Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] Empty
PisanieTemat: Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]   Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] EmptyWto 14 Cze 2016, 17:23

Nie będę pisał co, jak, po co, na co, dlaczego... Wszystkiego dowiecie się w praniu.

Formularz:

Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Towarzysze/wrogowie:[/b]
[b]Prośby:[/b]

Cytat :
Imię i nazwisko: Wiadomo
Wiek: Wiadomo
Wygląd: Wiadomo
Charakter: Ogólnikowo, bo i tak się mało tego potem trzymacie :)
Historia: Istnieje mozliwość nie pisania historii, wtedy zdajecie się na moją wyobraźnię :)
Cel: Wiadomo
Starter: Byle zgodny z regulaminem
Towarzysze/wrogowie:Ilu chcecie mieć przydupasów, lub osób kopiących wam dupę.
Prośby: Poznajcie mą dobroć lub nie.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] Empty
PisanieTemat: Re: Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]   Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] EmptyWto 14 Cze 2016, 17:41

Imię i nazwisko: Symeon Alejandro Mizuki
Wiek: 21
Wygląd:
Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] ConstantineBanner-640x300
Charakter:
Szczery, bezpośredni, gentleman z zasadami. Tak można by mnie opisać. Często zdarza mi być w gorącej wodzie kompany, jednakże nie jest to wada, często właśnie tym potrafię zjednać do siebie ludzi. Nienawidzę siedzieć bezczynnie, muszę coś robić, nawet przeglądać forum dla mistyków pokemon

Historia:
Leje, znowu leje... Cały tydzień leje ten deszcz, a ja dodatkowo nie mam żadnej sprawy do rozwiązania. Właśnie może się przedstawię, bo kończą mi się papierosy w paczce, a to nigdy nie wróży nic dobrego.

Symeon Alejandro Mizuki - protoplaści faktycznie nie popisali się moim imieniem, ale dzięki temu nie stałem się kolejnym kmiotem i przeczytałem w swoim życiu coś więcej niż książkę kucharską. Wracając jednak do sedna sprawy, jestem od niedawna już na swoim, zdobyłem trochę doświadczenia w zbieraniu informacji z pobliskiej biblioteki na temat tego co jest najciekawsze - zjawisk niezwykłych, a także popaprańców którzy myślą, że Dialga i Palkia są niczym więcej niż tylko pokemonami, a Arceus noszący Pixie Plate nie jest majestatyczny. JA uważam inaczej, sam chętnie bym zapoznał się z Giratiną, aby móc zobaczyć Distortion World.

Trochę to nie ma ładu i składu, ale no cóż, taki już jestem. Zabiegany nerd, który wie o pokemonach znacznie więcej niż to, że służą do walki. Czemu nikt się nie zastanawiał czemu Cofagrigus wywołuje takie przerażenie tym, że nie wiadomo co jest w środku. Albo lepiej, jeśli ktoś myśli, że pokemony duchy nie nawiedzają ludzi, ten niech szybko zweryfikuje swój pogląd.

Ale do rzeczy, bo jestem tym mistykiem, archeologiem trochę, lubię czasem wziąć udział w walce trenerskiej, ale o co tak naprawdę chodzi. Nie ufam tym, którzy podają się za Team Galactic, który zresztą nie istnieje już od paru lat, a Cyrus przepadł bez wieści. Ostatnio jakiś oszołom w bibliotece, kiedy to czytałem "Wyspy Wirów - najgłębszy punkt na świecie" (swoją drogą świetna lektura), a ten zaczyna mi pieprzyć o jakimś Solgaleo, że słońce przyjdzie i tylko jeden Dialga może nas uratować.

Nie jestem dumny z tego, że gość trafił do szpitala z obitą mordą, ale nie lubię, gdy ktoś mi przeszkadza. Co więcej znalazłem przy nim jakieś informacje, o tym, że chciał znaleźć niejakiego Graysona. Nie znam człowiek, ale widocznie, gość wie więcej niż by się można było spodziewać.

Kurde, ale leje... No nic, wypalę ostatniego i biorę Elekida, by szukać tamtego kolesia. Może w końcu coś zacznie się dziać. Byle tylko zdążyć przed kolacją.


Cel:
Dowiedzieć się jak najwięcej o otaczającym mnie świecie
Starter: Elekid (Shiny)
Towarzysze/wrogowie: Neo Team Galactic
Prośby: Humor, tajemnica, czarny humor, wszystkiego w sumie po trochu.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] Empty
PisanieTemat: Re: Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]   Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] EmptyWto 14 Cze 2016, 17:58

Przyjęty, gra około soboty, bo muszę nad nią pomyśleć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] Empty
PisanieTemat: Re: Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]   Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3] Empty

Powrót do góry Go down
 
Wrota Cienia ponownie otwarte! [0/3]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG Wojas021-
Skocz do: