Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przejmij i schowaj MB :D

Go down 
AutorWiadomość
TheOldKorag
Dzieciak z PokePluszakiem
TheOldKorag


Napisanych : 7
Dołączył : 28/06/2015
Wiek : 26
Skąd : Lublin

Przejmij i schowaj MB :D Empty
PisanieTemat: Przejmij i schowaj MB :D   Przejmij i schowaj MB :D EmptyPon 29 Cze 2015, 16:28

Witam :D
Gra jest super, spotykałem ją praktycznie na każdym pbf'ie o pokach na jakim byłem, szczerze zdziwiło mnie że nie macie tu tego :)

K, wiec celem tej zabawy jest przejęcie masterballa.
Bekowe posty jak najmilej widziane

Przykład.
Mam masterballa. Wkładam go na głowę, dla niepoznaki.

Ktoś, kto zechce go przejąc, musi wymyślić sposób, aby mi go odebrać.
Przykładowy post:

..Zakładasz masterballa na głowę, zaczyna wiać silny wiatr. Rozkładam sieci w powietrzu, łapie masterballa, i chowam pod łóżkiem gdy nikt nie widzi..

Następny ktoś napisze: [przykład]

..Po schowaniu masterballa pod łóżkiem, zapraszasz mnie do domu, i bawimy się w łóżku. Wreszcie łóżko załamuje się pod nami, i znajduje masterballa. Łapię go szybko, i wybiegam z domu. Chowam masterballa w lodówce..

i tak dalej.

Niedozwolone akcje:
- nie można zniszczyć masterballa
- nie można oddać masterballa w ręce zakonspirowanej uzbekinstańskiej mafii

Więc zacznijmy, puśćcie wodze fantazji :)
Ok,Ja zaczynam.
Idę sobie drogą i widzę ogromną plamę fekaliów. Już miałem odejść dalej gdy kątem oka zobaczyłem coś różowego, pięknie połyskującego w akompaniamencie wymiocin. Podszedłem do nich, sięgnąłem ręką i... wydobyłem Masterballa !
Znając wartość tego przedmiotu, postanowiłem że schowam go w przedniej kieszeni i poszedłem po bułki :D
Powrót do góry Go down
 
Przejmij i schowaj MB :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Użytkownicy :: Gry Forumowe-
Skocz do: