Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przenosiny Cornela

Go down 
+2
Wojas021
Cornel
6 posters
AutorWiadomość
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptyNie 08 Mar 2015, 11:45

Obecny MG: Wojas
Przyszły MG: DeeDee
Powód Przenosin: sprzeczki co do prowadzenia gry, ogolne nie dogadywanie się na linii MG - gracz -MG
Zgoda Poprzedniego MG: jest
Zgoda Przyszłego MG: jest
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptyNie 08 Mar 2015, 11:56

Potwierdzam
Powrót do góry Go down
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptyNie 08 Mar 2015, 12:01

Potwierdzam
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptyNie 08 Mar 2015, 12:02

Uzasadnienie nie powala, no ale skoro oboje potwierdzają nie będę robił problemów.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptySro 15 Kwi 2015, 22:06

It's me. Again... Skoro poprzednie uzasadnienie nie bylo satysfakcynujace to to chyba jest lepsze.

ObecnyMG: DeeDee
Przyszły MG: ReBorn
Powód Przenosin: A wiec tak. W dniu 8marca przeniesiona zostala moja gra. Na ta chwile jest 15kwiecien i brak odpowiedzi od momentu przeniesienia, jak u Wojasa napisalam posta ostatniego tak jest do tej pory. DD jak widac w jej dziale odpowiadala pozniej w grze Astrid. Pytana DD na gg kiedy bedzie odp raz napisala ze wlasnie mi ja pisze co nie przynioslo efektow. Pare razy pozniej pisalam to nie mialam odzewu z jej str poki sprawa nie poszla dalej do Irysa i Nivisa. Od Zefa dowiedzialam sie ze DD miala do mnie pisac, a ze nastepnego dnia nie mialam wiadomosci sama napisalam i zostalam poinformowana ze ma duzo nauki malo czasu itd. Ok, rozumiem, jestem sama w klasie maturalnej mam pare spraw itd, kazdy jest czlowiekiem. Ale... Skoro nie ma czasu czemu kolejnego gracza, a nawet dwoch przyjmuje, ba nawet jednemu w przeciagu paru dni gre zalozyla. Nie chce byc zlosliwa itd ale w skrocie... Wnerwia mmie ta sytuacja.
Zgoda Poprzedniego MG: serio musi byc w takiej sytuacji? (mam zgode)
Zgoda Przyszłego MG: jest.


Ostatnio zmieniony przez Cornel dnia Sro 15 Kwi 2015, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptySro 15 Kwi 2015, 22:07

Potwierdzam.
Powrót do góry Go down
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptySro 15 Kwi 2015, 22:17

Potwierdzam.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela EmptySro 15 Kwi 2015, 23:31

Przenoszę, a DeeDee dostaje ostrzeżenie, bo nie podoba mi się cała ta sytuacja.
Jeszcze jedna tego typu sprawa i zabierzemy Ci status MG.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przenosiny Cornela Empty
PisanieTemat: Re: Przenosiny Cornela   Przenosiny Cornela Empty

Powrót do góry Go down
 
Przenosiny Cornela
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przenosiny Dee
» Cornela pudelko
» Cornela konto
» Straganik Cornela
» Przenosiny Yoi'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: