 21:25

Tak naprawdę kłamałam. Jestem Skocznym Mleczarzem bo starzy mnie tak nazwali. ;/
Powrót do góry Go down
Salem
Dzieciak z PokePluszakiem
Salem


Napisanych : 6
Dołączył : 08/02/2015

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyNie 08 Lut 2015, 23:26

Kocham wiedźmy ok
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyPon 09 Lut 2015, 08:23

Bardzo interesuję się tematami około magicznymi, mitologicznymi, kulturowymi. Z tego powodu w języku hindi mój nick oznacza wiedźmę.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 12 Lut 2015, 08:18

Mój nick nie ma jakiejś głębokiej genezy. Zazwyczaj skupiam się na tym, by dobrze brzmiał i mi się podobał. Chciałem oderwać się od starego nicku, dlatego taka zmiana.
Powrót do góry Go down
ChatotPl
Dzieciak z PokePluszakiem
ChatotPl


Napisanych : 14
Dołączył : 24/02/2015
Skąd : z daleka

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 26 Lut 2015, 15:48

Chciałem nazywać się Papi58 (nick zajęty) na Youtubie i zacząłem się zastanawiać jak tu się nazwać noto Papi wzięło się od papugi (bo je lubię) lubię także pokemony jedyny pokemon papuga to Chatot chciałem pokazać że jestem z polski noto dodałem Pl i proszę bardzo oto mój nick.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 26 Lut 2015, 15:52

Nivis z łaciny to śnieg, kiedyś potrzebowałem imienia dla postaci mieszkajacej w chłodnej krainie, ogólnie związanej z chłodem i tak wyszło :P
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 26 Lut 2015, 17:06

Cosplay Szkocji z APH, miłość do Szkocji. Więc dość oczywiste. c:
Powrót do góry Go down
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 26 Lut 2015, 17:28

Na innym forum moja postać nazywała się Dia Daria Lucrez, pseudonim DeeDee. Przyległo to do mnie, przyzwyczaiłam się i stąd Dee :D
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptyCzw 26 Lut 2015, 18:42

Cóż akurat rozpoczynałem swoją przygodę w internetach, gdy trafiłem na firmę obuwniczą Wojas. Myślę sobie "Dobry materiał na nick w internetach, a poza tym nie tak banalne jak Wojtas". Założyłem pocztę, a właściwie chciałem założyć. Nick okazał się być zajęty i pasowało dodać cyfry. Jako, że bardzo lubiłem swoja klasę w gimnazjum, a było nas 21 to taka też liczba została dopisana dodatkowo z zerem.
Powrót do góry Go down
Okultysta
Zafascynowany Pokemonami
Okultysta


Napisanych : 56
Dołączył : 03/04/2015
Wiek : 27
Skąd : Milówka

Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku EmptySob 04 Kwi 2015, 20:58

A ja szukałem jakiegoś nicku, którego będę mógł używać w różnych miejscach, a że chciałem coś niebanalnego + by było związane z magią, zjawiskami paranormalnymi itd., bo bardzo lubię te klimaty. Tyle.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Geneza waszego nicku Empty
PisanieTemat: Re: Geneza waszego nicku   Geneza waszego nicku Empty

Powrót do góry Go down
 
Geneza waszego nicku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Użytkownicy :: Gry Forumowe-
Skocz do: