Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mistrzowie Areny

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 16:06

Kojarzy mi się ten pomysł z Ajrą, aka Dayaną, ale nie jestem do końca pewien czy dobrze kojarzę.

Ogólnie pomysł polegał na tym że każdy typ pokemona miał "mistrza" na arenie. Co tydzień, jeśli utrzymywał tytuł, otrzymywał mały bonus do respektu, nie pamiętam dokładnie ale to były albo 3 albo 5pkt. Mistrz nie mógł odrzucać wyzwania, jeśli to robił - automatycznie tracił tytuł i traktowane to było jako walkower (czyt. porażka i utrata punktów respa według regulaminu respa). Myślałem że może warto byłoby to przywrócić, jako małą atrakcję dla areny.

Jeśli chodzi o pokemony z podwójnymi typami - jak dla mnie powinien liczyć się podstawowy typ pokemona, np. Litleo to Fire/Normal więc można go używać tylko w walce o tytuł Fire, nie Normal. Aby uniknąć "farmienia", typu że mistrz szuka walki z kimś słabszym - albo w drugą stronę, żeby starsi gracze nie wykorzystywali okazji kiedy młodszy stażem gracz zdobył któryś tytuł a nie ma jeszcze tak mocnych poków jak inni, proponuje aby rozrzut leveli w walce o tytuł nie przekraczał +/- 3 leveli. Nie jest to miażdżąca przewaga, więc powinno to być w miarę sprawiedliwe.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 19:53

Dodaj możliwość odrzucenia tytułu. Please. Nie każdy posiadacz np. smoka chce tysiąca walk bo wygrał jedną.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 19:57

Wiesz, biorąc pod uwagę że miałbyś dodawany respekt za to - jeżeli to przejdzie w tej formie - to nie wiem czy się opłaca odrzucać, ale nie wiem czy to byłby problem. Jak ktoś nie chce respektu to czemu nie, może go odrzucić.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 22:11

Taaak, pamiętam to :D Było fajne i jestem za!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 23:18

ReBorn napisał:
np. Litleo to Fire/Normal więc można go używać tylko w walce o tytuł Fire
Litleo jest Normal/Fire o:

Wiecie, że ja wielką zwolenniczką walk nie jestem, ale jeśli chcecie coś takiego na forum. Nie ma problemu. Tylko musiał by się ktoś tym zajmować, bo nie pamiętam jak wyglądało to na starej Lazure.

Więc zanim ewentualnie weszło by to w życie chciałabym żeby ktoś mi to ładnie opisał z jakby mini regulaminem itp c:
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyNie 06 Kwi 2014, 23:20

Mogę się tym zająć :3
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny EmptyPon 07 Kwi 2014, 12:01

Tak więc przed wprowadzeniem pomysłu w życie czekam na prototyp regulaminu tutaj, bądź na PW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mistrzowie Areny Empty
PisanieTemat: Re: Mistrzowie Areny   Mistrzowie Areny Empty

Powrót do góry Go down
 
Mistrzowie Areny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mistrzostwo Areny: Duch
» Mistrzostwa areny: Normal
» Walka o Mistrzostwo Areny Water: ReBorn-Berry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: