Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Ajra

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyWto 14 Cze 2016, 20:58

Po długiej wodnej przeprawie dotarłaś w kocu do dużego portu w Slateport. Gdy statek ostatecznie dobił do brzegu, a mostek pozwalający pasażerom zejść na stały ląd został wyciągnięty zeszłaś z okrętu. Miasto w którym obecnie się znajdujesz jest typową portową mieściną, po prawej stronie znajdował się wielki hangar z logiem jakiejś nieznanej Ci firmy. Byłaś pełna optymizmu co do twojej przygody z tym regionem, ba nawet widziałaś dla siebie miejsce w tutejszej lidze. Jednak nim do tego dojdzie musisz się jeszcze sporo nauczyć!
Nad twoją głową słyszałaś przelatujące Wingulle, cicho wołające swoich towarzyszy. Nie czekając ani chwili dłużej ruszyłaś w stronę centrum miasta, gdzie wokół placu na planie koła rozciągał się niewielki parczek. Na samym środku była fontanna w kształcie nieznanego Ci Pokemona, a obok niej siedziała jakaś dziewczyna czytająca książkę. Slateport tętniło życiem, co widać było po ilości mieszkańców przechadzających się wraz ze swoimi Pokemonami po ulicach.
Przygodę czas zacząć!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptySro 15 Cze 2016, 17:24

Pełna nadziei na przeżycie przygody życia, o której mogłabym opowiadać latami chłonęłam najbliższe otoczenie. Chciałam aby moje pierwsze wrażenie o tym mieście było jak najlepsze. Spokojnie przechadzałam się po pobliskim terenie i postanowiłam dowiedzieć się jak najwięcej o tajemniczym pokemonie z fontanny. Odpaliłam swój tablet i zrobiłam zdjęcie, które przepuściłam przez wyszukiwarkę aby dowiedzieć się na informacji na jego temat. Byłoby nieźle poznać już na samym początku legendy związane z regionem, o którym tak na prawdę nic nie wiem. Widząc dziewczynę czytającą książkę bez żadnych oporów podeszłam do niej i zapytałam się spokojnym krokiem.
- Przepraszam. Chciałabym się zapytać co może zrobić w mieście nowo przybyła osoba, która nie ma pojęcia o najbliższej okolicy?
Z uśmiechem na twarzy czekałam na odpowiedź i ukradkiem spoglądałam na tytuł czytanego tomu. Liczę, że dziewczyna nie będzie zbyt sfrustrowana moim zachowaniem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptySro 15 Cze 2016, 22:23

Dziewczyna do której podeszłaś podniosła głowę patrząc na Ciebie swoimi niebieskimi oczyma. Przez chwilę wydawała się zaskoczona, lecz uśmiechnęła się zamytając książkę  a na jej okładce ujrzałaś tytuł "Tajemnice wód Hoenn, stadium wodnych Pokemonów."
- Ach, rozumiem. - dziewczyna położyła książkę na leżącej obok niej trobie i wstała.- Jeśli chcesz możesz iść główną ulicą i dojdziesz do drogi 110, na niej znajduje się chyba jakieś miasteczko... Ale nie jestem pewa. Niestety nie pochodzę z tych okolic. Myślę, że w Centrum Pokemon udzielą Ci więcej informacji.. Albo możesz skorzystać z PokeNava jeśli masz.
Powiedziała spokojnym tonem głosu, a mówiąc o głównej ulicy oczywiście pokazała Ci dłonią gdzie dokładnie ona biegnie.  Zasadzie miała rację i mogłaś użyć PokeNavigatora aby dowiedzieć się conieco odnośnia Slateport. Dopiero po chwli twoja rozmówczyni jakby się ocknęła.
- A w mieście znajduje się centrum badawcze, tuż przy porcie. Mają tu też piękną plażę oraz klub Pokemon. Jeśli chcesz się rozejrzeć strikte po Slateport. Mam nadzieję, że pomogłam.
Dodała na sam koniec. Cóż teraz od Ciebie będzie zależeć czy rozejrzysz się po tym mieście, czy razem ze swoim wiernym Noibatem udasz się na podróż w głąb rejonu. W zasadzie całkiem sporo czasu spędziłaś na łodzi, więc chyba miłą odmianą będzie spacer gdzieś dalej niż kilka razy po pokładzie który prawie poznałaś już na pamięć. Miałaś wszytsko, czego potrzebowałaś by zacząć swoją przygodę: PokeDex, PokeNav, parę pustych kull oraz magicznie wyglądającą kulę Soul-Dew która ponoć może pomóc Poekmonowi ewoluuować!

___________
Losowy przedmiot ewolucyjny: Gra Ajra Soul-dew Soul-Dew


Cytat :
Skan Pokemona:
Gra Ajra Noibat
NoibatGra Ajra Female
Gra Ajra C4XaUyj
Natura: Oddana
Ability: Infiltrator
Ataki: Tackle, Supersonic, Leech Life
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptySob 18 Cze 2016, 11:34

Z uśmiechem na twarzy słuchałam tego co miała mi poznana dziewczyna do powiedzenie. Nie jestem zbytnio fanką morza, więc myśl o pieszej wędrówce w nieznanie była dla mnie bardzo zachęcająca.
- Dziękuję za informację. Chyba postawię po tej całej podróży na statku na klasyczną podróż w głąb kontynentu. Pomogłaś mi bardzo.
Żegnając się z dziewczyną kiwnęłam przyjaźnie głową i spokojnym krokiem ruszyłam w kierunku wspomnianej drogi 110. Nie chciałam zbytnio gnieździć się w mieście, w końcu bliski kontakt z naturą jest czymś pożądanym. Idąc przed siebie wypuściłam swoją Noibat, aby towarzyszyła mi w tej podróży.
- Witaj Kochana. Czujesz już ten dreszczyk emocji na myśl, że już wkrótce uda nam się przeżyć coś niesamowitego?
Zwróciłam się do mojej towarzyszki, chociaż sama nie miałam pewności co może się wydarzyć w najbliższym czasie.


--
Jeżeli piszę bardzo źle - powiedz, nie praktykowałam
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyNie 19 Cze 2016, 22:14

Nie zwlekając ani chwili dłużej udałaś się w stronę drogi numer 110, mając nadzieję na niesamowite przygody w Hoenn. Wypuściłaś z kuli swoją Noibat która widząc Cię podleciała bliżej by przytulić się do twojego policzka. Na twoje słowa smoczy Pokemon wykonał piruet po czym zajęła miejsce tuż nad twoim prawym ramieniem.
- Noooi bat!
Zawołała co jakiś czas odlatując nieco dalej by poznać otoczenie w jakim się znajdowała. Nie mogłaś się dziwić ciekawości swojej błyszczącej Noibat, bo przecież sama byłaś równie ciekawa! Kiedy znalazłaś się poza granicami miasta okolica nabrała znacznie milszy dla oka teren, ogrom łąk, rysujące się na horyzoncie ogromne góry kuszące swoją tajemniczością. Zdawało Ci się, że góry będą idealnym miejscem do szukania typowych dla Hoenn gatunków smoków i jak tylko będziesz ich bliżej czemu by nie spróbować poszukać nowego podopiecznego właśnie tam? Brzmi jak plan!
- Baat?
Zielonkawy smok zawisł w powietrzu tuż nad twoją głową zasłaniając Ci widok. Lecz gdy ta spostrzegła się, że przez nią nie widzisz odleciała delikatnie na bok byś i ty mogła zobaczyć co tak zaintrygowało twoją młodą smoczycę.
Gra Ajra 307
Dostrzegłaś siedzącego na jednym z dużych kamieni siedzącego Pokemona. Medytujący na skale Pokemon chyba nie zwrócił na was uwagi, bo w dalszym ciągu siedział nieruchomo z zamkniętymi oczyma. Swoją drogą... ciekawa co to za gatunek Pokemona stanął na twojej drodze.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptySro 22 Cze 2016, 21:39

Widok pojawiających się przede mną gór napawał mnie ogromnym optymizmem. W takich miejscach bardzo łatwo o samotności i chwilę wytchnienia. A choć cień szansy na spotkanie tam potencjalnego nowego kompana podróży był dla mnie czymś bardzo motywujących by skierować właśnie tam moje pierwsze kroki. Jednak musiałam sie wstrzymać z biegiem na orientację w wiadomym kierunku. Zauważenie dość tajemniczego pokemona na mojej drodze zwróciło moją uwagę.
- Noibat widzisz tego medytującego pokemona? -rozejrzałam się po okolicy myśląc, że to czyjś podopieczny podczas treningu - Warto to sprawdzić.
Wyjęłam z torby swój pokedex i nakierowałam go na siedzącego stworka. Chciałam poznać jego cechy i upewnić się, że nie będzie on agresywnie nastawiony. Chociaż w takim wypadku moja smoczyca mogłaby skutecznie potrenować ku staniu się potężnym smokiem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyCzw 23 Cze 2016, 02:03

Noibat pokiwała łebkiem dając Ci do zrozumienia, że jej uwagę także przykół nieznany wam Pokemon. Nie zanosiło sie na to, żeby zaraz zza skały czy krzaka miał wyskoczyć jego trener. W takim razie nie miałaś żadnych przeszkódku temu by nie zapoznać się z pogrążonym w medytacji Pokemonem.


Gra Ajra 307
Gra Ajra 307
Gra Ajra FightingGra Ajra Psychic
MedititeGra Ajra Male
Gra Ajra IBqMnO7(3)
Natura: Czujna
Ability: Pure Power
Ataki: Meditate, Confusion, Detect, Hidden Power(Fire)


Meditite, Medytujący Pokemon. Zawsze trenuje w otoczeniu gór. Jeśli podczas medytacji ten Pokemon lewituje świadczy to o niezwykłej sile jego umiejętności. Mówi się, że jest tak zajęty treningami iż może przeżyć jedząc 1 jagodę dziennie.


Zapiszczał twój PokeDex jak tylko skierowałaś go w stronę Meditite pogrążonego w swoim treningu. Jak na pierwszego spotkanego tutaj dzikiego Pokemona nie mogłaś powiedzieć, że Hoenn nie miało do zaoferowania niezwykłych nieznanych Ci wcześniej stworków. Dopiero teraz zauważyłaś, że siedzący na skale Pokemon otworzył oczy i uważnie wam się przypatrywał.
- Noooi bat?
- Meeedi!

Walczący Pokemon zeskoczył se skały przyjmując bojową pozę. Jak widać Meditite albo nie był zadowolony z przerwania mu medytacji, albo potraktował was jako kolejną okazję do doskonalenia się. Więc czemu by nie skorzystać z okazji i podszkolić też Noibat? Młoda smoczyca zdecydowanie była na to gotowa i tylko czekała na twoje polecenia.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyPią 24 Cze 2016, 15:02

Gdy tylko poznałam wszelkie informacje o pokemonie ten już stał przede mną i Noibat w bojowej pozycji. Nie powiem w głowie siedziała mi myśl, że nie jestem przygotowana na walkę z przeciwnikiem. W końcu ani razu tak poważnie nie podchodziłam do tego tematu. Jednak nie miałam zamiaru się w tym momencie wycofywać i przyjęłam wyzwanie.
- Dobrze, skoro chcesz walczyć to zaczynajmy! Noibat rozpocznij od Supersonic, aby w początkowej fazie walki skołować rywala. Wtedy spokojnie podleć do niego i całym ciałem uderz Tackle celując w nogi, aby postarać się go lekko potknąć. Od razu po uderzeniu przeleć za przeciwnika i zawróć. Ponownie skieruj się ku Medittite aby kolejny raz uderzyć mocnym Tackle. Gdy dojdzie do kontaktu fizycznego skorzystaj z tej bliskości i nadstaw swoje zęby! Wbij się w jego szyję wykonując Leech Life co by osłabić jeszcze mocniej swojego przeciwnika. Zacznij krażć nad ziemią unikając dzięki temu potencjalnych ataków walczącego stworka. Wyczaj odpowiedni moment i zacznij szybko pikować w dół. Przygotujj się i otocz swoje ciało elektrycznymi iskrami. Po uderzenie wyładuj się na rywalu solidnym uderzeniem Wild Charge. Cofnij się i kolejny raz obleć Medittie aby od tyłu wykonać kolejne uderzenie z WIld Charge.
Spokojnie obserwowałam to w jaki sposób poradzi sobie moja smoczyca w pierwszej bajce.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyPią 24 Cze 2016, 19:57

Może i nie byłaś w 100% gotowa na walkę z Pokemon, jednak jeśli poważnie myślałaś o swoich planach zostania Smoczą Mistrzynią musisz wziąć się z garść i zacząć poważnie trenować! Co do tego nie było absolutnie żadnych wątpliwości. Zebrałaś się w sobie wydając pierwsze polecenie swojemu Pokemonowi.
Noibat użyła Supersonic, jednak dzięki swojemu Detect walczący Pokemon był w stanie dostatecznie wcześnie odskoczyć, tym samym unikając oszołomienia. Nie znaczyło to jednak absolutnie, że Noibat zamierzała się poddać! O nie! Nietoperz szybko przeszedł do zaatakoania Tackle odpychając przeciwnika w tył. Meditite omal nie zatrzymał się na skale gdzie jeszcze przed chwilą trenował i szybko posłał w stronę twojej podopiecznej celne Hidden Power. Nieco osłabiona Noibat nie zamierzała się poddać i ugryzła przeciwnika kradnąc jego siłę. Będąc tak blisko przeciwika Confusion nie mogło nie trafić! Tym razem to Noibat została odrzucona w tył. Przez chwilę patrzyłaś na swojego Pokemona wystraszona takim obrotem sprawy jednak nie zamierzałaś się poddać! Szybko wydałaś kolejne polecenie, a młoda smoczyca dzięki Wild Charde pokonała przeciwnika!
34%Gra Ajra LQdQE1pGra Ajra 3070%
MG napisał:
Noibat: +1 Wygrana Walka, +10% Sp. Atak Limit
+ 5 punktów respektu.

- Noooi bat!
Zadowolony z siebie Pokemon wykonał w powietrzu beczkę po czym podleciał bliżej CIebie przytulając się do twego policzka. Choć była to wasza pierwsza poważna walka widziałaś w swoim Pokemonie niezwykły potencjał! Cóż, teraz tylko pozostaje jedno pytanie... Złapiesz Medititie czy pozwolisz mu uciec?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyPią 24 Cze 2016, 21:53

Ciśnienie bardzo mi podskoczyło gdy obserwowałem pojedynek mojej smoczycy. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania, że będzie ona w tak bojowym nastroju. A wykonywane przez nią ataki były pełne gracji. Przeciwnik jednak potrafił sobie zablokować pewne nasze tricki. Mimo to byłam pełna dumy z prezentacji umiejętności mojej podopiecznej. Gdy tylko ustała w dostojnym stylu i zbliżyła się do mnie od razy objełam ją ręką i podziękowałam za wspaniały pojedynek.
- Kochana! Byłaś genialna w tej walce. Czuję, że stworzymy niezapomniany duet! Cały świat będzie u naszych stóp.
Mocno przytuliłam swojego pokemona do siebie. Jednak poza tym pozostał mi jeszcze jeden fant do zgarnięcia. Wyszukałam z torby jeden pusty pokeball i rzuciłam w pokonanego stworka. Nie miałam jeszcze pomysły czy znajdzie miejsce w mojej drużynie. Jednak nie chciałabym zostawiać go samego w tym miejscu. Jeszcze by jakieś wygłodniałe stworzenie go dotarło. Wyglądało na to, że mogłabym ruszać dalej ku górom, które wcześniej piętrzyły się przede mną.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyPon 27 Cze 2016, 11:47

Byłaś niezwykle dumna z siebie i małego Pokemona, obie dałyście z siebie wszystko a efektem było pokonanie Meditite. Przytuliłaś do siebie Noibat która wydała z siebie zadowolone piśnięcie po czym uwolniła się z uścisku by wylądować na ziemi. Potrzebowała chwili odpoczynku, a ty w tym czasie miałaś okazję by złapać po raz pierwszy dzikiego Pokemona! Pewna siebie rzuciłaś kulą celując w pokonanego stworka. Jasne światło zamknęło go w kuli, a kiedy ta upadła na trawę dygotała chwilę po czym... Ding! Meditite złapany! Noibat wzbiła się w powietrze by chwycić tylimi łapkami kulę i podać Ci ją do ręki. Teraz nie pozostało nic innego, jak tylko ruszyć dalej. I tak tez postanowiłaś.
Ruszyłaś więc dalej wpatrując się w rysujące przed tobą góry, pogrążona w swoich myślach i marzeniach. Idąc tak właściwie nie działo się nic niezwykłego, ptasie Pokemony ćwierkotały nad waszymi głowami. Noibat nastawiła uszy i zawisła w powietrzu nasłuchując.
- Nooi?
Dopiero teraz zdałaś sobie sprawę, że wszystko wokół Ciebie ucichło. Jedyne co słyszałaś to trzepot skrzydeł Noibat. Kiedy skupiłaś swój wzrok zauważyłaś że krajobraz przed tobą się załamuje. Na parę sekund zakrzywia i wraca do normalności... dziwne. A może to tylko zmęczenie?
Nagle usłyszałaś jakiś ryk chyba Pokemona, ale pewna być nie mogłaś. Jakby znikąd na niebie zaczęła wyłaniać się sylwetka wielkiego Pokemona. To on był źródłem tego ryku.
Gra Ajra 483
Noibat patrzyła na Pokemona jakby przerażona, a wielki stwór swym rykiem zrobił jakby... dziurę w krajobrazie, która zawisła nieopodal was. Kiedyś widziałaś tego Pokemona, chyba nazywał się Dialga? Zerwał się potężny wiatr który zaczął powoli wciągać w dziurę twojego Pokemona. Wystraszona odruchowo chwyciłaś go i...
Ostatnim czym pamiętałaś było jak twoje stropy oderwały się od ziemi.
Zbudziłaś się w środku lasu czując potworny ból głowy, Noibat siedziała obok Ciebie i oczekiwała twojego przebudzenia.
- K-kim ty jesteś?!
Usłyszałaś kobiecy głos gdzieś z okolicy... Tylko skąd? Dopiero gdy skupiłaś się, zauważyłaś szatynkę chowającą się za drzewem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyPon 27 Cze 2016, 18:29

Kontynuowanie podróży z moją Noibat należał do tych z przyjemnych. Spokojnie podziwiałam krajobrazy. Niestety nie byłam w stanie przeciwstawić się temu co wydarzyło się. Po prostu bałam się tego co wokół mnie się działo. Moja wiedza nie była ogromna, jednak z tego co wiem byłam świadkiem ukazania się mi smoczej legendy. Mnie! Zwykłej dziewczynie mającej jakieś marzenie. Działanie w afekcie doprowadziło mnie tutaj gdzie jestem ... Właśnie nie mam pojęcia co to za miejsce. Rozejrzałam się po okolicy aby dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów. Jednak wpierw musiałam ujrzeć, że moja smoczyca jest bezpieczna.
- Noibat! Gdzie jesteś?
Szczęśliwa z faktu, że moja towarzyszka znajdowała się obok mnie napawał mnie optymizmem. Może tak na prawdę mi się coś przyśniło. Odetchnęłam i mocno wypuściłam powietrze z ust. Gdy usłyszałam głos dziewczyny powoli wstałam trzymając się blisko mojej Noibat.
- Halo! Wyjdź przecież nic ci nie zrobię. Jestem Louise.
Chciałam się przyjrzeć dokładniej mojej rozmówczyni.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyWto 28 Cze 2016, 18:33

- Nooooi!
Noibat widząc jak wracasz do żywych natychmiast poderwała się do lotu i objęła twoją szyję swymi skrzydełkami. Mimo iż wciąż szumiało Ci głowie, to słysząc głos trochę przestraszonej dziewczyny postanowiłaś wstać, a w tym samym czasie Noibat puściła Cię sama latając rozglądała się wokół. Nie przypominało to drogi w Hoenn gdzie byłaś jeszcze... nawet nie wiedziałaś ile czasu minęło odkąd Dialga pojawił się znikąd.
- Louise? Toż to iście królewskie imię! I nie boję się Ciebie, a tego okropnego smoka!
Dziewczyna trochę ośmielona wyszła zza drzewa i teraz mogłaś się jej przyjrzeć uważniej. Miała długie włosy związane w gruby warkocz, błękitne oczy, a ubrana była w beżową prostą sukienkę której jedynymi ozdobami były bordowe obszycia przy rękawach oraz krańcach sukienki. Wyglądała jak wyciągnięta ze starych baśni, zwłaszcza przez noszony we włosach wianek spleciony z kwiatów Gracideii. I jeszcze ta mowa, no i jak wyraziła się o twojej Noibat! Sama mała smoczyca słysząc jej słowa spojrzała na nieznajomą trochę urażona, co prawda Noibat nie miała w zwyczaju atakować nieznajomych, ale czułaś, że gdyby była nieco bardziej zadziorna mogłaby posłać jakiś niegroźny atak pod jej nogi.
- I czemu masz na sobie takie dziwne ubranie? Nigdy wcześniej nie widziałam, by ktoś nosił odzienie tego typu...- szatynka mimo wyraźnego strachu przed Noibat wyszła przed linię drzew- Jestem Moira, opiekunka kapliczki Łaskawego Shaymina.
Przedstawiła się, chwytając krańce sukienki i delikatnie dygając przed tobą. Szczerze mówiąc im dłużej o tym myślałaś, tym bardziej zastawiałaś się co tu jest nie tak i która z was dwóch była większym dziwakiem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyCzw 30 Cze 2016, 23:20

Coraz mniej mi się podoba ta cała sytuacja, ponieważ nie mogłam odpowiedzieć sobie na ważne pytanie "Co się dzieje i gdzie jestem". Postanowiłam zaryzykować i z torby wyjęłam swój tablet i jak zwykle włączyłam aplikację do lokalizacji. Wydawało mi się to jak najbardziej skutecznym sposobem na zorientowanie się w sytuacji. Gdy usłyszałam, że nieznajoma dziewczyna uznała Noibat za okropnego smoka musiałam powstrzymać wybuch gniewu. Zmarszczyłam czoło i przywołałam smoczycę do siebie.
- Spokojnie. Na pewno tego nie miała na myśli. Nie jesteś zła, a na dowód mam dla ciebie smaczne cukiereczki.
Wtedy też z kieszeni wyjęłam dwa Rare Candy, która moja Noibat mogła ze smakiem skonsumować. W końcu zwróciłam sie również do dziewczyny.
- Nie wiem czy takie królewskie. Przecież w dużych miastach to moje imie często jest pospolite. Ubranie? Podobnie, zwykłe ciuchy ze sieciowego sklepu ... najtańsze jakie można sobie wybrać. Mam wrażenie, że to nie koniecznie z moją głową coś jest złego. Niby cały świat mi się zakręcił, ale to ty wyglądasz i zachowujesz się jak ktoś sprzed setek lat. I czemu smok jest okropny.
Zlustrowałam ponownie Moirę i nie wiedziałam zupełnie co o tym myśleć. Może na prawdę po całym tym zajściu mam jakieś zaburzenia.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyWto 05 Lip 2016, 14:06

Noibat na prawdę była urażona komentarzem dziewczyny, ale na szczęście miałaś w kieszeni dwa cukierki które pozwoliły Ci trochę ugłaskać zdenerwowaną smoczycę. Twój Pokemon z zadowoleniem zaczął zajadać się cukierasami, a w tym samym czasie Moira podeszła bliżej was.
PokeDex napisał:

Wyrane Walki +2
Noibat awansoał na grade 0,5!
Gra Ajra IBqMnO7
Nie tylko ty czułaś się nieswojo podczas całej tej rozmowy z nowo poznaną dziewczyną. Twój Pokemon siedział obok Ciebie i co jakiś czas zerkał na dziewczynę, chyba Noibat sama nie do końca wiedziała, o cóż się rozchodzi. I szczerze mówiąc nie miałaś jej tego ani trochę za złe...
- Sieciowy sklep? Muszę z przykrością powiedzieć, że niestety nie wiem o czym mówisz. - przyglądała się tobie swymi dużymi niebieskimi oczyma.- Świat się zakręcił? Musisz mi wybaczyć swą śmiałość, ale to ty pojawiłaś sie tu wypadając z portalu do odwróconego świata... A te nie pojawiają się bez przyczyny.
Dziewcze które równie dziwnie wyglądało jak się zachowywało usiadło obok Ciebie lecz wciąż z dystansem podchodziła do twojego Pokemona. Słyszałaś, że ludzie bali się Pokemonów Robaków, Duchów czy innych typów... Więc może zwyczajnie ona obawiała się Pokemonów Smoków?
- Louise... Pokemony Smoki od wieków atakują mieszkańców Rosharu bez większej przyczyny. O-oczywiście czasem wina leży po stronie króla i jego rozkazów. Wszyscy boją się smoków... Czy... Czy ty jesteś Smoczym Jeźdźcem?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptyNie 24 Lip 2016, 08:15

Kiedy coraz bardziej przyglądałam się wyglądzie dziewczyny oraz wsłuchiwałam w jej słowa czułam się nieswojo. I z każdą sekundą to uczucie się wzmagało. Nie wiedziałam zupełnie co myśleć o całej tej sytuacji.
- Dziewczyno! Mamy dwudziesty pierwszy wiek, a ty nie wiesz czym są sieciówki? Chyba na prawdę trafiłam na totalne odludzie, wieś gdzie jeszcze żadna cywilizacja nie dotarła.
Podrapałam się po głowie, abypostarać się ustalić najważniejsze fakty. Aż w całej sytuacji poznałam zupełnie nowe określenie.
- Czekaj! Czym jest ten portal do odwróconego świata? Zupełnie nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz. Poza tym kim miałabym być? Jeźdźcem? Do tego smoków? Chyba musisz mi to wszytko po kolei wytłumaczyć. Smoki mnie pasjonowały odkąd pamiętam. Dlatego postanowiłam je trenować.
Z lekkim grymasem zdenerwowania czekałam jak to wszystko wytłumaczy mi moja rozmówczyni.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra EmptySob 06 Sie 2016, 22:39

Kiedy podniosłaś głos Moira zrobiła dwa kroki w tył, a Noibat spojrzała na Ciebie trochę przestraszona. Na chwilę między was wdarła się krępująca cisza, a ty odniosłaś wrażenie iż dziewczyna powoli zaczęła łączyć wątki i z zaskoczenia aż zakryła dłońmi usta.
- Czasem Bogowie toczący walki w odwróconej rzeczywistości przenikają do naszego świata. Lub... jak głoszą legendy Wielki Dialga potrafi przenosić się  czasie, a wszyscy będący w jego otoczeniu podczas gdy ten przemierza czas mogą zostać nijako porwani z nim...
Widziałaś w oczach dziewczyny dziwną fascynację swoim odkryciem. Ale czemu się było dziwić, skoro (przynajmniej z tego co mówiła)... zostałaś przeniesiona w czasie! To tłumaczyło by jej ubiór, zachowanie oraz trudność w zrozumieniu się wzajemnie.
- Osoby które pałają się trenowaniem Pokemonów Smoków nazywani są przecież Smoczymi Jeźdźcami. Ale jeśli... Jeśli na prawdę znalazłaś się tu za sprawą Wielkiego Dialgi to może wiele tłumaczyć. Chociażby twoje odzienie. Właśnie! Odzienie! Nie możesz się tu tak poruszać, będziesz zwracać na siebie uwagę... A to nigdy dobrze nie wróży. Chodźmy.
Powiedziała dziewczyna odwracając się w stronę z której przyszła, a kiedy zdała sobie sprawę że ty dalej stoisz w miejscu odwróciła się przez prawe ramię. Noibat wzleciała w górę i pociągnęła Cię delikatnie za rękę. Bo właściwie co innego mogłaś teraz zrobić? Ruszyłaś więc za Moirą która poprowadziła się w głąb lasu, gdzie po chwili szybkiego spaceru doszłyście do niewielkiego kamiennego domostwa obok którego stała studnia, a przy drzwiach leżał jakiś czarny psi Pokemon który zaczął warczeć na twój widok, jednak Moira uspokoiła go.
Gra Ajra Mightyena
Gdy weszłyście do budynku Moira poprowadziła was do swojej sypialni, gdzie prócz skromnego łóżka, niewielkiej szafy i bliblioteczki było tylko jedno krzesło. Musiałaś przyznać że cały budynek wyglądał jak wyciągnięty z wczesnego średniowiecza i nie wyobrażałaś sobie życia w takich warunkach! Szatynka podeszła do szafy i wyciągnęła z niej złożone ubrania.
- Proszę... W tych ubraniach nie będziesz się rzucać w oczy i będzie Ci znacznie wygodniej niż w... tym. Poczekam za tobą w głównej sali, to ta sala do której weszłyśmy z dworu.
Po tych słowach dziewczyna wyszła z pokoju zostawiając się samą z Noibatem oraz nowymi ubraniami. Na całe szczęście nie była to sukienka a zielona kurta, spodnie, wysokie buty oraz parę pasków i rękawice.
Nowe Ubranko
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Ajra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Ajra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Ajra
» Pudło Ajra
» #163 Ajra || Vermillion Gym
» Konto Ajra
» #169 Ajra || Vermilion Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: Porzucone-
Skocz do: