Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mhrok vs Nivis

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Mhrok vs Nivis Empty
PisanieTemat: Mhrok vs Nivis   Mhrok vs Nivis EmptySro 01 Lip 2015, 22:16

Cytat :
Dom Szpilek
Jest to niezwykła arena, gdyż jako jedna z niewielu nie znajduje się na świeżym powietrzu. Miejscem walki w tym wypadku jest ogromna jaskinia krasowa, której sklepienie znajduje się na wysokości jakichś sześciu metrów. Zewsząd wystają ostre stalaktyty i stalagmity od których miejsce to bierze swą nazwę. Nie ma tu zbyt wiele światła, jedynym jego źródłem są podwieszone na miękkiej skale stare lampy, które to co jakiś czas odmawiają posłuszeństwa.
Pogoda: Normalna
ZACZYNA NIVIS!
Przedział poziomów 10-30.
Walczcie!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Mhrok vs Nivis Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Nivis   Mhrok vs Nivis EmptySro 01 Lip 2015, 22:39

- Hariama do ataku! Zacznij od szybkiego Power-Up Punch! Uderz przeciwnika ze wszystkich sił starając się go nieco odrzucić, żeby nie mógł wykonać kontrataku! Skorzystaj ze sposobności i dopadnij do niego, zanim zdąży się otrząsnąć! Gdy będziesz blisko przygrzmoć w niego trującym atakiem! Poison Jab! Czym prędzej zacznij szykować się do dalszej walki zbierając siły z pomocą Focus Energy! Zaraz po tym popędź do swojego rywala! Złap go za ogon, zakręć w powietrzu i wykonaj Circle Throw! Rzuć Trecko tak, aby upadł tuż przed tobą! Zaraz po tym wskocz na niego! Przyduś go do podłoża swoją ogromną masą, a może nie będzie trzeba więcej ciosów! Teraz przyłóż mu ze wszystkich sił Fire Punchem! Puść roślinnego stworka i pozwól mu zwiększyć dystans! Niech pomyśli, że jest bezpieczny, a gdy to się stanie ciśnij w niego głazem ze Smack Down! Niech ogromny kamlot unieruchomi go choć na chwilę! Skorzystaj z tego, w czasie, w którym będzie musiał się spod niego wydostać zmniejsz dystans jak najbardziej! Odczekaj, aż się wydostanie i od razu potraktuj go Posion Jabem! Wgnieć go swoją pięścią w szklany most od góry i od razu złap go jedną dłonią! Unieś gekona do góry podbić go do góry i uderz Fire Punchem!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Mhrok vs Nivis Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Nivis   Mhrok vs Nivis EmptySro 01 Lip 2015, 22:47

Miejsce, w którym teraz miałem okazję walczyć, było naprawdę interesujące. Nigdy nie miałem okazji widzieć takiego pięknego miejsca, dodatkowo w pełni utworzonego przez naturę. Gdy tylko zobaczyłem mojego przeciwnika, przywitałem się z nim i wypuściłem na arenę Treecko.
Treecko, jak tylko zobaczysz swojego przeciwnika, od razu na niego zaszarżuj, po czym uderz w niego silnym Aerial Acem. Następnie zacznij krążyć wokół Hariyamy, co jakiś czas przyśpieszając swoją prędkość przy pomocy Quick Attacku. Gdy zobaczysz, że twój przeciwnik zaczyna być zdezorientowany, uderz go prosto w jego wnętrze Aerial Ace'm. Później użyj Mega Drain, żeby wyssać z podopiecznego Nivisa energię witalną i odnowić nią część swojego zdrowia. W razie ataku ze strony przeciwnika wykonaj unik, a następnie kontratakuj szybkim Aerial Ace'm. Następnie ponownie zaszarżuj na Hariyamy i staranuj go potężnym Aerial Ace'm. Po ataku kontaktowym, przyszedł czas na atak z dystansu. Wyślij prosto w twarz swojego przeciwnika Energy Ball. Wtedy ponownie zaszarżuj na podopiecznego Nivisa i ponownie uderz w niego szybkim i zwinnym Aerial Acem.
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Mhrok vs Nivis Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Nivis   Mhrok vs Nivis EmptyCzw 02 Lip 2015, 08:56

Nie dość że Hariyama musiał być bardzo delikatnym żeby nie zamordować pokemona Mhroka...no to chyba na tyle. Treecko próbował swoich sił w kontratakach, Haryiama przeważał jednak doświadczeniem, poziomem, statystykami i czym się dało, w tym też masą ciała. Skuteczne ruchy takie jak Fire Punch zapewniły mu wysokie zwycięstwo, okupione stosunkowo niewielkimi stratami.
Haryiama: 75% HP
Treecko: 0% HP

Cytat :
Treecko+ 1 Level
Haryiama+ 0,2 Level+ 25% EXP (typ tygodnia)+ 10% Sp. Attack Limit
I respekt dla Nivisa 2, ale Mhroka -1.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mhrok vs Nivis Empty
PisanieTemat: Re: Mhrok vs Nivis   Mhrok vs Nivis Empty

Powrót do góry Go down
 
Mhrok vs Nivis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mhrok vs Nivis
» Nivis Vs Mhrok
» Nivis vs Mhrok
» Nivis vs Mhrok
» Mhrok vs Nivis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: