Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Dante'go

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dante
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 22
Dołączył : 14/10/2014
Wiek : 33
Skąd : Toruń

Gra Dante'go - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dante'go   Gra Dante'go - Page 2 EmptyNie 07 Gru 2014, 22:30

- Nie wahałaś się ani przez chwilę nad decyzją czy ruszyć ze mną i z charmanderem. Co tak w ogóle zaciągnęło cię w te lasy? Jeśli mogę zapytać. Też chcesz zostać trenerką pokemon? - Zapytałem chcąc dowiedzieć się więcej o mojej nowej towarzyszce podróży. Chciałem tym samym podtrzymać trochę rozmowę, aby droga przez las nie przebiegła w niezręcznej ciszy, a co za tym idzie nie była dla nas męcząca. - Nasze pokemony bardzo dobrze się ze sobą dogadują. Chyba mają podobne nastawienie do życia. Ja swojego Charmandera dostałem niedawno i tak naprawdę staram się go jak najlepiej poznać. Myślę jednak, że robię w tym kierunku coraz większe postępy. - Uśmiechnąłem się spoglądając na dziewczynę. Chciałem pokazać, że mam przyjazną osobowość i dodać jej jakoś chęci do nawiązania konwersacji
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Gra Dante'go - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dante'go   Gra Dante'go - Page 2 EmptyWto 09 Gru 2014, 18:43

- Tak właściwie, to ja kogoś szukam. - odpowiedziała Shiemi, a po krótkiej przerwie kontynuowała swoją odpowiedź. - Szukam braci, Rina i Yukio Okumura. Chodziłam razem z nimi do szkoły, ale ostatnio zniknęli i postanowiłam ich odnaleźć. Wiem jedynie, że oboje wybrali się do Kanto. Szukali czegoś związanego z jakimiś antycznymi pokemonami. I to tyle.
Shiemi zaczęła patrzeć ku górze, jednak ona nic tak nie szukała. Najwyraźniej sprawa tych braci Okumura, była dosyć drażliwa.
- Wybacz, że ciebie tym zadręczam. - powiedziała po chwili. - Jest to moja sprawa i muszę sobie z nią poradzić sama. Zapomnij o tym, co mówiłam.
Powrót do góry Go down
 
Gra Dante'go
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: