Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyNie 06 Kwi 2014, 15:24

So...Na poprzedniej Lazure była zasada że jeśli gracz bywał na forum, ale nie odpisywał w walce, po 48H ogłaszano walkower i wygraną przeciwnika. Jeżeli bywał na forum ale wspominał że nie będzie mógł odpisać, sprawy były załatwiane między userami uczestniczącymi w walce - albo była pauzowana, albo przerywana bez rozstrzygnięcia. Fajnie byłoby to oficjalnie uregulować i dodać do zasad areny, żeby w przyszłości nie było takich przypadków jak ja, trujących na cb non-stop i wkurzających tym innych...
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyNie 06 Kwi 2014, 15:46

Jak dla mnie to jest bez sensu. Takie coś jest dobre w eventach. Bo zmusza to graczy do szybkiego odpisywania. Walki są dobrowolne, więc trzeba dobrać sobie albo takich przeciwników, którzy szybko odpiszą albo nie brać w nich udziału. A tak w ogóle to chyba te walki nie polegają na tym żeby skończyły się w ciągu jednego dnia. Nie każdemu chce się za każdym razem, kiedy tylko przeciwnik odpisze pisać kolejnej taktyki. Najlepiej nauczyć się cierpliwości i po prostu trochę poczekać i nie zatruwać innym życia. Oczywiście, jeśli odpis będzie się przeciągać np. przeciwnik nie odpisuje przez tydzień i blokuje innego gracza to jak najbardziej jestem za zakończeniem walki i wygrana walkowerem. Jednak 48h to za mało, bo to nie event tylko dodatkowa atrakcja.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyNie 06 Kwi 2014, 15:50

wikkaz napisał:
Jak dla mnie to jest bez sensu. Takie coś jest dobre w eventach. Bo zmusza to graczy do szybkiego odpisywania. Walki są dobrowolne, więc trzeba dobrać sobie albo takich przeciwników, którzy szybko odpiszą albo nie brać w nich udziału. A tak w ogóle to chyba te walki nie polegają na tym żeby skończyły się w ciągu jednego dnia. Nie każdemu chce się za każdym razem, kiedy tylko przeciwnik odpisze pisać kolejnej taktyki. Najlepiej nauczyć się cierpliwości i po prostu trochę poczekać i nie zatruwać innym życia. Oczywiście, jeśli odpis będzie się przeciągać np. przeciwnik nie odpisuje przez tydzień i blokuje innego gracza to jak najbardziej jestem za zakończeniem walki i wygrana walkowerem. Jednak 48h to za mało, bo to nie event tylko dodatkowa atrakcja.

Nie każdy potrafi przewidzieć przyszłość żeby dowiedzieć się czy dana osoba będzie miała najbliższe kilka dni wolne czy może coś mu akurat wypadnie. Jeśli user jest nieaktywny, wpisał nieobecność albo nie, nie ważne - nie ma go na forum, nie wchodzi i wgl, to ok. Ale nie jeśli user wchodzi na forum i sobie to po prostu olewa.
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyNie 06 Kwi 2014, 16:09

Może i nie można, ale trochę cierpliwości by się przydało, bo z tego, co zauważyłem to ty powinieneś nad tym popracować. Nie masz odpisu o 3 dni no spoko, ale to nie jest koniec świata. Poczekaj jeszcze chwilę nic ci się nie stanie. Zobaczyłem to już jak oddałeś DNA do labu. Dopiero, co napisałeś posta i już zacząłeś dopytywać się Szkot, kiedy ci odpisze i pytałeś się o to, co chwilę. Ja czekałem 3 albo 4 dni i nawet się nie odezwałem, bo wiedziałem, że prędzej czy później odpis będzie. Cierpliwość popłaca, więc nic nikomu się nie stanie jak się trochę poczeka.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyNie 06 Kwi 2014, 16:12

wikkaz napisał:
Może i nie można, ale trochę cierpliwości by się przydało, bo z tego, co zauważyłem to ty powinieneś nad tym popracować. Nie masz odpisu o 3 dni no spoko, ale to nie jest koniec świata. Poczekaj jeszcze chwilę nic ci się nie stanie. Zobaczyłem to już jak oddałeś DNA do labu. Dopiero, co napisałeś posta i już zacząłeś dopytywać się Szkot, kiedy ci odpisze i pytałeś się o to, co chwilę. Ja czekałem 3 albo 4 dni i nawet się nie odezwałem, bo wiedziałem, że prędzej czy później odpis będzie. Cierpliwość popłaca, więc nic nikomu się nie stanie jak się trochę poczeka.

Zapytałem dwa razy. Za pierwszym razem żeby wiedzieć kiedy mniej więcej będzie miała na to czas, potem jak napisała wieczorem to zapytałem wieczorem jeszcze raz. Nie odezwałeś się? Chwała tobie. Jakiś ty wspaniały i dobroduszny. Wracając do tematu - wszystko co tu piszę obraca się wokół jednej sytuacji - gracz jest aktywny i aktywnie sobie olewa to.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyPon 07 Kwi 2014, 11:16

Popieram kwestię walkowera.

Pierwszy post ReBorna chyba dobrze podsumowuje czemu powinno się go wprowadzić
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach EmptyPon 07 Kwi 2014, 12:03

Jeszcze dziś w regulaminie Pola Treningowego pojawi się nowy punkt regulaminu, odnośnie walkowera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach   Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach Empty

Powrót do góry Go down
 
Oficjalne wpisy odnośnie nieaktywności w walkach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ograniczenie liczby ataków w walkach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: